Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 16. 13:28 #13021
dviki022
dviki022
visszatérő vendég
 
Státuszpadlizsán
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.25.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 300
Azonosító: 240788
Offline offline
2012
elkezdtem én, csak még a végére nem jutottam xdd
1 felhasználónak tetszik: EmilyTaylor
2015. május 16. 14:39 #13022
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Babadook 2014
Hogy ez milyen vacak. 20 perc után meguntam. De addig is a perceket néztem. Nem is tudom mi volt idegesítőbb, a beteg gyerek, aki néha enyhén pszichopatának tűnt, vagy az anya, akinél szintén volt valami idegesítő mentális betegség.
Maga Babadook története amit a könyvből felolvasott az anya a gyereknek, már az is nevetségesnek számított. Egyszerűen annyira borzasztó volt, hogy senkinek nem ajánlom megnézni ezt az ausztrál horrornak nevezett förmedvényt.

0/10
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Kazuo
2015. május 17. 00:35 #13023
- törölt felhasználó -    
Begin Again / Szerelemre hangszerelve (2013)

Jó film volt, így este nagyon jó volt megnézni és kikapcsolódni vele. Eddig valahogy mindig kiment a fejemből, hogy megtekintsem. Nem azt mondom, hogy nagyon nagy film, viszont kifejezetten szimpatikus és reális volt. Nem volt erőltetett, a szereplőgárdára pedig nem lehet panasz. Nekem tetszett 8/10
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2015. május 17. 11:30 #13024
Jody
Jody
not quite my tempo
 
StátuszChester
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.23.
Hozzászólás: 2249
Csatolások: 352
Azonosító: 204319
Offline offline
Argo 2

Sokkal jobban tetszett az elsőnél. Tyson "fejbelőttékb@szdmeg" még mindig ott segít, ahol tud.
Nyugodj békében Psycho!

10/10
2015. május 17. 22:31 #13025
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
The Imitation Game / Kódjátszma
Igazán korrekt kis film. Gyönyörű zene, egy frenetikus formában lévő Benedict Cumberbatch és már el is nézem a néha már giccsbe hajló részeket.
8/10
4 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Jody, duracell, Appalache
2015. május 17. 22:40 #13026
Fannycska999
Fannycska999
rrrromantic
 
Státuszluminous lux tides
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.04.
Hozzászólás: 3681
Csatolások: 163
Azonosító: 160042
Offline offline
Pillangó-hatás

Új kedvenc. Fura volt, hogy miközben néztem, lelkibeteg lettem tőle és mégis imádtam. Baromi jó volt. És talán nem az lett a vége, amit a legtöbben vártak volna, de szerintem így kerek a történet, és azt hiszem, ha máshogy fejeződik be, most kicsit máshogy gondolnék rá. Nem akarom lelőni a poénokat, úgyhogy nem is részletezném tovább, de mindenkinek ajánlom.

10/10
2 felhasználónak tetszik: rammievengeance, benyaw93
2015. május 17. 22:52 #13027
- törölt felhasználó -    
Jessabelle

Ha film, nálam szinte csak horrorok jöhetnek szóba, gondoltam, átrágom magam ezen is, ha csomó ismerősöm ódákat zengett róla. Barátnőmmel néztem, bevallom, végig röhögtünk. biggrin.gif Maga a történet iszonyatosan tetszett, viszont nem volt kifejezetten ijesztő. A vége nekem kicsit olyan volt, mintha a rendező levágott volna belőle egy "unom már, essünk túl rajta" felkiáltással, mindenki meglepően gyorsan túltette magát a megmagyarázhatatlan jeleneteken. Ettől függetlenül nem találtam rossznak, sőt, de egy ilyen klassz sztorihoz ijesztőbb látványvilág és hátborzongatóbb jelenések is társulhattak volna.
10/8
1 felhasználónak tetszik: awwparadise
2015. május 18. 10:02 #13028
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Gru (Despicable Me,2010)

Már régóta megakartam nézni,de csak most került rá sor.Elég átlagosnak mondható a történet,de a minyonok nagyon feldobják.Sosem értettem mit esznek rajtuk annyira,de most már értem és én is a rajongójuk lettem. rohog.gif Rajtuk kívül Gru volt még szimpatikus és Agnes,de Margót is kedveltem. blush.gif Amúgy milyen név az,hogy Dr.Senkiházi? rohog.gif A vége teljesen kiszámítható ahogy az lenni szokott,de ettől még jó kis mese. smileeee.gif

10/10

Gru 2 (Despicable Me 2,2013)

A két mese nagyjából egyformán tetszett,de ha mindenképpen választani kellene akkor ez egy fokkal jobban bejött blush.gif Lucy Wilde karaktere is tetszett,habár igencsak butácska volt. rohog.gif A minyonokon pedig változatlanul jókat nevettem. rohog.gif

10/10

Rakoncátlan célpont (Wild Target,2010)

A szereplők miatt (Rupert Grint,Emily Blunt,Bill Nighy) végig néztem,de egyszer bőven elég megnézni.Talán csak ez az angol-francia humor nem nekem való,de ez számomra túl erőltetett volt.Próbáltak könnyedek lenni,de kb olyan volt mintha azt mondanák,hogy:Na,nevess már kérlek..De az nem így megy. blush.gif

10/6

White Bird in a Blizzard (2014)

Shailene Woodley miatt lettem rá kíváncsi,de van benne két kedvencem is Eva Green és Shiloh Fernandez,de egyik miatt sem nézném meg még egyszer.Nekem ez egyáltalán nem jött be.Ha annyira utálta Eve a férjét nyugodtan elválhatott volna tőle,de azok után ahogy viselkedett én a férfi helyében is elváltam volna.Kat-et meg nem is értettem sokszor.

10/3

A párizsi mumus (Un monstre a Paris / A Monster in Paris,2011)

Ez nagyon aranyos mese. laugh.gif Mondjuk sem a Gruban sem itt nem értettem az emberek testalkatát,miért nem lehet normális méretű embereket csinálni,de mindegy blush.gif Ez is nagyon kiszámítható,de Francoeur annyira aranyos,nem lehet őt nem kedvelni. blush.gif Az a szám pedig amit Lucille énekelt gyönyörű.Vissza is tekertem újra meghallgatni. blush.gif Amúgy meg Párizs az egyik kedvenc városom,ez még egy jó pont volt nálam. laugh.gif

10/10
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Beyla, EmilyTaylor, baisée, awwparadise
2015. május 18. 18:23 #13029
- törölt felhasználó -    
Rozsda és csont
8,5/10

Mást kaptam, mint amire számítottam. Minden értelemben. De szerintem egy nagyon jó film volt. Tökéletes színészekkel. smileeee.gif
A zenék nagyon jól passzoltak a filmhez! smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: tya04, Jody, sMokEe.cLouD
2015. május 18. 20:23 #13030
- törölt felhasználó -    
Kurt Cobain: Montage of Heck (2015)
Pár perce fejeztem csak be és megmondom őszintén egy darabing ültem és csak bámultam a képernyőt, próbáltam feldolgozni a dolgokat. Rólam tudni kell azt, hogy - akár beteg, akár nem - rajongok a mentális betegségekkel küzdött hírességek életének megismeréséért. Kedvenc költőim közül is legtöbben öngyilkosságban haltak meg. Lehet ennek pszichés oka is, hogy tudok velük azonosulni, stb., de szeretnék megérteni minden ilyen embert és többet megtudni róluk. Kurt pedig már nagyon régóta az egyik kedvencem volt, a Nirvana az első olyan bandák közé tartozott, akik által megismertem és megszerettem a rock műfajt. Maga a film teljes mértékben rá fókuszált; a családi hátterére, a problémáira, stb. Már a címből kiderült, hogy ez a mű csak és kizárólag róla fog szólni, így nem is értem sok rajongó felháborodását, miszerint nem magával a Nirvanával foglalkozott. Mindegy is, nem akarom szaporítani a szót, csak a következőt tenném még hozzá a véleménynyilvánításhoz: 1) soha életemben nem szerettem a dokumentumfilmeket, mindegyiket untam, azonban ez a 2 óra x perc egy szempillantás alatt elment és élveztem minden percét, 2) a bevágások a naplókból tetszettek leginkább, tetszett a bennük lévő össze-visszaság, amiből azért mégiscsak összeállt az emberben, hogy miről is van szó, 3) ami NEM tetszett az az volt, hogy maga a film Kurtöt végig egy utolsó, drogosnak tüntette fel, aki borzasztó ember volt. De lehet csak nekem jött le ez, elképzelhető, hogy több megnézés után más véleménnyel lennék.
10/9,5
4 felhasználónak tetszik: Jolán, Jody, healy., Narcoleptic Dreamer
2015. május 20. 15:28 #13031
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Az utolsó jelentés (Breach - 2007)

Szól egy történet, miszerint a CIA azt állítja, hogy az FBI berkein belül spion van, ezért az ügyre ráállítanak egy totál amatőr emberkét, aki a helyi hírszerzésnél működött közre, mintsem a kémelhárításnál. A nagyokosok azt állítják, hogy Robert Hanssen évtizedek óta lopja az infókat és adja el még a 2000-res évek elején is az oroszoknak.

Nos, a sztori minden egyes megmozdulása igaz. Tényleg volt egy ilyen nevezetű kettős kém, aki már a hidegháború alatt az amerikai titkosított információkhoz hozzáférve adatokat lopott, majd eladta a szovjeteknek. Még a mai napig is a sitten ül, a huszonnégyből napi huszonhármat a magánzárkában tölt. Kemény. Magunk között szólva, nagyon kedvelem azokat a kémfilmeket, amelyek elrugaszkodnak a valóságtól és egy fiktív kavalkádban találjuk magunkat, ám talán még lenyűgözőbb az, ha a sztori részben vagy éppen teljesen megtörtént események alapján lett megírva. Az Utolsó jelentés pont ilyen kategória. Fantasztikus a Bourne trilógia is, de talán ez azaz egyik olyan film, ami a legjobban bemutatja azt, hogy a hírszerzés hogyan is működik. Nem pont az operatív tisztekre mentek rá, hanem egy totál hétköznapi emberre, akinek soha nem volt köze a beépüléshez vagy a kémkedéshez. Ryan Phillippe-ben kellemesen csalódtam, mert bár annyira soha sem volt hatalmas kedvencem, nem volt rossz Eric szerepében. Na, de aki a leghatalmasabbat alkotta, az természetesen Chris Cooper, az imént említett rossz bácsi szerepébe bújva. Fantasztikum volt, amit az alatt a másfél óra alatt leművelt! Olyan színészi vénája van annak az embernek, hogy a végére le is döbbentem, milyen szinten meg tudta jeleníteni az összeomlott Hanssent. Briliáns, átlagon felüli alakítást nyújtott. A film egyébiránt mégis csak a kémkedésre reflektál, ám az egyik főszereplőnk, Eric erkölcsi dilemmába kerül. Egyrészről helyteleníti Robert hazaárulását, más részről pedig emberként csodálja a kitartását, a bátorságát és az erejét. Emiatt érez még a legvégén is bűntudatot, mert bár megkönnyebbült miután az egész ügyet lezárták, de a végén mégis csak uramnak szólítja, amiből következtethetünk arra, hogy még a rossz tetteinek tudatában is elismeréssel adózik felé.

10/9 - Tetszett. Nem azt mondom, hogy a legjobb kémfilm, amit valaha láttam, de kifejezetten izgalmas, fordulatos volt, ahhoz képest, hogy egy valódi ügy sztoriját dolgozták fel. Nem volt fiktív és nem rugaszkodott el a valóságtól.
2015. május 20. 18:26 #13032
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Ex Machina
Évek óta várom a filmet és végre sikerült megnéznem. Sci-fi fanként lehet, hogy engem könnyebben meg tudott venni, de kevés ilyen filmélményben volt részem mostanában. Talán csak a Whiplash utáni katarzis múlta felül azt az állapotot, amit most érzek az Ex Machina után. Zseniális dramaturgia, a három színész profin megoldja a feladatait, valamint a félelmetes, hideg atmoszféra, a zene is hozzárak az eredményhez. Intelligens film a műfajon belül tekintve is, nagyon súlyos mondatok hangzanak el benne. Garlandot mindig nagyon szerettem, végre a rendezői székből alkotott valami maradandót.
9/10
5 felhasználónak tetszik: Alison Lerman, Lady Suzy, sMokEe.cLouD, Appalache, Bessie
2015. május 20. 19:18 #13033
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
The Runaways – A rocker csajok (2010)
A bandát is szeretem, és ez pont jó volt arra, hogy megismerjem egy kicsit részletesebben a történetüket. Én minden pillanatát élveztem a filmnek, és szerintem az alakítások is nagyon jók voltak. Kristen Stewart-ra nagyon illett Joan Jett szerepe, de Dakota Fanning sem okozott csalódást. Simán mondhatom, hogy új kedvenc filmre leltem.
10/9.5
2015. május 20. 21:05 #13034
princess254698
princess254698
visszatérő vendég
 
StátuszWalking dead is my drug♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.18.
Hozzászólás: 145
Csatolások: 43
Azonosító: 243920
Offline offline
the walking dead thumbsup.gif
2015. május 20. 21:12 #13035
Novaa
Novaa
visszatérő vendég
 
StátuszI've got too many calories for you to lick
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.07.22.
Hozzászólás: 293
Csatolások: 0
Azonosító: 229968
Offline offline
2 hét múlva örökké biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: EmilyTaylor
2015. május 21. 09:43 #13036
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6376
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Toy Soldiers - A Terror iskolája

A barátom vett rá, hogy megnézzem Vele, mert náluk ez családi klasszikusnak minősül. Megmondta, hogy nem kereshetek rá a filmre, semmilyen oldalon, mert amúgy én mindig filmezés előtt szeretek nagyjából képben lenni a korszakkal, készítőkkel, szereplőkkel sztorival stb, még akkor is, ha elrontom ezzel a saját szórakozásomat, az én hibám, de sajnos nem tudok leszokni. A film mindenesetre nagyon izgalmas volt, hihetetlen, hogy Sean Astin mennyire jól nézett ki, na persze nem csupán ez jött le filmről. Sem pedig a Gyűrűk urás Samu, (mert nem szeretek skatulyába zárni színészeket) habár a poén kedvéért elordítottuk magunkat, ahogy feltűnt a képernyőn a srác.tongue.gif Egy tipikus, 90-es évekbeli film, már ami a filmes technikákat illeti, kicsit nosztalgikus is volt, rengeteg kedvenc alkotásom beugrott, valamelyik jelentről. Izgalmas, fordulatos, eléggé véres akciójelenetekkel fűszerezve, vagyis Mind a 20 körmöm lerágtam, úgy izgultam az amúgy mégis kiszámítható végkifejleten. biggrin.gif A szinkron tökéletes, a színészek is jó választások. Néhány történetszálat nem tudtam hova tenni, így a New yorki maffiával olyan keresztapa feelingje lett a filmnek, de abból is a nyugdíjazott fajta, nem érzetem sem a súlyát, sem pedig a hatalmát a pasinak, nem értettem, miért kellett belerakni a jeleneteit, és egyfajta fenyegetésként "felléptetni" ha végül semmi sem sült ki belőle. A film végén már szinte vártam, hogy ő fog beugrani az ablakon, és a törött üvegdarabokkal jól ütőeren szúrni a csávót, aki megölette a fiát. tongue.gif
Ettől eltekintve többször nézhetős film.
10/9
2015. május 21. 10:10 #13037
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Adaline varázslatos élete (The Age of Adaline,2015)


Szerencsére csak összejött moziban nézni. laugh.gif Egy kicsit másabb volt mint amire számítottam és az első fele számomra elég unalmas volt,onnantól indultak be jobban a dolgok,hogy meglátogatták Ellis szüleit. Pár dologra én azért kíváncsi lettem volna Adaline életével kapcsolatban,lehet,hogy egy kicsit másként mutattam volna be a történetét,bár tetszett ahogy a "narrátor" (az nem William volt?) elmesélte mi történt meg ahogy mindkét balesetnél elmondta mi történik pontosan. blush.gif Valaki véleménye miatt azt hittem Adaline majd meghal a második balesetben,de akkor csalódtam volna. Így úgy gondolom tökéletes befejezése volt a filmnek. blush.gif Mondjuk reméltem,hogy majd elújságolja,hogy végre öregszik de így is jó volt. laugh.gif Teljes mértékben megvoltam elégedve Blake Lively ( heart.gif ) munkájával és nagyon örülök,hogy bár csak kicsi szerepe volt de Amanda Crew ( heart.gif ) is szerepelt benne. laugh.gif Számomra Harrison Ford,Ellen Burstyn,Michiel Huisman és Kathy Baker is szimpatikusak voltak. smileeee.gif Tetszett ahogy William állt a lányhoz egész végig. blush.gif Bevallom őszintén sokszor megkönnyeztem a filmet.Az örök élet tényleg nem ér semmit ha nincs akivel megoszthatnád. blush.gif

10/9
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, sMokEe.cLouD, awwparadise
2015. május 21. 11:39 #13038
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Vadidegen * Perfect Stranger (2007)
Nem lett volna ez rossz, ha az eleje nem lett volna annyira hosszú és unalmas. A vége felé rendesen felpörögtek az események és amilyen csavarok voltak benne, az nem volt semmi, de sajnos összességében ez nekem annyira nem jött be. Halle Berry karakterét meg nagyon rühelltem, nem volt valami erkölcsös és jó ember.
5*10


Brooklyn mélyén * Brooklyn's Finest (2009)
Richard Gere, Ethan Hawke ( wub.gif ) és Antoine Fuqua ide vagy oda, ez rémes volt. Se eleje, se vége, az egész össze-vissza, egy szerethető karaktert nem találtam, az összes karakter aljas, becsvágyó és igencsak szemét volt, azért legalább egy jófiút tehettek volna bele. Nagy csalódás volt ez a film.
2*10


Valami követ * It Follows (2014)
Életem egyik legpocsékabb filmje. Már eleve a sztorija is bődületes hülyeség, és akkor még ott van mellette a szereplők rémes játéka, az egész film végig vontatott, semmi ijesztő dolog nincs benne. Elnézést, de, mégis van, Maika Monroe ijesztően rosszul játszott.
0*10
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2015. május 21. 18:08 #13039
- törölt felhasználó -    
Bait / Csali (2012)
Ha nem vesszük figyelembe a hanyag szerkesztést, és azt, hogy nagyon látszott a cápa grafikájánál és az összes vérjelenetnél, hogy mű, akkor annyira nem volt rossz, persze ezt főként Julian McMahon, Phoebe Tonkin és Xavier Samuel alakítása miatt mondanám. A sztorit magát nem értettem, egyszer csak az óceán a városba kerül - ami még oké lenne egy cunami vagy természeti katasztrófa miatt - de ennek konkrétan semmi értelme nem volt laugh.gif Egyszer megnézhető, de inkább nem ajánlom. rohog.gif
10/2

Unbroken / Rendítetetlen (2014)
Imádom a világháborús filmeket, ezért természetesen ezt is láttam. Nagyon tetszett az egész sztori, bár valljuk be, nem egy leányálom amin végigvezetett minket a történet. Jacket eddig is szerettem a Skins miatt, de ezzel a szereppel nagyot nőtt a szememben. Egyedül azt sajnálom, hogy a végén nem tudtuk meg, hogy Phil túlélte-e, és hogy mi lett a többiekkel a tábor után. Mindent egybevetve, izgalmas és lebilincselő film! blush.gif
10/10
1 felhasználónak tetszik: baisée
2015. május 22. 20:24 #13040
Appalache
Appalache
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.18.
Hozzászólás: 505
Csatolások: 15
Azonosító: 149552
Offline offline
(Részt vettem az Artmozik Éjszakáján.)

Jön Harold!
Köszönöm, nem. A skandináv vígjátéknak eddig két darabjával találkoztam, a 100 éves izével, aki blablabla, meg ezzel, és sajnos egyik se nyerte el a tetszésemet. Ez pláne nem. Erőltetett volt, teli suta dialógusokkal, logikátlan cselekményelemekkel, és egyre csak ismétlődő motívumokkal. Többször elbóbiskoltam rajta pár perc erejéig (egy-két mondat maradt ki csak, úgyhogy képes vagyok józanul ítélkezni), pedig csak este 7 óra volt! Azért kellett megnéznem egyébként, mert barátnőmmel nem fértünk be a Tenger dalára. Bár elmentünk volna inkább helyette sétálni! A teremből kimenni meg nem mertünk, mert sor közepén ültünk, és pofátlanság félbehagyni egy filmet, meg aztán élt bennünk a remény, hogy a vége majd megüt valamilyen mércét (nem történt meg).

Whiplash
Már 5-ször láttam moziban, most megnéztem hatodszorra is. A "Harold, aki jobban tette volna, ha lekapcsolja a tűzoltócsapokatvagymiket, mielőtt magára gyújtja a bútorboltját, mert akkor nem lépnek működésbe a tűz miatt, így Harold biztosan meghalt volna, és nem kellett volna végignézni róla egy dögunalmas filmet" (ez volt a címe, ugye?) után üresjárat volt egészen 11-ig, úgyhogy beültünk, és megnéztük ezt még egyszer. JAJAJAJAJAJAJAJAJAJAJ szent Simmonsra és Teller prófétára mondom, annyira jó ez a film, egyszerűen szavakba nem tudom önteni, mindent imádok benne, de különösen a vágást meg a zenét, meg úgy mindent, na. Nem viccelek, de hatodszorra is majdnem ugyanolyan izgalmat éreztem még mindig, mint az első alkalommal, hiába tudom már kívülről, hogy mikor mi fog történni. Meg az is vicces volt, hogy körülöttünk csupa Whiplash-szűz ült; cuki volt nézni a reakcióikat. Az utolsó 15 perce FENOMENÁLIS ÉS KÉSZ (a többi perc is az, de ez ráteszi a koronát az egész filmre).
Számomra az év, sőt az évtized filmélménye. Moziban a legjobb megnézni, Pesten még biztosan játsszák egy darabig, azt hiszem, a Toldiban még műsoron van, aki nem látta, kapja el!
(Akik már látták, azoktól kérdezném, hogy mit gondoltok Fletcher filozófiájáról? Egyetértetek vele?)

Ex Machina
Köszönöm, de. A tya04 által írt véleményhez már nem tudok mit hozzáfűzni. Minden szavaddal egyetértek. Csak annyit osztanék még meg, Domhnall Gleeson szívem bal pitvarának középpontja, Oscar Isaac meg a jobbé, ezelőtt is azok voltak, ezután is azok lesznek. Gondoltam, jobb, ha tudjátok.

Egy galamb leült egy ágra, hogy tűnődjön a létezésről
Borzasztó különös film, az egyszer szentigaz, mégsem tudok róla egy épkézláb véleményt alkotni, mert a felénél meglátogatott az álommanó, és rányomott arccal a mellettem lévő moziszékre, még jó, hogy nem ült benne senki:((( Annyit azonban tudok, hogy baromi nyomasztó volt az egész, már amit láttam belőle, és hogy biztosan meg fogom nézni még egyszer.

Éjjeli féreg
Ezt is láttam már a minifeszt előtt, de a barátnőm nem, viszont mindketten elaludtunk rajta (öregek vagyunk, úgy tűnik, tavaly bírtuk ébren egészen reggel 6-ig), pedig állati izgalmas filmecske, gyomorforgatóan felháborító jelenetekkel és egy kib.szottul zseniális Jake Gyllenhaal-lal (a cím fájóan találó). Csak ajánlani tudom.
Meg akartuk nézni a Hétköznapi vámpírokat is, de arra jutottunk, hogy ahhoz már túl fáradtak vagyunk:((
7 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, House Of Wax, Narcoleptic Dreamer, Lady Suzy, Bessie, SmileyZ, tya04
710 oldal 647 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!