Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. szeptember 23. 12:22 #12241
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
The Maze Runner

Figyelem: Nyomokban spoilert tartalmaz, és úgy nagyjából az egész szertartását a mozizásomnak! biggrin.gif
Véééégre! A film, amire már másfél éve várok, aminek köszönhetően 3 nap nem aludtam semmit. Zúztam haza a koliból, már amikor pénteken felébredtem, az első ami eszembe jutott, hogy ma lesz a nagy nap. biggrin.gif Izgatottan ültem be a moziba, mondtam is tesómnak, hogy én ennek megadom a módját, ha a reklámokról, vagy a szponzorokról lekésünk, akkor én már be sem ülök. Sejtettem, hogy nagyon színvonalas lesz, de nem gondoltam, hogy ennyire. Minden várakozásomat felülmúlta a film. Már alapvetően a szponzorok felsorolásának hiánya is egyfajta nyomatékosítás volt számomra, az, hogy a lift emelkedésének zörejeivel kezdődött az egész mozi, már intenzív körömrágásra késztetett, úgy tűnik a kukoricám nem volt elég rágcsának. A film szerkezete tökéletes volt, rendkívül jól gazdálkodtak az idővel, a két órát megfelelően osztották fel úgy, hogy a jelenetek nem voltak se vontatottak, se pedig kapkodóak. James Dashner szerintem büszke lehet az adaptációra, pláne, mivel könyvhű maradt a film, elvétve voltak jelenetek, amiknél külön felfigyeltem, hogy na ez tényleg nem így volt a regényben, de a főbb cselekményszálon nem módosított, a laikusoknak is tökéletesen érthető volt, nem maradtak függő kérdések, mint például Az Éhezők Viadalában a tesszara. Alapvetően nem szoktam túl nagy feneket keríteni a film-könyv eltéréseknél, teljesen más műfaj a kettő, mind az írónak, az ötlet atyjának, mind a filmes stábnak különféle, de hasonló nehézségű problémákkal kell megküzdenie. A futó jelenetek hihetetlen látványosak, a harci és bunyós jelenetek pedig élethűek. Dylan alapvetően rettenetesen komolyan veszi a szerepeit és a végsőkig tud velük azonosulni, de ahogy itt sprintelt, tényleg elhittem, hogy az életéért fut. Még a Minhót alakító színésznél is, akit a legtöbb alkalommal inkább csak kocogni látott a közönség. _nevet.gif Látványos is volt a film, az animációk is kidolgozottak voltak, és végre, testközelből láthattuk a Grievereket! tongue.gif Nem igazán egyezett az én képzeletemben elképzelt egyed a filmbelivel, de még szerencse. Az első gondolatom az volt a lényekkel kapcsolatban, hogy azt a mocskos mindenségit, ezek tényleg bazi gyorsak! A soundtrack hihetetlenül erőteljes, egy jelenet kivételével mindenhova passzolt az aktuális eseményhez. Sikeresen tudta érzelmessé, meghatóvá, tenni a részeket, vagy akár fokozni az izgalmat az alapvetően eseménydús és körömrágós jeleneteknél. Például a hetedik, az Into the Maze nevű szerzemény, annál a jelenetnél, amikor Thomas Alby és Minho után rohan a Maze-be, na ott szerencsétlen alapvetően zúzódott kezű húgocskámnak ragadtam meg a kacsóját olyan vehemenciával, hogy ő jajveszékelve rántotta ki azt a szorításomból. biggrin.gif De volt még pár ilyen jelenet, amikor ösztönösen valamibe kapaszkodnom kellett. Szóval John Paesano előtt is le a kalappal a csodálatos filmzenéért, amit már 4 napja hallgatok, szinte megállás nélkül. meghajolo.gif Külön dicséret, hogy a szerelmi szál hiányának ellenére tudott ekkora rajongótábort magáénak tudni a sztori, itt a bizonyíték, nem kell ahhoz vámpír, vérfarkas, és nyolc szerelmi háromszög. Amire ki akartam még térni, azok a szereplők. Dylan O’Brient nem is hiszem, hogy kell tovább fényeznem, mert eleget írtam mára tehetségről, és a többiek is, ha eddig nem is, most legalább 3 érzékszervükkel megtapasztalhatták, mennyire jó színész is ő. Generációjának kimagasló géniusza, sőt, az idősebb, tapasztaltabb korosztály néhány művészének megszégyenítője is. tongue.gif Bár az vitathatatlan, hogy a szerepe kulcsfontosságú, Dylan pedig rá is tesz egy lapáttal az alakításával, azt viszont hazugság lenne állítani, hogy ő viszi a hátán a filmet. Mert marhára nem. A mellékszereplőkkel együtt tökéletes az alkotás, külön kiemelném Thomas Sangstert, aki az angol akcentusával, a maga kis nyurga és vékonyka küllemével, de határozott, bátor és erős jellemével írja be magát a filmtörténet legnagyobbjai közé, a srác, akit mindenki csak az Igazából szerelemből, vagy legfeljebb a Trónok harcából ismer, bebizonyítja tudását. Will Poulter, aki szegény tuti a tini lányok utálatát váltja majd ki, jogtalanul, hiszen karaktere is csak a szabályok betartására, a rend és a béke fenntartására törekedett. Alapból pozitív karakter, és remek színész formálja meg. Továbbá, ugyanúgy sorrendben Alby, Minho és Chuck karaktere is erős, nincs a srác 15, de pofátlanul jó szerintem. Számos kritikát olvastam, amiben nagyon szidják az alakításokat, Dylanét is pusztán elfogadhatónak titulálják, és állítják a film minőségének pozitív irányba való változását, HA lecserélték volna a színészeket. blink.gif És ugyan kire?! Most ezt úgy komolyan kérdezem mindenkitől, akinek van javaslata írjon nyugodtan, csak mert ez volt az, amire külön figyeltek, hogy a tökéletes embereket találják meg a szerepre. Egy emberrel volt igazából problémám, és az a Kaya. A csaj gyönyörű és csinos, de ezzel kimerítettük a pozitív tulajdonságait. A Skinsben abszolút jó volt a játéka, bár a depressziós és flegma, és mindenre magasról tevő lány karakterét nem olyan nehéz elsajátítani. Itt bármiféle irigység nélkül a szívemben jelentem ki, hogy szörnyű volt, irritált a hanyag megjelenése, a rossz és érzelemmentes hangsúlyozása. De még így is, a felnőttek és gyermekek aránya nem volt egálban, a fiatalok domináltak az alkotásban, amitől sokan féltek, hogy bukás lesz, a történet, színészi alakítások, szempontjából is, és nézzétek meg, a maroknyi fiatal beleröhög a kritikusok képébe.
Amikor vége lett a filmnek, a hatása alatt voltam természetesen, de ettől függetlenül sem értettem, miért zúz ki mindenki a teremből, mintha ajándék DVDket osztogatnának a kijáratnál. Na mondjuk akkor én is sprintelnék, mint Thomas a pengék elől. biggrin.gif
De amúgy meg tényleg nem értem. Biztos, én angol film szakosként jobban tudok értékelni egy „egyszerű” stáblistát, és másoknak nem okoz akkora örömöt, de akkor sem értem. Olyannyira letaglóznak az ilyen filmek, hogy kell egy kis regenerálódási idő, mire eljutok odáig, hogy igen, fel kell állni a székből, és lassan elindulni. Arról nem is beszélve, hogy nemcsak a szereplőgárda, de az egész stáb, akik hosszú hónapokon keresztül dolgoztak az alkotáson, hogy mi most így, ebben a formában megtekinthessük, véleményem szerint igazán megérdemlik, hogy tisztelegjünk előttük annyival, hogy legalább elolvassuk a nevüket a vége főcímben. Ráadásul sokszor elrejtett jelenetekért is megéri bent maradni, soha nem lehet tudni. Ha már az ember rászán két órát az életéből, az az 5 perc nem oszt, nem szoroz. A lényeg, hogy most is én léptem ki utoljára a teremből. biggrin.gif
A lényeg, hogy nagyon nagyon tetszett, alig várom hogy a Blu Ray DVDmet a kezemben tarthassam, már most spórolok rá. biggrin.gif Lehetséges, hogy hétfőn újranézem a moziban, még gondolkozok rajta, bár ezek a fellángolásaim egy két napon belül el szoktak múlni, pláne mikor újra szembesülök a mozijegy árával, de a lelkesedésem már péntek óta tart, szóval ki tudja, lehet újra tesztelem az idegrendszeremet, hogy bírja-e a strapát. biggrin.gif
Ajánlom a könyveket is azoknak, akik esetleg még nem olvasták, és ne várjunk a fordítóra, tessék nyugodtan angolul is elkezdeni, tanulni kicsit a nyelvet.
10/10
9 felhasználónak tetszik: riri17, duracell, House Of Wax, Christo, Blackheart.com, Average Girl, Lady Suzy, Nina 10, Toxic
2014. szeptember 24. 07:48 #12242
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Az Útvesztő * The Maze Runner (2014)
Eldöntöttem, hogy nem fogok ódákat zengeni róla, vagy hosszú oldalakat írni, azt már egy páran megtették előttem. Én csak annyit mondok hogy aki teheti menjen el, üljön be a moziba és nézze meg! Az év egyik legizgalmasabb és legjobb filmje, ezt bátran ki merem állítani. Dylan O'Brien ( wub.gif ) elképesztően jól játszik, hatalmasat nőtt a szememben, habár eddig is kedvenc volt és eddig is tehetségesnek tartottam, de ez után a film után azt kell mondjam, hogy az új generáció egyik legtehetségesebb színésze, nagy pálya áll előtte. Will Poulter is jól játszott, tetszett az ő karaktere is.
Imádtam az egészet, tegnap este mikor kijöttem a moziból olyan szinten a hatása alatt voltam, már úgy kellett nyugtatgatni, hogy álljak már le rohog.gif
10 pontot adok, de megérne 20-at is beer.gif

10*10
7 felhasználónak tetszik: riri17, Average Girl, Blackheart.com, Alison Lerman, Christo, SmileyZ, Lady Suzy
2014. szeptember 24. 12:19 #12243
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
A Million Ways to die in The West – Hogyan rohanj a VeszTEDbe.

Kreatív magyar fordítók. Kicsit sem burkolt utalás, még jó, hogy a Family Guyból nem próbáltak valami szóviccet csinálni. Ha a magyar címet veszem alapul, akkor mínusz egy pontot le kell vonjak a filmből, ezért mindenki érdekében inkább angolul utalnék a filmre. biggrin.gif
Alapvetően nem szeretem Seth stílusát, nekem ez már túlságosan közönséges és alpári, az, hogy mindig a poén fő forrása vagy a szex, a büfögés, vagy egyéb gázok kibocsátása. Erre nem lehet felépíteni egy filmet. Legalább is ezt gondoltam, bár a Tednél zabálták az emberek, és szerintem ez annyira sajnálatos. Na mindegy, ez az alkotás kicsit jobban tetszett, voltak benne tényleg értékelhető, abszolúte kreatív ötletek, de azért be kell vallani, hogy így is jó számmal volt koppincs jelenet, más íres kultfilmekből. Amire kíváncsi voltam, hogy írónk főszereplőként is megállja e a helyét. Értékelhető volt az alakítása, bár a vérében van a humor, szóval véleményem szerint, csak a saját formáját kellett hozza. Nem rossz, Oscart nem adnék azért neki. biggrin.gif A mellékszereplők is nagyon el lettek találva, Charlize dögös, és szexi, mint mindig, Sarah Silverman és Giovanni Ribisinek külön dicséret remek páros. biggrin.gif Liam Neeson volt kicsit furcsa, annyira nem oda illő, 21. századi ábrázata van szegénynek. Annyira passzolt oda, mint Kefír Sutherland a Pompeiibe, vagy Sigourney Weaver a most készülő Exodusa. Sehogy. biggrin.gif
Nem lettem Family Guy rajongó, és ezt a fajta humort sem díjazom amivel a készítők nagyon nyomulnak, de Sethet tisztelni kezdtem, a film is egészen tetszett.
10/6
1 felhasználónak tetszik: Stephen
2014. szeptember 24. 19:19 #12244
hbulee
hbulee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.22.
Hozzászólás: 27
Csatolások: 19
Azonosító: 232020
Offline offline
Büszkeség és balítélet 9/10
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2014. szeptember 25. 17:18 #12245
- törölt felhasználó -    
A nagy Gatsby (The great Gatsby)

Most néztem meg másodjára a filmet,de még most is meghatódta a végén. A könyhöz még sajnos nem volt szerencsém,de már nagyon vágyom egy példányra.
DiCaprio mint mindig,most is egy hihetetlen alakítást volt képes nyújtani. Elképzelhetetlen módon megragadta a szerepét. A múltban ragadni és abból élni ,azt folytatni,lehetetlen. De ,hát James Gats ezt akarta. Ez volt a legnagyobb hibája. És akárki akármit mondt én igen is elérzékenyültem amikor megölték. Mindent rákentek egy ártatlan,tiszta szívű emberre. Az egyetlenre az egész csapatból,akinek teljesen tiszta volt a szíve...

10/10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2014. szeptember 25. 17:20 #12246
- törölt felhasználó -    
A Vihar magja
10/10
2014. szeptember 26. 21:21 #12247
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
The Maze Runner

Igazából nem szeretnék róla sokat írni, mert már megtették ezt előttem, plusz még friss az élmény, így kissé zavaros is lenne, de azért leírom pár gondolatomat. Szóval, a könyvet még nem olvastam, de tervben van, csak idő kéne hozzá, ami viszont nincs. Dylan miatt megszerettem volna amúgy is nézni, imádom őt.
A film hűűű volt...kijöttem és csak néztem magam elé, szinte pislogni se tudtam. Annyira szar helyen hagyták abba, az ilyen filmeket mindig a legrosszabb helyeken hagyják abba, hogy kínozzák ezzel az embert. Hát, a körmöm az nagyon megsínylette a filmet, totál beleéltem magam, nagyon izgalmas volt és hűűű..nem tudom, nincs jobb szó rá. biggrin.gif Dylan bebizonyította miért is ekkora nagy kedvencem, zseniális volt. Nem akartam sírni, de egyszer sikerült, mikor Chuck meghalt. Ott végem volt. sad.gif

10/10 (szerintem holnap visszamegyek és megnézem mégegyszer)
4 felhasználónak tetszik: Average Girl, Dream-Amelia, Nina 10, House Of Wax
2014. szeptember 27. 10:53 #12248
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Csillagainkban a hiba/The Fault In Our Stars

Elõször nem tudtam mire számítsak ettõl a filmtõl, mivel elõször a könyvet olvastam. Az pedig (enyhén szólva) nem nyerte el a tetszésemet a mai napig. Sírni sem tudtam rajta, az egész szörnyû volt, az egészet végigszenvedtem. De gondoltam adok a filmnek egy esélyt mivel a trailerre nagyon tetszett.
Az internetre végre feltették online, ráadásul DVD-s verzióval úgyhogy nem volt kérdéses, hogy megnézzem-e. Tegnap este el is kezdtem, de bizonyos okok miatt a felénél abba kellett hagynom. Egy órája fejeztem be és szinte az egészet végigsírtam, vagy 20 zsebkendõt elhasználtam közben.
Nem sokszor fordul elõ, hogy a film jobban tetszik a könyvnél, de ezúttal így történt. A színészek csodálatosak voltak, imádtam az egészet ahogy volt. Néhány jeleneten még nevettem is, fõleg amikor Gus olyan szörnyen vezetett. rohog.gif
Nem bántam meg, hogy megnéztem, engem teljesen lenyûgözött. Az egyik kedvenc filmem lett, még ha a könyvet a tûzre is vetném.

10/10*
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax, sg1992
2014. szeptember 27. 13:30 #12249
- törölt felhasználó -    
Olivér és társai
Ebben a feldolgozásban még nem láttam a Twist Olivért.A maga kategóriájában elnyerte a tetszésemet a ez a rajzfilm.A mai történettekkel ellentétben (tisztelet a kivételnek) igazi értékekre tanítja meg a gyerekeket és a felnőtteket egyaránt.Egyébként a szereplők közül nekem az örökmozgó Tito volt a kedvenc.
10/10

Demóna
Be kell, hogy valljam: untatott.Mind Angelinától, mind pedig Elle-től láttam már ezerszer jobb alakítást.Az 1959-es Csipkerózsikában nagyon szerettem a tündéreket, itt viszont a falra tudtam volna mászni tőlük.Demóna pedig rengeteget vesztett a tökösségéből a film által.Egyetlen dolog, ami igazán tetszett, az a látványvilág volt.
5/10
1 felhasználónak tetszik: Alison Lerman
2014. szeptember 27. 14:17 #12250
- törölt felhasználó -    
Zapped/Megkutyulva (2014)
Tipikus Disney film, de nekem tetszett. Jó kis történet. Zendaya nagyot nőtt a szememben. Jól játszott ebben a filmben, legalábbis nekem tetszett az alakítása. A film az elejétől a végéig lekötötte a figyelmem. A vége nagyon tetszett, szerintem jó kis történet volt.
10/10

http://www.kepfeltoltes.hu/140927/tumblr_n8kx65KUIw1t5titko2_250_www.kepfeltoltes.hu_.gif

The Emperor's New Groove/Eszeveszett birodalom (2000)
Imádom ezt a mesét! Nagyon jó kis történet, ráadásul tele van humorral. Az egyik kedvenc mesém, akárhányszor megtudnám nézni. A szereplők nagyon szerethetőek (még a gonoszok is). A kedvenc szereplőm egyértelműen Kuzko, vicces és szerethető karakter. Csak ajánlani tudom ezt a mesét!
10/10

http://www.kepfeltoltes.hu/140927/tumblr_mxns8uKwPT1rb924bo2_250_www.kepfeltoltes.hu_.gif
2 felhasználónak tetszik: Bettyke94, SmileyZ
2014. szeptember 27. 15:26 #12251
- törölt felhasználó -    
Demóna
Tetszett, de... Nagyon zavart, hogy át lett írva a történet. A tündérek idegesítőek voltak, Demóna pedig.. hát nem azt a Demónát kaptuk mint a mesében. Az még jó is volt, hogy el lett magyarázva miért tette ezt, de ami utána jött. Ettől függetlenül jó volt és tetszett is, csak nekem sok, hogy így átírták. A látványvilág is gyönyörű volt, úgyhogy nem vonok le sokat a történet miatt.
10/8
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2014. szeptember 27. 15:34 #12252
Day Dreamer 07
Day Dreamer 07
új tag
 
StátuszWalkin' in Memphis
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.04.12.
Hozzászólás: 87
Csatolások: 0
Azonosító: 224103
Offline offline
Ha maradnek (if i stay)
10/11
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2014. szeptember 28. 17:25 #12253
- törölt felhasználó -    
Csillagainba a hiba (The fault in our stars)

Hát jó...hát jó ..hát jó
Már egyszer volt szerencsém a könyvhöz és John Green brilliánsat alkotott. A film pedig angol szinkron magyar feliratta valami csodálatos. Keserű,de még is édes. Tegnap viszon megnéztem magyar szinkronnal. Hát jó. Hát jó. Ki mond hát jót oké helyett? A film alapelve elcsúszott a fordításnál. A mondatokat kicsit kifigurázták és a magyar hang sem tetszett. Még elérzékenyülni is alig tudtam rajta annyira nem tudták át adni a történetet magyar hanggal. Angol szinkront tekinte a Hollandiában történtek után végig bőgtem,de most egy 10/10 filmből csináltak egy 10/6..
3 felhasználónak tetszik: Nina 10, sg1992, Nikikke
2014. szeptember 28. 17:50 #12254
Nikikke
Nikikke
Princess.♔
 
StátuszMy lover's got humour.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.03.22.
Hozzászólás: 3219
Csatolások: 230
Azonosító: 198382
Offline offline
Amerika kapitánya

Nem tudok róla mit mondani , volt benne pá vicces megszólás de ennyi unalmas volt..ezért sajnos 10/4
1 felhasználónak tetszik: sg1992
2014. szeptember 28. 17:56 #12255
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15257
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
Csillagainkban a hiba
Ez egy codálatos film soha sem voltam oda a szerelmes filmekért de ezt végi sírtam annyira jó és szomomú,vicces,érdekes..ajánlom mindenkinek
10/10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2014. szeptember 28. 20:14 #12256
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
The Giver / Az emlékek őre (2014)
Ez a film olyan hatással volt rám, hogy nem tudtam megállni, hogy ne írjak róla néhány szót. Pontosabban nem is a film érintett meg, hanem inkább a történet. Olyan mélyreható mondanivalója van (hozzáteszem, szerintem ez annyira nem jött át, mint kellett volna), hogy még este elalvás előtt is ezen kattogott az agyam. Már az alapgondolattól is a hideg ráz - persze jó értelemben. Gondolom ez volt az oka, hogy elég sok jelenetnél a könnyeimmel küszködtem, a zongorás résznél meg szabályosan sírtam, pedig nem volt se szomorú, se vidám, egyszerűen csak olyan intenzív volt, hogy ezt váltotta ki belőlem. Mondjuk ettől még nagyon sok hiba van a filmben, többek között az, hogy elég kidolgozatlan lett, a karakterekről szinte semmit nem tudtunk meg. Szerintem minimum egy 30 percet még rá lehetett volna dobni. Viszont lekötött és elgondolkoztatott, ez a lényeg. Remélem hamarosan be tudom szerezni a könyvet is, mert ezt tényleg szívesen elolvasnám. Ja és még valami: ROSEMARY DALA!!
10/8
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Bessie
2014. szeptember 28. 20:58 #12257
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Crossing lines (2013 - 1. évad)

Jó, tudom, hogy ez valójában filmes topik lenne és nem illik errefelé a népet zaklatni sorozatos kritikákkal, viszont úgy érzem, hogy a gondolataimat, élményeimet muszáj kiírnom magamból és talán másokat is arra tudok buzdítani, hogy mondjuk egy néhány agybutító széria helyett inkább döntsön emellett. Már ezerszer akartam nekifutni a Crossing linesnak, de aztán végül mindig elnagyoltam a dolgokat és soha sem került megtekintésre. Múlt héten pont a reggelim és természetesen az aznapi Metropool felett mélázgattam, amikor olvastam, hogy William Budapesten járt (a büdös francba, pechemre pont elkerültem!) és, hogy az AXN elhozza a második évadot. Nem kellett nekem se több se kevesebb, rögvest neki álltam annak a bizonyos tíz epizódnak. Mondhatnám, hogy egy klasszikus amerikai krimiről van szó, de nem. Rohadtul nem az. Már alapjáraton a forgatási helyek különlegessége megadja nekünk azt, amit mondjuk egy helyszínelős sorozat nem tud. Hiába is amerikai produktum, merőben más. Van aki azt írta valahol a neten, hogy ez az európai Gyilkos elmék. Nem. Ez rohadtul nem Gyilkos elmék, kérem szépen. Szó sincs róla, hogy profilozók másznának bele a bűnűzők agyába - ha már európai Gyilkos elmék, akkor a Profilozókat választanám. A Crossing lines valami klisé egyveleg k*rva jól megcsinálva. A tíz epizód voltaképp tíz olyan sztorit ölel fel, ami minden nyomozós sorozatban fellelhető, mégis úgy tálalja, hogy az emberben egy percre sem merül fel a sablonos, gagyi, uncsi fogalmak. Az összes részt végig izgultam, noha kiszámítható és borítékolható volt, hogy mi történik, mégis borzasztó drámaian elő tudták adni. Aki szereti az ehhez hasonló sorozatokat, filmeket, annak csak ajánlani tudom, mert kellemes időtöltésnek tudnám minősíteni. Sokan lehúzták a klotyón az egészet, arra hivatkozva, hogy sz*r meg unalmas, pedig egyáltalán nem az, ha ráérez az ember az ízére. Na az 156413245452.-dik CSI epizód már az, amikor mindig minden részben ugyanúgy találják meg a gyilkost és max a háttérsztorit cserélik le itt meg ott.

10/10 - Tény, van benne egy csomó logikai gubanc, amiket simán kiszúrhat az ember, ha éppen pont azokra figyel, de egyébként nagyon kellemes élményt nyújtott a nézése. Csak ajánlani tudom. Pluszban William mellett még Sutherland bácsi is remekül alakított. Ettől függetlenül, mint minden sorozatban általában, itt is a kütyüs zseni, Sebastian fav. laugh.gif Na, elnézést, hogy ilyennel offoltam a témát.
2 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Bessie
2014. szeptember 28. 23:02 #12258
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
de rég néztem filmet xD

Transformers 2 - A bukottak bosszúja

Persze az első részt meg sem kell nézni, minek azt...na mindegy. A transformers tőlem nagyon, nagyon messze áll, mert valahogy sosem tudtam odalenni érte, ismerem ettől függetlenül a történetet, az Autobotokat, de sosem tudnék rajongani értük. Érdekes film volt tény, és a látvány sem semmi. Kicsit számomra zavaros volt az egész, de ha látnám az első részt, biztosan többet értenék belőle laugh.gif

10/9*


Transformers 4 - A kihalás kora

Már csak Mark miatt is érdemesnek találtam megnézni laugh.gif heart.gif Ugyan a 3. részt nem láttam, de állítólag semmi köze hozzá. De akkor viszont teljesen értelmetlen a film igazából. Optimust meglövik, de ki?! A 3.-ból ez nem derül ki, és ez engem nagyon idegesít..lehet, leülök, és végig nézem mind a négyet laugh.gif

10/8 (a héten lehet megnézem mind a 4-et xD)


Pancser Police

Nem sok jó vígjátékot látok, de ezt millió 1x megtudnám nézni. rohog.gif Annyira fel tud csigázni, és olyan jókat nevetek rajta, hogy elszáll minden bajom laugh.gif heart.gif Persze Mark is közre játszik, mert hihetetlenül jó pasas, és humoros, a filmben pedig...lenyűgözőőő wub2.gif heart.gif wub3.gif

10/10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2014. szeptember 29. 08:05 #12259
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Parajelenségek 4. * Paranormal Activity 4. (2012)
Mind a négy filmnek adtam lehetőséget, de a negyedik rész sem győzött meg arról, hogy jók ezek a filmek. Ha választani kellene akkor még mindig a harmadik rész a legjobb. Ebben a negyedik részben őrülten idegesített a csaj is meg a srác is.
3*10


Prometheus (2012)
Egyszer láttam tavaly a filmet, akkor nagyon lehúztam, ráadásul az utolsó 1 órát végig is tekertem annyira irritált az egész. Most viszont úgy döntöttem, hogy az elejétől a végéig adok neki egy új esélyt. Még mindig nem a legjobb film a világon, vagy a kedvencem, de most lényegesen jobban tetszett, meg most azért jobb véleményt is tudok írni róla. Érdemes volt végig nézzem, azért így lett kerek a dolog, még akkor is ha készülünk a folytatásra. Charlize Theron jól játszott, nagyon jól állnak neki ezek a gonosz r*banc szerepek. Guy Pearce, Idris Elba is remekül játszottak, Patrick Wilson-nak meg nagyon örültem, még ha csak pár másodpercre is volt benne. Noomi Rapace-el kicsit bajban vagyok, nem kedvelem, mint színész sem, számomra mindig idegesítő mintsem hiteles, de ezt a karaktert neki találták ki, jól játszott, bár még mindig néha-néha kicsit idegesített, de csak azért mert nem kedvelem, egyébként itt alakított eddig a legjobban, legalábbis azok közül a filmek közül amit láttam tőle. A végére hagytam a legjobbat: Michael Fassbender ( wub.gif ) Elképesztően hiteles volt, mostanában egyre több filmet nézek tőle és nem okoz csalódást, remek színész.
Szóval összességében én úgy vagyok ezzel mint az Alien filmekkel: jó film, megnézem biztos többször is, de a kedvencem sosem lesz.

8*10


X-Men: Az Elsők * X-Men: First Class (2011)
Na ez igen, ez nagy volt, nem értem miért is vártam vele ennyit. Bár ha összehasonlítom az Eljövendő Múlt Napjaival akkor ez utóbbi jobban tetszett. Mindenki állati jól és hitelesen játszott. James McAvoy még mindig nagyon jó Charlesként, keresve sem találhattak volna jobbat. Kevin Bacon -t imádtam, annyira jó volt egy ilyen filmben látni, meglepő, de jó. Azt meg már megtanultuk, hogy a gonoszt kiválóan formálja meg. Amennyire lehúztam Jennifer Lawrence-et az Eljövendő Múlt Napjaiban, most annyira fogom magasztalni. Igazatok volt, ezt látni kellett ahhoz, hogy értékelni tudjam őt az új részben. Furcsa volt Ravenként látni, kellett egy kis idő, hogy hozzá szokjak, de nem csalódtam benne, remek színésznő, és most kaptunk egy újabb karaktert ami jól áll neki. Rose Byrne -nek is örültem, nagyon kedvelem őt, habár nem volt egy nagyon különleges karaktere, mégis jól játszott. Lucas Till-nek is örültem, nah meg Hugh Jackman-nek is ( wub.gif ) akiből igaz csak pár másodpercet kaptunk, de akkor is, a minimális Hugh adag megvolt nekem, csak ez számít. Michael Fassbender-t ( wub.gif ) hagytam itt is a végére, mert ő volt az egészben a legnagyobb kedvencem. Már az Eljövendő Múlt Napjaiban is imádtam, de ebben, hát mintha Eriket rá tervezték volna, borzalmasan jól játszott. Imádtam minden mozdulatát.
Még mindig az eredeti X-men filmért vagyok oda jobban, hiába, azt rongyosra néztem, mind a három részt, de ez, azt kell mondjam méltó folytatás hozzá, nem csalódtam.

10*10
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Angel, SmileyZ
2014. szeptember 29. 09:55 #12260
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Third Person (2014)

Érdekes film volt,részben tetszett is,de 1-2 kérdés maradt bennem a történetről.Igazából Annáról,akit Olivia Wilde remekül játszott. blush.gif Volt benne jó pár színész akit kedvelek,de egyedül Mila Kunis volt szimpatikus,miatta megérte megnézni. blush.gif

10/5

Kőkemény család (The Family Stone,2005)

Rachel McAdams miatt néztem meg,de az egyetlen akinek bírtam a karakterét az Claire Danes volt.Hiába volt ebben is sok számomra szimpatikus színész,akkor is erőltetnek találtam. blush.gif

10/6

R.I.P.D. - Szellemzsaruk (R.I.P.D.,2013)

Az egyetlen értékelhető benne Ryan Reynolds volt.Lehet az én szememmel van a baj,de szerintem ez a pasi egyre jobban néz ki. blush.gif Jeff Bridges borzalmasan irritált,hihetetlenül sokat rontott a filmen,viszont Mary-Louise Parkert és Kevin Bacont bírtam. blush.gif Még párszor tuti megnézem majd,de felejthető egy alkotás. blush.gif

10/6

Anyabuli (Moms' Night Out,2014)

Ez is erőltetett volt,de ez jobban tetszett mint a Kőkemény család. blush.gif Néha tényleg nem árt az anyukáknak is "kikapcsolniuk" kicsit.Nem mintha a filmben ez ment volna nekik. rohog.gif

10/6.5

Szerelemre hangszerelve (Begin Again,2014)

Bár Keira Knightley meglepően szimpatikus volt,és Adam Levinet is kedveltem,Mark Ruffalo okozott némi csalódást és a filmtől is többet vártam.

10/6,5

Step Up 3D (2010)

Ezt anno moziban láttam,csak itt még nem értékeltem.Múlt hét vasárnap néztem meg újra,csak akkor meg elfelejtettem véleményt írni.Mégiscsak ez a kedvencem.Nem csak a zenék miatt,összességében ez tetszik a legjobban és utána a második rész. blush.gif

10/10
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Angel, House Of Wax
710 oldal 608 609 610 611 612 613 614 615 616 617 618
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!