Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 03. 14:04 #12701
Bettyke94
Bettyke94
#CherylBombshell™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.18.
Hozzászólás: 12482
Csatolások: 3081
Azonosító: 143593
Offline offline
Sorsügynökség/ The Adjustment Bureau (2010)

Akkor kezdjük is azzal hogy csupán a leírás alapján nem volt sok kedvem megnézni a filmet, mondván hogy nagyon sablonos illetve közhelyes már az olyan love story, ahol a főszereplők nem lehetnek együtt, mert elválasztja őket valami. Miután pedig mégis rávettem magam a filmre egyáltalán nem bántam meg. Szerintem érdekes történet volt, néhol vicces és romantikus, mégis furcsa elképzelni hogy vannak olyan ügynökök akik az emberek sorsát eltervezik, és nem engedik azt eltérni a tervtől. Mindent összevéve csak megtetszett a film, Emily Blunt és Matt Damon pedig csak fokozta a film iránti kíváncsiságomat.

9/10
2015. február 03. 15:42 #12702
- törölt felhasználó -    
Harry Potter és a Halál ereklyéi I. rész (2010)
Húúú, egyre inkább fokozódnak az izgalmak így a vége felé.Tetszett ez is.Most már igazán kíváncsi vagyok a végére.
Egyébként nagyon ügyesek a szynészek, de nekem még mindig Ralph a legkiemelkedőbb. meghajolo.gif
10/10
4 felhasználónak tetszik: LovelyBarbaraPalvin, encike264, Nina 10, Average Girl
2015. február 03. 21:26 #12703
- törölt felhasználó -    
Spinédzserek (Clueless)
Tetszett a film, Cher és nagyjából az összes többi szereplő is szimpatikus volt. Igaz a végét előre lehetett sejteni, de ettől még jó film volt. Mondjuk nekem a kategóriából még mindig a Bajos csajok a nyerő smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Lindsay019
2015. február 03. 22:39 #12704
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2015.02.03. 02:18)
Space Jam - Zűr az űrben
10/10
Vannak filmek amikben nincsenek jóképű sztárocskák, nincsenek jó seggű cicababák, nincsenek oscar díjas alakítások, nincsenek alpáriságok és nem robbantanak föl benne egy várost.
Mindezek nélkül is egy korszak és generáció megunhatatlan filmje egy életérzést hoz elő magából. Valószínű a fiatalabb generáció már nem értékeli úgy ezt a filmet mint mi akkoriban. Mert kb. így zajlott egy nap mondjuk 1995-ben: Délelött megnézni a Tom és Jerry-t vagy a Sliders-t utána elrendezni a kosaras kártyákat átmenni a barátokhoz nem telefonon hívni őket vagy net-en rájuk írni egy fenét, felpattanni a BMX-re és indulás . Miután együtt a csapat lenyomni egy két meccset PS1-en valamelyik NBA játékkal. Aztán megnézni a Star Wars-t vagy a Bolygó neve halált vagy a Kommandót vagy a Space jam-et. Kibeszélni az X-men vagy a Bosszú angyalai éppen aktuális számát és azon agyalni hogy melyik színész játssza mondjuk Rozsomákot egy filmben!biggrin.gif Meg hallgatni egy jó Markos/Nádast vagy Hofit! Kitárgyalni a Twin Peaks-t vagy az X-aktákat. Közben pedig háttérzajnak szól a Backstreet Boys vagy a Scooter és a 2 unlimited!biggrin.gif Majd nem sokkal később ugye a Hip-Hop és Rap szól nap keltétől nap nyugtáig. Levezetésként egy Chicago Bulls meccset is megnézni a TV3-on majd fogni a labdát és kifelé egy kosárpalánkhoz és éjszakákba nyúlóan játszani. Sokszor hálát adok az égnek hogy a 90-es években voltam tini! smileeee.gif  Igen a Space Jam sokaknak többet jelent egy jópofa gyerekfilmnél. 


Pfff, én imádtam ezt a filmet. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. február 04. 21:53 #12705
- törölt felhasználó -    
Nightcrawler / Éjjeli féreg (2014)

http://maroonweekly.com/wp-content/uploads/2014/11/nightcrawler_2014_movie-2560x1600-640x400.jpg

Nagyon vártam ezt a filmet. Az előzetese alapján rettentően tetszett és végre volt alkalmam megtekinteni. A történet maga nem elcsépelt, sokkal inkább számít újdonságnak.
A szereplőkre sem lehet panasz. Jake Gyllenhaal meglepően jól alakította a szociopata, gátlástalan megszállottat, aki mindent képes beáldozni a cél eléréséhez. Azért Rene Russo sem volt rossz, csak valahogy minden karakter Lou Bloom mögé szorult. Az elejétől kezdve nyilvánvaló volt, hogy ő fog dominálni a teljes 2 órában.
Mindenesetre a produkció azért elég keményen odatolja azt a bizonyos tükröt az információhajhász és néha könyörtelen média elé.
Ősszeségében dráma volt a javából. Tetszett, bár így a végére érve volt bennem egy kis hiányérzet, de valószínű ez betudható annak, hogy túl sokat vártam ettől a filmtől. 10/9
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Lady Suzy, SmileyZ, Harleen, Rocket
2015. február 05. 19:46 #12706
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Twilight


Azt mondták, hogy szerepel benne Lee Pace - aki a Hobbitban Thranduil <3 - Hát megnéztem... Ő jól alakított, persze..de jaj... soha többet nem akarom ezt a filmet megnézni.

10/2.
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Rocket, bitchina
2015. február 05. 23:36 #12707
duracell
duracell
mockingjay™
 
StátuszA lapjaimért NEM lehet csomagot vállalni, köszönöm az érdeklődést!
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 2085
Csatolások: 34566
Azonosító: 133509
Offline offline
Jupiter felemelkedése / Jupiter Ascending (2015)
Aki elfogulatlan véleményt vár, az legyen kedves tovább görgetni. biggrin.gif
Mivel a szó szoros értelmében éveket vártam erre a filmre, lehetetlen bármi objektívet megfogalmaznom. Amúgy is még a hatása alatt vagyok, mert alig egy órája jöttünk ki a moziból. Kicsit még kavarog az egész, de az biztos, hogy sikerült teljesíteni az elvárásaim, és a látvány miatt megbocsátottam, amiért tavaly júliusról képesek voltak eltolni a filmet mostanra. Milát még mindig nagyon szeretem, és most sem kellett csalódnom, ráadásul Pikali Gerda volt a szinkronja, aki az egyetlen, akivel magyarul el tudom viselni Mila filmjeit. biggrin.gif Channing szintén tökéletes választás, még ezzel a kiszőkített szakállal is cuki heart.gif , és ami még engem is meglepett, hogy nagyon jól megvolt köztük a kémia. Az információ az elején nagyon lassan csepegett, és egy ideig ezt csak az akció kompenzálta. Igazából szívesen tudtam volna meg még többet erről az egész univerzumról, ami már-már zseniálisan lett felépítve, egy előzményfilmet meg még inkább megnéznék. blush.gif Folytatást is persze, de aki látja majd a filmet, megérti, mire gondolok. biggrin.gif Eddie hozta a formáját, bár neki picit furcsa volt Rajkai Zoltán... nem rossz, csak furcsa. biggrin.gif Sean Bean karakteréről nagyon folytak a találgatások, végül bejött a tippem, aminek örültem is, mert nem halt meg szerencsétlen a film felénél. Jupiter ruhakreáció nagyon tetszettek - nem tudom eldönteni, hogy az első "szép" ruhája, vagy az esküvői volt-e a kedvencem. Kezd kicsit hosszúra nyúlni ez a vélemény, úgyhogy megpróbálom összefoglalni:
tökéletes szereplőgárda, rengeteg akció, gyönyörű látvány (főleg 3D-ben), remekül felépített világ, és frappáns befejezés.
Értékelésem egyértelmű 10/10 - haters gonna hate, potatoes gonna potato.


https://33.media.tumblr.com/37621846e1fe21168a42f6e81b75c86a/tumblr_nch3skaM691qcjzvuo1_500.gif
https://33.media.tumblr.com/d17f452021f1c5db777b035b5da7df78/tumblr_nch3skaM691qcjzvuo3_r3_500.gif
8 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Christo, Lady Suzy, baisée, bitchina, Nina 10, Toxic, Average Girl
2015. február 07. 12:05 #12708
- törölt felhasználó -    
Mortdecai (2015)
Már nagyon kíváncsi voltam erre a filmre és ma végre megtudtam nézni. Nagyon sajátos stílusa és humora van a filmnek, de nekem tetszett. Érdekes és izgalmas a történet. A szereposztás remek lett, minden színész remekül játszotta a szerepét. Különösen tetszett Johnny Depp, Ewan McGregor és Gwyneth Paltrow alakítása. Johnny és Gwyneth remek kis páros alkottak a filmben. Nekem tetszett a film, csak ajánlani tudom.
10/10
http://www.kepfeltoltes.hu/150207/gwyneth-paltrow-jonny-depp-wear-the-exact-same-mustache-mortdecai_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
3 felhasználónak tetszik: LovelyBarbaraPalvin, Lindsay019, House Of Wax
2015. február 07. 12:25 #12709
awwparadise
awwparadise
Half-Blood Princess ♛
 
Státuszlove you 3000
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.14.
Hozzászólás: 2890
Csatolások: 222
Azonosító: 231501
Offline offline
Final Destination 5. A híddal. csalódás volt az első négyhez képest, de a vége jó volt. taps.gif
2015. február 07. 17:51 #12710
- törölt felhasználó -    
Love, Rosie / Ahol a szivárvány véget ér (2014)
Ez a film számomra felülmúlta szinte az összes filmet, amit eddig láttam. Lily Collins pedig hatalmasat nőtt a szememben, szerintem túlszárnyalta az eddigi szerepeit is. A poénok is ütősek voltak benne, de még sírtam is a filmen. Megérte végignézni.
10/10**, természetesen.
6 felhasználónak tetszik: Lindsay019, Lady Suzy, An_d_a, baisée, bitchina, JadeB
2015. február 07. 19:24 #12711
encike264
encike264
visszatérő vendég
 
StátuszMy ego is bigger than your penis.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.14.
Hozzászólás: 197
Csatolások: 10
Azonosító: 239015
Offline offline
Lucy 2014... I Luv. meghajolo.gif good.gif heart.gif
2015. február 07. 19:46 #12712
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Jupiter Ascending / Jupiter felemelkedése

Tudtam, hogy nem véletlenül várom ezt a filmet. Úgy vettem észre, hogy még csak pár napja volt a premier, de már divat szapulni a múvit, holott semmivel sem szarabb a sztorija, mint bármelyik popcornmozinak. A testvérek pazar látvánnyal fűszerezett kalandos sci-fit hoztak össze, mégha nem is olyan komoly a története, mint a Mátrixnak. IMAX vetítésen voltunk, hát a felhőkarcolós menekülésnél majdnem leestem a székről, annyira király volt. Giacchino pedig megint fantasztikus zenét komponált.
10/9
6 felhasználónak tetszik: Nina 10, Lindsay019, Lady Suzy, bitchina, duracell, Bessie
2015. február 07. 20:51 #12713
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
A Hobbit - Az öt sereg csatája

Hát.. ez... Igen.. Ez a negyedik alkalom, hogy megnéztem a Hobbit utolsó részét, és megint sírtam. Mint minden alkalomkor, mikor megnézem. Ezt egy átlag ember, aki még sose látta a filmet nem érheti, hogy miért sírok mindig. Mert nekem ez nem csak egy film. Középföldére én otthonként tekintek. Mint egy 2. otthon. És, mikor nézem...eszembe jut, hogy nincs több Középfölde. Már nem lesz soha többé ilyen film, és ennek a történetnek vége. Mondhatjátok itt, hogy ez meg az a baj a filmmel, hogy egy kis könyvből csináltak 3 részt, hogy nem annyira jó mint a Gyűrűk Ura de sose fogják megérteni az emberek, hogy az igazi rajongók ilyenkor mit éreznek. Mikor Középföldének vége, és közel áll hozzád a történet, a szereplők, Peter Jackson és J.R.R. Tolkien. Nehéz úgy megnézni ezeket a filmeket, hogy a szíved mélyén tudod, hogy nincs több. És akkor sokak szerint túlzásba viszem, de nem.. mert ők ezt nem érthetik. És majd egy nap a híradóba azt fogom hallani, hogy "Ma Peter Jackson elhunyt" és a gyerekeim nem fogják érteni, hogy miért megyek be sírva szobába, ha megnézünk egy régi filmet, melynek címe A Gyűrűk Ura/Hobbit. heart.gif

10/...erre nincsen szám.. végtelen. cray.gif
3 felhasználónak tetszik: Nina 10, bitchina, Bessie
2015. február 08. 12:01 #12714
Nina 10
Nina 10
posh tea drinker
 
StátuszChaos is what killed the dinosaurs, darling.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.09.
Hozzászólás: 5961
Csatolások: 2199
Azonosító: 191214
Offline offline
Twilight/Alkonyat
Már kismilliószor láttam ezt a filmet, de tegnap megint volt olyan "szerencsém", hogy sikerült elcsípnem a Film+-on. Tulajdonképpen a szüleim nézték, de én éppen vacsoráztam amikor ment így végül végignéztem. Kb. a felét láttam, de az is épp elég volt. Sikerült minden egyes mondatukat kritizálnom (ami miatt a szüleim többször is rámszóltak, hogy fejezzem be), de a figyelmemet végig Edward mesterien kócos haja kötötte le (vajon ki lehet a fodrásza?). Plusz még mindig röhejesnek tartom, hogy egyedül ebben a filmben csillognak a vámpírok, ha napfény éri a bõrüket. Talán egy kicsit érzéketlen is voltam amikor az a James nevû vámpír az oszlopnak vágta Bellát, de végigröhögtem azt a jelenetett (aminek persze az lett a következménye, hogy majdnem megfulladtam az ételtõl). A legnevetségesebb mégis az volt, hogy a csaj nem tudd élni a nyomorult vámpírja nélkül. Lehet, hogy nem értem a szerelmet, de csak pár hete ismerik egymást, erre képes lenne eldobni az egész életet. Tudom, hogy csak egy film, de akkor is. Ennél hülyébb fõszereplõvel még nem találkoztam... Ebben a filmben semmi jó nincs, szánalmas egy alkotás, Kristen Stewart és Robert Pattinson alakítása is rettenetes. Amúgy csak nekem tûnt fel, hogy a legtöbb vámpír olyan az Alkonyatban, mintha be lenne állva? Gondolom igen. biggrin.gif
10/2 (azt a két pontot is csak Edward haja miatt kapta a film)
5 felhasználónak tetszik: Rocket, LovelyBarbaraPalvin, Szandi0820, House Of Wax, JadeB
2015. február 08. 12:11 #12715
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Ahol a szivárvány véget ér (2014)
Már vagy egymillió éve meg akartam nézni, így amikor megláttam, hogy fent van a neten eredeti nyelven azonnal kaptam az alkalmon és megnéztem. Egyszerűen imádtam. Olyan kis könnyed volt, és bár nincs túlságosan komoly története (hisz szerintem nincs..), nem volt az az érzésem, hogy már megint egy vígjátékot nézek kettő barátról amiből úgy is tudjuk mi lesz a vége. Imádtam benne a fordulatokat meg azt ahogy az egészet megcsinálták. Lily-t eddig is szerettem, de ezek után csak még jobban imádom, Sam meg még mindig jó színész. Talán az egyetlen egy hibája az volt, hogy Suki Waterhouse-t beválogatták. Nekem ő egy WTF volt az egész filmben, mert annyira nem tud ez a lány színészkedni, mint én énekelni, az is biztos. mellow.gif De még az ő bénáskodása sem tudta elrontani ezt a filmet. rohog.gif
10/10
3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, JadeB, Narcoleptic Dreamer
2015. február 08. 12:15 #12716
- törölt felhasználó -    
Interstellar / Csillagok között (2014)
Erre a filmre csak annyit tudok mondani, hogy . A filmet már vagy ezer éve próbáltam megnézni, de sajnos a moziba nem sikerült eljutnom. Mindig is érdekeltek az űrrel és a világvégével kapcsolatos filmek, plusz Christopher Nolan alkotásai a kedvenceim között vannak, így nagy reményekkel álltam elé. Hát Mackenzie Foy hihetetlenül idegesítő volt az elején, nem értem miért őt választották a szerepre. Jessica sokkal jobban áttudta adni Murph érzéseit. Matthew McConaughey előtt pedig leemelem a nemlétező kalapom. Eddig semleges színésznek tartottam - nem volt sose a kedvenceim között, inkább az elviselt kategóriába tartozott - de egy olyan piros pontot szerzett be nálam, amit nem fog egyhamar kitörölni. Néhányszor elveszettem a fonalat, de ahogyan ezt már többen is mondták előttem, ez tipikusan egy olyan film, amit ha egyszer megnézel, nem fogsz először megérteni. Többször is sírtam rajta, főleg amikor a videóüzeneteket mutatták, mert belegondolni is szörnyű, hogy a két gyerek apa - és anya - nélkül kellett, hogy leélje az életét.. Én nem bírtam volna elviselni, szerintem elmentem volna az édesapámmal Murph helyébe. Az mindenesetre biztos, hogy egy csodálatos film, és még többször is meg fogom nézni, mert egyszerűen nagyszerű.
10/10*
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, baisée, Christo, Bessie
2015. február 08. 12:17 #12717
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Ideglelés Csernobilban / Chernobyl Diaries 2012

Nos. Kissé csalódás volt ez a film. Jobbra számítottam. Jó pár dolog sántít benne, Pripjaty hangulatát nem tudta visszaadni a kiskunlacházai szovjet barakkok világa, mellesleg nem is két panelháznól meg egy óriáskerékből áll a város. Az meg, hogy egy a város központjától alig száz méterre élvő épület alagsorából, és hipp-hopp bejutnak az erőműbe... kissé, finoman szólva is szürreális. A szereplőgárda valami katasztrofálisra sikeredett, talán Jurij és Michael voltak az egyéniségek, kár, hogy viszonylag hamar meghaltak. Egyébként a többiekbe harmatgyenge módon próbáltak valami klisés ,,személyiséget" beletolni, amit szintén jól elfuseráltak. Összességében egyszer meg lehetett nézni, többedszerre inkább sírógörcsöt lehet kapni egyes jelenet ,,megoldásán". Medve a panelházban, ugyan, hagyjuk már...
10/6
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. február 08. 12:29 #12718
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Birdman / Birdman avagy (A mellőzés meglepő ereje) (2014)
Látom én a művészetet, tényleg, csak nem értem. Minden évben van egy olyan Oscar film, ami körül nem értem a felhajtást, idén ez a Birdman. A hosszú snittek miatt tényleg érdekes, biztos borzasztó nehéz lehetett felvenni, amiért minden elismerésem mind a színészeknek, mind azoknak, akik a kamera mögött álltak. Viszont egy idő után ez inkább zavaró volt, mint sem izgalmas vagy kreatív. Ugyanez vonatkozik az indokolatlan dobszóra, amit minden második percben bevágtak. Az én gyomrom nem tudta bevenni, lapos volt egy teljesen középszerű történettel, de legalább kiemelkedő színészi alakítással. Plusz a vége azért ütött.
10/4
1 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD
2015. február 08. 12:57 #12719
LovelyBarbaraPalvin
LovelyBarbaraPalvin
Hunter
 
Státusz,, Family don't end with blood " - Bobby Singer, Supernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 2546
Csatolások: 686
Azonosító: 226899
Offline offline
Idézet (Nina 10 @ 2015.02.08. 12:01)
Twilight/Alkonyat
Már kismilliószor láttam ezt a filmet, de tegnap megint volt olyan "szerencsém", hogy sikerült elcsípnem a Film+-on. Tulajdonképpen a szüleim nézték, de én éppen vacsoráztam amikor ment így végül végignéztem. Kb. a felét láttam, de az is épp elég volt. Sikerült minden egyes mondatukat kritizálnom (ami miatt a szüleim többször is rámszóltak, hogy fejezzem be), de a figyelmemet végig Edward mesterien kócos haja kötötte le (vajon ki lehet a fodrásza?). Plusz még mindig röhejesnek tartom, hogy egyedül ebben a filmben csillognak a vámpírok, ha napfény éri a bõrüket. Talán egy kicsit érzéketlen is voltam amikor az a James nevû vámpír az oszlopnak vágta Bellát, de végigröhögtem azt a jelenetett (aminek persze az lett a következménye, hogy majdnem megfulladtam az ételtõl). A legnevetségesebb mégis az volt, hogy a csaj nem tudd élni a nyomorult vámpírja nélkül. Lehet, hogy nem értem a szerelmet, de csak pár hete ismerik egymást, erre képes lenne eldobni az egész életet. Tudom, hogy csak egy film, de akkor is. Ennél hülyébb fõszereplõvel még nem találkoztam... Ebben a filmben semmi jó nincs, szánalmas egy alkotás, Kristen Stewart és Robert Pattinson alakítása is rettenetes. Amúgy csak nekem tûnt fel, hogy a legtöbb vámpír olyan az Alkonyatban, mintha be lenne állva? Gondolom igen. biggrin.gif 
10/2 (azt a két pontot is csak Edward haja miatt kapta a film)


Én az előző ritka tartalmas tvájlájt értékelésemben csak azért adtam kettő pontot mert benne volt Lee Pace rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Nina 10
2015. február 08. 12:59 #12720
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lady Suzy @ 2015.02.08. 12:29)
Birdman / Birdman avagy (A mellőzés meglepő ereje) (2014)
Látom én a művészetet, tényleg, csak nem értem. Minden évben van egy olyan Oscar film, ami körül nem értem a felhajtást, idén ez a Birdman. A hosszú snittek miatt tényleg érdekes, biztos borzasztó nehéz lehetett felvenni, amiért minden elismerésem mind a színészeknek, mind azoknak, akik a kamera mögött álltak. Viszont egy idő után ez inkább zavaró volt, mint sem izgalmas vagy kreatív. Ugyanez vonatkozik az indokolatlan dobszóra, amit minden második percben bevágtak. Az én gyomrom nem tudta bevenni, lapos volt egy teljesen középszerű történettel, de legalább kiemelkedő színészi alakítással. Plusz a vége azért ütött.
10/4


Heeh ritka a negatív vélemény erről a filmről! smileeee.gif Egyetértek mindenben! Azonkívül hogy remek az operatőri munka a filmben és van egy két kiemelkedő színészi alakítás is Keaton/Norton szóval ezektől eltekintve egy közepes dráma semmi extra!
A Whiplash-nek minden díjat be kéne húznia idén de szerintem vagy a Birdman vagy a Sráckor lesz a befutó!
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
710 oldal 631 632 633 634 635 636 637 638 639 640 641
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!