Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 14. 15:17 #12201
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Romper Stomper

Nem vártam, hogy hozzon egy Amerikai História X szintet, mert az a film utánozhatatlan, de számomra egy kicsike csalódás volt a film. Russell Crowe miatt is nagyon meg akartam nézni, de úgy a film fele szólt a skinhead-vietnam konfliktusról és utána már csak sodródtak az árral a karakterek és a végére meg már egy kicsikét összekuszálódtak a dolgok. Igazából az bántott a legjobban, hogy az Amerikai História X-szel ellentétben ennek nem volt mondanivalója, csak a képembe nyomták a skinheadek primitívebbik kategóriáját. Nem mondom, voltak benne érdekes részek és ez a film talán jobban bemutatta a skinheadek egyik rétegének a működését, de összességében én nem mondanám rá, hogy ez egy kultfilm. Nézhető film, elmegy.

10/6
2014. szeptember 14. 17:26 #12202
Ewanon96
Ewanon96
visszatérő vendég
 
Státusz> szeretnék visszamenni a kifinomult, pestises kis századomba ~ Benedict ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.23.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 84
Azonosító: 232071
Offline offline
A Kellékfeleség című filmet tegnap ( 2014, 09, 13. ) láttam a COOL-on, először. Egy remek film, humoros, Adam Sandler pedig hozzátett az értékéhez. Kedvenc mondatom a kislány dumája: Csudijó veled az élet, édesapám! A röhögés pedig mindennel felért.

Ha pontoznom kéne, akkor egy tízes skálán biztos, hogy tizet adnék! Remek film, nekem nagyon tetszett! thumbup2.gif
3 felhasználónak tetszik: Fannycska999, An_d_a, SmileyZ
2014. szeptember 14. 17:39 #12203
- törölt felhasználó -    
Seven psychopaths — nagyon király film!!! thumbsup.gif w00t.gif thumbsup.gif 10/ 10+
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. szeptember 14. 17:45 #12204
Pezz
Pezz
új tag
 
StátuszCsak mert nincs herceged, az nem azt jelenti, hogy nem vagy hercegnő.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.09.14.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 233361
Offline offline
A Szexvideót.. biggrin.gif Klassz film!
2014. szeptember 14. 17:51 #12205
Slytherin
Slytherin
× dreamer ×
 
StátuszA tetteink elindítanak dolgokat, de ezzel együtt kell élnünk.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.09.
Hozzászólás: 3031
Csatolások: 51
Azonosító: 220905
Offline offline
88 perc
9/10
2014. szeptember 14. 17:57 #12206
adri001
adri001
 
Státuszzene kifejezi mindazt, ami szavakkal elmondhatatlan, mégsem maradhat kimondatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.31.
Hozzászólás: 797
Csatolások: 245
Azonosító: 192844
Offline offline
Másnaposok 3 biggrin.gif

10/10
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. szeptember 14. 18:01 #12207
RutaPrimroseLove
RutaPrimroseLove
 
Státusz*bow wow wow*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.17.
Hozzászólás: 697
Csatolások: 5
Azonosító: 202135
Offline offline
A Beavatott smileeee.gif Nekem nagyon tetszett, 10/10 biggrin.gif
2014. szeptember 15. 09:40 #12208
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Turbó * Turbo (2013)
Nagyon aranyos kis mese, tanulságos, vicces, nekem nagyon tetszett. Ryan Reynolds ( wub.gif ) pedig nagyon illett Turbóhoz.
9*10


Az utolsó felvonás * Deadline (2009)
Elég vontatott volt, ijesztő dolog egy cseppet sem volt benne. Brittany Murphy jól játszott, jó színésznő volt, kár, hogy már nincs velünk. Ez a film azonban, kivéve a végét, unalmas és kiszámítható volt.
4*10


Parajelenségek * Paranormal Activity (2007)
Nem értem mi ez az őrült nagy felhajtás ekörül a film körül. Egyszer meglehetett nézni, de minden volt csak nem ijesztő. Persze maga az a tény, hogy ez megtörténhetett ad egy alap félelmet, de maga a kivitelezés szerintem gyengécske lett, leszámítva a legvégét, az azért kicsit parás volt.
4*10


Újabb parajelenségek * Paranormal Activity 2 (2010)
Hát, ez egy fokkal talán jobb volt, bár az, hogy űzzük át a szellemet a testvérébe csak azért, hogy minket békén hagyjon, hát isteni áldás egy ilyen család, de tényleg.
5*10


Parajelenségek 3. * Paranormal Activity 3 (2011)
Ha a három rész közül választani kell akkor ez tetszett a legjobban. Ebben azért több parás rész is volt. Viszont maga az, hogy ez az előzményfilmnek az előzménye, röhejes. Ha ezzel kezdik az egészet szerintem jobb lett volna.
6*10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, idone
2014. szeptember 15. 10:12 #12209
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Ha/ver (Kick-Ass,2010)

Ez az a film amire soha az életben nem voltam kíváncsi,de a legjobb barátnőm azt mondta a látszattal ellenben igenis jó,szóval miért is ne,megnéztem,és igaza volt. laugh.gif Az egyik legnagyobb baromság amit valaha láttam,ennek ellenére vagy éppen ezért nekem bejött. blush.gif Amit nem bírt bevenni a gyomrom az az akit mikor már a plakáton megláttam komoly szándékot éreztem,hogy kiugorjak a Malom tetejéről - lila fej.Hogy ez a lány mennyire irritáló. 110.gif Az az álmos képe,meg a vicsorító szája.Talán ha nem volna ilyen vérfarkas szája akkor nem lenne vele ekkora bajom.Félre értés ne legyen Chloe jó színésznő,az Éjsötét árnyékban az egyik kedvencem volt,de ebben..képtelen vagyok bevenni őt.Nehogy már valaki elakarja velem hitetni,hogy egy kb 5 éves csaj majd lever 20 pasit.Mikor a gonosz hozzá vágta az asztalhoz tapsoltam egyet örömömben. pardon.gif Mellesleg a Kis Dög magyar fordításos beceneve illett hozzá.. dry.gif
Aki viszont nagyon tetszett: Christopher Mintz-Plasse.Hogy én mennyit röhögtem rajta.Ez a srác totál kész van. rohog.gif Hölgyek közül azért Lyndsy Fonseca-t bírtam,őt a Született feleségek óta kedvelem. smileeee.gif

10/8

Ha/ver 2 (Kick-Ass 2,2013)

Nehezen tudnám eldönteni melyik a jobb rész.Talán azért mondanám ezt,mert itt Mindy már sokkalta barátságosabb és elviselhetőbb volt ezáltal nem is kapartam a falat miatta.John Leguizamo rövid felbukkanásának örültem,és Chris nagyobb szerepének is,bár talán egy picivel jobban kedveltem őt az első részben.Mellesleg Dave bár álarc nélkül igen csak mellőzhető,azért az álarcban meglehet figyelni,hogy valójában nagyon szép szeme van. blush.gif A zenék pedig - imádtam,hogy egyáltalán nem passzoltak a filmhez. rohog.gif

10/8.5

10 év (10 years,2011)

Nem volt benne sok történés,de tetszett,mert beletudtam élni magam.Elképzelni milyen lesz majd 10 év múlva nekem találkozni a volt osztálytársaimmal.Channing Tatum és Jenna Dewan-Tatum miatt néztem meg,de nagyon örültem Oscar Isaac,Scott Porter és Rosario Dawson szereplésének is.Karakterek közül Reeves volt a kedvencem,de kedveltem Elise-t is.Egyedül Chris Pratt karakterét rühelltem. Egy benga,bunkó állat volt.A csaj helyébe ott hagytam volna a fenébe,én biztos nem engedném,hogy engem ilyen szinten leégessen valaki.Kísérte volna fene haza,igyon annyit,hogy ne menjen el a józan esze. pardon.gif Tetszett ez a Marty,AJ,Anna hármas is.Nem mindenki az akinek látszik. blush.gif

10/6

A halott menyasszony (Corpse Bride,2005)

Régóta szerettem volna már látni.Tetszett,hogy ez más volt mint a többi mese.Kissé hátborzongató,kísérteties.A kedvencem Emily volt,Victorban meg csak annyi nem tetszett,hogy olyan kis tutyi-mutyi volt. blush.gif A végén mikor Emily pillangókká bomlott szét...gyönyörű volt. blush.gif

10/9

Tini nindzsa teknőcök (Teenage Mutant Ninja Turtles,2014)

Imádtam a mesét is,és mikor megláttam az előzetesét a moziban tudtam,hogy nekem ezt látnom kell.Itthon néztem meg,de így is ugyanolyan jó volt. smileeee.gif Megan Fox karakterét imádtam,a teknőcök közül pedig Michelangelo és Raffaello lettek a kedvenceim smileeee.gif De még Leonardo is szimpi volt. smileeee.gif Az a patkány viszont nagyként elég ijesztő volt. rohog.gif Nekem tetszett.Moziban is biztos klassz lett volna smileeee.gif

10/10

Step Up 2: The Streets (2008)

Ezt már láttam,de itt még nem értékeltem.Bár a zenék a 3. részben a legjobbak,ez a kedvenc részem Robert Hoffman heart.gif miatt. smileeee.gif

10/9

A legszebb dolog (Un heureux évenement,2011)

A szülései jelenetig szó szerint utáltam a filmet,mert ezt az egész terhes vagyok dolgot úgy mutatták be,hogy végig ideges voltam és vagy 20* átgondoltam,hogy én szeretnék-e majd babát.Mikor a csaj szült addigra olyan szinten "szétpattantak" az idegeim,hogy elbőgtem magam. rohog.gif Szerintem ha valaki gyereket szeretne akkor nem ez a legalkalmasabb film arra,hogy felkészítse arra ami rá vár. blush.gif Nyilván az élet nem fenékig tejfel és ezt mindenki másképp éli meg,de ez a film ebből a gyakorlatilag élet csodájából,a legszebb dologból a pokol érintését mutatta meg.Nagyon negatívak voltak.Nem bánom,hogy megnéztem,de mélyen hiszek benne,hogyha egyszer én ilyenre adom a fejem,akkor velem nem ez történik majd.Nem lesz könnyű tudom,de ez..ha találó ha nem,engem messziről kerüljön el. blush.gif Azért néha legalább vicces volt. blush.gif

10/7
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, idone
2014. szeptember 15. 10:18 #12210
- törölt felhasználó -    
Titkos ablak 10/10
Ollókezű Edward 10/10
Nem tudok betelni Johnnyval blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Fannycska999, Jody, baisée
2014. szeptember 15. 15:08 #12211
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
The Fault in Our Stars

A blogomra már írtam róla véleményt, szóval nem kívánom még egyszer megtenni.
Nem vagyok oké, de nagyon nem.
Összességében nem volt olyan rossz, de nem is volt annyira jó, szerintem egy kicsit túlértékelt film, nekem a könyv ezerszer jobban tetszett.
Egyébként meg hatalmas tapscunami illeti Ansel-t, mivel ő vitte a hátán az egész filmet.

10/8,5
1 felhasználónak tetszik: bitchina
2014. szeptember 15. 16:33 #12212
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
S.W.A.T. (2003)

Hát hogy őszinte legyek, én ezt a filmet valahol, valamikor már láttam, ám mégis képtelen voltam felidézni a karaktereket és a cselekményt. Viszont mostanság eléggé elkezdtem rajongani a kommandós filmek és sorozatok iránt (vagyis csak úgymond elkezdett újból fellángolni laugh.gif ), így ez okán került ez a mű is megtekintésem listájára. Ezer évvel ezelőtt már egyszer terítékre került, habár mély nyomot nem hagyott bennem, viszont hozzá kell tenni azt is, hogy szerettem az akció filmeket, de nem határozták meg oly annyira az ízlésemet. Ám én azt mondom, hogy talán az egyik legjobb kommandós film, amit életem során egyáltalán láttam. Tény, nem igazán drámáznak benne és a karakterek kidolgozottsága is hagy némi kívánnivalót maga után, ám igazi pörgős akciófilm, amit a film készítői azért csináltak, hogy még véletlenül se keressük benne az értelmet. Nem tudom, hogy mennyire voltak valósághűek és, hogy egyáltalán ténylegesen így megy e egy éles SWAT bevetés, mégis éreztem benne egy csipetnyi valószerűséget az eltúlzott akció jeleneteket látván. Anno volt egy kommandós ismerősöm, és ő mesélgetett néha napján nekünk például a szigorú, bevett eljárás szerinti gyakorlatokról. Nagy eséllyel ezért érzem azt, hogy talán hasonlóképpen zajlanak azok a bizonyos életmentő akciók. Colin Farrel iszonyú jó pasi volt tíz évvel ezelőtt. Sajnálom, hogy az utóbbi pár évben homeless külsőt vett fel és elhanyagolta önmagát, pedig elég kellemes volt a szemnek. LL Cool pedig meglepően jól hozta a humoros figuráját, és bár manapság az NCIS:LA-ben nem nagyon látni tőle akrobatikus bemutatókat, mégis úgy gondolom, hogy egész jól mozgott ahhoz képest, hogy egy igen nagy darab úriember. A legjobban azonban - gondolom nem meglepő - Sanchez karakterével szimpatizáltam - tetszett, hogy beleraktak egy olyan csajt is, aki tényleg szétrúgja mindenki valagát, ha arra kerülne a sor. Michelle pedig pont az a kaliberű színésznő, akiről el lehet hinni azt, hogyha behúz neked, akkor le is terülsz azonnal. Ami viszont kevésbé nyerte el a tetszésemet azaz, hogy a főszereplő csávó volt társa lett végül a főmufti. Jeremyt jó színésznek tartom, de nagyon gagyi volt az egész. (talán ezt megint be lehet tudni annak, hogy szinte semmit sem tudtunk róla és egyik pillanatról a másikra lett totál sötétarc) Ja, és Hondo sem volt smafu, lehet köszönni Jackson bácsinak! meghajolo.gif

10/10 - Én megadom neki a maximálisat, mert a maga műfajában kiváló alkotás. Tény, van benne egy rakás logikai baklövés meg minden izé, a karakterek sincsenek kidolgozva és nem is gondolkodtat el a sztori. Végül is úgy ültem le megnézni, ahogyan minden akció filmet érdemes - szórakozásra vágytam, amit meg is adott. Sokan szerintem amúgy azért nem tudják élvezni az akció filmeket, mert túl filozofálgatják és keresik benne a realitást. Pontosan ezeket kell mellőzni, ha egy ilyen film megtekintésére adod a fejedet.
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2014. szeptember 15. 16:55 #12213
- törölt felhasználó -    
Only lovers left alive
Amúgy hála ennek a fórum témának szereztem róla tudomást! biggrin.gif
Nem rossz film, van saját világa. Mia Wasikowska karaktere tetszett nagyon. Tom Hiddleston pedig sokkal jobban eljátszhatta volna a karakterét.
10/7
2014. szeptember 15. 17:06 #12214
- törölt felhasználó -    
Másnaposok 2.
Alkonyat - Hajnalhasadás 2.
2014. szeptember 15. 17:47 #12215
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Derült égből fasírt 2. - A második fogás

Öcsimmel állítása szerint moziba néztük, de én nagyon nem emlékeztem rá. Plusz DVD-n is megvan, de sosem vitt rá a lélek, hogy leüljek, és megnézzem. Ezentúl többet nézem, mert nagyon tetszett. ^^ A történet jó, a szereplők tök aranyosak és némelyik poén nem tűnt annyira viccesnek, de én már sírtam a röhögéstől. biggrin.gif Amúgy a színek rohadt szépek benne, bár HD-ben néztem, szóval lehet, hogy az is dobott rá valamit, de nagyon szépen csinálták meg az egész filmet.
Őt kérem szülinapoma, hihetetlenül édes. :3
https://41.media.tumblr.com/f3ec54e4420d9606b23fc613e1daa388/tumblr_mxrdzjMCTP1soy3bpo1_500.jpg

10/9 [azért még megnézem párszor. biggrin.gif]

Eszeveszett birodalom

Ma tisztára kiakadtam, hogy az osztályomban sokan még nem látták ezt a filmet. ohmy.gif Oviba én vittem a kazettát, hogy megnézzük nagyon mencinek éreztem magam, sőt, anya még valahonnan plakátot is szerzett. laugh.gif Ez az egyik kedvenc mesém, még a dalokat is tudom kívülről. rohog.gif Amúgy hiába láttam milliószor, mindig sírva vihogok rajta. Mindig. Yzma pedig az egyik kedvenc gonsoz karakterem. biggrin.gif
http://media.giphy.com/media/2QxNiWJFe3PKE/giphy.gif

10/10 heart.gif
7 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Seherezade1050, Emese2014, Bertina, SmileyZ, duracell, baisée
2014. szeptember 15. 19:23 #12216
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2469
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Online online
Godzilla (2014)
Ebből a filmből pont az hiányzott, ami egy jó szörnyfilm elengedhetetlen kelléke, a látvány. Ilyen primitív, és béna vizuális effekteket manapság már ritkán látni, a szörnyek is inkább röhejesek voltak, mint ijesztőek. Nekem nagy csalódás volt.
10/2
2014. szeptember 15. 21:34 #12217
Alice_Jasper Fan
Alice_Jasper Fan
visszatérő vendég
 
StátuszMOL -Pick Szeged/Dean Bombac Fan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 190
Csatolások: 134
Azonosító: 202973
Offline offline
Nem tudom, hogy filmnek mondható-e, de éppen tegnap láttam este 20:00-kor az RTL Klubon: Twilight: Hajnalhasadás 2. részét.
2014. szeptember 16. 17:57 #12218
- törölt felhasználó -    
Expendables 3. (2014) heart.gif
Én mindig is nagy rajongója voltam az Expendables filmeknek, és bár lány vagyok, büszkén mondom, hogy a kedvenc filmjeim. Az akció ütős, a beszólások hatalmasok és nagyon jók a kicsi, rejtett célozgatások és csesztetések a másik előző filmjeivel kapcsolatban.
Nekem abszolút kedvencem a 2. rész, de ez illetve az első is nagyon jó. Bár ennek a filmnek az eleje már kicsit túlzás (helikopterrel lőnek egy golyóálló teher vonatot rohog.gif ) de alapvetően tényleg jó film. Bár meg kell hagyni engem a nő kifejezetten idegesített, az "új fiúk" viszont nem voltak rosszak, Kellan Lutz pedig kifejezetten dögös volt.
Örültem Lee visszatérésének és Banderason pedig egyszerűen szakadtam. A régi arcok ugyanolyan lazák, mint voltak, a tényt leszámítva, hogy Schwarzi-arcnak hatalmas pocakja van. Viszont nekem Bruce Willis nagyon hiányzott, mivel ő az egyik kedvenc színészem (ha nem az első számú).

10/10 heart.gif

Endless Love (2014)
Mit is mondhatnék? Azt hiszem, hogy maga a cím mindent elárul a filmről. Minden megtörténik benne ami egy átlagos tinédzser kislány blogjában (a megerőszakolást kivéve- soha nem értettem, hogy egy ilyen szörnyű dolgot, hogy írhatnak bele úgy, mint valami olyan eseményt amitől a főszereplőnőjük valami minimális karakter fejlődést kap unsure.gif )
Helyenként unalmas, csöpögős és szégyenemre mondom, siratós film. Egy amerikai szappanopera.

10/5
1 felhasználónak tetszik: idone
2014. szeptember 16. 20:29 #12219
- törölt felhasználó -    
Hundraaringen som klev ut genom fönstret och försvann

A swéd filmek sosem okoztak még csalódást, ez sem volt kivétel. Hangulatos, humoros.

Der Medicus

Érdemes rászánni azt a 2 és fél órát, hiába tűnik soknak. A film egy érdekes témát dolgoz fel, az orvostudomány fejlődéséről és a vallások jellegéről. Stellan Skarsgård nem hiaba tartozik a kedvenceim közé, az egész család színészetre született. Emma Rigbyvel egyetemben aki szintén egy nagyon tehetséges és alulértekelt színesznő.
2014. szeptember 16. 21:41 #12220
AliceGlam
AliceGlam
visszatérő vendég
 
StátuszAz ölelés olyan, mint a bumeráng – azonnal visszakapod.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.22.
Hozzászólás: 155
Csatolások: 0
Azonosító: 200623
Offline offline
Noé 2014 (Noah) 10/10 smileeee.gif
710 oldal 606 607 608 609 610 611 612 613 614 615 616
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!