Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. február 22. 18:37 #12761
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
If I Stay / Ha maradnék (2014)
Megnéztem a filmet és ennek hatására el is kezdtem olvasni a könyvet, mert összességében tetszett a film. A szereplőket jól válogatták meg, nem nagyon nyúltak mellé úgy érzem. Mia és Adam párosa nagyon szerethető volt, és mivel nem csak ez a szál a fő téma a filmben így nem vált egy nyálas romantikus filmmé. Tetszett, hogy a csakúgy, mint a könyvben itt is párhuzamosan haladt a történet, így izgalmasabb volt, de! A baleset után azért picit nagyobb drámát vártam - (elvégre Mia elveszíti az egész családját) és a film végéig vártam is rá annak betudva, hogy talán még nem tudatosultak benne a történtek, - de nem kaptam meg. Na, és ugye a befejezés. A végét összecsapták, nagyon hamar lerendezték. Én olyan vagyok, hogy akár happy end egy történet vége, akár szomorú, de én szeretem ha lezárásképpen megmutatják, hogy mi fog történni ezek után a szereplőkkel. Ha ez nincs meg, akkor marad egy kis hiányérzetem a film után. Hát itt elég nagy volt a hiányérzetem ami a befejezést illeti, és most reménykedem, hogy a könyv nem így fog lezárulni. De ezektől függetlenül tetszett a film.
10/8
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, baisée, An_d_a
2015. február 22. 22:03 #12762
- törölt felhasználó -    
Loft / Kéjlak (2010)

http://www.kephost.com/images/2015/02/22/78249.jpg


Előre leszögezném, hogy ez nem a most mozikban bemutatott amerikai változat, hanem a holland alkotás! De tény, hogy a 2014-es változat kritikáinak olvasgatása közben akadtam rá erre.
Így utólag örülök, hogy így történt, hisz az újonnan bemutatott is felkeltette trailer alapján az érdeklődésemet, a 2010-es holland feldolgozás pedig mentes mindenféle "amerikai klisétől". A sztori maga elsőre nem tűnik olyan nagy durranásnak, de nem mostanában láttam olyan filmet, amiben ennyi csavar lett volna. Egy pillantig nem untam magam, sőt teljesen lekötött. Imádom az olyan filmeket, aminek egyáltalán nem lehet kiszámítani a végét...hát ez ilyen. Az utolsó pillanatig nem derül ki a valódi tettes kiléte.
Nem kapott nagy figyelmet a film, hisz "csak" egy holland alkotás, de őszintén remélem, hogy aki megnézi az amerikai változatot és elnyeri a tetszését, legalább belepillant ebbe a feldolgozásba is, mert megéri. Ettől függetlenül továbbra is érdekel, hogy az amerikaiak mit hoztak ki belőle, de most az európaiak magasra tették a mércét biggrin.gif 10/10
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2015. február 23. 09:35 #12763
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Vissza hozzád (The Best of Me,2014)

Nagyon szép és szomorú film,számomra az egyik legjobb lett Sparks művei közül. blush.gif Könyvben még nem olvastam,de amint tudom elolvasom. blush.gif Michelle Monaghan és James Marsden jó páros voltak ahogy fiatalkori énjük Liana Liberato és Luke Bracey is,mind a négyükkel maximálisan megvagyok elégedve. blush.gif
Rengeteget sírtam rajta,számomra elég megható lett különösen a vége két okból is. blush.gif Szomorú,hogy Amanda és Dawson szerelme nem teljesedhetett ki,nem élhették le egymással az életüket,de valahol olyan szép (és furcsa),hogy Dawson mégis örökre Amandával lesz majd,mivel a szíve most már Amanda fiának a szíve blush.gif Amúgy azt nem bírom Sparksban,hogy annyira szereti megölni a szereplőit.Ha nem is mindkettőt,de egyet rendszeresen eltesz láb alól. blink.gif

10/10

Ahol a szivárvány véget ér (Love,Rosie,2014)

Ez kissé érdekes és furcsa film lett,bizonyos okok miatt tetszett,de annyira nem ajánlanám. blush.gif Lily Collins hozta szokásos formáját,kedveltem itt is (bár színészi tudása nem sok) de mint anyuka nekem nem volt hiteles. blush.gif Vagy csak azért nem,mert egyedül a lánya öregedett ő mindig ugyanúgy nézett ki? rolleyes.gif Mindenesetre Sam Claflin-nal passzoltak,de ez a nagy szenvedésük nem tetszett. blush.gif Ha két ember tudja,hogy szereti egymást akkor mi a fenéért keresik máshol a boldogságot mikor úgysem találhatják meg? rolleyes.gif Azt azért jól érzékelteti a film,hogy elég egy apró dolog,egy kis hiba és az egész életed máshogy alakul mint szeretted volna. blush.gif Persze elindulni a helyes úton mindig ellehet,csak egy kis ész kell hozzá és bátorság. rolleyes.gif Mellesleg ezt a Greg gyereket szerettem volna felrúgni. pardon.gif

10/7

Az igazi kaland (We Bought a Zoo,2011)

Megjelenése óta kíváncsi voltam rá,de eddig valamiért mindig elmaradt a megnézése. blush.gif Az állatkerti részt leszámítva a történetet ezer filmben megtalálhattuk már nekem mégis tetszett. blush.gif Matt Damon sosem tartozott a kedvenceim közé,mindig is olyan semleges volt számomra,de tetszett az alakítása,hiteles volt. blush.gif Karakterek közül Dylant bírtam a legjobban,színészek közül pedig Scarlett Johansson-t. blush.gif Őt egyre jobban kedvelem. blush.gif Kissé másra számítottam és sokkal meghatóbb filmre,de nem csalódtam. blush.gif Persze már az elején tudni lehet mi a vége,de azért megéri megnézni. smileeee.gif

10/8
4 felhasználónak tetszik: JadeB, House Of Wax, duracell, An_d_a
2015. február 23. 20:39 #12764
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Zöld zóna (Green zone - 2010)

Gondoltam, hogy ilyesmi témában fognak gondolkodni, de valahol mégis teljesen mást kaptam. Először azt hittem, és megjegyzem jogosan, hogy egy amerikai katonát mutat be, aki lövöldözni fog a Közel-keleten. Tény, néha már-már uncsivá kezdett válni az, hogy 10-15 percen keresztül ment a céltalan lövöldözés, robbantgatás és autósüldözés, ám mégis csak azt tudnám mondani, hogy kib*szottul elgondolkodtatott, és, ha még egy kis hangyányit is, de rávilágított arra, hogy az USA milyen is valójában. Habár nem tudom, hogy mennyi a sztori igazságtartalma, ám mégis simán kinézném a kormányból és a hírszerzésből azt, hogy megalkotnak egy fantomot (jelen esetben Magellánt), és hamis infókkal árasztják el a katonákat azt illetően, hogy Iraknak van tömegpusztító fegyvere. A Fair game-ben is kitérnek erre a dologra, hogy állítólag uránt akartak dúsítani, de mindez mese volt habbal, ugyanis Irak a '90-es években leállította ezt a programot. Bár meglepődtem a végén, amikor a csávó lelőtte Al Rawi-t, és csupán csak annyit mondott, hogy nem egy amerikai dolga eldönteni mi lesz az iraki néppel. Matt Damon nem csak vonzó megjelenésével, de játékával is levett a lábamról.

10/9 - Számomra teljes mértékben átjött az üzenete, és részben meg is szorongatta a szívemet. Elgondolkodtatja az embert és ki is mondja benne Miller, hogy feleslegesen robbantottak ki újabb háborút. Életszagú volt és nem rugaszkodott el a valóságtól, valamint kivételesen nem az amerikai hősökre reflektáltak.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. február 23. 21:56 #12765
- törölt felhasználó -    
Hanna / Hanna - Gyilkos természet (2011)

http://blog.maltebauer.de/wp-content/uploads/2013/02/hanna.jpg


Elég kuszák a gondolataim a filmet illetően. A sztori kezdete elég erős, amolyan bármi kisülhet ebből az apa-lánya "remete" életéből. Aztán megtörténik az a bizonyos gombnyomás, ami elindítja a lavinát és innentől történnek furcsa dolgok. Nyilván maga a film az eltúlzott jeleneteken alapszik, hisz egy 14 éves lány, mint gyilkológép nem egy szokványos alapsztori az tuti biggrin.gif De az abszurd részek mégis azok lettek, amiket sokkal frappánsabban is át lehetett volna hidalni pl.: Hanna vándorlása a sivatagban étlen-szomjan, majd a nagy pusztaságban egyik pillanatról a másikra felbukkanó család.
Azért azt még megemlíteném, hogy le a kalappal Saoirse Ronan előtt. Már a Majd újra lesz nyárban is láttam benne fantáziát, de amit itt művel azt kétség kívül tehetségnek hívják. Bár Eric Bana karaktere eléggé háttérbe szorult, mégis az ő érdeme, hogy megnéztem a filmet. 10/7,5
2 felhasználónak tetszik: baisée, LeerdammerGirl
2015. február 24. 00:33 #12766
- törölt felhasználó -    
Tökéletes hang
Kellemeset csalódtam a filmmel kapcsolatban.Nem tudom,hogy a jó színészek érdeme vagy a király zene teszi-e,de tetszett-holott egy átlagos klisé limonádé film.Van valami bája,ami megfogott.Kíváncsi vagyok a folytatásra.
10/6.5
2015. február 24. 20:25 #12767
- törölt felhasználó -    
Kingsmen!
Nagyon jó volt!
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Sally Sparrow, Angel
2015. február 26. 19:55 #12768
JadeB
JadeB
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.04.18.
Hozzászólás: 2865
Csatolások: 75
Azonosító: 200398
Offline offline
Fifty Shades of Grey / A szürke 50 árnyalata

Hú, nagyon vegyes érzéseim vannak. Olvastam mindhárom könyvet, nem nyerte el annyira a tetszésemet, hogy többször is elolvassam, és a filmmel kapcsolatban is ugyanígy érzek: Nagyon kell majd unatkoznom, hogy megnézzem másodjára is. A magyar szinkron úgy ahogy van, az egész pocsék volt. Annyira nem passzoltak a szereplőkhöz a magyar hangok, hogy az már fájt. Jamie-t most is imádtam, nekem már a The Fall c. sorozatában bizonyított mint színész, (ahol egyébként sokkal jobb a színészi játéka) de amit ebből a szerepből ki lehetett hozni azt megoldotta. Dakota. Hát ő már az ajánlókban sem volt annyira szimpatikus, és ezek után sem kedveltem meg, de azért annyira nem volt pocsék, mint ahogy a trailerben és minden tiszteletem az övé tényleg, hogy ezeket a jeleneteket így bevállalta. Azon meglepődtem, hogy milyen szépen megoldották azokat az ominózus jeleneteket, és kb. ennyi. Kémia az tényleg hiányzott nagyon, plusz a vége is furcsa volt. Mert oké, hogy a könyv is így végződik de ez filmben kicsit neccesesebb. Amibe tényleg nem lehet belekötni az a soundtrack, a zenék érnek a legtöbbet ebben a filmben, de komolyan, és a trailerek is nagyon szuperül voltak megvágva. Összességében nem olyan borzasztó, mint ahogy sok kritika leírja, de nem is olyan tökéletes, mint ahogy sokan körberajongják. Nincs sok értelme ennek a sok cécónak körülötte, mert nem lett egy maradandó alkotás. Egyszer megnézős.

10/6
2015. február 27. 10:23 #12769
Miran
Miran
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.12.22.
Hozzászólás: 214
Csatolások: 32
Azonosító: 192069
Offline offline
Egy boltkóros naplója 10/10 biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: baisée, awwparadise, An_d_a, SmileyZ, menthol
2015. február 28. 16:20 #12770
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A diktátor/The Dictator (2012)

Nem rossz film. Voltak benne nagy poénok, de volt olyan is, amikor már annyira erőltették, hogy szinte már fáj.

10/8
3 felhasználónak tetszik: JadeB, rammievengeance, Angel
2015. március 01. 11:01 #12771
- törölt felhasználó -    
Transformers - A kihalás kora( Age of Extinction)

Soha nem fogom tudni összerakni, ez miért a negyedik rész,ha sehol Sam....Bár gondolom az autóbotok az összeköttetés a filmek közt, nem a főszereplő pasik de lényegtelen. Mark Walberg miatt ültem le megnézni a filmet, és benne semmit nem kellett csalódnom. Bevallom időnként meglepődtem "Szent Patrik" milyen mondatokat mert elsütni... laugh.gif "nem én segítek megmenteni a lányod, te segítesz megmenteni a csajom" ohmy.gif Optimusz és Dongó felejthetetlen számomra, mindig is kedveltem őket wub.gif

10/7
1 felhasználónak tetszik: Angel
2015. március 01. 11:24 #12772
- törölt felhasználó -    
Kódjátszma (The Imitation Game)

9,5/10
Nekem nagyon tetszett.
Keira Knightley- t most nem találtam olyan idegesítőnek, mint az összes többi filmjében.
A filmben a zenék kiválóak voltak!
Benedict Cumberbatch alakítása pedig! meghajolo.gif Remek volt!
2015. március 01. 12:02 #12773
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Nightcrawler / Éjjeli féreg (2014)
Érdekes film volt, és Jake Gyllenhaal megint remekül játszott. Épp csak most fejeztem be a filmet, több alkalommal is ledöbbentem, tetszett a film, bár néha már kicsit untam, hosszúra is sikeredett, de megérte megnézni. :)
10/7
2015. március 01. 14:05 #12774
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
The Woman in Black 2: Angel of Death

Ez meg se közelítette az első részt. Semmi sem történt benne, a sztori egy fércmunka volt. Valahogy sejtettem, hogy ez a folytatás fölösleges.
10/3, mert volt benne 1-2 jumpscare, amitől egy pillanatra megállt bennem az ütő.

The Loft / Kéjlak (2014)

Azt hittem, hogy le fog kötni ez a film, de nem így lett. Csak azért néztem végig, hogy ki volt a tettes és miért. Nem voltam elájulva a megoldástól, lehet, hogy az eredeti jobb.
10/5

Ouija

Nyáááhh, ez nagyon gyenge, hagyjátok a francba.
10/0

The Philosophers / A sötétség után

Baromság. Inkább nézzétek meg helyette a Vizsgát. Annak több értelme van.
10/2

Jumanji

A sok szar után meg kellett már nézzek egy jó filmet is...
10/10
3 felhasználónak tetszik: duracell, House Of Wax, Angel
2015. március 01. 19:49 #12775
- törölt felhasználó -    
Hajsza a győzelemért heart.gif
Harmadjára nézem meg , de én hozzám nem állt közel a Forma1 ... Imádom nem találok rá szavakat , hogy mennyire szeretem ezt a csodás filmet heart.gif Először amikor megnéztem pont 2014.december 31-én este volt :)valami elképesztően fantasztikus élményt nyújtott nekem és ezt eddig nem éreztem egy filmmel kapcsolatban sem wink.gif a színészek elképesztőek és végig tudtam izgulni , sírni és még nevetni is . Megszerettem a Forma1-et és ezt a történetet is heart.gif Mindenkinek csak ajánlani tudom ! Nekem a kedvenc filmem 10/ végtelen ****

Benjamin Button
Nagyon sokat sírtam a filmen cray.gif Sok tanulság van a filmben én személy szerint imádtam heart.gif csak ajánlani tudom biggrin.gif 10/10
2 felhasználónak tetszik: menthol, Szandi0820
2015. március 02. 07:57 #12776
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nos, először is, a hétvégén harmadjára(!) is megtekintettem a Kingsman: The Secret Service-t. rohog.gif Még mindig 9/10 a pontom. rohog.gif Harmadjára sem untam és annyira jó, hogy már egy csomó dumát kívülről tudok. rohog.gif Ráadásul már több baki is szemet szúrt, volt időm ezekre is koncentrálni. biggrin.gif Harry Hart a legjobb. wub.gif heart.gif

http://static.guim.co.uk/sys-images/Arts/Arts_/Pictures/2014/12/30/1419937625604/Kingsman-The-Secret-Servi-012.jpg

The Railway Man / A háború démonai (2013)

A hétvégén - szintén a mozizós napon smileeee.gif - volt szerencsém ehhez a filmhez is. Amit még ha nagyon őszinte akarok lenni: nem láttam. Hiába van meg, felirat híján még nem szántam rá magam a megtekintésére, így viszont, hogy adta a televízió szinkrononsan, erre esett a választásom. Az talán nem lep meg senkit - legalábbis azt, aki egy kicsit is ismer - hogy magát a filmet elsősorban Colin Firth és Nicole Kidman miatt választottam. Mindkettőjüket nagyon szeretem ugyanis.
A filmről. Az igaz történet alapján készült film dióhéjban egy háborút megjárt és megkínzott, vonatmániás veteránról szól, aki képtelen túltenni magát a vele történteken. Egy nap a vonaton megismerkedik egy nővel és azonnal beleszeret. Beszélgetnek, megtudja tőle, mikor, merre fog menni a vonattal visszafelé: Eric aztán fejben tartja és az állomáson várja a nőt. Szerelem, házasság. Csakhogy a férfi képtelen szabadulni démonaitól, ezzel pedig nem csak magát, de szeretett nejét is kínozza. Nem beszél a múltjáról, így az asszony nyomozni próbál az egyik egykori bajtárs segítségét remélve. Kiderül, hogy az Ericet egykor megkínzó katona még él, ezért az asszony és a barát felkínálja a férfinak a lehetőséget: ha akarja, most elégtételt vehet és megölheti a háborús bűnöst...

A színészi játék abszolút zseniális, Colin Firth egyszerűen briliánsan hozza az őrült és a hétköznapi, nyugodt, szerető ember között egyensúlyozó férjet. Már csupán a szeme mindent elárul, egyetlen tekintetével többet képes mondani, mint bármilyen hosszú monológ által. Nicole is jól játszik, a fiatal Ericet alakító Jeremy Irvine-ról nem is beszélve.

Maga a történet nagyon gyomor és szívszorongató, az ember végig feszültségben van, folyamatosan kavarják fel az embert a különböző érzelmek, mint valami hullámvasút, úgy dobál egyik idegállapotból a másikba... Felkavaró darab, mégis gyönyörű és értékes mondanivalója van. Aki még nem látta, mindenképpen ajánlom megtekintésre.

A pont nem is kérdés részemről: 10/10

http://sensesofcinema.com/wp-content/uploads/2013/12/968full-the-railway-man-screenshot.jpg
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. március 02. 09:36 #12777
- törölt felhasználó -    
50 Shades Of Grey / A szürke ötven árnyalata (2015)

Először nem terveztem, hogy megnézem ezt a filmet, de aztán olyan sok promóciót és sztárok általi közreműködést vonultatott fel, hogy úgy döntöttem, mégis csak adnom kéne neki egy esélyt. A könyveket ugyan még nem volt időm elolvasni, de a filmnél szerintem biztosan jobbak lehetnek. A negatív kritikákkal valamilyen szinten egyet tudok érteni, hiszen nekem is eléggé vegyes érzéseim lettek a film befejeztével. Sokakkal ellentétben nekem nem a színészekkel, vagy azoknak szinkronhangjával volt a legfőbb bajom. Bár megjegyzem...Ian Somerhalder-t jobban eltudtam volna képzelni a főszerepben. Az igazi problémám mégis, a cselekmények lezajlása volt..túl gyors, sok, zavaros és párszor logikátlan is volt egyszerre. Összességében jobbat vártam... 6/10


Fired Up / Pomponsrácok (2009)

Érdekes, hogy ez az a film hosszú idő óta, amit a tv-ben sikerült megnézem. Egyszerűen nem tudtam tovább kapcsolni, mert olyan jól hozta a komédiákhoz méltó hangulatot és elemeket. A színészek is eléggé jól hozták a karaktereiket, nagyon el lettek találva a szereplők. Izgalmas és szórakoztató alkotás, rég nem nevettem filmen már ennyit az biztos. Igaz nem mostani, de akinek még nem volt szerencséje összefutni vele, annak mindenképp ajánlom. 10/10
2 felhasználónak tetszik: LeerdammerGirl, baisée
2015. március 02. 09:59 #12778
LeerdammerGirl
LeerdammerGirl
εh. ✿
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.10.20.
Hozzászólás: 6162
Csatolások: 3306
Azonosító: 234699
Offline offline
Szuperzsaru
1 felhasználónak tetszik: Szandi0820
2015. március 02. 11:52 #12779
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Szabadnapos baba (Baby's Day Out,1994)

Gyerekkorom egyik nagy kedvence. heart.gif Nem is tudom hányszor láttam már,de még mindig nem tudok ráunni. heart.gif

10/10*

Jupiter felemelkedése (Jupiter Ascending,2015)

Kicsit mást vártam,de tetszett,igaz nem moziban néztem meg,hanem otthon nem valami tökéletes képpel,de így is jó volt. blush.gif A két főszereplőt nagyon kedvelem,most sem csalódtam bennük,igaz Mila karakterétől kicsit többet vártam,azt hittem különlegesebb lesz. blush.gif Eddie Redmayne alakítása nagyon tetszett,bár Channing Tatum is jól játszott,olyan szomorú,magányos volt végig. blush.gif Sean Bean is szimpatikus volt. smileeee.gif Azért a történet egy picit csalódás volt nekem,nem is kicsit vártam mást. blush.gif

10/9

Vice (2015)

Hű,ez aztán érdekes film volt amit soha többé nem akarok megnézni. blush.gif Undorító,hogy milyen világot hoztak létre a filmben,hogy miket tettek ezekkel a nőkkel és szánalmasnak tartom,hogy valaki ilyet akar megfilmesíteni. blush.gif Persze biztos nem ezzel akarják hirdetni,hogy de jó lenne egy ilyen világ,de akkor is,térjenek már észhez.

10/3

40 és annyi (This Is 40,2012)

A szereplőgárda láttán többet vártam volna.Régóta megakartam nézni,de eddig nem tettem. blush.gif Értelmetlenül hosszú film volt,ezt 90 percben le lehetett volna tudni. blush.gif A karakterek buták voltak,alpári stílusban beszéltek sokszor és nem volt benne csak kb 1 poén amin nevetni lehetett. blush.gif Az egyetlen ami tényleg tetszett az a gyerekek kapcsolata volt.Nem vagyok rá büszke,de voltak jelenetek amikor egy az egyben magamat meg a húgomat láttam bennük. blush.gif Nem lett volna vele bajom ha egy kicsit normálisabb stílusban beszélnek. blush.gif

10/6
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, duracell
2015. március 02. 13:07 #12780
- törölt felhasználó -    
Violetta koncertfilm! heart.gif
710 oldal 634 635 636 637 638 639 640 641 642 643 644
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!