Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. április 04. 12:44 #12881
MissAjsa.
MissAjsa.
 
Státuszsummer nights
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.04.
Hozzászólás: 1091
Csatolások: 33
Azonosító: 208217
Offline offline
Vissza hozzád / The Best of Me (2014)
Már rég szemeztem vele, és ma végre rávettem magam, és megnéztem a délelőtt folyamán. Igazából nagy reményeket fűztem hozzá, hisz mégis csak egy Nicolas Sparks regény alapján készült. A film feléjig olyan 10/8-ra értékeltem volna, de persze ez megváltozott a végére. Hihetetlenül kalandos film, nagyon jó az alapsztori és igazán fordulatos. Tetszett, hogy nem csak a szerelmi szál volt benne a középpontban. Nagyon tanulságos és megható film. Háromszor sírtam rajta, lenyűgöző.
Egyértelmű: 10/10
4 felhasználónak tetszik: healy., SmileyZ, Toxic, House Of Wax
2015. április 04. 14:54 #12882
- törölt felhasználó -    
Bízz a szerelemben / Stuck In Love

10/8
Ma néztem meg, tulajdonképpen Lily és Nat miatt. A színészek szerintem jól alakítottak benne, viszont a történet szerintem nem valami különleges. Mármint szép meg minden, de én már az elején tudtam mi lesz majd a vége. Nem volt benne semmi csavar, de hát mindegy.
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, MissAjsa., Narcoleptic Dreamer
2015. április 04. 15:01 #12883
Konvektor
Konvektor
hálni jár belém az életkedv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.12.03.
Hozzászólás: 1802
Csatolások: 3520
Azonosító: 236767
Offline offline
Halott menyasszony és a Blackhat, majd a Szürke 50 árnyalata.
A mondat végére csökkent a színvonal.
5 felhasználónak tetszik: rammievengeance, sMokEe.cLouD, Fannycska999, CandUs, MissAjsa.
2015. április 04. 17:45 #12884
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Ponyvaregény

Tetszett, tetszett, sajátos és egyedi humora volt, illetve a sztorifelépítés nagyon ott volt a toppon. Nem sejtettem, hogy ennyi "kaland" lesz benne. Izgalmas és eseménydús, de nekem valamiért mégse egy 10/10-es alkotás volt.

10/9
4 felhasználónak tetszik: baisée, sMokEe.cLouD, Jody, CandUs
2015. április 04. 18:36 #12885
AFCfan
AFCfan
 
StátuszÚj profil:http://starity.hu/profil/244797-wyrd/
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 13.02.09.
Hozzászólás: 2782
Csatolások: 219
Azonosító: 195661
Offline offline
Farkasok órája / Vargtimmen (1968)
Esküszöm, ezek a svédek betegek _nevet.gif Még egy ilyen film és engem is elkezdenek a démonaim kergetni...
10/4

Ádám almái / Adams æbler (2006)
Az egész filmet szinte sírva végigröhögtem, nagyon nagy alkotás. Khalid és Ivan karaktere volt az abszolút kedvenc, imádtam azokat az abszurd párbeszédeket rohog.gif Ivan, vérzik a füled... a másik, b*szni meg :'D
10/10*

A mindenség elmélete / The Theory of Everything (2014)
Kicsit cukormáz, kicsit élvezhető, lehet rajta bőgni... valahogy... nagyobb durranásra számítottam, de ahhoz képest, nem olyan rossz.
10/7,5

A csikó / The Colt (2005)
Végtelenül édes, aranyos film, de a vége előtt teljesen értetlenül állok. Csak így hopp, nagy happy end, aztán puff, mégse blink.gif
10/8

Alice Csodaországban / Alice in Wonderland (2010)
Nagyon, nagyon rég futottam bele a történetbe, amikor olvastam, tetszett is, a film szintén, már csak Alice-t csaptam volna le a végére nea.gif mi a ráknak akart visszamenni... eh...
10/7
3 felhasználónak tetszik: Rocket, CandUs, MissAjsa.
2015. április 04. 20:45 #12886
Kiky18
Kiky18
új tag
 
StátuszNem tudom mi lesz holnap, csak élvezni akarom a jelent!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.02.27.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 221897
Offline offline
Hm... Hát, a Vámpírnaplók volt amit utoljára láttam, viszont ma nézem a Barátság extrákkalt az RTL klubbon 21:50-től. Iszonyatosan imádom azt a filmet. *-*
2015. április 04. 20:47 #12887
- törölt felhasználó -    
a Karate Kölyköt laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Rocket
2015. április 05. 09:42 #12888
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
The King's Speech - A király beszéde

Bevallom, ezt a filmet most láttam először, nem is tudom hogy jutott eszembe, hogy meg kéne már nézni. Amúgy minden percét élveztem, Colin Firth nagyot alakít benne. A story érdekes volt számomra, nagyon szeretem az angol történelmet. Geoffry Rush volt számomra még kiemelkedő a filmben, Helen Bonham Cartertől el is vártam, hogy jól hozza a figurát, habár Geoffry-tól sem láttam soha rossz alakítást, itt mégis úgy a szívembe zártam smileeee.gif 10/10

Szabadság, Szerelem

Csak úgy megnéztem mert a tesóm nézte és rájöttem, hogy anno elkezdtem, de nem fejeztem be. Nem volt rossz, nem szeretem a magyar filmeket, de ez tényleg nem rossz. Csányi Sándort és Fenyő Ivánt is kedvelem. Na meg hát ugye Gesztesi wub.gif Még Dobó Kata is elég jól hozta a figurát biggrin.gif 10/8 A storyt meg hát ugye nem lehet szépíteni, mindig felbosszant sad.gif

Rio - Rio

Ment a tv-ben, megnéztem újra, szép kis mese, nagyon tetszik a helyszín benne. smileeee.gif

Taken 3 - Elrabolva 3

Na, ennek nagyon nehezen álltam neki! Az első részt egyszerűen imádom. A második rész is nagyon tetszett, de egy fokkal talán kevésbé mint az első. Liam Neeson az egyik kedvenc színészem és egyszerűen nem tud olyat mutatni ami nem tetszene, mégis azt hallottam ez a rész már nem jó és féltem megnézni. Na hát tegnap elkezdtem. ami nem tetszett: Stuart-ot lecserélték (mármint a színészt) csak nem tudom minek. Amúgy is annyira utálom azt a színészt! ohmy.gif Nem tetszett még, hogy az akciójeleneteknél nagyon kapkodták a kamerát, hát már a szemem kifojt, meg azt sem tudtam, hogy ki mikor hol kivel verekszik stb. blink.gif Harmadik, miért nem tudtuk meg, hogy Sam-mel mi lett? Én úgy vettem le, hogy túlélte, de ez tényleg így van? Amúgy nekem tetszett a film nagyon. Ennek ellenére sztem több rész nem kell neki. Forest Whitaker-nek nem ez volt pályája csúcsa amúgy laugh.gif 10/9,5 na jó, Liam Neeson van benne, legyen 10/10 rohog.gif

Paddington Movie - Paddington

Megnéztem mert Londonban játszódik smileeee.gif Amúgy kis light-os családi film, nem bántam meg, hogy megnéztem, de nem valószínű, hogy előszedem még. Hugh Bonneville nagyon kis cuki volt benne. biggrin.gif 10/8


6 felhasználónak tetszik: healy., idone, SmileyZ, Szandi0820, CandUs, House Of Wax
2015. április 05. 13:07 #12889
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Harcosok klubja

Az éles társadalomkritikája, a különleges életfelfogása, az akciódús jelenetek, az a csipetnyi humor. Tetszett, jó film volt, nagyon elgondolkodtató az üzenete.
Az pedig teljesen meglepett, amikor kiderült, hogy Tyler nem is létezik, csupán a főszereplő agyszüleménye.. Igaz, ennek következtében volt egy jelenet, amit nem teljesen értettem meg, dehát ki az, aki nem érzi összezavarodottnak magát ezután? rohog.gif
https://mhampel.files.wordpress.com/2012/10/everythingsacopyofacopyofacopy-real_752e6c_39956842.gif


10/10
6 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, duracell, Rocket, CandUs, Kelsey, Narcoleptic Dreamer
2015. április 05. 16:06 #12890
- törölt felhasználó -    
Exodus: Kings & Gods / Exodus: Istenek és királyok (2014):
Még a megjelenése előtt szemeztem vele, de sajnos csak most jutottam el oda, hogy meg is tudjam tekinteni. Lélegzetelállító. Aki ismeri a bibliai Mózes történetét, annak nem mondj újat a film, de olyan módon mutatja be mindazt, hogy az ember hátán futkos a hideg. Hittanulmányaimnak köszönhetően tudtam mi mikor jön, de teljesen másképp képzeltem el. Az égő csipkebokornál Isten alakja meglepett, soha nem gondoltam úgy rá, mint egy "fiú", de ezzel is egy új lehetőséget dobott fel a film. Ami még meglepett, hogy csak Mózes látta őt. Senki más, pedig a film elején elmondja a narrátor, hogy a zsidók megtartották hitüket, ebből pedig arra következtetnék, hogy nekik is látni kellet volna, nem? A legdurvább rész mégis a gyermekgyilkolás volt, ezt anno a rajzfilmben is félelmetesen mutatták be, de itt méginkább sokkoló volt. Amit egyedül hiányoltam, az a tűzoszlop volt, és a tenger kettéválása, mert egy kicsit csalódtam, hogy csak úgy eltűnt... Még most is alig jutok szóhoz, annyira döbbenetes és jó volt, és mindenkinek csak ajánlom, mert a 2,5 óra alatt minden perc lekötött, Christian Bale és Joel Edgerton kitett magáért! meghajolo.gif
10/10*
2015. április 05. 20:09 #12891
- törölt felhasználó -    
Terhelt Tenkel

Nem igazán tudnék mit ehez hozzáfűzni. Ezt látni kell. ok.gif _nevet.gif 10/100000*
1 felhasználónak tetszik: Jody
2015. április 05. 22:29 #12892
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Álmodj rózsaszínt (1986)

Nem volt rossz, sőt, kifejezetten tetszett, bár a végével nem vagyok teljesen kibékülve. SPOILER: én végig Kacsának drukkoltam. Blane egyébként sem volt szimpatikus, unalmas alaknak találtam; Kacsa érdekesebb karakter volt, és megérdemelt volna egy rendes happy endet, miután annyit szenvedett. De azt hiszem, ez is a film egyik üzenete volt - ha szeretsz valakit, azt nézd, hogy neki mi a legjobb, és engedd el, ha kell. Na mindegy.

10/8
https://38.media.tumblr.com/7bf121aba931b0312958086c9f7992eb/tumblr_nhc19c4AvU1ru4tifo1_500.gif
2 felhasználónak tetszik: Rocket, Kelsey
2015. április 05. 23:08 #12893
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Backcountry (2015)
Egytlen egy hozzáfűznivalóm van: Mi volt ez a befejezés? blink.gif
Így csak 5/10-et tudok rá adni, kár érte...
2015. április 05. 23:54 #12894
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Watchmen / Watchmen: Az őrzők (2009)
Az elmúlt két hét alatt csak 3x néztem meg. Hogy maradhatott ki ez a film eddig az életemből? Mindenhol azt olvastam, hogy nagyon sokaknak csalódás volt, de én élveztem minden percét. Pedig azért tényleg lenne mibe belekötni, kezdve a kritikán aluli színészi játékokkal (egy-két kivétellel). Tudom, gyenge vagyok. biggrin.gif Nem tudok ellenállni a komolyabb hangvételű szuperhősös filmeknek, ebben is leginkább azt tudnám pozitívumként kiemelni, hogy az egészet átjárta az a komor hangulat, amit egyszerűen imádok. A zenéket meg nem tudom ki válogatta össze, de ha most itt lenne, kapna egy puszit a homlokára. Tudta, hogy engem a The Sound of Silence-szel már meg lehet venni.
10/10
2 felhasználónak tetszik: Rocket, Kazuo
2015. április 06. 08:35 #12895
MissAjsa.
MissAjsa.
 
Státuszsummer nights
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.08.04.
Hozzászólás: 1091
Csatolások: 33
Azonosító: 208217
Offline offline
Hamupipőke / Cinderella (2015)
Nagyon kedvelem a Hamupipőke feldolgozásokat így nagyon érdekelt ez a változat is. Engem már az elejétől megfogott abszolút. Nagyon tetszett az egész és, az alapsztorin felül is izgalmas volt és érdekes. A főszereplőt alakító színésznő előtt le a kalappal mert fantasztikusan alakított. Engem abszolút megfogott a film, nagyon jó lett és a végén pár könnycseppet is kicsalogatott belőlem hiába nem volt túl megható. smileeee.gif
10/9
2 felhasználónak tetszik: duracell, Lady Suzy
2015. április 06. 09:07 #12896
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Furious 7 - Halálos iramban 7

!!!!!SPOILER!!!!!

Tegnap elmentem a testvéremmel moziba. Mindig megnéztük eddig és mindig így ketten, de most valahogy más volt ugye Paul miatt! Elég nehéz megfogalmazni, hogy milyen élmény volt amúgy. A filmről: hát egy-két jelenetnél "némi" túlzást éreztem! Az már eddig is kiderült, hogy a fizika összes törvényének hátat fordít ez a "sorozat", de ebben a részben... ohmy.gif Mindjárt az elején, mikor kiderült, hogy Deckard Shaw-nak milyen fontos a kis öcsikéje, de azért egyedül kinyírt vagy 30 zsarut és rárobbantotta öcsikére a kórházat! tongue.gif A felhőkarcolók közti "autókázás", Brian jelenete a buszon, stb. Na mindegy, látványos volt, én lenyeltem a békát, úgyis utálom a fizikát! A story: tetszett nagyon, nekem nem volt uncsi. Minden percét élveztem és jók voltak a poénok is. Tetszett a vége felé, hogy Letty emlékei visszatértek. Meg az esküvős csavar, bár megmondom őszintén ha engem hagytak volna ott egy ilyen esküvő után Dominikán egy halom pénzzel meg egy nyaklánccal, én utána max azért kerestem volna meg Dom-ot, hogy jól pofán vágjam néhányszor. Hobbs kicsit hiányzott nekem a film közepéről, és nagyobb jelenetet képzeltem Han búcsújának is. Szereplők: imádom ezt a bandát. Mondjuk Jason Stathamet utálom, de hát ő gonosz is volt, ezt is lenyeltem, hogy bepofátlankodott a kedvenc filmembe. Kicsit elszomorít, hogy már ennyire kevés emberből áll a csapat. sad.gif Amúgy Miától kezdve Hobbsig mindenkit tök imádok, nekem mégis hiányzik Don Omar és Tego. Azt picit megmosolyogtam mikor Romeo Santos beszambázott a képernyőre, lassan Pitbullt is bele fogják tenni. w00t.gif És végül Drága Paul: Minden jelenetét beárnyékolta picit a szomorúság számomra. Csodálatos embert és színészt veszítettünk és iszonyúan fog hiányozni a filmiparból. Ez a rész méltó búcsú volt tőle és csodálatos emléket állítottak a végén amin természetesen elsírtam magam, ha ciki ha nem. Én úgy gondolom, hogy ez a rész méltó befejezése volt a Halálos iramban filmeknek. Aki nagy rajongója a filmnek, ezt a részt még látnia kell, de ha lesz is több rész, arra én nem vagyok már kíváncsi. Összességében a film nagyon jó lett Justin Lin nélkül is, nekem 10/10* és R.I.P. Drága Paul!!! heart.gif sorry.gif
6 felhasználónak tetszik: niiikiii, bitchina, SmileyZ, House Of Wax, goldman, Average Girl
2015. április 06. 15:41 #12897
- törölt felhasználó -    
Holtodiglan(Gone Girl)

Abszolúte nagyon jó. Még úgy is ,hogy a könyvben szereplő fagyállós mérgezést és Desy halálát kicsit átírták. Még úgy is ,hogy pár részlet kimaradt, tökéletes heart.gif Ritkán látni ilyen jó filmet. Az emberi természet ugyan úgy visszakapható. És a könyvre sem hozott szégyent. Nem tudok róla elég szépet mondani,de nagyon megfogott.

10/10*
http://data1.whicdn.com/images/165238623/large.jpg
4 felhasználónak tetszik: bitchina, duracell, Lady Suzy, SmileyZ
2015. április 06. 21:40 #12898
CandUs
CandUs
perfect imperfection
 
StátuszMusic is the strongest form of magic
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.19.
Hozzászólás: 7938
Csatolások: 1586
Azonosító: 125437
Offline offline
Interstellar / Csillagok között (2014)
Úristen, nem is tudom, hol kezdjem. Borzasztóan jó ötlet alapján készült a film, iszonyatosan jó zenével -nagyon para volt, amikor az űr végtelen csöndjét is "hallatták"-, gyönyörű képi világgal és kitűnő színészekkel. Konkrétan a film sokkhatása alatt vagyok még mindig. Merem állítani, hogy ennél a filmnél jobbat idén már nem fogok látni -függetlenül attól, hogy maga a film 2014-es. Na jó, talán A marsi lesz a másik űrorgia, ami le fog venni a lábamról -mondjuk az sokkal realistább is, jóval kevesebb benne az elméleti fizika. Rengeteg kérdést vetett fel bennem a film, sőt bevallom, hogy vannak dolgok, amiket nem igazán vagyok képes felfogni -ezt az elméleti fizikai részét. Egyszerűen én korlátolt vagyok ehhez a témához, vagy csak nagyon ki kellene nyitnom a reál-érzékelő csápjaim. A filmnek olyan függővége van, ahogy az a nagykönyvben meg van írva -tuti, hogy jön a második része valamikor. Nagyon sajnálom, hogy nem moziban láttam, mert megérdemelte volna. Meg ilyenkor sajnálom azt, hogy buta vagyok a reál tárgyakhoz. Annyira lennék tudós és dolgoznék a NASA-nak blush.gif blush.gif

10/10*
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Narcoleptic Dreamer
2015. április 06. 22:40 #12899
Kelsey
Kelsey
 
Státuszoffline.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 2806
Csatolások: 4078
Azonosító: 130190
Offline offline
Lucy

Zseniális alapötlet és sztori, trágya kivitelezés.
(Meghallottam a sztorit, egyből ráharaptam a filmre, a bemutató is elkapott egy ilyen tuti feelinget, de nagy csalódás volt, más volt a film hangulata, mint vártam, tulajdonképpen nem szólt semmiről. Az egész film addig élt, amíg nem kezdtek bele a magyarázatokba és megoldásokba, utána nem tudtak mit kezdeni vele. Mintha más rendezte volna a film elejét és más a film végét. A befejezés pedig egyenesen csapnivaló.)
Színészi munka: Morgan Freeman 5*, Scarlett Johansson 5* az elején, és 3 a nagy fordulat után...
Egyszer nézős srácok!

10/5, maximum 6!
2 felhasználónak tetszik: CandUs, SmileyZ
2015. április 06. 23:13 #12900
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Grizzly (2015)
Idegölő egy film, de ettől függetlenül jó volt. A sok negatív kritikát pedig megcáfolnám. A karakterek tényleg elég hülyék voltak, a színészek viszont nagyon szimpatikusak. És a helyszínek... Arról inkább nem is beszélek, végén elárasztanám a topikot. wub3.gif
7/10
710 oldal 640 641 642 643 644 645 646 647 648 649 650
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!