Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 06. 21:34 #11621
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Túl a sövényen megint
Én ezt az animációs filmet nem tudom megunni. w00t.gif
Annyira aranyos, a történet eredeti, a szereplők mind egy-egy kis egyéniséget alkotnak, van benne egy csipetnyi társadalomkritika, jó a humora... Szuper. laugh.gif
10*/10
5 felhasználónak tetszik: hayley4, iannina, Szandi0820, Alison Lerman, Genevieve
2014. június 07. 15:17 #11622
- törölt felhasználó -    
A Long Way Down
Nagyon eltér a könyvtől, már az is vegyes fogadtatásban részesült, szóval számítani lehetett arra, hogy a filmet sem fogják agyonéljenezni. Az alaptörténet nagyon jó - négy öngyilkosjelölt véletlenül összefut, a nagy ugrásból nem lesz semmi, és barátok lesznek (nem spoiler, a trailerben is benne van), de az egész valahol annyira megfoghatatlan, annyi mindenbe bele lehet kötni - valaki, aki már a saját életével és sorsával sem törődik, miért gondol másra? valaki, aki elhatározta, hogy véget vet az életének, ki tudja tűzni maga elé, hogy x ideig nem próbál ártani magának, csak azután? 110.gif Elég semleges, de azért kétszer potyogtam; mikor JJ ugrani készült, másodjára, és a végén. Annyira jó volt Aaron Pault végre ilyen lazább szerepben látni (ismét Imogennel, akit egyébként kezdek csípni.)
5,5/10


jaa, ja, elfelejtettem:

Az éhezők viadala, Az éhezők viadala: Futótűz
Most valamiért jobban bejött az első rész, ami fura. Talán mert elkezdtem olvasni a könyvet. Sosem akartam. mellow.gif
10/10
5 felhasználónak tetszik: Lindsay019, iannina, Ildikócska10, duracell, Alison Lerman
2014. június 07. 22:57 #11623
klarii09
klarii09
❀ Prince$$ ❀
 
Státusz˙ˇ˘°♥ღSemmi sem ápolja úgy a szépséget, mint a boldogság.ღ♥°˘ˇ˙
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.03.
Hozzászólás: 2773
Csatolások: 1909
Azonosító: 94878
Offline offline
Harry Potter és a halál ereklyéi 2.

Még mindig megunhatatlan számomra nem csak ez hanem az összes rész. wub.gif Imádom, imádom, imádom. pompom.gif heart.gif

10/10
3 felhasználónak tetszik: hayley4, Average Girl, Genevieve
2014. június 08. 08:18 #11624
- törölt felhasználó -    
The Fault in Our Stars / Csillagainkban a hiba (2014)
Nem tudok mit írni erre. Ugyanolyan, mint a könyv, nagyszerű és gyönyörű.
10/10
9 felhasználónak tetszik: hayley4, Lindsay019, iannina, menthol, duracell, bitchina, Alison Lerman, An_d_a, adriienn96
2014. június 08. 13:20 #11625
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
The Fault in Our Stars / Csillagainkban a hiba

Ugyanazt tudom mondani, mint ketten előttem: tökéletes film.
Alig láttam még olyan könyvből készült filmet, ami ennyire követi a könyv sztoriját, és még jó is. És be kell vallanom, a legvégén sírtam is...
10/10*
6 felhasználónak tetszik: hayley4, Alexis_0504, iannina, bitchina, Alison Lerman, Névnélküli
2014. június 08. 13:22 #11626
anna89
anna89
 
StátuszAz ember oly szelíd alak! Ha nem piszkálják nem harap.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 724
Csatolások: 3
Azonosító: 147061
Offline offline
Oblivion/Feledés
Nem a legjobb film, egyszer meg lehet nézni, de semmi extra szerintem. ohmy.gifo Tom Cruise filmtől többet vártam volna.
10/7
1 felhasználónak tetszik: LexiCobain
2014. június 08. 13:28 #11627
- törölt felhasználó -    
Csillagainkba a hiba
10/10
Egyértelműen, Jhon Green alkotása, természetesen könyvben jobb ,mert pár jeletetet kihagytak vagy átírták,de ettől függetelnül nálam elérte a kivánt hatást. Nem feltétlenül kiszámítható a vége, és minden könnyet kicsal az emberből. Az ,hogy Gus milyen pozitív és vicces volt végig ,még meg is nevetett miközben sírtam rajta..
5 felhasználónak tetszik: menthol, hayley4, bitchina, Alison Lerman, adriienn96
2014. június 08. 13:29 #11628
- törölt felhasználó -    
Várandósok- az a bizonyos 9 hónap
Amikor megláttam a film szereplő gárdáját, már jónak tűnt, bár sokáig úgy voltam vele, hogy nem fogom megnézni, mivel nem vagyok nagy rajongója a gyerekeknek és a terhességnek, de ez a film kellemes meglepetés volt számomra. Nagyon vicces és laza film, ha leszámítjuk Anna Kendrick és Chace Crawford vonalát, ami számomra a legkedvesebb volt, JLo után. Tényleg csak ajánlani tudom, mert tényleg olyan jó, mint amilyennek mondják.
10/9
2 felhasználónak tetszik: hayley4, SmileyZ
2014. június 08. 13:45 #11629
Dodie88
Dodie88
visszatérő vendég
 
StátuszI love you not only for what you are,but for what I'm when I'm with you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.26.
Hozzászólás: 147
Csatolások: 0
Azonosító: 207360
Offline offline
The Fault in Our Stars/Csillagainkban a hiba.
Még el sem kezdődött a film,mikor én sírtam rajta. Bár a könyv jobb volt,mégis azt mondom,hogy eddig ez a megfilmesített könyv tetszik a legjobban .Minden érzelmet kihoz az emberből,nem hiába készültem 100db-os papírzsepivel,mikor megnéztem a moziban.
10/11 wub.gif wub.gif thumbsup.gif
8 felhasználónak tetszik: menthol, duracell, hayley4, iannina, bitchina, Alison Lerman, adriienn96, Névnélküli
2014. június 09. 16:06 #11630
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
300: A birodalom hajnala

Már moziba meg akartam nézni, de senki sem jött el velem.
Nekem nagyon tetszett, igaz az 1. részt nem múlja felül, de akkor is nagyon jó volt. A kedvencem Artemisia, már csak Eva Green miatt sem szabad szinkronosan nézni azt a filmet. biggrin.gif
A hangja és ahogyan beszélt..az egész annyira illett a karakteréhez. Themistoclesba pedig belezúgtam. rohog.gif A hab a tortánt pedig Lena Headey volt. thumbsup.gif heart.gif
A film vége nem tetszett..annyira befejezetlen volt...remélem lesz folytatás. thumbsup.gif

10/10
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, baisée, Alison Lerman
2014. június 09. 20:09 #11631
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
X-Men: Days Of Future Past /X-Men: Az eljövendő múlt napjai

Jól össze volt rakva az időutazásos dolog, a képregényt sajnos nem olvastam ezért azzal nem tudom összehasonlítani. Egy dolgot nem értettem, hogy Xavier idős énje hogy lehetett életben, ha Jean megölte a 3. részben? Ezt leszámítva nagyon jó volt, tetszett, ahogy követték az első 3 X film sémáját a kezdéskor, a megszokott epic filmzenével. w00t.gif
10/10, nem nagyon van miért pontot levonni.
2 felhasználónak tetszik: baisée, Alison Lerman
2014. június 09. 20:48 #11632
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Mocsok / Filth
Bruce egy agresszív, szadista, sunyi fickó, de nem tudom nem imádni. Egyszerre szórakoztató és nyomasztó a hangulat. Bár 1-2 jelenetben túlzásba vitték az érzelmeket(pl. a lépcsőnél). Ez az apró megjegyzés teljesen eltörpül a film mondanivalója mellett. Kult. Legalábbis szerintem.
James McAvoy ebben a szerepben is brillírozik. Jamie Bell pedig folyamatosan bizonyítja mekkora színész. Imogen Poots szimpatikus volt a karakterében, pedig többnyire marhára idegesít.
8,7/10


Rapid-értékelések:
Dom Hemingway
7/10

Végtelen szerelem
5,6/10

Csajkeverők
5/10

A csajok bosszúja
5,2/10
2014. június 09. 23:07 #11633
- törölt felhasználó -    
Daredevil
Rá kellett jönnöm, hogy tényleg a Marvel-filmek legalja. Pedig gyerekkoromban nagyon szerettem, emiatt kedveltem meg Colin Farrellt és Jennifer Garnert. Most néztem először a rendezői változatot, nem hittem volna, hogy rosszabb lehet az eredeti filmnél, de igen, rosszabb 110.gif Pedig amúgy Elektrát nagyon szeretem, a sai tőrökért megveszek, alig várom, hogy 18-án kijöjjön az új Elektra-képregény, mert nagyszerű karakter, de hát ez... ez silány volt.
5/10

Elektra
Nem értem amúgy, miért kellett Jennifernek kontaktlencsét hordania, ami annyira virított, hogy már fájt, amikor Elektra alapból nem zöld szemű. A kiscsaj még mindig hihetetlenül ostoba és irritáló, Goran Visnjic meg. Fú. Ez a rendezői változat is pocsék.
4/10 de csak mert a soundtrack jó, és mert jól mutatnak a mini sai tőrök Elektra hajában biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Alison Lerman
2014. június 10. 08:24 #11634
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Oculus (2013)
Nem dobtam tőle hátast, egyáltalán nem.
4*10


A kéz, amely a bölcsőt ringatja * The Hand That Rocks the Cradle (1992)
Végig izgalmas volt. Hihetetlen mennyire tönkre lehet tenni egy családot még úgy is, hogy egy vadidegen vagy. Félelmetes. Claire hihetetlenül befolyásolható és naiv ember, sokszor már fogtam a fejem annyira idegesítő volt, hogy nem lát a szemétől. Michael viszont egy elképesztő karakter, férfibe ilyet ritkán látni. Annyira szerette a családját és a feleségét, ráadásul egy percig sem futott végig az agyán, hogy megcsalja Claire-t, nagyon szimpatikus volt nekem, az egyik legjobb férfi karakter ilyen szempontból.
9*10
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. június 10. 08:40 #11635
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
A selyemút árvái (The Children of Huang Shi,2008)

Jonathan Rhys Meyers
miatt nem bántam meg,hogy megnéztem de nem igazán az én világom ez a film..

10/4

Gyakornokok (The Internship,2013)

Na ez viszont nagyon tetszett,kétszer is megnéztem a héten.Mikor megláttam Will Ferrellt az elején akkor megijedtem,de szerencsére csak egyetlen jelenete volt a filmben. Rob Riggle is elég irritáló volt,de rajtuk kívül senkivel nem volt gondom.Jó csapatot hoztak össze Owen Wilson,Vince Vaugh,Rose Byrne,Tiya Sircar..Bár nyilván a legjobban Dylan O’Brien szereplésének örültem.Eléggé kiszámítható a sztorija,de hát,ez 10-ből 8 filmnél sajna így van.Ez nekem úgy volt jó ahogy volt.A kvidics meccs jelenetre pedig szavak nincsenek,különösen az nyerte el a tetszésemet mikor a cikesz a pályára lépett. biggrin.gif

10/10

Az időutazó felesége (The Time Traveler's Wife,2009)

Hú hogy ezt már milyen régóta terveztem megnézni..Egyszer a könyvet is elkezdtem,de pár oldal után abbahagytam.Kissé másra számítottam,de tulajdonképpen nem volt gond vele.Rachel McAdams az egyik legbájosabb nő a világon,nem csodálom,hogy a legtöbbször mindig ilyen karakterei vannak. smileeee.gif

10/7

Rocky III (1982)

Sok újdonságot nem tartogat és kezdem lassan azt hinni,hogy mindegyik majdnem ugyanarról szól.Azt hittem a 2. rész lesz a kedvencem,de miután láttam ezt (hacsak valamelyik folytatása le nem előzi) akkor ezt mondanám a legjobbnak.

10/9

Az a bizonyos első év (I Give It a Year,2013)

Hogy ennek milyen hülye humora volt…Mindenki teljesen bolond volt,sokkal jobban is meglehetett volna csinálni ezt a filmet ,így nem sok értelme volt.Ha nem Rose Byrne lett volna a főszereplője,akkor meg se néztem volna.Az egyetlen ami tetszett az a vége volt.

10/3

28 héttel később (28 Weeks Later,2007)

Van jó pár hasonló sztorival rendelkező film,nem mondhatnám,hogy ez a legjobb közülük,de Rose Byrne,Imogen Poots és Jeremy Renner miatt biztosan többször is megnézem majd.Robert Carlylet jó volt végre más szerepben is látni,nem csak Rumple-ként a Once Upon a Time-ban,bár itt is elég gyáva volt,mint a sorozatban anno.A kamera mozgás elég ellenszenves volt,de más gondom nagyon nem volt vele.

10/8

Demóna (Maleficent,2014)

Tegnap délután sikerült a moziban megnéznem,bár nem 3D-ben hanem simában,de nekem így is tökéletes volt.Nagyon élveztem,számomra ez volt Angelina Jolie legjobb alakítása.Sosem rajongtam különösebben érte,mindig úgy éreztem,hogy túlértékelik,legalábbis kinézetileg mindenképpen.Itt viszont imádtam. heart.gif Egyértelműen ő volt a legjobb ebben,de a Hollót is kedveltem. smileeee.gif A látvány gyönyörű volt,magával ragadó,ahogy a zenék is.Az egyik különösen tetszett,bár sajnos a címét még nem tudom. blush.gif Lipót király undorító volt.. viszont a film szép,igazság szerint jobban tetszett mint az eredeti mese,holott az a kedvenc hercegnős mesém mióta csak az eszemet tudom. laugh.gif

10/10*
2 felhasználónak tetszik: baisée, House Of Wax
2014. június 10. 08:41 #11636
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Decoy Bride (Menyasszony csaléteknek) 2011

A film megvan DVD-n, annak idején előrendeltem és elsők között vettem meg. Meg is néztem. Aranyos kis filmnek gondoltam, ami néhol picit vontatott. Semmi különös, egy romantikus vígjáték, de még mindig a jobbak közül. Olyan 1 - 1,5 év szünettel megint megtekintettem a filmet, mert leadta a tévé. Érdekes módon most sokkal jobban szórakoztatott, mint anno. Helyes kis történet, szimpatikus szereplőkkel. Külön felüdülés, hogy egyik főhős sem az a tökéletes szépség. David Tennant ennek ellenére tökéletes főszereplő pasi, s nem csak azért mondom ezt, mert egyik kedvenc színészem. Van neki egy olyan kisugárzása, ami egyszerűen leveszi a csajokat a lábukról. Persze csak azokat, akik nyitottak a belső szépségre és nem csak megállás nélkül a külsőt bámulják és abból vonnak le messzemenő következtetéseket. David egy helyes pasi és jól állt neki a könyvét összeguglizó, esetleg művész"palánta" karaktere. A partnere, Kelly pedig zseniális színésznő, tüneményes nő. A történet, ahogy már említettem, nem túl bonyolult, mivel egy kedves romantikus vígjáték, de nem erőltetett módon, csak olyan kis lehetfinoman. Kifejezetten jólesett tegnap.

http://kepfeltoltes.hu/140610/db_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hot Shots! 2. (Nagy durranás 2.) 1993

Este nem tudtam aludni, úgyhogy megnéztem. Ezt sem most láttam először, bár bevallom őszintén, hogy nem rajongok különösebben a paródiafilmekért... Azért vicces volt együtt látni Charlie-t és Herb dokit egy másik filmben, "jóval fiatalabb" kiadásban. rohog.gif El is felejtettem, hogy ebben mindketten szerepelnek. Az megvolt, hogy Jon Cryer van az első részben... biggrin.gif És az is roppant szórakoztatóan hatott rám, ahogy Charlie Sheen a vállán cipeli a kényeskedő Rowan Atkinsont... rohog.gif Bevallom őszintén, ez sem rémlett... rohog.gif

http://kepfeltoltes.hu/140610/raandcs_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
4 felhasználónak tetszik: Angel, Vampiregirl1, Alison Lerman, Genevieve
2014. június 10. 18:45 #11637
- törölt felhasználó -    
Titanic(1997)
Tegnap pont ez ment a TV-ben és nem hagyhattam ki. Azt hiszem pontosan szavakba sem tudom önteni milyen érzelmeket vált ki belőlem az utolsó 40 perc, avval együtvéve, hogy alapból érzékeny lány vagyok. Egyszerűen az igaz szerelem filmje örökké a számomra.
Valahol azt olvastam,hogy a nők azért sírnak a Titanic végén,mert rájönnek,hogy egy férfi sem fogja őket úgy szeretni ahogy Jack szerette Roset. Talán. De ez már nagyon egybefügg avval,hogy azért sírok rajta mert a srác az életét adta szerelméért
6 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Toxic, House Of Wax, LexiCobain, Ildikócska10, An_d_a
2014. június 10. 18:57 #11638
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Rossz szomszédság
Hát... inkább hagyjuk... nem fejteném ki bővebben a véleményemet róla. pardon.gif 10/3.
2014. június 10. 21:25 #11639
Sunwell
Sunwell
 
Státusz„Cheater's just a fancy word for winner.”
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.28.
Hozzászólás: 880
Csatolások: 59
Azonosító: 186812
Offline offline
Mackótestvér
Kismilliomodszorra. rolleyes.gif Gyönyörű Disney mese, a történet és a grafika is szuper, a szereplőket imádom. Ez meg egyszerűen tökéletes:

Annyira szépek a dalszövegek. blush.gif
10*/10
8 felhasználónak tetszik: Jody, duracell, SmileyZ, Kyra99, House Of Wax, Alison Lerman, sMokEe.cLouD, Genevieve
2014. június 10. 21:46 #11640
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
A holnap határa

Kíváncsi voltam, milyen filmet raktak össze, mert a bemutató az tetszett.

Elég furán indul be az egész, nem mondanak sokat a lényekről, amelyek megtámadták a Földet. Aztán, amikor kezd beindulni meghal a főszereplő.

Na itt mondom, hosszú volt a film, de előről kezdődik. Azt hittem beragadt a lejátszó, de nem. Aztán igazán beindul a film, vannak vicces jelenetek benne, és kevésbé viccesek.

A vége azonban nekem nem volt elég összeszedett, és igazából nem értette, miért is történt a végén, ami történt... meghát, már utána nem kötötte le a figyelmemet, miután a képességének annyi lett.

De azért tetszetős film volt, lehet még egyszer megnézem unsure.gif blush.gif

10/9,5
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
710 oldal 577 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!