Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2014. november 08. 22:48 #12361
Bia_20
Bia_20
So now I'm getting change, people looking at me strange.
 
StátuszA világ nem kívánságteljesítő gyár.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.26.
Hozzászólás: 1124
Csatolások: 69
Azonosító: 188375
Offline offline
Sinister (2012)
10/8.5
Tetszett, habár vannak benne kifogásolható részek.
2014. november 08. 23:33 #12362
brigty
brigty
új tag
 
Státusz"A cipőm pink, a lelkem ROCK!"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.29.
Hozzászólás: 28
Csatolások: 1
Azonosító: 185046
Offline offline
Éppen most néztük meg a Demónát. Nekem iszonyatosan tetszett. Jolie hihetetlen tehetséges. És a film hangulata nagyon megfogott. Ez a Csipkerózsika verzió nagyon közel áll a szívemhez. Viszont most kedvem lenne megnézni a mesét is.^^ SPOILER Én azt hittem majd a Holló srác adja a csókot. De nem. :/
2014. november 09. 09:51 #12363
Cute girl 998
Cute girl 998
suicide blonde
 
StátuszImprovement is a battle that must be fought anew each day
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.19.
Hozzászólás: 11981
Csatolások: 4586
Azonosító: 158722
Offline offline
Harry Potter és a Főnix Rendje
Rólam tudni kell, hogy Harry Potter témában abszolút analfabéta vagyok, egy percet sem láttam még a filmből, egy betűt sem olvastam a könyvből. De! Eltökélt szándékom változtatni ezen, úgyhogy első lépésben el fogom olvasni a könyveket. Na, jó, megláttam tegnap este, hogy ez megy a tévében, úgyhogy megnéztem. Tetszett, de komolyan. Nagyon fantasy, de nagyon jó.
10/9
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, House Of Wax
2014. november 09. 10:14 #12364
Bloodrage12
Bloodrage12
izé
 
StátuszUtálsz? Állj be a sorba.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.24.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 2491
Azonosító: 214009
Offline offline
Annabelle

Dögunalmas film, dögunalmas szereplőkkel, bocs, hogy már nem ijedek meg attól, hogy hirtelen becsapódik egy ajtó, vagy bekapcsol a varrógép. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, mstk93, riri17
2014. november 09. 13:24 #12365
- törölt felhasználó -    
How To Build a Better Boy
Igaz, már számtalanszor láttam, és valamelyik nap megnézem spanyolul is, de ma angolul végignéztem. Valahogy jobban tetszik így eredetileg, eredeti hangon, nem azon a szinkron hangon amit néha előszeretettel rontanak el.
10/10-es film, kedvencem wub.gif
2014. november 09. 17:08 #12366
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Parfüm - Egy gyilkos története (Perfume: The Story of a Murderer - 2006)

Régebben iszonyatosan sokat lehetett hallani erről a filmről, de valahogy mindez idáig teljes mértékben kimaradt az életemből. Aztán itt a topikban láttam, hogy valaki pozitív véleményt írt róla, így tehát úgy döntöttem, hogy letöltöm és megnézem. A rendezés, a forgatási helyszínek, a filmzene és a színészek teljesítménye abszolút a helyén volt, minden klappol, de a történet engem egyáltalán nem hozott lázba. Megalkotni a tökéletes illatot emberekből. Én már nem tudom, hogy hogyan jutottunk odáig, hogy embereknek törje be a koponyáját, kenje be zsírral, amiből elkészíti azt a nedűt, amibe, ha beleszagol a csávónak már egyenesen orgazmusa lesz. blink.gif Talán feleslegesen is próbáltam keresni a realitást a filmben, mert nagy eséllyel nem volt, de az végképp betette a kaput nálam, amikor az ítélet végrehajtásnál angyalnak aposztrofálták, így megúszta a büntetést, aztán valami undorító gruppen szex következett perceken keresztül. Nem vagyok prűd, de ez számomra inkább undorító volt, ráadásul ezer kérdés felmerült bennem, amikre még a film záróképkockájában sem kaptam választ. Ez olyan tipikusan se füle, se farka sztori. Vélhetően a regényt kellene elolvasnom és akkor megvilágosodnék, s talán fognám a történetnek az üzenetét is.

10/4 - Számomra ez egy harmatgyenge produkció volt, még annak ellenére is, hogy a színészekbe és a rendezésbe sem tudtam belekötni. Egyszerűen nem jött be.

X-Men: Az elsők (X-Men: First Class - 2011)

Na, erre a filmre már nagyon-nagyon régóta kíváncsi voltam, de mindig halogattam a megnézését, viszont e héten betegeskedtem, így időt kerítettem rá. Tetszett ahogyan megpróbálták elmesélni azt, hogy kiből miért lett az, aki valójában lett és, hogy milyen út vezetett oda. Értelmet kapott így már X professzor kerekesszéke, úgy ahogyan arra is fény derül, hogy Magneto nem gonoszként kezdte a pályafutását. Viszont mindezeket leszámítva kaptunk egy tök átlagos eksön múvit. Charles összeszedi a mutánsokat, sereget toboroz a gonosz Show ellen, aki ki akarja robbantani a harmadik véhát, úgyhogy kihívja az amerikaiakat és az oroszokat torpedózni a nyílt vizekre. Tetszett, szórakoztatott, de nem nyújtott semmilyen katarzist. Az első X-men filmek szerény véleményem szerint klasszisokkal jobbak, mint ez. Mystique pedig nem volt hiteles, és valahogy Jennifer Lawrence játékától sem dobtam hanyatt magamat.

10/7 - Jó volt, szép volt, nem unatkoztam alatta, de egyszer elég volt.

A tégla (The Departed - 2006)

Bőven elég ránézni a kasztra, és már ebből meg lehet állapítani azt a tényt, hogy ebből már pedig k*rva jó filmet fognak kihozni. Két és fél óra hosszú játékidő, de kárpótol mindenért. DiCaprio vitte a prímet végig szerintem, de mellette iszonyúan jól brillírozott Jack és Matt is. Nem volt időm a logikai gubancokkal foglalkozni, hiszen mindig történt benne valami olyasmi, amitől a szád is tátva maradt. Matt Damon karakterétől egyenesen a hátam is borsózott - örülök, hogy nem csak Bourne-féle akció figurákat alakít, hanem másféle szerepeket is kap. Olyan szinten megutáltatta velem Sullivan karakterét, hogy lassacskán a film alatt már kezdtem őt is megutálni. laugh.gif Briliáns színész. Marky Mark sem volt piskóta Dignam szerepében. Számomra ez a fószer unhatatlan, olyan sokoldalú színész. Kifejezetten élveztem a primitív káromkodását. laugh.gif Sajnálom, hogy ilyen kevés szerepet kapott, mert valami zseniálisan alakított. Pluszban üdítő élmény volt Vera Farmigával is találkozni, és nekem valami azt súgja, hogy a gyermeke biológiai apja nem Sullivan, hanem Costigan. Tipikus maffia film egyébiránt, néhol még a film sémája is kiszámítható, de egyszerűen csak fantasztikusnak tudnám definiálni.

10/10 - Megadom rá neki a maximális pontszámot, mert nagyon f*sza volt. Szerintem többször nézhetős kategória.

A Wall Street farkasa (The Wolf of Wall Street - 2013)

Ez a film amilyen beteg, annyira, de annyira jó is. Alapvetően nem szoktam ilyesmi filmeket nézni, de amikor a mozikban ment, akkor jött csőstül minden kritika: rossz, jó és, hogy iszonyatosan feszegeti a határokat. Bizony, feszegeti a határokat! A film tökéletesen bemutatja azt, hogy milyen vizekre lehet evezni, hogyha van pénzed - ergo, totál elb*szni mindent. Régebben engem is érdekelt ez a szakma, s egy időben sok időt töltöttem annak felkutatásával, hogy a tőzsdeügynökök, vagyis a tőzsdealkuszok mégis hogyan, miként, mivel dolgoznak és mégis mennyi zsetont visznek haza. Aztán rádöbbentem, hogy a tőzsde nem mindig dobálja neked a milliókat. Hiszen, ha lemegy a részvény ára, akkor te magad is bukod a dolgot. A filmre visszatérve, itt azonban volt minden: d*gás, k*félés, drogozás, káromkodás a javából és minden, ami 18+-os. Alapból nem is zavartak ezek a dolgok, de amikor több mint két és fél órán keresztül azt néztem, hogy hogyan döngetik a prostikat és hogyan drogozzák szét az agyukat, kezdett kissé unalmas lenni. Viszont Leonardónak ez volt az eddigi legjobb alakítása, amit valaha láttam. Habár a Mielőtt meghaltam filmhez egyelőre nem volt szerencsém (lassan ahhoz is lesz), így nem tudom, hogy Matthew mire fel is kapta az Oscart, de eme film főszereplőjének is bőven kijárt volna egy. Iszonyú zseniálisan adta elő Jordan Belfort karakterét - a szerénytől, át a hedonistáig, a depresszióson át, az idegbetegig, szinte majdnem mindenféle érzelmet előhoztak a filmben, s DiCaprio alakítása néhol már ijesztő volt. Jonah Hill meg egy állat, bár ezt eddig is tudtam.XD Nem csak Donnie karaktere követelte meg azt a bizonyos őrületet, de a színész is beleadott apait anyait, ám a hófehér fogaitól (amit egyébiránt a filmben is megemlítenek) a szőr is felállt a hátamon.

10/10 - Egyefene, megkapja a maximális pontozást. Igaz, a film nem éppen gyermekeknek való esti mese, és a rengeteg primitív cselekmény, esemény, humor ellenére is nagyon tetszett. Örülök, hogy életszagú volt az egész sztori.
1 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD
2014. november 09. 18:50 #12367
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Interstellar / Csillagok között
https://33.media.tumblr.com/59b4997a7595b550c4dc5e2e275751ed/tumblr_neqtshRsXu1qeeqito5_500.gif


Fú, ez a film... A gondolataim szanaszét, de annyit biztosra mondhatok hogy fantasztikus volt. A színészek egytől-egyig lubickoltak a szerepükben, a látvány gyönyörű volt, ahogy a mondanivaló és a szövegek. A film vége felé a fonalat elvesztettem (az Eredetnél még sikerült lépést tartanom, de Nolan itt már betett. biggrin.gif ). Biztos előveszem még, hogy kitisztuljon a kép. Egy nagyon erős sci-fi drámára számítson, aki vállalkozik erre a 169 percre.
10/9
4 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, duracell, Lady Suzy, Toxic
2014. november 09. 18:53 #12368
- törölt felhasználó -    
Lone Surviver (A túlélő)
10/8
Nagyon jó film, bár elég megrendítő. Gyenge idegzetűeknek nem ajánlott.
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2014. november 10. 10:51 #12369
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Az Álmosvölgy legendája (Sleepy Hollow,1999)

A jelenleg futó sorozatot jobban szeretem,de ez sem volt rossz.Johnny Depp-nek jól állnak az ilyen..."bolond" karakterek. smileeee.gif

10/8

Monster High - Őrült kombináció (Monster High - Freaky Fusion,2014)

Nem okozott csalódást,sőt az egyik legjobb Monster High mese szerintem,ezek a hibridek (nem az eredetiek hanem akik véletlen jöttek össze) pedig nagyon klasszak lettek. laugh.gif A vége fele volt egy rész aminél rendesen elsírtam magam ( rohog.gif ) de azt is jól összehozták,viszont egy valami nem tetszett - nem volt Cleo és Deuce közös jelenet,amit nagyon hiányoltam. blush.gif

10/10

Jó emberek (Good People,2014)

Ezt kétszer is megnéztem,másodjára anyuval akinek velem ellentétben egyáltalán nem tetszett.De csak mert nem szereti az ilyen témájú filmeket.Az biztos,hogy semmi újdonságot nem tartogatott,rengeteg hasonló film van és némelyik ezerszer jobban össze van hozva mint ez,de Kate Hudson és James Franco miatt megéri megnézni.Utóbbi nem tartozik a kedvenceim közé,de most ebben eléggé kedveltem. blush.gif

10/9

Herkules (Hercules,2014)

Dwayne Johnson miatt néztem meg.Eleinte nem érdekelt túlzottan a film,de most,hogy megnéztem azt mondom kár,hogy nem láttam a moziban. blush.gif Tetszett a történet,a szereplők,minden. blush.gif Női karakterek közül kedveltem a király lányát is,de főleg Atlantát. blush.gif

10/10

Gravitáció (Gravity,2013)

Ez viszont csalódás volt.Nem azt mondom,hogy rossz volt,de sikerült rájönnöm,hogy az ilyen típusú filmek nekem nem jönnek be.Nem szeretem azokat amik az űrben játszódnak.Tudom a legtöbbek szerint gyönyörű lehet onnan a föld meg minden,de engem inkább csak megijeszt ez a hatalmasság,ez a végtelenség. blush.gif Sandra Bullock jó volt mint mindig,csak miatta néztem végig. blush.gif

10/6.5

A hatalom árnyékában (The Ides of March,2011)

Ettől többet vártam.Régóta kíváncsi voltam már rá és bár különösebb bajom nincs is vele ha Ryan Gosling és Evan Rachel Wood nincs benne akkor végig sem nézem. blush.gif

10/7






2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Tom44
2014. november 10. 13:50 #12370
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
The Fault In Our Stars/ Csillagainkban a hiba

Végre ezt a filmet is sikerült végignéznem, már nagyon régóta a terveim között szerepelt. Nem tudok mást írni róla, mint hogy fantasztikus film volt. Egyetlen percét sem untam, a szereplőkkel együtt sírtam és nevettem. Végig lekötötte a figyelmemet, a színészeket imádtam, még akkor is, ha egy másik filmben testvérek voltak, és furcsa lesz ismét csak testvérként tekinteni rájuk a folytatásban. Akkor sem bánom hogy Shailene-t és Ansel-t választották a főszerepre, tökéletesek voltak. Összességében nagyon tetszett a film, szép munka.

10/10
4 felhasználónak tetszik: Tom44, House Of Wax, SmileyZ, AliceGlam
2014. november 10. 13:55 #12371
Tom44
Tom44
 
StátuszAnaleigh Tipton és Raina Hein a kedvenc modelljeim.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.01.
Hozzászólás: 668
Csatolások: 97
Azonosító: 202956
Offline offline
Vampire Academy / Vámpírakadémia (2014)

Egyszerűen zseniális Film, főleg ahogyan Zoey Deutch és Lucy Fry játsszák szerepüket ebben a Filmben. Le vagyok nyűgözve. Elejétől a végéig kiváló alakítás mindenki részéről.

10/10
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, WWE Rajongó20
2014. november 11. 12:07 #12372
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
Amerikai história X (American History X - 1998)

Lenyűgözö és sokkoló film. Olyan, amit akár évekkel később sem lehet elfelejteni.
Borzalmas belegondolni, hogy a rasszizmus ekkora mértéket ölthet. És hogy tényleg léteztek (és még léteznek) olyan emberek, mint a filmben.
Edward Norton pedig az egyik legkedvencebb színészem, és fantasztikus volt benne, mint minden filmjében. Már csak miatta is megérdemel a film a maximális értékelés mellett egy csillagot is.
Komolyan, nézzétek meg, mindenkinek ajánlom. Nyomot fog hagyni.

10/10*
1 felhasználónak tetszik: riri17
2014. november 11. 19:59 #12373
Maggie.3
Maggie.3
visszatérő vendég
 
StátuszDance like no1 is watching, beacause they're not, they're checking their phone
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.12.11.
Hozzászólás: 343
Csatolások: 0
Azonosító: 216656
Offline offline
Interstellar (Csillagok között) 10/8

Nekem személy szerint tetszett, de azoknak akikkel mentem nem tetszett. Azt mondták hogy végig ülték életük legrosszabb filmjét. De szerintem csak azért mondták, mert nem az ilyen filmekhez vannak szokva.

2014. november 11. 20:40 #12374
Bloodrage12
Bloodrage12
izé
 
StátuszUtálsz? Állj be a sorba.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.10.24.
Hozzászólás: 1050
Csatolások: 2491
Azonosító: 214009
Offline offline
Zero Dark Thirty

Bámulatos, hogy egy női rendező férfiakat megszégyenítő módon kivitelezi a legbonyolultabb technikájú filmeket is.
10/7,5
2014. november 12. 12:02 #12375
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Jessabelle (2014)
Nem volt rossz, sőt, jó volt, bár személy szerint azért én egy kicsit többet vártam tőle.
7*10


Tammy (2014)
Néhol erőltetett és primitív volt, de én jót szórakoztam rajta. Legjobban a rablás meg a pénz visszavitele tetszett, azon olyan jókat röhögtem. Tipikus Melissa McCarthy vígjáték. Susan Sarandon jól játszott, Kathy Bates pedig nagy kedvencem, őt imádtam itt is.
7*10
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, benyaw93, Toxic
2014. november 13. 11:50 #12376
riri17
riri17
coup d'état
 
Státuszyou risk it all to feel alive
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.18.
Hozzászólás: 15998
Csatolások: 3351
Azonosító: 141001
Offline offline
Annabelle (2014)

Bocsi, de ha valakinek ez félelmetes volt, akkor nem látott még normális horrorfilmet. Hatalmas csalódás volt számomra ez a film. A Démonok között rohadt jól sikerült, de ez... Televolt klisékkel, egy félelmetes jelenet nem volt benne, majdnem elaludtam, sőt, volt olyan jelenet, ahol már kínomban röhögtem, mert tudtam, hogy az fog történni. Ráadásul a vége nagyon fura volt, valahogy másra számítottam, hogy lesz valami nagy finálé, ahol tényleg félhetek, de nem, nem volt. rolleyes.gif A zenék sem tetszettek, pedig szerintem igenis fontos a zene egy horrorfilmben, de ebbe valahogy nem igazán passzoltak a jelenetekhez. Egyszer nézhető, felejtős film.

10/3
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bessie
2014. november 13. 11:52 #12377
- törölt felhasználó -    
Idézet (riri17 @ 2014.11.13. 11:50)
Annabelle (2014)
Bocsi, de ha valakinek ez félelmetes volt, akkor nem látott még normális horrorfilmet. Hatalmas csalódás volt számomra ez a film. A Démonok között rohadt jól sikerült, de ez... Televolt klisékkel, egy félelmetes jelenet nem volt benne, majdnem elaludtam, sőt, volt olyan jelenet, ahol már kínomban röhögtem, mert tudtam, hogy az fog történni. Ráadásul a vége nagyon fura volt, valahogy másra számítottam, hogy lesz valami nagy finálé, ahol tényleg félhetek, de nem, nem volt. rolleyes.gif A zenék sem tetszettek, pedig szerintem igenis fontos a zene egy horrorfilmben, de ebbe valahogy nem igazán passzoltak a jelenetekhez. Egyszer nézhető, felejtős film.
10/3

Énis ezt láttam legultüljára, nagyon para film XD 110.gif
2014. november 13. 14:38 #12378
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Hache - 1997
Nagyon szomorú film volt, viszont most erre volt szükségem. Igaz történet alapján egy pasi befogad egy kutyust, aki minden nap ugyanabban az időben a vasútállomáson várja a gazdáját, majd a gazdi meghal, a kutyus pedig nagyon szomorú. A férfi gyereke és családja akarja befogadni a kutyust, de ő nem akar velük maradni, így elengedik és a kutyus további 9 évig minden nap ugyanakkor, ugyanott várja a gazdáját. Természetesen van, aki eteti, de végül az lesz az otthona.
És igen, létezik ilyen, a végén el is mondják, hogy mikor történt, illetve a kutyusnak egy szobrot is állítottak, ami a mai napig azon a helyen áll, ahol az eb várta a gazdáját annyi éven át.
10/10 cray.gif
1 felhasználónak tetszik: hana001
2014. november 13. 16:38 #12379
hana001
hana001
звезда ♥
 
Státusz- Family don’t end with blood -
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.13.
Hozzászólás: 1716
Csatolások: 1266
Azonosító: 98592
Offline offline
Idézet (kurrek @ 2014.11.13. 14:38)
Hache - 1997
Nagyon szomorú film volt, viszont most erre volt szükségem. Igaz történet alapján egy pasi befogad egy kutyust, aki minden nap ugyanabban az időben a vasútállomáson várja a gazdáját, majd a gazdi meghal, a kutyus pedig nagyon szomorú. A férfi gyereke és családja akarja befogadni a kutyust, de ő nem akar velük maradni, így elengedik és a kutyus további 9 évig minden nap ugyanakkor, ugyanott várja a gazdáját. Természetesen van, aki eteti, de végül az lesz az otthona. 
És igen, létezik ilyen, a végén el is mondják, hogy mikor történt, illetve a kutyusnak egy szobrot is állítottak, ami a mai napig azon a helyen áll, ahol az eb várta a gazdáját annyi éven át.
10/10  cray.gif


Én a 2009-es feldolgozást láttam laugh.gif

Hacsi, a leghűségesebb barát (2009)

Természetesen már régóta ismertem ezt a csodálatos, ugyanakkor szívszaggató történetet, és épp emiatt sokáig nem is voltam hajlandó megnézni a filmet. Ismerem magam, biztos voltam benne, hogy végigbőgném az egészet. Persze, azért nem bírtam ki, így mégiscsak nekileselkedtem. Ahogy arra számítottam, végigzokogtam az egészet. De megérte. heart.gif Ez az egyik legjobb film, amit valaha láttam. Egyszerű, őszinte, szívhez szóló. Ráadásul igaz történet. cray.gif Mindenkinek csak ajánlani tudom laugh.gif A kutyatulajdonosoknak meg egyszerűen kötelező wink.gif

10/10
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2014. november 13. 17:49 #12380
- törölt felhasználó -    
Lucy. Tök jó volt.
Aki szándékozik megnézni annak szólok, hogy az, hogy az agyunk 10% használjuk. Szemen szedett hazugság. Igazából 100% használjuk.
1 felhasználónak tetszik: encike264
710 oldal 614 615 616 617 618 619 620 621 622 623 624
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!