Nemcsak Kate Middletonnak sokasodtak meg kötelezettségei eljegyzésének bejelentése óta, hanem több ezer névrokonának is, akiknek azóta nap mint nap be kell bizonyítaniuk, hogy nem ők Vilmos herceg menyasszonyai.
A teljes cikkhez kattints ide!
A Facebook ismét melléfogott
2011. február 13. 12:44
#7
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
2011. február 13. 12:55
#10
Hát szegény, sajnálom..de ha engem letiltanának..hát nem is tudom mi lenne velem...
facebook függő vagyok xD
2011. február 13. 12:55
#11
na én részben az ilyenek miatt utálom a fészbukot... szegény...
2011. február 13. 13:42
#12
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
ezt már régóta tudom,és akkoris akkorát röhögtem
2011. február 13. 13:53
#13
|
|
Lisa Veronicastjlc |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.05. Hozzászólás: 2705 Csatolások: 448 Azonosító: 130604 offline
|
Igen ez is mutatja,hogy mennyire bocsi de sz*r ez a fészbukk
2011. február 13. 14:14
#15
|
|
Bekycevisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 392 Csatolások: 0 Azonosító: 128108 offline
|
sok ész... látszik h senki nem ismeri ott a névrokon szót! pedig maga a szó is magában hordozza a jelentést.... am meg ez tök oan mintha azt mondanám reni barátnőmre h csaló mert ő is tolvai reni.... szal...ez gáz!
2011. február 13. 14:37
#16
|
|
Jenny LawlietLove Me Till It Hurts |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.30. Hozzászólás: 3505 Csatolások: 87 Azonosító: 130326 offline
|
szerintem tök hülyeség a facebook...
2011. február 13. 14:41
#17
|
|
TrindaBFMV |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.08. Hozzászólás: 2563 Csatolások: 122 Azonosító: 132827 offline
|
én szeretem a facebookot
mondjuk van 1-2 rohadék akit le kéne tiltani xD
amúgy engem bejelölt vmi gyerek...vmi Aditya Negi xD oszt írogat facebook chaten xD nagyon vicces xD
amúgy engem bejelölt vmi gyerek...vmi Aditya Negi xD oszt írogat facebook chaten xD nagyon vicces xD
2011. február 13. 14:46
#18
|
|
BessieJung Kook |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 07.04.26. Hozzászólás: 15798 Csatolások: 67785 Azonosító: 27941 offline
|
Hazánkban is rengeteg névrokon él, még sincs ilyen hajcihő.
Egyébként a Facebook ezerszer jobb, mint az iwiw és társai (értem: hozzá hasonló közösségi portálok).
Egyébként a Facebook ezerszer jobb, mint az iwiw és társai (értem: hozzá hasonló közösségi portálok).
2011. február 13. 14:53
#19
Amúgy sztem facebookot nem kéne---- De tényleg vannak olyan emberek...
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:




