Na tisztázzunk ezt a helyzetet:
-nem maradok,ez 110%.
-azért nem mondom meg, hogy ki bántott meg mert ezt is megirták privátba, hogy biztos rohanok hozzátok,hát nem fogok.
Duma-topik II.
2011. február 21. 16:12
#12981
2011. február 21. 16:12
#12982
|
|
Disney Channelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.28. Hozzászólás: 315 Csatolások: 35 Azonosító: 139745 offline
|
Ide kell hívni Monk-ot a flugos nyomozotXD
Bocsyy
Bocsyy
2011. február 21. 16:13
#12983
|
|
Alexis_05042015 with Eszti ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 3617 Csatolások: 845 Azonosító: 133339 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.02.21. 16:12)
eskü,ha szindi az vagy az a senkiisem akkor nem állok jót magamért 
egyébként..énis rájuk gondoltam
2011. február 21. 16:13
#12984
Idézet (Linaa @ 2011.02.21. 16:12)
Na tisztázzunk ezt a helyzetet:
-nem maradok,ez 110%.
-azért nem mondom meg, hogy ki bántott meg mert ezt is megirták privátba, hogy biztos rohanok hozzátok,hát nem fogok.
-nem maradok,ez 110%.
-azért nem mondom meg, hogy ki bántott meg mert ezt is megirták privátba, hogy biztos rohanok hozzátok,hát nem fogok.
na jól van ám
2011. február 21. 16:13
#12985
Idézet (Sellygomez 2.0. @ 2011.02.21. 16:10)
nem is beszéltem vele 
Figyelj,maradj nyugodtan.
De több tagot nem nagyon kéne engedni mert mivan ha pont az szeretteti meg magát velünk aki megbántotta Lináát?
De akik itt vannak (ha új akkor is)maradjanak.
De több nem!Na???
Linaa érdekébe hátha akkor a tettes látja az írást és bevallja.
1 felhasználónak tetszik:
Twilight6
2011. február 21. 16:13
#12986
Idézet (Linaa @ 2011.02.21. 16:12)
Na tisztázzunk ezt a helyzetet:
-nem maradok,ez 110%.
-azért nem mondom meg, hogy ki bántott meg mert ezt is megirták privátba, hogy biztos rohanok hozzátok,hát nem fogok.
-nem maradok,ez 110%.
-azért nem mondom meg, hogy ki bántott meg mert ezt is megirták privátba, hogy biztos rohanok hozzátok,hát nem fogok.
LINAA HA MOST ELMÉSZ ÉN ROSSZÚL LESZEK!
2011. február 21. 16:13
#12988
|
|
Disney Channelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.28. Hozzászólás: 315 Csatolások: 35 Azonosító: 139745 offline
|
Idézet (Linaa @ 2011.02.21. 16:12)
Na tisztázzunk ezt a helyzetet:
-nem maradok,ez 110%.
-azért nem mondom meg, hogy ki bántott meg mert ezt is megirták privátba, hogy biztos rohanok hozzátok,hát nem fogok.
-nem maradok,ez 110%.
-azért nem mondom meg, hogy ki bántott meg mert ezt is megirták privátba, hogy biztos rohanok hozzátok,hát nem fogok.
És miért nem szeretnél maradnii::
2011. február 21. 16:13
#12989
Idézet (Alexis_0504 @ 2011.02.21. 16:13)
egyébként..énis rájuk gondoltam 
dettó
2011. február 21. 16:14
#12990
|
|
Alexis_05042015 with Eszti ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.16. Hozzászólás: 3617 Csatolások: 845 Azonosító: 133339 offline
|
Idézet (Linaa @ 2011.02.21. 16:12)
Na tisztázzunk ezt a helyzetet:
-nem maradok,ez 110%.
-azért nem mondom meg, hogy ki bántott meg mert ezt is megirták privátba, hogy biztos rohanok hozzátok,hát nem fogok.
-nem maradok,ez 110%.
-azért nem mondom meg, hogy ki bántott meg mert ezt is megirták privátba, hogy biztos rohanok hozzátok,hát nem fogok.
najó,ne rájuk halgass.
tudnunk kell mert itt fogunk megőrülni
2011. február 21. 16:15
#12992
ma amúgy is sz_r napom volt
hazafelé azon bőgtem el magam,hogy milyen volt a mai napom,erre ide jövök és mit látok?
Linaa elmegy
hazafelé azon bőgtem el magam,hogy milyen volt a mai napom,erre ide jövök és mit látok?
Linaa elmegy
2011. február 21. 16:16
#12993
Idézet (Selly_Milz @ 2011.02.21. 16:15)
ma amúgy is sz_r napom volt
hazafelé azon bőgtem el magam,hogy milyen volt a mai napom,erre ide jövök és mit látok?
Linaa elmegy
hazafelé azon bőgtem el magam,hogy milyen volt a mai napom,erre ide jövök és mit látok?
Linaa elmegy
NEKEM IS SZ@R NAPOM VOLT!
2011. február 21. 16:16
#12994
Idézet (Selly_Milz @ 2011.02.21. 16:15)
ma amúgy is sz_r napom volt
hazafelé azon bőgtem el magam,hogy milyen volt a mai napom,erre ide jövök és mit látok?
Linaa elmegy
hazafelé azon bőgtem el magam,hogy milyen volt a mai napom,erre ide jövök és mit látok?
Linaa elmegy
szép kis nap..
1 felhasználónak tetszik:
Alexis_0504
2011. február 21. 16:17
#12995
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.02.21. 16:15)
ma amúgy is sz_r napom volt
hazafelé azon bőgtem el magam,hogy milyen volt a mai napom,erre ide jövök és mit látok?
Linaa elmegy
hazafelé azon bőgtem el magam,hogy milyen volt a mai napom,erre ide jövök és mit látok?
Linaa elmegy
nekem nagyon jó napom volt, megmondtam a b.nőmnek (már nem az!!!) (aki kibeszélt a háttam mögött) hogy mekorra egy luzer...stb.
2011. február 21. 16:18
#12996
Idézet (Twilight6 @ 2011.02.21. 16:17)
nekem nagyon jó napom volt, megmondtam a b.nőmnek (már nem az!!!) (aki kibeszélt a háttam mögött) hogy mekorra egy luzer...stb.

Nekem is jó kb.de ez !!
2011. február 21. 16:18
#12997
ESS O ESS!
2011. február 21. 16:19
#12999
Idézet (Twilight6 @ 2011.02.21. 16:19)
mi a baj? 
2011. február 21. 16:19
#13000
Idézet (Twilight6 @ 2011.02.21. 16:19)
mi a baj? 
Linaa elmegy! Az én drága kicsi 2. családom itt hagy!
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.


offline

