Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. március 07. 21:06 #12801
- törölt felhasználó -    
A szürke ötven árnyalata
Igaz, ezt még régebben néztem meg, de mindenképp szeretnék róla véleményt alkotni.
Én kétféleképpen tudom nézni ezt a filmet (meg, persze a könyvadaptációkat). Az első, amikor teljesen elkülönítem a könyvet, kitörlöm az emlékeimből a könyv sztoriját, és megpróbálok belemélyedni a filmbe. Ha így nézem, akkor nem lett olyan rossz. A színészek szerintem tökéletesek voltak. Igaz, bár a sztoriból többet is ki lehetett volna hozni, hisz két ennyire különböző ember románcára nyilván sok ember kíváncsi. Szerintem így egészen jó volt, pár kritika szerintem azért picit túloz... így nézhető volt. 10/8
Viszont, hogyha megpróbálom összehasonlítani a könyvvel, akkor az egész össze van csapva. Rendben, nyilván nem mondhatom azt, hogy "ez miért maradt ki, az miért maradt ki", mert a könyv történetét nyilván bele kell sűríteni 2-3 órába. De azért volt pár jelenet, amire szerintem több időt is szánhattak volna. Tetszik, hogy a film követi a könyv eseményeit, és nincsenek összekavarva a jelenetek. A kínos szituációk a filmben sokkal kínosabban hatottak, mint a könyvben. A színészeket akárhogy nézzük, jól eltalálták. Jamie és Dakota fantasztikusan alakítottak. Az viszont elég nagy negatívum volt számomra, hogy Anastasia karaktere a filmben kicsit bátrabb, merészebb volt. Már hozzászoktam a szende, visszahúzódó Anához. Ha össze akarnám hasonlítani a filmet a könyvvel, akkor ez nekem 10/7 pont lenne (jó szándékkal).
2015. március 07. 23:20 #12802
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Don Juan De Marco

Baromi jó film volt! Nem is tudom, hogy pontosan mi fogott meg benne. Valamilyen szinten komoly is volt, és emellett szórakoztatóis, és Johnny Depp is csodálatos volt, mint úgy általában... 10/10 C:
https://31.media.tumblr.com/tumblr_m35o45Xxlv1qln4gpo2_500.gif
1 felhasználónak tetszik: awwparadise
2015. március 08. 20:44 #12803
sg1992
sg1992
☾ cold hands
 
Státuszwe're just lost, damaged souls
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.25.
Hozzászólás: 15257
Csatolások: 8754
Azonosító: 215855
Offline offline
A hobbit-Az öt sereg csatája(2014)
Még most se tudom felfogni, hogy lezárult a Gyürük úra fejezett miközben a filmet néztem arra gondoltam igen pár év múlva biztos tartani fofok egy Gyürük úra és Hobbit napot.A filmre vissza térve jó volt bár nem adott nagy meglepéteseket és izgalmakat persze ha az annak számit ha egész végig számolgattam hogy akkor hány sereg is van és kiváncsian vártam, hogy az ötödik milyen lehet de csak orkok voltak denevérekkel mármint óriás denevérekkel.Az egész aról szólt, hogy hogyan védik meg a várat de nagyon tettszett a film igaz a hallál esettek azok biztos meglepetést okoztak....egyósval izgalmas volt a film de még mindig azon sajnálkozok, hogy vége sad.gif
10/10
2 felhasználónak tetszik: awwparadise, Average Girl
2015. március 09. 00:53 #12804
blanka22
blanka22
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.08.18.
Hozzászólás: 35
Csatolások: 0
Azonosító: 231730
Offline offline
Focus-A látszat csal.
Nekem tetszett ez film izgi volt meg élvezetes.Szerintem egyszer érdemes meg nézni.De nem az én világom az ilyen filmek.Will Smith persze remekül játszot benne 10/9
1 felhasználónak tetszik: Rocket
2015. március 09. 10:55 #12805
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Accidental Love (2015)

Hát....mit is mondjak erre?...Én próbálok jó fej lenni,de ez egy katasztrofálisan rossz film volt. blush.gif Jake Gyllenhaal,Jessica Biel és James Marsden miatt meglehet nézni,még nevetni is rajta,főleg Jake miatt,de megértem,hogy eddig ez nem jelent meg.A három szereplő iránti tiszteletből ezt inkább nem pontoznám. blush.gif

Apádra ütök (Meet the Parents,2000)

Ez alapfilm. laugh.gif Fogalmam nincs hányszor láttam már,de nem tudok ráunni. laugh.gif Robert De Niro-nak mondania sem kell semmit,elég az arcára nézni és máris tudsz mindent. rohog.gif Imádom ezt az embert. heart.gif Blythe Danner akit még szintén kedvelek,de Ben Stiller Robert után a másik akivel nagyon megvagyok elégedve az összes filmben.Remek párosítás,jó poénok,csak imádni lehet. laugh.gif

10/10

Vejedre ütök (Meet the Fockers,2004)

Nekem ez a rész a kedvencem. laugh.gif Jó látni ahogy a két család összeszabadul. rohog.gif Barbra Streisand-ot világéletemben érdekes nőnek tartottam,de ebben a filmben mindig is kedveltem,Dustin Hoffman-ról nem is beszélve. laugh.gif Mindig jókat nevetek rajta. laugh.gif

10/10

Utódomra ütök (Little Fockers,2010)

Ezt csak kétszer láttam ezzel együtt,most jobban tetszett mint elsőre,de az első két részhez képest nekem ez kissé gyenge. blush.gif Számomra Jessica Alba nevetséges karaktere sokat ront rajta. blush.gif

10/8

L'ecsó (Ratatouille,2007)

Az egyik kedvenc mesém,erre sem tudok ráunni. heart.gif Remy olyan édes,nem lehet nem szeretni. laugh.gif Bár nem örülnék ha a konyhámban egy patkány főzne (bár ha ezt látnám nyilván meg is bolondultam),de imádom ezt a mesét. heart.gif Plusz ha ezt nézem mindig kedvet kapok a főzéshez azért is szeretem az ilyen történeteket. laugh.gif Szerintem teljesen kiérdemelte,a BAFTA,a Golden Globe és az Oscar-díjat is. laugh.gif Párizsért mellesleg plusz pont jár. laugh.gif
"Nem lehet mindenki a konyha művésze,de a konyhaművész bárhonnan érkezhet."

10/10*
7 felhasználónak tetszik: idone, House Of Wax, awwparadise, Szandi0820, Angel, duracell, AFCfan
2015. március 09. 16:45 #12806
- törölt felhasználó -    
Ha igaz volna(2005)
Elég sokszor megnéztem már ezt a filmet,de mindig pozitív véleményem volt ezzel a filmmel kapcsolatban.Egy lány,aki csak a munka miatt élt és egyszer csak...kómába esett.A szellem még a házban van és az új lakót ijesztgeti(idézőjelben).A vége tiszta happy end.Nekem nagyon tetszik ez a film.Érdekes,szerelmes és még Reese Witherspoon is játszik benne.Nekem ez a film 10/10
2 felhasználónak tetszik: awwparadise, baisée
2015. március 11. 21:34 #12807
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A Da Vinci-kód/The Da Vinci Code (2006)

Se eleje, se vége.. nem is tudom. Annyira nem jött be..



Kódjátszma/The Imitation Game (2014)

Baaah, nagyon tetszik ez a film és ráadásul érdekes is volt. biggrin.gif

10/10
1 felhasználónak tetszik: Narcoleptic Dreamer
2015. március 12. 19:47 #12808
Selz
Selz
leighade™
 
Státusz" I'm still here bitches. And I know everything. -A "
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.07.20.
Hozzászólás: 3458
Csatolások: 61812
Azonosító: 155975
Offline offline
Az éhezők viadala (2012)

Az egyik osztálytársam javaslatára megnéztem a filmet, és kellemeset csalódtam. Azt hittem az egész dögunalom lesz, de tévedtem. Nagyon tetszett, érdekes volt és izgalmas, valamint Jennifer Lawrence is remekül játszott benne. thumbsup.gif
10/10

Az éhezők viadala: Futótűz (2013)

Rögtön az első rész után megnéztem a másodikat is. Ebben sem kellett csalódnom, sőt jobban tetszett, mint az előző. Ismét csak dícsérni tudom Jennifer Lawrence, valamint Josh Hutcherson játékát.
10/10
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, sg1992
2015. március 13. 22:55 #12809
- törölt felhasználó -    
Kódjátszma (2014)
Hát ez a film, erre nincsenek szavak, hogy mennyire zseniális!A története hihetetlenül izgalmas, ráadásul igaz történet alapján készült, ami nálam mindig sokat jelent.Ráadásul a kivitelezés is egész egyszerűen hibátlan.Benedict előtt le a kalappal, és azt kell, hogy mondjam, Keira játékában is igazán pozitívan csalódtam.Mindenekelőtt azonban a valódi Alan Turing munkássága előtt kell fejet hajtanom. meghajolo.gif
10/10
2 felhasználónak tetszik: duracell, Harleen
2015. március 14. 16:10 #12810
- törölt felhasználó -    
Fegyvernepper
Egyszerűen zseniális film.Rég' nem láttam ilyen jót.
10/10*

Amerikai Pszicho
Ugyancsak zseniális film a maga részéről.Nem vártam túl sokat tőle,mondván csak egy Pszicho-utánzat.Lényegében az is,viszont lenyűgöző módon az.Érdekes módon tudott újat mutatni.Christian Bale-t pedig megint új arcáról ismertem meg,nem okozott csalódást.Király film.
10/8.5
2 felhasználónak tetszik: Narcoleptic Dreamer, House Of Wax
2015. március 15. 00:01 #12811
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Dorian Gray (2009)

Nem lesz hosszú értékelés,ugyanis nagyon friss az élmény.Még nem tértem magamhoz.Bár eleve pluszponttal indult nálam a film(ugyanis imádom az ebben a korban játszódó történeteket),de azt nem gondoltam volna,hogy ennyire tetszeni fog.
Nem írom le a cselekményt,inkább csak egyszerűen megkapja tőlem a "maximum pontszámot" heart.gif
10/10
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Narcoleptic Dreamer
2015. március 15. 10:50 #12812
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
A Most Wanted Man - Az üldözött

Ennek a filmnek a leírásába szaladtam bele egyik nap, tök érdekesnek tűnt azért néztem meg. Hát bevallom csalódás volt. Pedig Rachel az egyik kedvenc színésznőm, mentségére legyen, hogy ebből nem is lehetett túl sokat kihozni. Nehezen indult be az akció, ráadásul mire beindult véget is ért a film, ráadásul úgy, hogy nem tudtuk meg mi lett azzal a fiúval. Hát fel voltam háborodva. 10/6 blink.gif

The Host - A burok

Ez csak úgy ment a tv-ben, gondoltam nincs jobb dolgom, megnézem, bár mivel Stephenie Meyer fejéből pattant ki, nem fűztem hozzá nagy reményeket. Ééééés tetszett, nem is értem miért az Alkonyatnak van nagyobb sikere. Érdekes volt a történet, nem voltak idegesítők a szereplők és nem húzták feleslegesen az időt. Jó volt látni amúgy Jeremy fiát, bírom mikor nagy színészek gyerekei próbálkoznak, és a fiatalember elég ügyes is. biggrin.gif 10/9

American Sniper - Amerikai mesterlövész

Erre egy barátosnémmal mentünk el a moziba, mindenki nagyon odavolt, hogy mekkora nagy film és Bradley Cooper mekkora nagy Oscar-esélyes alakítást mutat be. Kíváncsi lettem, meg tetszett a bemutatója, így elmentünk. Nem bántam meg, tényleg jó film, egy percig sem unatkoztam, amúgy is szeretem az olyan filmeket aminek van valóság alapja. Bradley tényleg jól játszott, de azt nem mondom, hogy Oscar-t kellene érte adni (nem is kapott szerencsére). Sienna Millert is eléggé megkedveltem benne. Amúgy meg nagyon sajnálom Chris Kyle-t sad.gif 10/10

The Theory of Everything - A mindenség elmélete

Na ez a film, ez egyszerűen nagyszerű. Szavakba sem lehet önteni, hogy mekkora hatással volt rám. Elég sokszor el is érzékenyültem a film közben. Stephen és Jane Hawking is csodálatos kitartással rendelkezik. A film után letöltöttem a könyvet is amit Jane írt, majd el fogom olvasni mert nagyon érdekel. Ahogy a filmről sem tudok igazán mit írni, azt is nehéz megfogalmazni, hogy Eddie milyen fantasztikusan, csodálatosan játszott. Hát én nem találok szavakat a fiú tehetségére. Na ez egy Oscar-díjas alakítás volt. És imádom David Thewlis-t is, olyan jó, hogy ő kapta meg a szerepet. Az egész film úgy jó ahogy van és még többször is meg fogom nézni (kizárólag eredeti nyelven). 10/100* wub.gif

Despicable Me 1-2 - Gru 1-2


Imádom ezt a mesét, a kedvencem. Mindig mindenben az első részt szoktam jobban szeretni, de ebben a második jobb szerintem. Azt hiszem ez az a mese amit mindenki megszeretha megnézi. Én közel a 30-hoz, barátnőm közel a 40-hez, de alig várjuk a Minyon filmet. tongue.gif blink.gif blush.gif 10/100*

Dolphin Tale 2 - Delfines kaland 2


Nagyon tetszett az első rész anno, Winter olyan kis cuki, ezért gondoltam megnézem mi lett vele. Ez a rész is jó volt. A színész fiúcska nagyobb lett és megtanult érzelmeket közvetíteni wink.gif 10/9

The Nanny Diaries - Egy bébiszitter naplója

Vicces és tanulságos filmecske, én nagyon szeretem. Scarlett Johansson igazán nem a kedvencem, de ebben a filmben bírtam. Meg hát ugye Chris Evans wub.gif A filmnek 10/9

Harry Potter and the Sorcerers Stone - Harry Potter és a bölcsek köve

IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM!!!! Az összes részt amúgy (kivéve a 2.) wub.gif Ment a tv-ben, jó volt újra megnézni, régen láttam. Ezt a részt azért is szeretem annyira mert ebben még sok varázslás volt, sok olyan dolog ami miatt kiskoromban tátott szájjal néztem a moziban. smileeee.gif 10/100

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban - Harry Potter és az azkabani fogoly

Ez az egyik kedvenc részem. Valószínűleg azért mert megérkezett az a két szereplő akiket mindenkinél jobban kedveltem mindig. És ennek a filmnek/résznek köszönhetem, hogy ennyire megkedveltem két csodálatos színészt! David Thewlis és Gary Oldman wub.gif wub.gif wub.gif A film is csodás, úgy imádom. 10/100*

Best of Me - Vissza hozzád

Olvastam könyvben, ott is tetszett, kivéve a végét persze, de hát nem lehet minden happy end. A film is tetszett, James Marsden igazán jól alakított, nagyon-nagyon szeretem őt. Michelle Monaghan is nagyon bájos volt, passzoltak is. A fiatalko is jól játszottak szerintem, mennyit agyaltam rajta, hol láttam ezelőtt Liana Liberato-t, de rájöttem aztán... (Ha maradnék) rolleyes.gif A filmnek 10/10

Dear John - Kedves John

Ezt már sokszor láttam és mindig kiakadok rajta, hogy a csaj milyen idióta. Amúgy sem vagyok oda Amanda Seyfried-ért, na de ebben a filmben, katasztrófa, a karaktere iszonyatos. Ennek ellenére szeretem a filmet és Channing Tatum nagyon jól játszik smileeee.gif 10/10
7 felhasználónak tetszik: idone, baisée, SmileyZ, House Of Wax, duracell, Narcoleptic Dreamer, awwparadise
2015. március 15. 15:54 #12813
- törölt felhasználó -    
The Judge - A bíró (2014)
én mindenkinek ajánlani tudom, nagyon érzelem dús volt, mindennapi helyzetekkel, nehéz döntésekkel. én a végén sírtam biggrin.gif megható volt. 10/10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Narcoleptic Dreamer
2015. március 15. 17:35 #12814
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Frank
Nem tudom hogy ez minek akart indulni, semmi se és egyszerre minden. Michael Fassbender megint alkot, de a zenéjükkel és az elveikkel nem tudtam azonosulni. 10/8
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. március 16. 07:27 #12815
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Before I go to sleep / Amnézia (2014)

Mivel nemsokára kijön a film DVD-n, odaadtam a filmet a páromnak, hogy csekkolja majd le és tud róla írni ajánlót az újságba. Aztán tegnap kezembe került a laptopja, míg várakoztam rá és megtekintettem. Maga a film elég megosztó. Legalábbis ahogy a kritikák emlegetik. Valakinek nagyon tetszik, valakinek nagyon nem. Bevallom őszintén, hogy nem olvastam a könyvet, így azzal nem volt összehasonlítási alapom... Plusz elolvastam a spoilereket előre, szóval azt hiszem ezzel picit elrontottam a filmes élményemet, de sebaj. biggrin.gif Lényeg a lényeg, hogy néhol egy kissé tényleg katyvaszos és maradtak megválaszolatlan kérdések. De szerintem nem olyanok, amikre az ember ne tudna valami magyarázatot keríteni, ha elgondolkozik... Nicole Kidman azon kevés színésznők közé tartozik, akiket szeretek. Itt sem okozott nekem csalódást. Mark Strong a Kingsman óta nagy kedvencem, így repesve néztem minden egyes jelenetet, ahol csak felbukkant. biggrin.gif Igaz, itt azért szőrösebb volt, de még mindig tetszetős. rohog.gif Colin Firth pedig... Hjajj... Hogy őt jellemezzem, spoilereznem kellene, szóval maradjunk annyiban, hogy megint frenetikusat alakított, elképesztő, hogy tud ekkora élesváltásokkal megnyilvánulni a vásznon. Láttam már tőle hasonlót, de mindig meglepődök és kellemes érzéssel tölt el, hogy ó igen, Colin ismét hozza a színvonalat, még mindig képes meglepni és hatást gyakorolni rám, már egyetlen pillantásával... rohog.gif

A történet egyébként arról szól, hogy Christine (Nicole Kidman) amnéziás és évek óta egy szanatóriumban tengődik, míg a férje ki nem veszi onnan. Minden egyes reggel el kell neki magyarázni, ki is ő... Szóval hasonló, mint az 50 első randi. Csak aztán kiderülnek különféle rejtélyes dolgok, amik egyre gyanúsabbá teszik, hogy ki is Christine pontosan és mi történt vele a múltjában... Minden nap egy kamerába elmondja a nap aktuális fontos megállapításait, amit mindig visszanéz.

Lássuk csak... A film nem rossz, szórakoztató, nekem akár még többszörnézős is. Nem olyan jó viszont, mint a Kingsman vagy A háború démonjai, szóval... Legyen mondjuk:

10/8

http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/03007/Colin_Firth__Nicol_3007323b.jpg
3 felhasználónak tetszik: idone, SmileyZ, baisée
2015. március 16. 09:44 #12816
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Tracers (2015)

Taylor Lautner miatt már nagyon vártam,hogy végre megjelenjen a film. laugh.gif Ő most sem okozott csalódást,de bevallom ha nem ő szerepelt volna ebben akkor egyáltalán nem jött volna be.Nem az én világom ez az egész parkour dolog.Jobban mondva egy régi kedves ismerősömnek köszönhetően aki teljes mértékben ebben a világban él ismerem,csak hozzám sosem állt közel. blush.gif Marie Avgeropoulos számomra kissé irritáló,de mivel Tay barátnője volt ezért kíváncsi voltam rá és a végére egész megszoktam. blush.gif Taylor miatt még tuti megnézem majd,de nem lesz tőle a kedvenc filmem. blush.gif

10/8 - csak miatta blush.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2015. március 16. 10:31 #12817
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Éjszakai Hajsza * Run All Night (2015)
Múlthéten futottam bele az előzetesébe és mivel nagyon kedvelem Liam Neeson munkáját, gondoltam miért ne, így elmentem a moziba. Bátran kijelenthetem, hogy számomra Liam Neeson egyik legjobb filmje lett. Minden percét imádtam. Egy másodpercig nem unatkoztál a film közben, végig pörögtek az események. Liam, mint mindig nem okozott csalódást a játékával, ezek a karakterek nagyon jól állnak neki, nekem teljesen hitelesen alakítja ezeket a lelkileg kiégett karakterek. Joel Kinnaman aki Liam fiát játszotta, az előzetesben egyáltalán nem volt szimpatikus, sőt, meg voltam győződve róla, hogy nagyon irritálni fog. Ehhez képest ő lett a második kedvenc karakterem. Nagyon jól is játszott a srác, mikor kicsit kikerült a képből akkor is nagyon vártam vissza. Kicsit ismerős volt az apjával való kapcsolata, mégis, a végét sikerült megkönnyezzem. Ed Harris-től sosem dobtam hátast, különösebben nekem itt se nyújtott semmi maradandót. Viszont aki a fiát játszotta, Boyd Holbrook annál inkább, az ő játékát is imádtam, kár, hogy elég korán megölték. Meg voltam teljesen lepődve, mert tényleg semmit nem vártam a két fiútól (Joel Kinnaman, Boyd Holbrook) és mégis, imádtam a játékukat.
Igazából nem nagyon tudok belekötni, nekem nagyon rendben volt a film. Talán egy valami volt: mikor a rendőrök elfogták Mike-ot, Jimmy meg ki akarta szabadítani és már ment az autós üldözés, akkor még az üldözés elején nem szólt zene és az nekem nagyon furcsa volt, de aztán 2-3 perc múlva észbe kaptak.
Aki teheti az nézze meg, remek akció film lett.

10*10


Kéjlak * Loft (2014)
Ha jól olvastam akkor ez a harmadik verziója ennek a sztorinak (volt egy film 2008-ban, meg egy 2010-ben is) én ezt az egyet láttam eddig, szóval nem tudom, hogy a többihez képest ez gyenge vagy sem, de nekem ez a film nagyon tetszett. Fordulatos volt, meglepő, izgalmas. Habár az alapsztoriját megvetem és elítélem, és ezeket a férfiakat, vagyis az ilyen férfiakat sosem tudtam megérteni és sosem fogom őket, de a film maga tetszett. Wentworth Miller volt az én első számú gyanúsítottam, és lám, be is jött. Különösebben sosem tartottam nagy tehetségnek, de itt kimondottan tetszett a játéka. Akit nagyon kedveltem az James Marsden volt, bár őt alapjába véve is nagyon kedvelem.
Tényleg nagyon jó film, én csak ajánlani tudom.

9*10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Narcoleptic Dreamer
2015. március 17. 21:14 #12818
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Cherrybomb (2009)
A film a maga elvont módján nagyon szépre sikeredett. Fantasztikusak voltak a színészek, bár nem hiszem, hogy többször meg szeretném nézni.
8/10
2015. március 20. 17:39 #12819
Angel
Angel
St☆rlight™
 
Státusz'This is all I ever wanted for you, Will. For both of us.'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.21.
Hozzászólás: 2479
Csatolások: 3541
Azonosító: 120837
Offline offline
Tűzgyűrű

Még újonnan mozisan láttam, nem is volt annyira nagy szám, de azért lekötött. Most sikerült rendes hanggal-képpel megnéznem (sikerült egy kis időt szakítanom a betegség és tanulás között). Remek film, bár az forgott végig a fejemben, hogy ez olyan, mintha a Jurassic Park-ot és a Transformers-t összerakták volna, és tádáá! - Pacific Rim. Szóval lényegtelen, a film maga energikus, végig leköti a figyelmet, előzmények: pipa, történet: pipa, vége: hááát, érdekes volt. Persze a romantika kihagyhatatlan volt, és a humor sem maradt el. Azonban az a rész, amikorGipsy Danger egy Titanic-kal kezdi szétverni a kaiju-t, de a Titanic kibírja, igaz a jéghegy ketté törte, de a kaiju meg se kottyant neki... naaa az vicces volt... laugh.gif

10/9 laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Narcoleptic Dreamer, House Of Wax
2015. március 20. 17:45 #12820
- törölt felhasználó -    
A lázadó (Insurgent) 8/10
Elég sokat gondolkodtam azon, hogy hány pontot is kapjon tőlem ez a film. Ha elvonatkoztatok a könyvtől, akkor szerintem egy elég jó kis filmet kaptunk akcióval meg mindennel. De ha nem vonatkoztatok el, akkor van egy adaptációnk, ami helyenként azt adja amit a könyvben olvastunk, de sok jelentős része át lett írva. Végülis annyit ez nem rontott az összhatáson, csak azért továbbra sem vagyok megbarátkozva azzal, amikor szinte teljesen átírják a könyvet amikor filmet készítenek belőlük. Mindezek ellenére én csak ajánlani tudom, ha nem olvasta az ember akkor is, mert úgy még csak fel sem tűnnek a különbségek. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: healy.
710 oldal 636 637 638 639 640 641 642 643 644 645 646
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!