Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. augusztus 14. 21:55 #12041
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Agyő Nagyő. smileeee.gif smileeee.gif
2014. augusztus 14. 22:40 #12042
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
A galaxis őrzői

Nem sűrűn járok moziba, de amikor igen, mindig sikerül valami jót kifognom biggrin.gif Ez most is így volt. Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. Csak azt nem sikerült megértenem, hogy miért kell mindenkinek az a gombóc (pontosabban a benne lévő lila kavics). Értem én, hogy el lehet vele pusztítani a galaxist, de az miért jó? (lehet, hogy teljesen nyilvánvaló, csak nekem nem esett le, bocsi blush.gif )

10/10

https://38.media.tumblr.com/2ed93ebe3e7fbe4116532c83e7d6408b/tumblr_nabafsFu0R1s1qe1go2_500.gif
7 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, bitchina, benyaw93, Angel, Alison Lerman, House Of Wax, Lindsay019
2014. augusztus 15. 18:35 #12043
- törölt felhasználó -    
A galaxis őrzői (Baromi jóóó imádom) biggrin.gif laugh.gif
2014. augusztus 15. 22:04 #12044
Dancy
Dancy
új tag
 
StátuszHope is a bitch. I've been in love. It's painful, pointless and overrated.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.08.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 168859
Offline offline
Másnaposok 2. Megunhatatlan biggrin.gifD rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, baisée
2014. augusztus 15. 22:26 #12045
- törölt felhasználó -    
A galaxis őrzői
Másodjára. Teljesen meg vagyok elégedve vele, kellő mértékig adaptáltak a képregényből és újítottak egyaránt.
10/10
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Kazuo, Lady Suzy, bitchina, Angel, Lindsay019
2014. augusztus 15. 23:30 #12046
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Amerika Kapitány - A tél katonája

Hol is kezdjem? Amerika Kapitány sosem volt a szívem csücske, nem tudom miért. De ezzel a filmmel most mégis belopta magát kicsit a szívembe.
Az eleje nekem kicsit zavaros volt, aztán pedig az volt fura, hogy Fury-t megölték. Komolyan mondom, ezeken a Marvel filmeken többet tudok sírni, mint egy romantikus filmen. rohog.gif Fury halála után kíváncsi voltam, mihez kezdenek. Viszont nem értettem, hogy lehet az, hogy a Hidra folyamatosan jelen volt a VH óta. Szóval, hogy kicsit sem volt senkinek feltűnő ez a jelenség. A harci koreo remekül ki volt dolgozva, és a látvány sem volt utolsó. Bár néhány jeleneten mosolyogtam picit. Steve még mindig olyan kisfiús számomra, mint amilyen az első részben volt. Ja, és a film közepén gondolkoztam, hogy mikor jönnek rá, hogy az acélkaros emberke az Bucky.
Imádtam a filmet, bár Black Widow-t kicsit átformálták, mert amilyen visszahúzódó, mégis okos lány volt a Vasember 2-ben, és a Boszzúállókban, olyan idegesítő lányt csináltak belőle. S hol hagyta Hawkeye-t? Hát össze vannak nőve, ráadásul megcsókolta Steve-et unsure.gif Néztem bután, és azon is, hogy többször szikrát szórt a monitor a közös jeleneteiknél. unsure.gif Szerintem Black Widow Hawkeye-jel illik össze, szóval ne bántsák őket ><
Ja, és a végén...kicsit, sőt talán majdnem teljesen eldobtam az agyam, amikor megláttam Loki jogarát a film végén unsure.gif Kíváncsi leszek, mihez kezdenek vele ohmy.gif

10/10***
5 felhasználónak tetszik: Seherezade1050, Lady Suzy, bitchina, baisée, Lindsay019
2014. augusztus 16. 01:25 #12047
- törölt felhasználó -    
Amerika kapitány - A tél katonája
Na, hát nagyon új dolgot nem tudok írni, mivel egyszer már leírtam a véleményem, és nem sokat változott. Csak annyiban volt rosszabb most, hogy nem moziban, 3D-ben néztem, hanem itthon a laptopomon fülhallgatóval... De persze ez nem a film hibája, ez miatt nem vonok le pontot.
Múltkor 9 pontot adtam rá, mondván, hogy keveselltem Buckyt. De így harmadjára, a nézéseivel meg azzal a pár mondatával, egye fene, megadom rá a 10-est. (Hű, még jó, hogy ez csak egy film, mert ha a való életben is ilyen könnyen rá lehetne venni valamire... rohog.gif )
Viszont a kapitány túlzott jósága már kezdett kicsit idegesíteni. Most komolyan, ilyen ember nem létezhet, aki mindig mindenért képes lenne föláldozni magát. huh.gif
Na és akkor Fekete Özvegyről ne is beszéljünk, ritka idegesítő egy nőszemély. nea.gif
Na jó abbahagyom, a végén még meggondolom magam azt a 10-est illetően... laugh.gif
Annyiban viszont jobb volt, hogy itthon néztem, hogy bármikor kimehettem wc-re. Ugyan is mikor másodszorra néztük moziban, hát én már a széket kapartam annyira ki kellett volna mennem, de mondom én fizettem ezért a jegyért, minden percét látni akarom a filmnek. És ahogy magamat ismerem, úgy is a kedvenc verekedős jeleneteimről maradtam volna le... happy.gif
10/10
6 felhasználónak tetszik: Seherezade1050, Lindsay019, Lady Suzy, bitchina, baisée, Angel
2014. augusztus 17. 17:54 #12048
iannina
iannina
focus on the good
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.06.
Hozzászólás: 5249
Csatolások: 34903
Azonosító: 138106
Offline offline
A csodálatos Pókember 2/The Amazing Spiderman 2 (2014)

Nagyon sok spoilert láttam róla, és még csak gondolni sem mertem volna, hogy ennyire jó lesz. Az elejét unalmasnak találtam, aztán rájöttem, hogy még az első részét is felülmúlta. Simán megnézném még egyszer, nagyon király volt. A végét már durvának találtam, még csak eszembe sem jutott, hogy Gwen meghal. Annyira hihetetlennek találtam. Nagyon sajnáltam őt is, és Petert is. Max (Elektro) egy kicsit szánalmasnak találtam. Oké, hogy semmibe vették, meg ilyenek, de azért ez már sok volt amit csinált, és ugyan így Harry is.
10/10
2 felhasználónak tetszik: AliceGlam, Lindsay019
2014. augusztus 17. 17:58 #12049
- törölt felhasználó -    
Gyűrűk Ura az első rész *-*
egyszerűen imádom ♥
10/10
2 felhasználónak tetszik: Lindsay019, iannina
2014. augusztus 17. 18:04 #12050
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Guardians of The Galaxy / A galaxis őrzői
http://38.media.tumblr.com/5c0788ee976d039a8b671177995b116a/tumblr_n9xfx2OGE91qiox8vo3_500.gif

Pazar. Vagány. Állat. Rocket a kedvencem.
10/10
7 felhasználónak tetszik: An_d_a, Seherezade1050, House Of Wax, duracell, Lindsay019, Angel, Lady Suzy
2014. augusztus 17. 18:48 #12051
iCarly0906
iCarly0906
új tag
 
StátuszSzJG Forever *-*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.16.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 231637
Offline offline
Lucy thumbsup.gif
2014. augusztus 17. 19:11 #12052
- törölt felhasználó -    
Halálos iramban - Tokiói hajsza / The Fast & The Furious: Tokio Drift (2006)
Eddig életember 1-szer láttam, és akkor is tetszett, ez alkalommal is csak ennyit tudok mondani. Izgalmas volt a sztori, ugyan a széria többi filmjét jobban kedvelem, de itt tűnt fel először Han, aki nagy kedvencem, és már miatta is öröm volt nézni a filmet. Egyébként eddig még nem értettem meg, hogy hogy élte túl a kocsi felrobbanását? Elméletileg szénné kellett égnie, mert a kocsiban volt, de a további filmekben benne van. laugh.gif
10/8
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, rammievengeance, Lindsay019, iannina
2014. augusztus 17. 21:11 #12053
anna89
anna89
 
StátuszAz ember oly szelíd alak! Ha nem piszkálják nem harap.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.11.
Hozzászólás: 724
Csatolások: 3
Azonosító: 147061
Offline offline
Kb. a százezredik Csillagainkban a hiba komment. Éljen.

Igen, az elején kicsit féltem ettől az óriási felkapottságtól, de azért legbelül mégis érdekelt a történet, már a film elkészítése előtt is, ezért megvettem a könyvet. Egyetlenegy napba telt kiolvasnom a 295 oldalt. Jó könyv. Nagyon jó könyv. Bár szerintem Isaac túl keveset szerepelt benne és hiányoltam a Gus temetésén mondott beszédét (Isaac <3), a film is elég jó lett, de nem ér fel a könyvvel.
(Így utóiratban, én először a Beavatottat láttam, ezért elég furcsa volt a testvéreket látni csókolózgatni... azért mégis értelmesebb lenne, ha először ezt néztem volna meg, hogy járnak, és utána jönnek rá hogy tetsvérek. biggrin.gif)

A könyv: 10/10
A film: 10/8
3 felhasználónak tetszik: Dorci000, Lindsay019, iannina
2014. augusztus 17. 22:13 #12054
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Az elmúlt pár nap termése. blush.gif

Csipkerózsika / Sleeping Beauty (1959) (DP 2014 16.)
Hol volt, hol nem, rád leltem éltem hajnalán... Hol volt, hol nem, álmomban boldog voltam véled talán...
Imádom ezt a mesét. Na ezt nevezem én Csipkerózsikának és nem azt a másikat, amit júniusban néztünk a moziban. Klasszikus hercegnők közül mindig is Hajnal állt a legközelebb hozzánk, hiszen az ő meséje is megvolt VHS-en, Karácsonyra kaptuk (még fényképes bizonyítékom is van, ez nem vicc) és ronygosra néztük. Nem érdekel, hogy kiénekelhetetlen és nehéz, most is együtt énekeltem/énekeltünk szinte minden számot a szereplőkkel. Ráadásul ez is egy olyan mese, amiben tökéletesek a szinkronhangok. Bárcsak olyan gyönyörű hajam lenne, mint Hajnalnak. Imádom, hogy olyan szép göndör a vége. Na ilyen sincs alapból senkinek a világon. biggrin.gif
10/10*

http://kepfeltoltes.hu/140817/tumblr_nafm2zsxL31s41oo7o1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Csinos kislány / Pretty Baby (1978)
Megmagyarázhatatlan módon tetszett ez a film, leszámítva az utolsó két percet, amit nemcsak tenni nem tudtam sehová, de nem is tetszett. Azt viszont imádom benne, hogy képes voltak egyetlen árva szexjelenet nélkül filmet csinálni egy kuplerájról. Mi a zsenialitás, ha nem ez? Manapság bezzeg már minden filmben van, pedig általában sokkal jobb, ha minden olyan "sejtelmes". Na jól van, tudom, egyéni szocprobléma. Brooke Shields meg már 12 évesen is gyönyörű volt, iszonyat mázlista egy nő.
10/8

http://kepfeltoltes.hu/140817/tumblr_mw0sa20kvc1r3ygnoo1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Jégvarázs / Frozen (2013)
Hosszú idő után megint felszabadultunk HBO GO-ra (fene se tudta, hogy ezek itt össze-vissza változtatnak és újra kell regisztrálni) (igen, ott néztük az előző filmet is) és a mai TV-premier miatt már mától lehetett náluk nézni a Jégvarázst is, így délután sort kerítettünk rá. Sok idő telt el azóta, hogy utoljára láttam (na jó, ez mondjuk elég relatív, haha - cirka 8-9 hónap), bár attól olyan különleges ez a film, hogy már azelőtt tudtam kívülről az egész történetet, hogy láttam volna. (Igen, akkor már tényleg csak a képi világ és a teljes zene hiányzott.) Nem tervezek megint kisregényt írni arról, hogy mitől olyan fontos nekem ez a film, egy biztos, valóban 2013 legjobb animációs filmje. Ráadásul ott volt ez a csodás funkció, így nem is volt kérdés, hogy most angolul nézzük - nem hiszem el, hogy majd' 20 éves koromra eljutottam odáig, hogy felirat nélkül, angolul nézzek meg egy filmet, de azt hiszem, nem is lehetett volna ez más, mint a Jégvarázs -, így végre élvezhettem az összes eredeti hangot, és én imádom őket egytől egyig, még Alan Tudykot is. Főleg hogy angolul többet is tudok belőle szóról szóra, magyarul meg általában a fordítással kigyilkolják a nagybetűs MAGIC felét a szövegből, vagy legalább is a jelentése csökken sokat. (Hozzáteszem, ez főleg az új mesékre igaz, régen azért igényesebb volt a dolog.)
De amit mégis fontos megjegyeznem, az az, hogy a Jégvarázs óta tudom: nincs annál jobb érzés, mint több Disney-rajongóval együtt várni a legújabb animációs filmet. Mert ez nem egy hobbi, ez egy életérzés, szerintem ezt mindenki tudja, aki valaha is tartozott egy ilyen világhoz. (pl. Harry Potter, Gyűrűk ura, Narnia, stb.)
10/10*

Idézet
What power do you have to stop this winter? To stop me?!

http://kepfeltoltes.hu/140817/tumblr_n4lb5etSBa1su8tg6o1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif
7 felhasználónak tetszik: An_d_a, Szandi0820, Seherezade1050, SmileyZ, duracell, Lady Suzy, iannina
2014. augusztus 17. 22:15 #12055
Rory gilmore 12
Rory gilmore 12
Supportive
 
StátuszTry to Choose love every single day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.22.
Hozzászólás: 4430
Csatolások: 35
Azonosító: 223039
Offline offline
Alkonyat 5.részét!
2014. augusztus 17. 22:20 #12056
- törölt felhasználó -    
a forest gump-ot. bár nem tudtam végig nézni sad.gif
2014. augusztus 18. 19:21 #12057
- törölt felhasználó -    
Levelek Júliának (2010)
Nekem ez a film nagyon tetszett. smileeee.gif A cím miatt egy kissé szkeptikusan álltam hozzá, hogy "jó megint nézek egy halálosan nyálas filmet", de igazából vicces is volt, meg romantikus, szóval nekem nagyon tetszett. Csak a vége volt halálosan klisés. Szóval ha valaki szeretne valami olyan romantikus filmet nézni, amiben nem teljesen önti el a nyáltenger akkor tudom ajánlani good.gif
10/10
4 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax, Lindsay019, AliceGlam
2014. augusztus 18. 20:16 #12058
- törölt felhasználó -    
A beavatott(Divergent)

Már nagyon régóta szerettem volna megnézni a filmet. Nem utolsósorban Mr.Elgort alakítása érdekelt a filmben,de sajnos a szerepe nem különösebben engedi,hogy megmutassa tehetségét. A mások ok az is,hogy a női főszereplő is nagy kedvencem,na de mindenképp azt tartottam szem elött,hogy vajon mennyira hasonlít a könyvre. Nem igazán. De nem baj. Mert a film ettől eltekinte igen is nagy siker volt és engem is lenyűgözött az ahogyan a helyszíneket ábrzolták és meglepett Teo alakítása,azt hiszem alábecsültem.

http://4.bp.blogspot.com/-D11em18Gp-Q/UwMefikCa7I/AABvg/XMUwhoNPnQc/s1600/tumblr_msksogvyEV1qapj8ho1_500.gif
10/8
2 felhasználónak tetszik: Toxic, iannina
2014. augusztus 18. 20:42 #12059
Dorina1024
Dorina1024
høgh
 
Státuszmood: fuck everybody
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.18.
Hozzászólás: 3781
Csatolások: 1047
Azonosító: 191824
Offline offline
Végső állomás 1, 2, 3, 4, 5
Első: Szerintem ez volt az egyik legjobb rész. Megtudjuk, hogy milyen ez az egész film, mi a lényege. Igaz, hogy a halálok nagyon durvák, de ezek a "véletlenek", benne a legjobbak.

Második: No, meg ez volt még a másik legjobb. Ahogy ki cselezték a halált, nagyon jó volt. Megint a véletlenek. Pont a csaj felé ment a benzin, egy csepp sem ment arrébb, vajon kinek a keze van benne? Hát persze, hogy megint a halál. Az a rész, nagyon kirázott, mikor a csávót, három felé szakított a drót kerítés.

Harmadik: Elment. A vége tetszett, úgy igazán, mikor rájöttek, hogy végig az volt a halál terve, hogy egyszerre haljanak meg. Ami megint kirázott, mikor a srác fejét a tárcsa szét lapította, meg mikor a csajsziba, beleálltak a szögek.

Negyedik: Szintén elment. A halálok durvábbak, semmi újdonság.

Ötödik: Na ez nagyon kiakasztott. A vége szerintem hülyeség volt. Pont mennek Párizsba a 180-as járattal, és pont akkor látja meg Alex, hogy felrobban a gép, és így is lett. Szerintem ez hülyeség volt.
1 felhasználónak tetszik: iannina
2014. augusztus 19. 08:31 #12060
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
At the Devil's Door/Home (2014)
Nagyon gyenge eresztés.
1*10


Gyakornokok * The Internship (2013)
Szórakoztató volt, de semmi több. Nem lesz a kedvenc Owen Wilson filmem, de mint mindig hozta a formáját akárcsak Vince Vaughn. Will Ferrell még mindig kiakasztó és fárasztó, Dylan O'Brien ügyes volt, én mondom nagy pálya áll ezelőtt a srác előtt ha nem cseszi el. Rose Byrne szimpatikus volt, bár nem ez a kedvenc alakításom tőle.
7*10


A Galaxis Őrzői * Guardians of the Galaxy (2014)
Az elmúlt pár napban sikerült kétszer is látnom moziban, egyszer 3D-ben, aztán 2D-ben is. Nekem a 3D volt jobb, bár én igazán elfogult vagyok ezzel a technikával.
Nagyon sok filmet láttam már idén moziban, köztük volt olyan is amit már nagyon régóta vártam, de ennek ellenére 100%-ig ki merem állítani, hogy számomra ez az év legjobb filmje volt heart.gif Minden tökéletes volt, az első perctől kezdve az utolsóig, és a végén meg csak ott ültem, hogy még, még akarok látni, többet és többet!
Nem árulok el nagy meglepetést ha azt mondom, hogy Rocket volt a kedvencem. Megtaláltam a lelki társamat benne rohog.gif Bradley Cooper jó választás volt rá.
A másik nagy kedvencem Groot volt, ahogy nézett, ahogy mondta azt a sokat mondó "Én vagyok Groot!" mondatokat, imádtam laugh.gif Ha a hús-vér színészeket nézzük akkor egyértelműen Chris Pratt lett a kedvencem blush.gif Star-Lord számomra az egyik legjobb Marvel-es "szuperhős". Azzal a laza stílusával és bénaságával, az a legjobb benne, hogy hétköznapi volt, teljesen el tudtad képzelni, hogy annak ellenére, hogy milyen képes megvédeni a Galaxist. Zoe Saldana nem tartozott a kedvenceim közé, de itt nagyon megkedveltem, tökéletes volt Gamora szerepére.
Volt egy rész, mikor Gamora mondta Star-Lordnak, hogy mocskos a hajója és felment, na minden férfi neki állt fütyülni a moziteremben, aztán pár percre rá, jött Star-Lord aki szintén felment és ennél a jelenetnél a hölgyek kezdtek mozgolódni a székben. Jó belátás és jelenet volt rohog.gif És azt is sikerült megállapítanom, hogy Chris-nek bámulatosan szép kék szemei vannak wub3.gif Nem rossz pasi rohog.gif
Az igazat megvallva sokat gondolkoztam, de az istenért nem bírok rosszat mondani erre a filmre. Helyén voltak a poénok, az akció jelenetek, minden. Ha belegondolok, hogy 2017-ben lesz a folytatás, hát nem enyhén megőrjít a dolog rohog.gif
Egy rossz dolgot azért tudok mondani, bár nem a filmre, hanem a magyar fordításra omg.gif Űrlord? Komolyan emberek? Meg mordály? mellow.gif Nem értem miért nem lehet hagyni azt ami már elve jó omg.gif Mindig mikor kimondták, hogy Űrlord én dobtam egy hátast, annyira erőltetett sz*rnak hatott dry.gif
Nem is nagyon ragozom tovább, imádtam, minden percét, és habár számomra a Bosszúállók a legjobb Marvel film, azt kell mondjam, hogy a Galaxis Őrzői nagyon szorosan a nyomában van, megütötte azt a szintet!
Mellesleg szombat óta megállás nélkül a 'Hooked On A Feeling' című szám megy Blue Swede-től, az előzetes óta megőrülök ezért a számért rohog.gif
Megérdemli a 15 pontot a 10-es skálán meghajolo.gif
7 felhasználónak tetszik: idone, Stephen, duracell, Christo, Lindsay019, Lady Suzy, SmileyZ
710 oldal 598 599 600 601 602 603 604 605 606 607 608
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!