Duma-topik II.
2011. február 21. 15:38
#12881
de most hogy mondjátok... mi történt?
1 felhasználónak tetszik:
Alexis_0504
2011. február 21. 15:38
#12882
|
|
Alexis_05042015 with Eszti ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 3617 Csatolások: 845 Azonosító: 133339 offline
|
Idézet (DiscoDiva @ 2011.02.21. 15:37)
Az nem jó.
Bocsi h nem válaszolunk nem utálunk de látod mi folyik éppen.
Bocsi h nem válaszolunk nem utálunk de látod mi folyik éppen.
ja még az kéne hogy Suichi is elakarjon menni mert aszthiszi nem szeretjük
1 felhasználónak tetszik:
suichi19
2011. február 21. 15:38
#12883
HELLÓ SZIA VAGYOK!
2011. február 21. 15:38
#12884
Miért foglalkozik mindenki velem??Ez nem rossz dolog, majd meglátjátok.
2011. február 21. 15:39
#12885
Idézet (Alexis_0504 @ 2011.02.21. 15:37)
igen mert ilyenkor megőrít,hogy nem hiszed el,hogy hiányoznál nekünk 
Így van.
Versem:
Linaa az egyik legkedvesebb csaj,
Itt virít a topikban.
Bezzeg most meg elmenne,
Mikor már mindenki a szívébe véste.
Olyan jó fej hogy nagyon is.
Egyetért velem Alexis is.
2011. február 21. 15:39
#12886
Idézet (Alexis_0504 @ 2011.02.21. 15:38)
ja még az kéne hogy Suichi is elakarjon menni mert aszthiszi nem szeretjük 
lálálá.
1 felhasználónak tetszik:
Alexis_0504
2011. február 21. 15:39
#12887
Idézet (Anett vok @ 2011.02.21. 15:38)
HELLÓ SZIA VAGYOK!
Szia.
2011. február 21. 15:39
#12889
Idézet (Linaa @ 2011.02.21. 15:38)
Miért foglalkozik mindenki velem??Ez nem rossz dolog, majd meglátjátok. 
Lina mi a baj?
1 felhasználónak tetszik:
Alexis_0504
2011. február 21. 15:40
#12890
Idézet (Anett vok @ 2011.02.21. 15:38)
HELLÓ SZIA VAGYOK!
szia.
2011. február 21. 15:40
#12891
Idézet (Anett vok @ 2011.02.21. 15:39)
Lina mi a baj? 
Xelly is itt van.
1 felhasználónak tetszik:
Alexis_0504
2011. február 21. 15:40
#12892
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
Idézet (DiscoDiva @ 2011.02.21. 15:39)
Így van.
Versem:
Linaa az egyik legkedvesebb csaj,
Itt virít a topikban.
Bezzeg most meg elmenne,
Mikor már mindenki a szívébe véste.
Olyan jó fej hogy nagyon is.
Egyetért velem Alexis is.
Versem:
Linaa az egyik legkedvesebb csaj,
Itt virít a topikban.
Bezzeg most meg elmenne,
Mikor már mindenki a szívébe véste.
Olyan jó fej hogy nagyon is.
Egyetért velem Alexis is.
nagyon jó lett
2011. február 21. 15:40
#12894
Idézet (DiscoDiva @ 2011.02.21. 15:40)
Xelly is itt van.
Oké! De mi a baj?
2011. február 21. 15:40
#12895
|
|
Alexis_05042015 with Eszti ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 3617 Csatolások: 845 Azonosító: 133339 offline
|
Idézet (DiscoDiva @ 2011.02.21. 15:40)
Xelly is itt van.
Casperkedik
1 felhasználónak tetszik:
Xelly
2011. február 21. 15:41
#12896
Idézet
Így van.
Versem:
Linaa az egyik legkedvesebb csaj,
Itt virít a topikban.
Bezzeg most meg elmenne,
Mikor már mindenki a szívébe véste.
Olyan jó fej hogy nagyon is.
Egyetért velem Alexis is.
Ezt azért írtad, hogy ne mennyek el?
2011. február 21. 15:41
#12897
|
|
Disney Channelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.28. Hozzászólás: 315 Csatolások: 35 Azonosító: 139745 offline
|
Sziasztok itt vagyok
2011. február 21. 15:41
#12899
Idézet (Linaa @ 2011.02.21. 15:41)
Ezt azért írtad, hogy ne mennyek el?
Ha te elmész én is elmegyek miért akarsz elmenni?
1 felhasználónak tetszik:
Alexis_0504
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.


offline

