Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. január 06. 18:45 #12621
- törölt felhasználó -    
Into the Woods-Vadregény (2014,igaz 2015-ben láttam) 10/10

Nagyon jó film volt,igaz feliratos volt,de nekem bejönnek a musical-ek, és moziban láttam ma.És az eleján csak azért akartam megnézni,mert Chris Pine és Anna Kendrick és benne van,de nagyon megtetszett ez lett a kedvenc filmem!Remélem minél előbb lesz szinkronizált változat! smileeee.gif biggrin.gif Egy biztos:10-ből 10 pont biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bettyke94
2015. január 07. 14:14 #12622
- törölt felhasználó -    
Demóna (Maleficent)

Angelina remekül alakított. Ez előtt is nagyon kedveltem ,egyaránt ,mint színész és mint ember. De ez a film. Csodálatos volt amit előadott. Modern Csipkerózsika. Tegyük fel , az Aurorát megformázó színésznő alkotásáról én többet is elvártam volna. De maga a film nagyon jó volt. Sok olyan fordulata volt, amire tényleg azt hittem ,hogy tudod ,hogy úgy lesz és még ezen felül is megleptek.

10/10*

http://megablog.hu/wp-content/uploads/2014/03/tumblr_n1hnc3n6Wb1r7l22ko2_500.gif
6 felhasználónak tetszik: Minimanó94, LovelyBarbaraPalvin, Bettyke94, An_d_a, Toxic, baisée
2015. január 07. 19:56 #12623
- törölt felhasználó -    
My Sister's Keeper / A nővérem húga (2009)


http://24.media.tumblr.com/tumblr_m79u5n3EpK1qa4ex0o1_r2_500.gif


Tegnap este néztem meg, de még most is a hatása alá kerülök, ha eszembe jut. Igazi dráma, ami elgondolkodtató és mérhetetlenül szomorú is egyben. Számomra a legmeghatóbb a történetben az a hatalmas testvéri szeretet, ami Katet, Annát és Jesset összeköti. Szívesen elolvasnám a regényt is, mert ami filmen keresztül ennyire jó, az könyvben a letehetetlen kategória.
Cameron Diaz karaktere elég ellentmondásos; persze érthető, hogy anyatigrisként védi a lányát és mindent elkövet, hogy meggyógyuljon, de Anna is éppúgy a lánya. Lehetne boncolgatni mit miért tett, én nem fogom, mindenesetre nem lett a kedvenc szereplőm. Az apa karaktere nagyon el lett nyomva, egyetlen komolyabb megnyilvánulása a "Kate a tengerhez akar menni" konfliktushelyzetben volt. Abigail fiatal kora ellenére remekül megoldotta Anna szerepét. Aki viszont számomra a legkiemelkedőbb volt az nem más, mint a leukémiás tinit alakító Sofia Vassilieva. Egy percig nem tűnt erőltetettnek, remek átérzéssel és átéléssel alakította a súlyos beteg fiatal lányt. Voltak pillanatok, mikor teljes mértékben elhittem, hogy a rákkal küzd. Ezzel a szereppel Sofia bizonyította, hogy határozottan helye van a színészvilágban és a "kicsi Eloise" skatulyát is ügyesen levetkőzte.
Én bátran ajánlom megtekintésre. Viszont zsebkendő legyen kéznél közben wink.gif 10/10
4 felhasználónak tetszik: Dorina1024, SmileyZ, agatheheidi, An_d_a
2015. január 07. 20:29 #12624
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Harry Potter - Főnix Rendje

Mint mindig, most sem tudok belekötni a filmbe. Csodálatos. A története, a karakterek, és sok-sok más dolog, amit imádni lehet ebben a filmben. A Harry Potter összes részét kívülről fújom, és még mindig nem unom meg. Nem tudok rá mást adni, csak 10/100 Oops. véletlen kettő nutellát tettem ki.

Idézet (Nesha @ 2015.01.05. 10:19)
Hobbit: Az öt sereg csatája 10/10
Az utolsó és talán a legjobb rész. Imádtam minden egyes percét, mely meg volt fűszerezve humorral, drámával és sok sok harccal. Sikerült elpityeregnem magam Sorin halálánál, de minden egyes hobbit filmnet megkönnyeztem biggrin.gif 
Nagyon sajnálom, hogy nem lesz több rész. Éljen Peter Jackson! laugh.gif


Jaj bocsi, nem kötekedni akarok, de nagyon szúrja a szemem.. Thorin* wink.gif De a filmmel kapcsolatban igazad van
2015. január 08. 23:20 #12625
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2014.11.24. 09:27)
A dolog * The Thing (1982)
A Tv-ben sikerült elkapjam valamelyik este, és azt kell mondjam, hogy ütős film. Egyszerre ijesztő és gusztustalan. A szereplők jól játszottak, külön örültem Kurt Russell-nek, egyedül a film végével nem vagyok kibékülve, mert nem sikerült megtudni, hogy akkor most megfagytak, megmenekültek vagy mi van.


SPOILER!
A mai napig találgatnak hogy mi lett a Dolog tényleges befejezése. Nekem ez egy alap film szerintem fiatalabb voltam mint most te amikor először láttam a filmet. smileeee.gif két hétig nem tudtam aludni miután megnéztem!biggrin.gif A befejezésével kapcsolatban pedig annyit tudok hogy készült egy képregény ami tartalmazza hogy mi történt a film cselekménye után és ott kiderül hogy Childs az afroamerikai fazon bizony fertőzött lett. Többször visszenéztem a filmet és a végét az infó után és nem tudtam megállapítani hogy mi igaz ebből! biggrin.gif Viszont van egy cáfolata is ennek mivel 2002-ben készült egy Dolog pc játék ami egy remek kis túlélő horror és szintén a film cselekménye után játszódik és ott meg lehet találni Childs holtteestét szóval meghalt. Így nem lehet tudni a mai napig hogy mi történik a Dolog végén hogy kifertőzött és ki nem! A rajongók egybehangóan általában a Childs fertőzött verzióját fogadják el! smileeee.gif Carpenter még azóta sem válaszolta meg ezt a kérdést nagy varázsló az öreg. smileeee.gif Amúgy a 2011-ben készült Dolog film is remek azt is ajánlom hű maradt a 82-es film szellemiségéhez! Viszont az eredeti 1951-es Dolog filmet még soha nem láttam de szerintem már nem is fogom! biggrin.gif
És amit itt a maszkosok és effekt mesterek műveltek az zseniális!
http://media.tumblr.com/tumblr_m0up9alh2h1rnyi06o8_500.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Angel
2015. január 09. 19:01 #12626
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
A Fertőzés (2004)

Láttam már gusztustalan filmeket. Láttam már japán filmeket. De a kettő együtt jelenti ezt a filmet. Az elején nekem zavaros volt, hogy miért is ez a címe, hiszen alig látnak el betegeket. Majd amikor elkezdődött az egész, azzal kellett nyugtatgatnom a gyomromat, hogy ami ott folyik, az csupán spenót... esküszöm nézve a filmet: 'az ott spenót, ne aggódj, az csak spenót'... aztán végül ki kellett kapcsolnom 1 óra után, mert a gyomrom igencsak elkezdett liftezni. Kicsit később mikor jól éreztem már magam visszakapcsoltam. Az utolsó félórában amik történtek, számomra még kicsit érdekes, mert elég zavarosak voltak, de viszonylag érthető. Azért reméltem, hogy megoldják a helyzetet, de csalódnom kellett.

10/8 (a gyomorliftezésem miatt XD)


X-men: Az elsők

Hát izgalmasabbra számítottam, de még így is hihetetlen számomra, legalábbis az a része, hogy Mystique ilyen szoros kapcsolatban állt Xavier-rel blink.gif Meglepően jól felépítették a történetet, de voltak érdekes fordulatok is, kicsit jobbat vártam, de hát ez van. tongue.gif

10/7


X-men: Az eljövendő múlt napjai

Ezt úgy elcseszték, ahogy csak illik: a 3. részben megölték Charles-t, Eric pedig elvesztette erejét. Érdekes módon mégis, mindkettő élt és virult. Aztán persze ott volt Henrik (Bestia) esete, hogy vissza tudott változni emberré... lehetetlen. Nem tudott sohasem visszaváltozni, legalábbis én így értesültem. Ezen felül azonban nagyon meglepett, amikor Peter Dinklage köszönt vissza a képernyőről laugh.gif Szóval maga a történet, és látvány fantasztikus volt, csak azért a készítők jobban figyelhettek volna a dolgokra...

10/8
2015. január 09. 19:07 #12627
- törölt felhasználó -    
The Fault In Our Stars / Csillagainkban a hiba
Végre rászántam magam, hogy a filmet is megnézzem. Meg kell mondjam, amilyen nagy pozitív visszhangja volt a könyvnek, úgy voltam vele, hogy csak jó lehet a film is. Bár a könyvet nehéz lett volna túlszárnyalni, ami ez nálam nem történt meg. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem tetszett a film, hanem csak azt, hogy volt jó pár olyan jelenet, amit a filmben csak úgy kihagytak, a könyvben pedig benne volt - és én személy szerint hiányoltam ezeket. De az mindkettőnél passzolt, hogy végigsírtam. Kétségkívül az egyik legjobb film, amit láttam. Végre nem az a tiniszerelem, akik a film elején egymásba szeretnek és happy end a film vége. Számomra nagyon érzelmes volt és még most is sírok. (Csak mellékesen, már egy csomag zsepit is bekészítettem magamnak a film elején, mert tudtam, hogy végigsírom. - de lehet csak én vagyok ilyen szentimentális, de ez van...) + pont jár ám a szereplőkért. Jobb Hazel-t, mint Shailene - aki előtt megjegyzem, még nagy jövő áll, drukkolok innen is neki smileeee.gif - vagy ennél is jóképűbb Augustus Waters-t, mint Ansel Elgort nem is lehetett volna találni. Na és Isaac.. huh. Mindegy. A lényeg a lényeg, nálam a könyv vitt mindent!
10/8*
3 felhasználónak tetszik: Bettyke94, House Of Wax, SmileyZ
2015. január 11. 09:19 #12628
- törölt felhasználó -    
Halálhegy - A Dyatlov-rejtély / The Dyatlov Pass Incident (2013)
Nekem nagyon tetszenek az ilyen filmek, ahol sok a hó, a jég, az izgalom, de valahogy ez a kamerával felvevős dolog nem az én stílusom, eléggé tönkretette a színvonalat, hiába volt ilyen, direkt. A negyedéig elég unalmas volt, aztán kezdett egy picit érdekes lenni, majd megint visszaesett. A vége előtt 30 perccel elvesztette a realitását, onnantól pedig már nem volt élvezhető.
10/6
1 felhasználónak tetszik: Angel
2015. január 11. 10:06 #12629
- törölt felhasználó -    
World War Z/Z világháború
Rosszabbra számítottam, mondván, hogy már annyira sok zombis filmet csináltak, úgysem tudnak semmi újat kitalálni. Most nem mondom, hogy egy teljesen eredeti történet volt, de legalább nem az volt benne, hogy jönnek a zombik, ők elszigetelődnek egy nagy épületbe és akkor próbálják kint tartani őket, aztán meg jön a helikopteres segítség. Mármint az elején pont ez volt, de aztán tetszett, hogy van valami mozgás a filmben, nem pedig egy helyben várják, hogy valaki megmentse őket. Csak nem volt ijesztő. Meg nem volt benne vér. Most nem azt mondom, hogy tocsogjon az egész film vérben, de azért egy-két cseppnél igenis többet mutathattak volna. A zombik mozgása meg olyan volt, mintha valami ördögűzős filmben lennék, már vártam mikor fog valamelyiknek a feje körbefordulni a nyakán. Egyáltalán nem borzongtam meg tőlük, inkább nevetségesek voltak.
10/7
2015. január 11. 18:39 #12630
- törölt felhasználó -    
Titanik (Titanic)

Ahogy megláttam, hogy adják a TV-ben egyből rákattantam. Leültem és meg is néztem. Csodálatos. Nincs mit ragozni. Imádom. Sírtam,de még is egyszerűen imádom és ragyogtat a film. Soha nem kedveltem akik olyanokat terjesztgetnek facen, hogy Jack is elfért volna azon a deszkán a végén. Mert nem úgy történt. Igaz történet. És nem úgy történt. És ettől még tragikusabb. De még mélyebb szerelmi történet.

10/100*
4 felhasználónak tetszik: LovelyBarbaraPalvin, Bettyke94, House Of Wax, SmileyZ
2015. január 12. 08:26 #12631
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Wish I Was Here (2014)

Ez elég érdekes egy film volt,volt mikor elmosolyodtam rajta,volt mikor megkönnyeztem,100%-ig nem tudnám azt mondani,hogy tetszett,mert sok minden benne furcsa volt nekem,de nem bántam meg,hogy megnéztem. blush.gif Kate Hudson nagy kedvencem,de itt a legszimpatikusabb számomra teljesen meglepő módon (csak mert eddig annyira nem csíptem) Zach Braff volt.

10/7

Hippi túra (Wanderlust,2011)

Már régóta kíváncsi voltam rá,de eddig valahogy nem néztem meg.Mindkét főszereplőt kedvelem,de ebben mindkettő eléggé irritált.Bár a csajjal nem lett volna akkora bajom ha egy kissé hűségesebb lett volna. blush.gif

10/4

X-Men kezdetek - Farkas (X-Men Origins: Wolverine,2009)

Eddig ez tetszett a legjobban. laugh.gif Hugh Jackman-re öröm még ránézni is,Ryan Reynolds,Dominic Monaghan,Taylor Kitsch és Will.i.am szereplésének pedig nagyon örültem. smileeee.gif Meg persze a történet is tetszett.

10/10

Notre Dame-i toronyőr 2 - A harang rejtélye (The Hunchback of Notre Dame II,2001)

Az első rész az igazi,de azért ez is aranyos volt és megható. blush.gif

10/9
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, baisée
2015. január 12. 08:33 #12632
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
A nagyon nagy Ő

Nagyon kíváncsi voltam a filmre, mert még nem hallottam róla, és a bemutatóból elég érdekesnek tűnt. Meg kell mondjam, nem csalódtam. Minden egyes perce élvezhető volt, és igazán figyelemre méltó. Szerintem nem sok ilyen film van (vagy csak én nem láttam még ilyet...), hogy azt mutatják, hogy a belső éréket kell észrevenni másokban, és nem szabad felszínesnek lenni. Nagyon ötletes film, remek színészekkel. Jack-et egyébként is imádom, ebben a filmben pedig vitte a prímet. Gwyneth-et is kedvelem, és itt is nagyon jól játszott, szóval minden elismerésem az övék happy.gif

10/100**
2015. január 12. 12:50 #12633
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Tintaszív (Inkheart - 2008)

Nem tudom, hogy ki hogyan van vele, de számomra ez egy kellemes esti kikapcsolódás volt. Nem volt extra története, amit mindenáron művészien akart volna ledugdosni a torkomon, szimplán csak egy egyszerű megható családi történet egy kis fantasyval és lightos akcióval vegyítve. Mindig is szerettem az ilyen kategóriájú filmeket, hiszen összemosódik a mese és a valóság határa. Hol mese még, és mégis hol a valóság? Meggie kifejezetten idegesítő karakter volt, pláne ahogyan állandó jelleggel csak hisztizett és visítozott. Tetszett a sztori alapötlete, és bár többet is ki lehetett volna hozni belőle, mégis elég volt az, amit kaptam. Kedvencem Elinor, akit egyébiránt egy csodálatos színésznő, Helen formált meg. Mosolyt csalt az öregasszony az arcomra. laugh.gif

10/7 - Nem nagy alkotás, de jó volt és szórakoztatott. Egy semmittevős szombat délutánra tökéletes választás.

A holnap határa (Edge of Tomorrow - 2014)

Vegyes érzelmeim vannak a filmmel kapcsolatban - tetszett is meg nem is. Kifejezetten antipatikus személyiség Tom Cruise, de azt be kell valljam, hogy aránylag egész korrekt filmeket csinál. Ettől függetlenül az alakításától nem vágtam magamat hanyatt - néhányszor olyan grimaszokat vágott, mint aki éppen a szorulása okán a WC-n erőlködik, vagy, mintha éppen tökön rúgták volna. rohog.gif Nem tetszett az sem, hogy képességnek definiálták az időhurok jelenségét, mondván az első halálnál annak az izének a vére ráfolyt, így totálmetál képességekre tett szert. Nagyobb durranásra számítottam, már ami a nap újra kezdését illeti. Annyiszor próbáltam meg kedvelni a filmben főszereplőként feltüntetett hölgyet, de rájöttem, hogy Emily Blunt elég sz*r színésznő. Iszonyat volt két óráig nézni azt a semmibe bámuló, érzelemtelen bamba arcát, aki egyszerűen képtelen bármilyen érzelem kifejezésére. Sosem voltam oda érte, de ebben a filmben alulmúlta még önmagát is. Egyébiránt karaktere erősen hajazott a Mass Effect játék female Sheppardjére - totálisan onnan koppintották a csajnak az egész megjelenését. A vége kiszámítható volt. Tudtam, hogy a csaj úgyis feláldozza magát, és valahogyan sejthető volt, hogy a nap megint újra fog kezdődni a gonosz lények nélkül, akiket elneveztem "epilepsziás polipoknak". rohog.gif Vicces, mert lényegében, még arra is képtelenek voltak, hogy megnevezzék az idegen fajt, ami leigázta a Földet.

10/6 - Szerintem gyenge volt. Nem volt annyira rossz, mert már láttam sokkal rosszabb filmet is, de javában sok volt benne a sablon és a kiszámítható cselekmények. Egyszer nézhetős.
2015. január 12. 12:51 #12634
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (NutellaHoney @ 2015.01.11. 18:39)
Titanik (Titanic)
...Soha nem kedveltem akik olyanokat terjesztgetnek facen, hogy Jack is elfért volna azon a deszkán a végén...
10/100*


Hát igen, még Rose súlya alatt is félig el volt lepve vízzel, ha Jack is felfeküdt volna rá, akkor meg teljesen el lett volna. Így legalább az egyikük túlélte...
3 felhasználónak tetszik: LovelyBarbaraPalvin, House Of Wax, SmileyZ
2015. január 12. 20:44 #12635
- törölt felhasználó -    
Harry Potter és a bölcsek köve (2001)
Hát, mit mondjak, régen valahogy jobban lekötött.Ennek ellenére nem mondom, hogy rossz film.Nosztalgiázásnak vagy éppen esti kikapcsodásnak tökéletesen megfelel.Nekem ez most körülbelül: 8/10
2015. január 13. 10:02 #12636
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Elrabolva 3 (Taken 3,2015)

Tegnap este mentem el megnézni a moziban és egyáltalán nem bántam meg. laugh.gif Sokkal rosszabbra számítottam,de engem teljesen lekötött,imádtam az egészet. laugh.gif Persze még mindig az első rész a kedvencem,de a másodiknál jobban tetszett. blush.gif A szereplőkkel megvoltam elégedve,nyilván különösen Liam Neeson-nel,de ezzel szerintem senkit nem lepek meg. rohog.gif Maggie Grace-t is kedvelem,Famke Janssen-ből viszont ennyi nagyon kevés volt. blush.gif Az egyetlen akitől többet vártam az Forest Whitaker volt.Nem volt rossz a játéka,de ennél ő sokkal többre is képes. blush.gif Azért volt egy jelenet ahol hányinger tőrt rám:Amikor Sam Spruell alsó részeit olyan közelről mutatták.Alapból undorító a pasas,nemhogy még gatyában... bad.gif Nagyjából végig kitaláltam mi lesz,ki lesz a gonosz a fánkokról meg annyira tudtam,hogy jelentőségük lesz,egész film alatt ezzel zaklattam anyut.. rohog.gif Szerintem ez egy méltó befejezése volt a történetnek. smileeee.gif Habár azt sajnálom,hogy a végén sajnos nem lehettek mind újra egy család. blush.gif

10/10
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. január 15. 13:36 #12637
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
A hobbit - az öt sereg csatája

Ez a harmadik alkalom, hogy megnéztem a filmet. Imádom. Most Csak Fili és Kili halálnál sírtam el magam sad.gif ( rohog.gif ) de akkor nagyon.. A többit "kibírtam". Angolul néztem a nővéremmel.. a nővérem is fellázadt mikor a két törptestvér meghalt mega_shok.gif Ez a film ez csodálatos. Nem is tudom, hogyan kéne megfogalmaznom, de imádom ahogyan ezt a filmet megcsinálták. És az ember úgy elgondolkozik... Ezen az egészen... Az egész Hobbit trilógián elgondolkozik.. (értem én itt a rajongókra, főképp). És ha valaki első alkalomra nézi meg akkor abban az emberben kavarognak az érzelmek, nem tud róla beszélni úgy elvan csodálkozva.. És én háromszor láttam és még mindig... Mindig sírok rajta, és még mindig amikor megnézem kavarognak bennem az érzelmek.. Egyszer sírok a filmen cray.gif egyszer meg nevetek _nevet.gif ...
Gratulálok és köszönöm szépen Peter Jacksonnak... Na meg persze.. J.R.R. Tolkien meghajolo.gif

10/?
sajnálom. erre nincs szám. Én csak ajánlani tudom.
2015. január 15. 14:16 #12638
- törölt felhasználó -    
Harry Potter és a titkok kamrája (2002)
Nekem ez a rész az elsőtől jobban tetszik, de azt azért nem mondom, hogy a kedvencem.Legfőképpen a történetet találom érdekesebbnek, de azért az egyél csigát és a pókos jelenet kicsit gyomorforgató volt számomra.
9/10
2015. január 15. 19:03 #12639
goldman
goldman
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.26.
Hozzászólás: 2469
Csatolások: 6670
Azonosító: 67315
Offline offline
Idézet (LovelyBarbaraPalvin @ 2015.01.15. 13:36)
A hobbit - az öt sereg csatája
Ez a harmadik alkalom, hogy megnéztem a filmet. Imádom. Most Csak Fili és Kili halálnál sírtam el magam sad.gif  ( rohog.gif ) de akkor nagyon.. A többit "kibírtam". Angolul néztem a nővéremmel.. a nővérem is fellázadt mikor a két törptestvér meghalt  mega_shok.gif Ez a film ez csodálatos. Nem is tudom, hogyan kéne megfogalmaznom, de imádom ahogyan ezt a filmet megcsinálták. És az ember úgy elgondolkozik... Ezen az egészen... Az egész Hobbit trilógián elgondolkozik.. (értem én itt a rajongókra, főképp). És ha valaki első alkalomra nézi meg akkor abban az emberben kavarognak az érzelmek, nem tud róla beszélni úgy elvan csodálkozva.. És én háromszor láttam és még mindig... Mindig sírok rajta, és még mindig amikor megnézem kavarognak bennem az érzelmek.. Egyszer sírok a filmen cray.gif egyszer meg nevetek  _nevet.gif ... 
Gratulálok és köszönöm szépen Peter Jacksonnak... Na meg persze.. J.R.R. Tolkien  meghajolo.gif 
10/?
sajnálom. erre nincs szám. Én csak ajánlani tudom.

Nem értem, minek kell spoilerezni. mad.gif Vannak, akik még nem látták a filmet, és részletek közlése nélkül is lehet véleményt nyilvánítani, nem? dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, duracell
2015. január 15. 22:48 #12640
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Ezt már én is nem egyszer leírtam, hogy ha mindenképp spoilerezni akartok, fehérítsétek ki. ([color=white][/color])
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, duracell, Bettyke94, Angel
710 oldal 627 628 629 630 631 632 633 634 635 636 637
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!