Párizs
2011. február 01. 11:06
#1
|
|
LadyStellaHUMANOID |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.01. Hozzászólás: 470 Csatolások: 185 Azonosító: 142273 offline
|
Kedvenc városom. Párizs mellett,egy kisebb városba, Chelles-ben él a 2 unokatestvérem és a keresztanyukám. A keresztszüleim sajnos már elváltak,a keresztapukám nem tud magyarul,csak franciául,de ő új életet kezdett egy másik nővel,van is két tündéri gyermekük,a nő arab. És a keresztapukám Disneyland mellett lakik. Így én is nagyon sokszor megyek a keresztanyukámhoz és olyankor mindig bemegyünk Párizsba,legutóbb a keresztapukámnál is voltam,mivel ő mozi menedzser,csomó klassz helyre elvitt engem meg az unokatestvéreimet. Szuper volt!!
2011. február 01. 12:44
#2
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Engem sosem vonzott Párizs, sőt, maga Franciaország sem, de attól még biztosan jó hely lehet.
1 felhasználónak tetszik:
thunderbird
2011. február 01. 16:28
#3
A legkedvencebb városom. Sajnos még nem jutottam el oda, de minden vágyam az, akár egyedül is.
imádom
2011. február 01. 17:26
#4
Én eddig csak egyszer, 2005-ben jártam Párizsban, szerelem volt első látásra, és azóta is minden évben visszavágyom.
Néhány 2005-ös képem
Néhány 2005-ös képem
15 felhasználónak tetszik:
DisneyFan,
Selena Gomez 199,
goldman,
olsenfan..,
fanni1998,
thunderbird,
Wieber.,
coke.,
Vampiregirl1,
Karina197,
DisneyFans,
Christinna,
MegaLadyGaga,
Kyra99,
vdorina96
2011. február 01. 18:35
#5
|
|
kiswikcii.visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.05. Hozzászólás: 469 Csatolások: 680 Azonosító: 142640 offline
|
Szép hely, de nem a legnagyobb kedvenceim között van.
Bár még párszor szívesen elmennék.
2011. február 01. 20:36
#6
|
wannascream- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.05. Hozzászólás: 1866 Csatolások: 3203 Azonosító: 126443 offline
|
Évek óta kedvencem, és szerencsére voltam is már ott, amivel csak még jobban megszerettem. Egész Franciaországot imádom, annyira furcsa (pozitív értelemben) hangulata van.
2011. február 21. 18:04
#9
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
én nagyon szeretem Párizst
2011. július 27. 18:01
#13
|
olsenfan.. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.22. Hozzászólás: 4644 Csatolások: 22828 Azonosító: 146002 offline
|
Én is nagyon szeretem Párizs-t. Jártam is ott tavaly előtt.
Ennek van egy nagyon jó története:
A mamámmal már vagy 7 éve odaakarunk eljutni de soha nem sikerült. Viszont egyik nap a nagynénim, mondta, hogy akkor most vonatozzunk egy kicsit. És elmentünk Párizsba!
Gyönyörű hely, és ahogy beérsz a parkba aminek a végén áll az Eiffel-torony rögtön elámulsz a szépségén!
Egyébként lehet, hogy furán hangzik de nekem nem az Eiffel-torony a kedvencem Párizsban, hanem a Diadalive.
Ennek van egy nagyon jó története:
A mamámmal már vagy 7 éve odaakarunk eljutni de soha nem sikerült. Viszont egyik nap a nagynénim, mondta, hogy akkor most vonatozzunk egy kicsit. És elmentünk Párizsba!
Gyönyörű hely, és ahogy beérsz a parkba aminek a végén áll az Eiffel-torony rögtön elámulsz a szépségén!
Egyébként lehet, hogy furán hangzik de nekem nem az Eiffel-torony a kedvencem Párizsban, hanem a Diadalive.
2011. július 27. 18:16
#14
Gyönyörű hely akárcsak egész Franciaország.Nem voltam még,de remélem eljutok majdan oda is.Igazából kiskoromóta mindig csak azért figyeltem föl Párizsra,mert a szerelmesek városának tartják és mindig azt gondoltam,hogy majd ott találkozom az első szerelmemmel.
2011. július 27. 18:18
#15
|
|
Bonnie_Wrightvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.31. Hozzászólás: 208 Csatolások: 318 Azonosító: 119035 offline
|
Tébyleg gyönyörű város Párizs. Én nekem volt alkalmam kijutni oda. Bár nem sokat láttam belőle mert a paparazzikat más jobban érdekelte.
De nagyon szép város.
De nagyon szép város.
2011. július 31. 15:12
#16
|
|
Eszter655asylum |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.29. Hozzászólás: 6255 Csatolások: 679 Azonosító: 134102 offline
|
Csodálatos kép:
1 felhasználónak tetszik:
Christinna
2012. január 25. 19:24
#17
|
|
LadyStellaHUMANOID |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.01. Hozzászólás: 470 Csatolások: 185 Azonosító: 142273 offline
|
Nemrég jöttünk haza ismét
Mindig újra és újra belé szeretek
2012. január 28. 20:19
#19
Csatlakozom, én is imádom
Spanyolország mellett ez a kedvenc országom. Tavaly nyáron majdnem sikerült kijutnom, de sajna nem jött össze. De azért remélem lesz még egyszer ilyen lehetőségem
2012. január 28. 20:23
#20
|
|
Vampiregirl1Angel. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.30. Hozzászólás: 2451 Csatolások: 318 Azonosító: 166234 offline
|
Egyik kedvenc városom,majd szeretnék oda elutazni,olyan gyönyörű hely
1 felhasználónak tetszik:
csilagoseg
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline



