Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. június 11. 18:51 #11641
- törölt felhasználó -    
Skyfaal
Asszem itt volt az ideje,hogy megnézzem a 007-es ügynők legutolsó bevetését. Őszintén nem tartom annyira nagyon robbanós lezárásnak. Ahoz képes, hogy a többi egy teljesen más korban íródtak, az akkori elképzelésekhez képest az előzők jobbak voltak
10/7,5
2014. június 11. 19:03 #11642
- törölt felhasználó -    
A Faun labirintusa.
Odavagyok a háborús, történelmi filmekért, szóval már csak ezért is meg kellett néznem. A vége egyben boldog és szomorú is, és lényegében ez a film is megkapta a boldog befejezést. Lényegében tetszett.
9.
2014. június 11. 21:08 #11643
- törölt felhasználó -    
Alice csodaországban (1951)
Eléggé bánom, hogy nem néztem meg hamarabb ezt a mesét.Egyszerüen zseniális volt.Walt Disnex és munkatársai rendkívül nagy ajándékok a világ számára.
10/10

Csingiling
Ezt az alkotást is most láttam először.Szerencsére nem csalódtam.Egy igazán kellemes, aranyos és tanulságos történetet láthat az, aki megnézi ezt a mesét.
10/10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, duracell
2014. június 12. 15:00 #11644
- törölt felhasználó -    
Csillagainkban a hiba / The Fault In Our Stars (2014) spoiler!!
Nem találok szavakat, hogy milyen csodálatosra sikeredett a film! Természetesen elolvastam a könyvet előtte és már számítottam egy bizonyos képre a könyv és az előzetes alapján, de még is így megtudtak lepni a készítők. Az eleje csodálatos volt, ebben a részben voltak a viccesebb jelenetek, speciel imádtam Hazel anyját és apját, meg persze Augustust és Hazelt is. Ahogy Augustus lábát megcsinálták az valami elképesztő. Nagyon vártam hogy hogy oldják meg, de tényleg nagyon élethű lett. Azután persze jött a rész amikor Hazel a kórházba bekerült és már ott éreztem, hogy jön a sírós rész. A repülőút nagyon édes volt, Augustus aranyos volt ahogy félt az első repüléstől (mintha magamat láttam volna benne biggrin.gif) Van Houten karakterét viszont eszméletlenre csinálták meg, az a svéd hip-hop szám pedig nagyon ütős volt rohog.gif A szomorú részeken természetesen könnyben állt a szemem, sőt sírtam is - még jó hogy csak én meg egy másik csaj volt a moziteremben laugh.gif - de a legjobban Augustus halála sokkolt, ahogy az a könyvben is, hisz ő volt a kedvenc karakterem. heart.gif Gratuláció a készítőknek, hisz tényleg úgy készült el a film, ahogy azt vártam. És a végére természetesen a kedvenc részeim: Isaac tojásdobálása, Hazel temetési beszéde Gusnak (a templomban) és az Amszterdami út teljes egészében heart.gif
10/10*
4 felhasználónak tetszik: bitchina, Alison Lerman, IQninja99, adriienn96
2014. június 12. 18:13 #11645
- törölt felhasználó -    
Az ötödik elem
Számomra megunhatatlan, már vagy ötvenszer láttam, és szinte kívülről fújom az egészet. laugh.gif
10/10
2014. június 13. 10:13 #11646
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Tortúra

Jesszus, soha nem gondoltam, hogy ezzel a filmmel a legdurvább thrillert is kapom egyben. Kathy Bates valami fantasztikus alakítást nyújt, meg is érdemelte érte az Oscart!!! a karaktere hihetetlen érdekes és bonyolult jellem, teljesen elfajzott, nagyon érdekelne a háttértörténete is, egy előzményfilmet is szívesen megnéztem volna. De én már sosem tudok másként tekinteni Kathre, egyszerűen látom a vérbe fagyott szemeit egy ideg összeroppanásnál, késsel a kezében. Annak ellenére, hogy nem olyan rövid film és lényegében egy helyszínen játszódik, nagyon izgalmas. Kiváló történet és remek színészek.
Max. pontot adok neki, viszont rettenetesen sajnálom a sheriffet, remélem a könyvben azért kapott valamilyen megemlékezést.
10/10
3 felhasználónak tetszik: Jody, LexiCobain, baisée
2014. június 14. 00:07 #11647
MarkHoffmanlives
MarkHoffmanlives
schadenfreude
 
StátuszAnd who are you, the proud lord said, that I must bow so low?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.22.
Hozzászólás: 1004
Csatolások: 62
Azonosító: 217259
Offline offline
Silent Hill: Revelation
Hihetetlen mekkora marhaságokat vagyok képes megnézni Kit Harington meg Sean Bean miatt... rolleyes.gif
3/10 dry.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. június 14. 00:38 #11648
LexiCobain
LexiCobain
Drama Queen®
 
StátuszIf you read, you'll judge.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 12.08.01.
Hozzászólás: 2744
Csatolások: 689
Azonosító: 182219
Offline offline
Őrült, dilis szerelem (Crazy Stupid Love) - 2011

Mikor először láttam a filmet, vegyes érzések töltöttek el, de tetszett. Ezúttal is így voltam vele. Nőként nem értem, miért rajonganak annyira Ryan Goslingért, az egész film alatt próbáltam megérteni, miért kell megvadulni tőle. Nem ment, de ettől függetlenül színészi alakítása(i) páratlanok, ezt el kell ismerni! Szóval vissza a filmhez: a karakere számomra nagyon idegesítő, frusztráló volt, sokáig az volt az érzésem, hogy legszívesebben jól beolvasnék neki, de aztán rájöttem: igaza van, miszerint a nők legjobban saját magukról akarnak beszélni és ha ezt megkapják (korlátlan mennyiségben), akkor - tisztelet a kivételnek - könnyen megkaphatóak lesznek ők maguk is.

Nah szóval: a történet felüdítő volt, nem volt tele klisével, nem ragadtatták el magukat a rendezők és nem volt az a tipikus csöpögős, vontatott, százszor látott jelenetekkel teletűzött vígjáték, amiért mindenképpen dicséret jár! Imádtam, hogy a végén összefutottak a szálak, zseniális volt, DE! semmi értelme nem volt a "nagy verekedős" jelenetnek... lényeg a lényeg: végig azt vártam, hogy a történet fokozódjon, kibontakozzon és megdöbbentsen - ez utóbbi elmaradt, kissé hiányoltam a fő konfliktust (csak mert az egészet elintézték 2 percben és tök érdemtelen volt).

Vissza a színészekhez: Ryan Gosling nagyon jól alakította a karakterét - tudtam utálni, szeretni, együtt érezni vele, egyszóval remek munkát végzett!
Emma Stone-nal - aki amúgy személyes kedvenceim egyike - viszont nagyon nem voltam megelégedve, szerintem kritikán alul teljesített, élete legrosszabb alakítása volt, így kissé csalódtam benne.
Steve Carell pedig abszolút megvett: elhittem minden szavát, nagyon jól átadta a lúzer, sebzett, felszarvazott férjet, sokat nevettem rajta biggrin.gif

7/10

http://29.media.tumblr.com/tumblr_ls6qgy7llb1r31zazo1_500.gif
8 felhasználónak tetszik: baisée, Alison Lerman, An_d_a, IQninja99, House Of Wax, SmileyZ, riri17, Genevieve
2014. június 15. 12:27 #11649
bitchina
bitchina
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.25.
Hozzászólás: 2464
Csatolások: 13048
Azonosító: 210361
Offline offline
Csillagainkban a hiba / The Fault In Our Stars (2014)
Hát erre nincsennek szavak. A könyv is teljesen lenyűgözött, most pedig a filmről nem is beszélve. Kevés olyan film van, ami megtud sirattatni, és ezen a filmen most rendesen kisírtam magam. Anselnek és Shailenenek pedig csak gratulálni tudok, nagyszerűen alakítottak! heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Alexis_0504
2014. június 15. 14:22 #11650
Pinky Lili
Pinky Lili
mythical beast
 
Státusz(^.^ Y)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.09.
Hozzászólás: 1562
Csatolások: 44
Azonosító: 208704
Offline offline
Demóna

Már maga az ötlet tetszett, hogy feldolgozzák az egyik klasszikus Disney mese gonoszának az életét. Angelina és a többi színész is fantasztikusan játszotta a szerepeket, és az effektek is gyönyörűek voltak, meg persze a dalok is. smileeee.gif

10/10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, baisée
2014. június 15. 21:12 #11651
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Ohh, voltam a Corvin moziéjszakáján. Nagy élmény volt, és jó sokan is voltak:o

-Rossz szomszédságot néztem, ez mindenképp ér egy mozit, nagyon jóóóó! laugh.gif

-Hogyan rohanj a vesztedbe , ezen rengeteget nevettem, mindenki, marha jó volt. Bár aki nem bírja a káromkodást inkább hanyagolja:S

-CSajok bosszúja, húha, ez azt hittem valami buta szőke pics_s film lesz, de neem. Kellemeset csalódtam, nagy élmény volt azért, lekötöttem a figyelmem végig. smileeee.gif

-Amerika Kapitány - a tél katonája , hát ez olyan szokásos volt, néhány rés azért uncsi volt, vontatott, d enézhető és kellemes. smileeee.gif

-Beavatott, ebben csalódtam. Mindenki dícséri, hát nekem annyira azlrt nem jött be... sok film összegyúrva
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ, Jody
2014. június 15. 21:44 #11652
adriienn96
adriienn96
serendipity™
 
StátuszKaz Brekker didn't need a reason.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.16.
Hozzászólás: 3466
Csatolások: 15600
Azonosító: 145576
Offline offline
Csillagainkban a hiba / The Fault In Our Stars (2014)

Ez a film tökéletes volt! Már az előzetes alapján is lehetett sejteni, hogy jó lesz, de hogy mennyire, az minden képzeletem felülmúlta. Nem is tudom, láttam-e már olyan adaptációt, ami ennyire hűséges lett volna a könyvhöz. A színészek és a helyszínek csodálatosak voltak és szó szerint voltak benne idézetek is a könyvből. Önmagában is és a könyv után is egy nagyon-nagyon jó feldolgozás volt. Aki teheti menjen el megnézni, oké? Oké!
2 felhasználónak tetszik: Alexis_0504, Alison Lerman
2014. június 16. 08:43 #11653
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Séta a holdon * A Walk on the Moon (1999)
Nem volt valami nagy szám.
4*10


Tortúra * Misery (1990)
Jó volt, de valahogy mégsem volt az igazi. Kathy Bates félelmetesen jó színésznő, de nekem kicsit az egész olyan lassú lefolyású volt, és néha-néha James Caan karaktere túl együgyű volt. Már rég kiderült, hogy gáz van, erre ő tovább feküdt kényelmesen, én sokkal hamarabb neki indultam volna annak a szökésnek.
7*10


A Grand Budapest Hotel * The Grand Budapest Hotel (2014)
Hogy én ezen mennyit nevettem. Nagyon vicces film, remek szereplőgárdával. Bár én Adrien Brody-t ( wub.gif ) emelném ki, imádtam ilyen szerepben látni. De nagy dicséret jár Ralph Fiennes-nek, Jude Law-nak, Jeff Goldblum-nak és Edward Norton-nak is.
9*10
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Évike12, Jody
2014. június 16. 10:02 #11654
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Julie & Julia - Két nő, egy recept (Julie & Julia,2009)

Olyannyira tetszett,hogy egyből megmutattam anyukámnak is,viszont neki sajnos egyáltalán nem jött be.Míg én majdnem maximális pontszámot adok rá,addig ő még az 1 ponton is gondolkozik. rohog.gif Valóban nem volt túl izgalmas,és a vége is egészen más lett mint vártam,hiszen én azt hittem,hogy a két főszereplőt együtt láthatjuk majd a filmben nem külön-külön.Viszont sikerült teljesen kikapcsolnom míg néztem,nagy kedvet kaptam a főzéshez is,plusz láthattam Meryl Streep-et aki a világ egyik legjobb színésznője.Minden amit csinál fantasztikus.Bár a többi színészre sem lehet panasz,hiszen Amy Adams is kitett magáért és Stanley Tucci-t is kedvelem,mégis Meryl volt az aki fantasztikussá tette ezt a filmet. blush.gif

10/9

Ízek, imák, szerelmek (Eat Pray Love,2010)

Ezt is ahogy az előbb említett filmet is,már a megjelenése óta látni szerettem volna mégis csak most sikerült megnéznem.Ennél jobb alkalmat soha nem találhattam volna.A film ráébresztett néhány nagyon fontos dologra.Hiába volt teljesen más a problémám mint a főszereplőnek mégis nagyon közel éreztem őt magamhoz vagyis leginkább azt amin keresztülment. blush.gif Minden ember életében van szerintem egy pont amikor úgy érzi elveszíti önmagát és kell valami ami segít neki abban,hogy talpra álljon blush.gif Be kell ismernem sokszor volt unalmas és rengeteg felesleges rész volt benne,rövidebb filmet is összetudtak volna hozni,ha nem most,nem ilyen hangulattal láttam volna akkor talán nem tetszett volna ennyire,de így jobb véleményem van róla. smileeee.gif Julia Roberts pedig nagyon ügyes volt. smileeee.gif

10/8
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Évike12
2014. június 16. 11:16 #11655
- törölt felhasználó -    
Hamupipőke (1950)
wub.gif
10/10
7 felhasználónak tetszik: SmileyZ, LexiCobain, Szandi0820, duracell, Alison Lerman, Jody, House Of Wax
2014. június 16. 11:50 #11656
- törölt felhasználó -    
Leharcolt oroszlánok... Ritka trágya film..dry.gif
Utolsó hittan óránkon filmeztünk, volt 3 lehetőség, a Diktátor, a Madagaszkár és a Leharcolt oroszlánok. Azért ezt a filmet néztük, mert a többit mindenki látta legalább 1x... Nem ajánlom senkinek.. 110.gif
2/10
2014. június 16. 12:34 #11657
- törölt felhasználó -    
Az óriásölő
Egyszerűen szuper ez a film! A történet nagyon jó, az elejétől a végéig lekötötte a figyelmem. A szereposztás is remek lett, különösen Ewan McGregor alakítása tetszett. Az ő karatere (Elmont) a kedvencem a filmben, érte izgultam a legjobban. A film vége is nagyon tetszik, én örültem, hogy így lett vége. Ez a film bekerült a kedvenceim közé, akárhányszor megtudnám nézni. Csak ajánlani tudom!
10/10
2 felhasználónak tetszik: baisée, SmileyZ
2014. június 16. 12:37 #11658
anna89
anna89
 
StátuszAz ember oly szelíd alak! Ha nem piszkálják nem harap.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 724
Csatolások: 3
Azonosító: 147061
Offline offline
Gattaca (1997)
Nem találok szavakat.
10/10
2014. június 16. 13:43 #11659
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Her

Eddig mindig képes voltam valamiféle normális véleményt írni arról a filmről, amit nemrégiben láttam. Talán eddigi filmes kalandjaim során a Suicide Room volt rám még olyan nagy hatással, hogy egyszerűen nem voltam képes megírni egy "kritikát". Most megint itt vagyok ezzel a darabbal.
A Her egyszerűen lenyűgözött, szavakat nem találok rá, hogy mennyire tetszett. Nagyon nehéz megtalálni a megfelelő szavakat erre a filmre. Brilliáns? Elgondolkodtató? Fantasztikus? Szívfacsaró? Részben képes megmosolyogtatni? Talán ezeknek a keveréke. Ezt hogy hívjuk? Segítsetek ki!
Sok ember számára maga a történet nagyon hülyén hangzik, elvégre hogy képes egy ember beleszeretni egy operációs rendszer hangjába, hogy képes egy operációsrendszer érzéseket táplálni más iránt? Nos, Spike Jonze ebben a mesteri munkájában megadja nekünk a választ.
Nem is tudom, hogy igazán mi ragadott meg - melyik jelenet? - a filmben. Egyszerűen megérintett. Cinikus vagyok a szerelemmel kapcsolatban, sőt, a romantikus filmektől egyszerűen hányok, de ez a darab megmutatta, hogy nem mindegyik szerelmi történet a nyáltól csöpög és azzal van tele, hogy "Jaj, annyira szeretlek, hogy képes lennék érted meghalni.". Ez a mű tökéletesen bemutatja, hogy a szerelem felemelő érzés, képes boldoggá tenni az embert, mert akkor az adott személy fontosnak érzi magát. Úgy érzi, hogy valakinek jelent valamit. Viszont ott van a szerelem másik oldala: megtévesztő, mélypontra küld és már-már átcsap egy illúzióba. A szerelem nemcsak a szebbik oldalról szól, hanem a sötétebbik részével is szembe kell néznünk: amikor magányosak leszünk, elutasítunk mindent és úgy érezzük, hogy nem tudunk mit kezdeni az élettel. Képesek vagyunk egymást boldogítani? Meddig tart a szerelem? Mit érzünk akkor, amikor szerelmesek vagyunk? Tekinktsünk el a bugyuta pillangó teóriától és gondoljuk végig. Ilyenkor úgy érezzük, hogy a világot csak nekünk teremtették. Hát nem érdekes, hogy mennyire boldoggá tudjuk magunkat tenni azzal, hogy belekóstolunk a szerelem ízébe?
Tulajdonképpen a főszereplő, Theodore lelki vívódásait kísérhetjük végig. Tanúi lehetünk annak, hogy hogyan lesz a padlón lévő férfiből, életerős és vidám ember. Ott lehetünk akkor, amikor ismét mélypontra kerül és ismételten feláll és megy tovább. Mert nem akarja feladni.
Joaquin Phoenix lenyűgözött mesteri és brilliáns alakításával. Bár, hogy őszinte legyek, az eddigi összes filmszerepe ott volt a toppon. De ez a Theodore karaktere az egyik kiemelkedő számomra.
A vége egy picikét kiszámítható volt. Sejtettem, hogy mi fog történni a végén, csak arra a csavarra nem számítottam. Az rendesen ledöbbentett.
Az igazat megvallva tetszett a film nagyon, mindenkinek csak ajánlani tudom, de úgy érzem, hogy most egy ideig nem szeretném újra megnézni. Nem azért, mert az egyszernézős kategóriába való. Hanem mert túlságosan is megrendített és szíven ütött úgy az egész.

10/1000 - és még ezzel keveset is mondtam.

http://kepfeltoltes.hu/140616/tumblr_mz52dfDl7Z1s89mq8o1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif
5 felhasználónak tetszik: baisée, riri17, Alison Lerman, Jody, House Of Wax
2014. június 16. 16:37 #11660
- törölt felhasználó -    
Én a Demonát a moziban 3D-ben. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Average Girl
710 oldal 578 579 580 581 582 583 584 585 586 587 588
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!