Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2015. május 23. 13:36 #13041
Narcoleptic Dreamer
Narcoleptic Dreamer
új tag
 
Státusz"Today a reader, tomorrow a leader."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.01.24.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 3
Azonosító: 239445
Offline offline
A lázadó

A beavatottat is szerettem már, és többszöri nézést követően sem untam meg. A lázadó is tetszett, jobban is talán, mint az első rész, még mozis felvételen is. 10/8

Az élet habzsolva jó

Rengeteg Shailene filmet néztem meg az elmúlt időben. Ezt a filmet is szerettem, bár néha elült a történet és a cselekmény, ennek ellenére Shai és Miles Teller is jól játszottak, és a témaválasztás is érdekes volt számomra. 10/7

White Bird in a Blizzard

Nagyon vártam, hogy legyen jó feliratos felvétel és végre megnézhessem, a színészek névsora kecsegtető volt, a műfaj is, de... elég nagyot csalódtam. Unalmas volt, kiszámítható és néhol még érthetetlen is. 10/3

A pokolból

Johnny Depp ma már nekem kicsit lecsúszott, de akkor is imádom, mint színészt. És a korai karrierje egyszerűen Oscarért kiált. Például A pokolból című filmje is. Végig figyeltem, vártam a következő lépést, pedig nem először láttam. Érdekesen voltak megoldva a látomások is, a gyilkosságok is mutatva voltak, de nem estek túlzásba, mint például a Sweeney Toddnál. Johnnytól az egyik kedvenc filmem. 10/9

A megtisztulás éjszakája: Anarchia

Nem szokásom ennyire brutális filmeket nézni, de most kedvem és időm is volt hozzá, Frank Grillo-t szeretem, szóval leültem és... nem bántam meg! Tömérdek erőszak, érdekes jövőkép. A színészek véleményem szerint hitelesek voltak, meglepő fordulatokat is kaptam, szóval kitűnő időtöltés volt. 10/8.5

Mad Max - A harag útja

Tegnap este végre sikerült eljutni moziba és megnézni. Kicsit félve ültem be, mert óriási elvárásaim voltak, mint a látvány terén, mint a színészi alakítások terén, de tökéletesen megkaptam, amit vártam! A látvány tökéletes volt, kapkodtuk a fejünket, hogy mi is történik a vásznon. Kellően őrült volt az egész koncepció, a színkezelésért pedig hatalmas elismerés és köszönet George Millernek! meghajolo.gif Rengeteg filmet láttam már, de kevés ilyen szépen megkoreografált akciójelenetet és látványvilágot láttam eddig! Ugyanakkor a cselekmény pofonegyszerű, szinte semmilyen, a beszéd és a monológok a két órás filmből körülbelül fél órát vesznek el. A vágással sem volt semmi gond, parádés rendezői munka. Persze, a színészek nem brillíroztak, nem is ilyen szerepeket kaptam. Ami külön tetszett, hogy bár Mad Max a főszereplő, szerintem ő csak másodhegedűs volt Imperator Furiosa mellett (akit Charlize Theron alakított). Erős női karaktert kaptunk, ez pedig manapság hiányzik a vászonról. Pozitív sokkhatás alatt távoztunk a moziból. Nicholas Hoult karaktere pedig külön élmény volt! laugh.gif 10/10
4 felhasználónak tetszik: healy., Lady Suzy, House Of Wax, bitchina
2015. május 23. 16:42 #13042
healy.
healy.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.24.
Hozzászólás: 1192
Csatolások: 93
Azonosító: 240743
Offline offline
Psycho (1960)
Nem tudom, hogyan maradhatott ki eddig az életemből ez a film. Hiába, hogy több, mint ötven éves és nem is annyira durva horror, teljesen átvarázsol egy másik világba, a hatása alá vesz. Szerintem zseniális film. Sokkal többet ér, mint a mai, [többségében] unalmas horrorfilmek, egyszerűen leköti az embert, egy unalmas percem nem volt ebben az egy és háromnegyed órában. Ezek után pedig a Bates Motel nekem egy kötelező sorozat.
10/10
1 felhasználónak tetszik: Narcoleptic Dreamer
2015. május 23. 17:36 #13043
- törölt felhasználó -    
The Age of Adaline / Adaline varázslatos élete (2015)
Már nagyon kíváncsi voltam erre a filmre és ma végre megtudtam nézni. Nem bántam meg, mert egy csodás film. Egy percig sem tudtam unatkozni rajta. Nagyon érdekes és szép történet. A film hangulata is nagyon tetszik. Blake alakítása lenyűgöző, nekem nagyon tetszik, ahogy eljátszotta ezt a szerepét. A film vége is érdekes lett, nem gondoltam volna, hogy így végződik. Összességében szerintem egy remek film lett, csak ajánlani tudom.
10/10

http://www.kepfeltoltes.hu/150523/resize_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
5 felhasználónak tetszik: An_d_a, Lady Suzy, SmileyZ, Bettyke94, awwparadise
2015. május 23. 17:50 #13044
- törölt felhasználó -    
Avengers: Age of Ultron / Bosszuállók: Ultron kora (2015)
Két éve tűkön ülve várom már a folytatást és a rossz kritikák ellenére se csalódtam benne. Imádok mindent, ami Marvel, valahányszor kijön egy filmjük, az mindig felkerül a "muszáj megnézni" listámra. Nem egy rövid filmről beszélünk, azonban egy olyan pillanata se volt, amiben unatkoztam volna. Minden jelenet akció dús volt és izgalmas valamint még a drámai, feszült pillanatokba is tudtak néha humort csempészni. Most lehet, hogy egy kicsit a hardcore Marvel fangirl énem beszél, de úgy gondolom, hogy elképesztően király és látványos volt. Az effektek, a sok pörgős harcjelenet, minden ott volt. Szinte nem is találtam benne kivetnivalót. Sőt, még néhány könnycseppet is elmorzsoltam, aki már látta, az sejtheti, hogy miért... Örülök, hogy kicsit többet megtudtunk végre Nat múltjáról, mert tudni illik az egyik kedvenc bosszúállóm, ha már saját filmet nem is kap, legalább már kevésbé halvány, hogy miken is ment keresztül. Az ikrekkel kapcsolatban eleinte vegyes érzelmeim voltak, de nagyon a szívemhez nőttek. Amit azonban fölöslegesnek tartottam, az a Natasha és Bruce közötti szerelmi szál. Nem nagyon kezdtek vele semmit, csak belerakták a filmbe, olyan plusznak, legalább is nekem ennyi jött le belőle. Nélküle is kerek lett volna a történet. Ultron is eléggé semmilyen "főgonosz" volt. Sokan mondták ezt annak idején Lokira is, de én Ultronnál nem éreztem azt, hogy nagyon utálnom kéne. Persze, rosszak voltak a szándékai, de sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle. Na de egy szó, mint száz: mindenkinek ajánlom, aki szereti a Marvel-filmeket, mert ezt még a negatívumok ellenére is igazán kár lenne kihagyni.
10/9
4 felhasználónak tetszik: Narcoleptic Dreamer, Lady Suzy, House Of Wax, Bessie
2015. május 23. 19:11 #13045
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8803
Csatolások: 218377
Azonosító: 59785
Offline offline
Hotel Transylvania - Ahol a szörnyek lazulnak (2012)
Először is: mi ez az alcím? blink.gif Sok jót hallottam már a meséről, de egészen eddig nem tödőtem vele igazán. Nagy hiba volt. Nekem való agyament mese, hatalmas poénokkal (főleg a végén a repülős) és nagyszerű képkidolgozással (ahogy megcsinálták a denevéreket, az valami cukorfalat...). Plusz pont jár a Budapest-utalások miatt. 10/9
4 felhasználónak tetszik: AFCfan, An_d_a, Bessie, SmileyZ
2015. május 24. 11:30 #13046
dviki022
dviki022
visszatérő vendég
 
Státuszpadlizsán
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.02.25.
Hozzászólás: 291
Csatolások: 300
Azonosító: 240788
Offline offline
Indul a bakterház
Irodalomórán néztük, az előtt még egyszer se láttam, de hát én kiégtem rajta. Bendegúz a legjobb. Most írnák többet is, de én nem olyan családbul származom. _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: AFCfan, Rocket, Szandi0820, Sally Sparrow, SmileyZ
2015. május 24. 13:26 #13047
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
A galaxis őrzői/Guardians of the Galaxy (2014)

Sosem rajongtam a Marvel filmekért, de A galaxis őrzői előzetese már anno megtetszett, csak sajnos senki sem akart velem eljönni moziba. Miután több véleményt hallottam, eldöntöttem, hogy ideje megnézem. A film eleje baromira tetszett, de szerintem a vége egyre laposabb lett. Egy kicsit csalódás is volt a vége, mert egy nagy, akciódús harcot vártam, de helyette mást kaptam. Gamorát, Nebulát, Mordályt és Grootot nagyon bírtam, és azt zárójelben megjegyezém, hogy Ronan egy pindúrkát egy draenei paladinra emlékeztetett. Egy szó, mint száz, jó film lett, és azért kíváncsi vagyok, hogy a második rész hogy sikerül. biggrin.gif

10/8
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2015. május 24. 14:19 #13048
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Hajrá csajok 1 (2000) ; Hajrá csajok,újra (2004) ; Hajrá csajok 3 (2006)

Tartottam egy kis tinifilm maratont barátnőimmel,kikapcsolódásnak tökéletes volt. smileeee.gif Tény,hogy nem Oscar-díjas alkotások,de mi jól elvoltunk velük.Természetesen voltak olyan részek,amin sírva nevettünk,és nem azért,mert vicces volt a jelenet,de jó elfoglaltság volt nézni őket.Aztán lehet csak azért tetszett ennyire,mert társasággal néztem,de ez annyira nem is fontos. smileeee.gif

10/10 wub.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, awwparadise
2015. május 24. 17:35 #13049
- törölt felhasználó -    
A tökéletes trükk (2006)

Sok jót olvastam róla, ezért a napokban szépen leültem, és megnéztem. Ez egy olyan film, amire oda kell koncentrálni, különben az ember elveszti a fonalat. Végig lekötött, volt egy magával ragadó hangulata, szóval összességében tetszett. A végére mondjuk már nem tudtam, mi történik. Kb így "Most akkor mi van? Most akkor meghalt vagy nem halt meg, a hasonmást lőtték le, vagy az igazit, vagy mi??" biggrin.gif Szóval kellett egy kis idő, amíg mindent megértettem. Jó kis film, párszor még biztosan megnézem majd a jövőben. smileeee.gif

10/8
1 felhasználónak tetszik: awwparadise
2015. május 24. 20:05 #13050
baisée
baisée
unappreciated artist
 
Státuszsilence outside, screaming inside..
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.25.
Hozzászólás: 5292
Csatolások: 284135
Azonosító: 204424
Offline offline
Mad Max: A harag útja (2015)
Szerintem ez a vélemény után az egész világ engem fog utálni..
Lehet, hogy velem van a baj, nem tudom, de ez valami borzalmas volt. Unalmas, unalmas és borzalmas. Ilyen lassan még egyik két órás film sem telt el. Esküszöm, hogy ennél még a Grand Budapest Hotelt, vagy a Hobbit új részét is jobban élveztem (pedig azok sem tetszettek). Nekem a történet egy nagy nulla volt. A kedvencem az volt, amikor az utolsó két órában rájöttek, hogy igazából a semmiért utazták át a fél világot. És abban a pillanatban nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy röhögjek. Elpocsékoltak egy nyomorult órát, autó robbantásokat, a semmiért.. Tom Hardy a filmben egy két lábon járó idézetes oldalnak felelt meg. Ha megszólalt (ami csoda volt, hogy nem csak dolgokat nyögdösött) akkor olyan magvas gondolatokat mondott, hogy csak na.
Az egyetlen jó ebben a borzalmas maszlagban a látványvilág volt. Azt aláírom, hogy nagyon jó lett és azért még nagyobb elismerés, hogy a kocsi robbantások meg minden ami azokon a halál járgányokon történt, azt nem csak számítógéppel csinálták. Ez az egyért megérte kiadnom rá pénzt, de másért nem.
10/2
4 felhasználónak tetszik: tya04, bitchina, ozoli, goldman
2015. május 25. 14:13 #13051
rammievengeance
rammievengeance
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 2007
Csatolások: 5022
Azonosító: 227324
Offline offline
Avenged Sevenfold - All Excess DVD heart.gif
Nem tudom, mennyire sorolható film kategóriába, de egy órás az egész, plusz a kiegészítő videók, szóval szerintem jöhet ide.
Eddig még csak kis részleteket láttam belőle, nem is tudom, miért nem néztem meg idáig, de ma megszereztem, és egyből végig is néztem minden videót. Amikor Zacky-ről volt szó, még meg is könnyeztem, komolyan. Ahogy beszélt az interjúk során, ahogy elmesélte a saját kis sztoriját, meghatott. A többiek is remek dolgokat mondtak, sokat nevettem és sok dolgot tudtam meg. Borzasztó jó volt ezt látni, lehet, hogy mindjárt megnézem újból. (:
10/10*
2015. május 25. 16:27 #13052
- törölt felhasználó -    
A csajok bosszúja / The Other Woman (2014)

Ez a film totál abszurd volt, de mégis nagyon jó! Voltak kellő poénok, látvány és kerek sztori, ahogy kell. Nem szokványos volt az egyszer biztos. Örülök, hogy vannak még olyan filmek amik egy szokatlan, új csomagolásban képesek feldolgozni egy ilyen fontosságú helyzetet. A szereplőgárda is elég erősen volt összeválogatva így pedig összességében nekem tetszett. 9.5/10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Bettyke94
2015. május 25. 17:21 #13053
- törölt felhasználó -    
Szakíts ha bírsz thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, awwparadise
2015. május 25. 21:09 #13054
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (aloerie @ 2015.05.21. 18:08)
Bait / Csali (2012)
Ha nem vesszük figyelembe a hanyag szerkesztést, és azt, hogy nagyon látszott a cápa grafikájánál és az összes vérjelenetnél, hogy mű, akkor annyira nem volt rossz, persze ezt főként Julian McMahon, Phoebe Tonkin és Xavier Samuel alakítása miatt mondanám. A sztorit magát nem értettem, egyszer csak az óceán a városba kerül - ami még oké lenne egy cunami vagy természeti katasztrófa miatt - de ennek konkrétan semmi értelme nem volt laugh.gif Egyszer megnézhető, de inkább nem ajánlom. rohog.gif
10/2

na látod pár évvel ezelőtt láttam a baitet, de nekem tetszett. Hiába volt nagyon mű, valahogy mégis tetszett. Jó, talán mert végig olvadoztam Xavin. rohog.gif Ha jól emlékszem Cariba Heine is benne volt, de egy szörnyen idegesítő p*csát játszott. rohog.gif Egy valamit én sem ajánlanék: a The Babadook filmet. Az is ausztrál, de valami borzalom. Nagyon.
Egyébként ha már filmekről van szó, megnéztem végre az


Avengers: Age of Ultron

jól kezdett. Pofás harcot dobtak össze a bosszúállók és a Hydra. biggrin.gif Ott még nem nagyon voltam oda az ikrektől. A tivornyán jót röhögtem. Imádtam látni a srácokat, amint lazulnak. biggrin.gif Vagy amikor próbálták felvenni Thor pörölyét. Egyébként Ultron nekem sem tűnt olyan szupergonosznak. Arról nem is beszélve, hogy bírtam a szóvicceit. Igen, szerintem is tök felesleg volt Nat és Bruce románca. Nagyon hiteltelen volt. Víziót viszont nagyon csíptem (nemcsak Paul Bettany miatt rohog.gif ). De számomra még mindig Thor a legjobb. wub.gif A vége akciódús volt, imádtam. Sorolhatnám hogy miket, de akkor itt aludnék el reggelig. rohog.gif
9/10

Jupiter ascending
Tegnap néztem meg, és oda voltam meg vissza. Mila szép volt mint mindig. A kezdés is nagyon szép volt, és találó. Érdekes volt látni a történteket, ahogy kibontakoznak. Egy hétköznapi világból, hirtelen átváltottunk egy idegen, világon kívüli fantasztikus történetbe. Az, hogy cseppenként adagolták, az nagyon jó volt. Egyszerűen nem tudtam sose mi fog jönni. Milyen új fajokat látunk, milyen világunkon kívüli összeesküvések és politikai érdekek csapnak össze, a különböző lények, teremtmények hogyan viselkednek, stb...
Benne egy szerelmi történettel, és egy kis akcióval (és most sem halt meg Sean Bean rohog.gif ). Leszámítva a szokásos szerelmi történetet, tökéletes volt.
10/10

Ex machina
ezt is csak azért néztem meg, mert először úgy láttam jó kritikákat írtak róla. Fantasztikus volt! Nagyon a hatása alá kerültem. A történet egyszerű volt, pár szereplővel, mégis képesek voltak olyan dolgokat boncolni, amik gondolkodásra késztetnek. Egyszerűsége ellenére nagyon feszült volt végig a film. Volt, hogy én is megkérdőjeleztem azt, hogy a főszereplő ember vagy nem? Esetleg pont őrajta kísérleteznek? De úgy egyébként is nagyon sok kérdést felvet a film, amit okosan nem válaszol meg, ránk bízza ezt. Tetszett, hogy a vége lezáratlan lett. meghajolo.gif Nem egyszerű, csak nagyszerű. Rég láttam ilyet.
10/10
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, baisée, duracell
2015. május 26. 08:09 #13055
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Wings of Fame / A hírnév szárnyán (1990)

Spoileres lehet a leírás smileeee.gif

Már régóta pihent a fóliás DVD a polcon és ugyanilyen régóta meg akartam már nézni, csak egyszerűen nem nagyon volt rá lehetőség. Nos, tegnap este végre... Anno a boltban tépelődtem picit, mihez kezdjek a lemezzel, megvegyem vagy csak töltsem le, mert mi van, ha nem olyan jó és akkor... Szóval értitek. A történet érdekesnek tűnt ezért végül a vásárlás mellett döntöttem. És milyen jól tettem! ohmy.gif biggrin.gif

A film alaptörténete kifejezetten ötletes és egyedi. Adott egy híres színész, aki könyvet ír. Később derül ki, hogy az a bizonyos színész a kéziratot úgy lopta, egy fiatal, tehetséges, feltörekvő írótól, aki vágyik a hírnévre, de emiatt nem ő válik sikeressé, hanem a már eleve ünnepelt filmsztár. Gondol egyet, hogy ha már a könyvével nem is, de a azzal híres lesz és bevonul a köztudatba, hogy végez a plagista színésszel. Igen ám, de ahogy lepuffantja, őt is baleset éri és egyszerre kerülnek át a másvilágra...

Mivel mindketten híresek lettek a Földön, ezért a túlvilágon az ún. Hírességek Hoteljébe kerülnek, ahol olyan más vendégek is laknak, mint pl. Albert Einstein, Hemingway, a Lindbergh bébi, Lassie, sorozatgyilkosok, stb. rohog.gif A túlvilágon való létezés ezen kiváltsága azonban csak addig tart, amíg emlékeznek azokra, akik ide kerülnek. Amint megcsappan a népszerűségük, a panorámás tetőtéri szobát felváltja a pince, majd a teljes feledésbe merülést követően száműzik őket a szigetről a végtelen tengerbe, ahová a többi "névtelent".

Brian és Valentin népszerűsége párhuzamos egymással, hiszen haláluk összefonódik. Brian közben megismerkedik egy amnéziás lánnyal is a szigeten, akinek fogalma sincs arról, ki volt életében pontosan és azt sem hiszi el, hogy meghalt. A férfi beleszeret a furcsa lányba, s közösen próbálják kideríteni, ki lehetett ő, de nem járnak sikerrel azon túl, hogy egy francia énekesnő volt.

Elérkezik a nagy parti napja, amikor is szelektálják a vendégeket. Ezúttal Brian és Valentin is a feledés homályába merült, így ők is a rácsok túloldalára, ketrecbe kerülnek. Az est folyamán "tombolasorsolásra" is sor kerül, ahol a szerencsés kiválasztott Brian. Visszatérhet az élők közé és magával vihet egy személyt a hotelből...

Szerintem ez a film egészen elképesztő... Nem nagyon láttam még hasonlót, sem ötletben, sem kivitelezésben... Lassan csordogál a történet, de én egyetlen percét sem untam... A színészi játék nagyszerű. Peter O'Toole remekül hozza a magától elszállt, majd magába zuhant és összetört "színészóriást", míg Colin Firth a fiatal, öntörvényű, mégis a történet folyamán szelídülő és észhez térő kezdő írót. S bár a nagyon fiatal Colin nekem mint férfi nem igazán jön be, itt, 30 évesen azért már nem zavartam volna el... rohog.gif

A befejezés egyesek szerint túlságosan csöpögős lett, szerintem viszont nem. Sőt, kifejezetten örültem, hogy nem úgy végződött, mint ahogy számítottam rá. Ez így volt kerek és tökéletes. Aki szereti a kicsit elvontabb, művészibb és egyedibb filmeket, feltétlenül nézze meg, mert ez valóban egy rendkívül különleges darab, ami nem jön szembe lépten-nyomon. smileeee.gif

Sokáig nem értettem egyébként, hogy miért 16-os karikás darab, de aztán csak rájöttem. rohog.gif A nagyon prűdek ne nézzék meg. biggrin.gif

A pontom 10/10 ! thumbsup.gif

http://41.media.tumblr.com/b9b9c5d6f32f745a4f3457f8d97e2c71/tumblr_nkuhukYiAU1u4i0v3o1_1280.jpg
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Bessie, awwparadise
2015. május 26. 08:41 #13056
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Mad Max - A harag útja * Mad Max: Fury Road (2015)
Mikor megláttam az előzetest felkeltette a figyelmemet, de nem voltam benne biztos, hogyan is álljak hozzá. Az első három Mad Max film közül nekem csak az első tetszett igazán, habár az sem volt a legnagyobb akciófilm a világon, de nekem az bejött. A második és harmadik rész már kevésbé, szóval ebben a tekintetben nem tudtam mit lehet még kihozni, már a harmadik rész is elképesztően nyögvenyelős lett.
Így utólag visszagondolva nagyon bánt, hogy nem láthattam moziban, mert annak ellenére hogyan álltam a filmhez, a történethez, a szereplőkhöz, annak ellenére elképesztően jó lett ez a film. Nem gondoltam volna, hogy ennyire rendben lesz és, hogy ennyire tetszeni fog. Nagyon tetszett, hogy annyi akció jelenet volt, csak kapkodtam a fejem, hogy mennyi ideig tartottak azok a jelenetek, meg aztán ez tényleg arról szólt, visszaadta a Mad Max életstílust amit mondjuk a harmadik rész rendesen lerombolt. A látványvilág az baromi jó lett, ezt azért tényleg érdemes lett volna 3D-ben megtekinteni.
Tom Hardy sosem tartozott a kedvenceim közé, valahogy nekem sosem jött át a játéka, igazából itt se nagyon, bár mentségére szolgáljon, hogy Max karaktere nem egy nagy kitörési lehetőség. Már Mel Gibson-nál is érdekesen néztem, mert én azért Max karakterét egészen máshogy képzelném el, mivel Mel Gibson szimpatikusabb mint színész ezért mondanám azt inkább, hogy ő jobb Max volt, bár mondom, ezt a karaktert azért nem megerőltető eljátszani.
Charlize Theron meglepetés volt, mert habár az ő karaktere se volt színészileg nagy kihívás, mégis megállta a helyét, nem igazán gondoltam volna róla, de itt most kivételesen bejött a játéka.
Viszont aki szerintem színészileg elvitte az egészet az Nicholas Hoult volt, tőle most először láttam igazi színészkedést, teljesen más volt mint eddig, és nagyon hiteles is volt, őt nagyon megdicsérném mert ő remekül játszott.
Én nekem teljesen elnyerte a tetszésemet, habár voltak benne nagyon őrült dolgok, de végső soron ez a film erről szól. A látvány, a harcok mind nagyon jók voltak, talán pár értelmesebb párbeszéd hiányzott, de ezt megbocsátottam.

10*10


A bíró * The Judge (2014)
Ez a film számomra hatalmas csalódás volt és a jó értelemben. Nem gondoltam volna, hogy ennyire magával ragad majd a történet, a szereplők, a párbeszédek és a színészi játékok. Nagyon tetszett, elképesztően nagy hatással volt rám ez a film.
Robert Duvall elképesztően jól játszott, nagyon tehetséges színész, ezt persze eddig is tudtuk, de most sem okozott csalódást. Nehéz egy ilyen karaktert szerintem eljátszani, pláne ennyire hitelesen, le a kalappal előtte.
Hatalmas nagy kedvencemben sem csalódtam: Robert Downey Jr. heart.gif Igen, talán nem volt maga a karakter annyira idegen tőle, de én ezért nem vonok le pontot, mert ezt a karaktert, az ilyen karaktereket állati jól tudja hozni és szerintem csak ez a fontos. Tetszett ez a karakter, mert egyszerre volt arrogáns és szörnyen érzelmes. Mikor elsírta magát a tárgyalás vége után, nekem könnyek szaladtak a szemembe, nagyon megható volt.
Vera Farmiga-t is nagyon kedvelem, őt is jó volt látni, akárcsak Leighton Meester-t bár az ő karakterét annyira nem értettem minek hozták bele. Vera karakterét még megértem, a nagy szerelem, ezt értem, de Leighton szerepe szerintem nem kellett volna, tekintve, hogy a végén nem is zárták le ezt a fonalat mert engem érdekelt volna, hogy akkor most elváltak-e Hank-ék, a kislánya kihez került, Samantha-val összejöttek-e mondjuk erre persze kaptunk egy kisebb utalást, meg arra is, hogy akkor végül is Hank hazaköltözött bár ezt sem tudhatjuk biztosan.
Lehet, hogy kiszámítható film, lehet, hogy már látott ilyet a világ, de nekem ez akkor is tudott újat mutatni, nagyszerű színészeket sorakoztattak fel, nagyon lekötött pedig nem tudtam, hogy lehet ezt elhúzni 2 óra 20 percig, de sikerült nekik, én mondjuk még tovább is néztem volna, nagyon megfogott ez a film.

10*10


A csontember * The Bone Collector (1999)
Ettől viszont egy picit többet vártam. Nem volt rossz, izgalmas is volt, a végén pedig nekem meglepetés volt, hogy ki is az elkövető, de valahogy vártam bele egy pici pluszt amit nem kaptam meg.
Angelina Jolie és Denzel Washington viszont nagyon jó párosítás volt, mindketten nagyon jól játszottak, a közös jeleneteiket pedig nagyon szerettem.

6*10
3 felhasználónak tetszik: Narcoleptic Dreamer, SmileyZ, Bessie
2015. május 26. 10:02 #13057
Virginia2
Virginia2
új tag
 
StátuszSpring time
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.01.03.
Hozzászólás: 64
Csatolások: 30
Azonosító: 193135
Offline offline
It's complicated
A hétvégén néztem meg a családdal, és még nem nagyon hallottam róla előtte, de nagyon tetszett. Vicces, szórakoztató filmről van szó. Szerepel benne; Meryl Streep, aki ismerős lehet a Mamma Mia-ból, The Iron-Lady-ből. Zoe Kazan, akit ismerhetek a Fejbenjáró bűnből, illetve olyan színészek is szerepet kaptak a filmben, mint Alec Baldwin, Steve Martin, John Krasinski, Hunter Parrish.

8-9/10
Az egész pontszámot azért még sem adnám meg a filmnek, bár én egy kicsit szenvedtem a filmen. _nevet.gif Ezért van a nyolc pont, de ha azt eltekintjük megadom a kilenc pontot is, mert csak én és a húgom képes egy filmen szenvedni. thumbsup.gif De amúgy rengeteget lehet rajta nevetni. (:
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ
2015. május 26. 12:56 #13058
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
A lázadó (Insurgent,2015)

Az első részhez hasonlóan ez is unalmas volt és még mindig nem értem mi olyan nagy szám ebben,de azért tetszett,számomra az első résznél mindenképpen jobb volt. blush.gif Shailene Woodley-nak jól áll a rövid haj és bár kedvelem azért sok nála jobb színésznő van szerintem. blush.gif Kate Winslet mindig is a kedvencem volt,az ő karakterét most jobban bírtam mint az előző részben és örülök,hogy Daniel Dae Kim is szerepet kapott benne. blush.gif Miles Tellernek jól áll ez a karakter,szerintem az életben is igencsak hasonló lehet ami szerintem egyáltalán nem jó,nem is kedveltem őt benne túlzottan. blush.gif Naomi Watts-ot kedveltem,de a kedvencem egyértelműen Theo James volt.Miatta akartam a leginkább megnézni. blush.gif Ha ő nem lenne benne nem hiszem,hogy megnéztem volna blush.gif

10/8

A magányos lovas (The Lone Ranger,2013)

Okés,kissé hülyeség volt,de Johnny Depp-et mindig is kedveltem és ebben a filmben is levett a lábamról. laugh.gif Armie Hammer és Helena Bonham Carter szintén plusz pontok voltak és csak most jöttem rá,hogy a filmben nem is Michelle Monaghan szerepel hanem Ruth Wilson blink.gif Esküdni mertem volna,hogy Michelle az... blink.gif Nekem tetszett,néha meg a zenei aláfestés miatt nevettem jókat,nem is amiatt amit csináltak. rohog.gif

10/9

Pound of Flesh (2015)

Hát ebben aztán semmi különleges nem volt.Jean-Claude Van Damme miatt néztem meg,de semmi újdonság nem volt benne.Teljesen mást vártam. blush.gif Nem volt rossz,csak annyira...tucat film volt. blush.gif

10/6
2 felhasználónak tetszik: Bessie, House Of Wax
2015. május 26. 14:38 #13059
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Idézet (baisée @ 2015.05.24. 20:05)
Mad Max: A harag útja (2015)
Szerintem ez a vélemény után az egész világ engem fog utálni..
Lehet, hogy velem van a baj, nem tudom, de ez valami borzalmas volt. Unalmas, unalmas és borzalmas. Ilyen lassan még egyik két órás film sem telt el. Esküszöm, hogy ennél még a Grand Budapest Hotelt, vagy a Hobbit új részét is jobban élveztem (pedig azok sem tetszettek). Nekem a történet egy nagy nulla volt. A kedvencem az volt, amikor az utolsó két órában rájöttek, hogy igazából a semmiért utazták át a fél világot. És abban a pillanatban nem tudtam eldönteni, hogy sírjak vagy röhögjek. Elpocsékoltak egy nyomorult órát, autó robbantásokat, a semmiért.. Tom Hardy a filmben egy két lábon járó idézetes oldalnak felelt meg. Ha megszólalt (ami csoda volt, hogy nem csak dolgokat nyögdösött) akkor olyan magvas gondolatokat mondott, hogy csak na.
Az egyetlen jó ebben a borzalmas maszlagban a látványvilág volt. Azt aláírom, hogy nagyon jó lett és azért még nagyobb elismerés, hogy a kocsi robbantások meg minden ami azokon a halál járgányokon történt, azt nem csak számítógéppel csinálták. Ez az egyért megérte kiadnom rá pénzt, de másért nem.
10/2

ATYAÚRISTEN Már ketten vagyunk!

Mad Max - A harag útja
Bírom a steam-punkot, de ennyi. Év legnagyobb csalódása. Borzalmas.
2/10
2 felhasználónak tetszik: baisée, goldman
2015. május 26. 23:57 #13060
princess254698
princess254698
visszatérő vendég
 
StátuszWalking dead is my drug♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.05.18.
Hozzászólás: 145
Csatolások: 43
Azonosító: 243920
Offline offline
penge2
thumbsup.gif cool.gif
2 felhasználónak tetszik: Rocket, LaDySmIth
710 oldal 648 649 650 651 652 653 654 655 656 657 658
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!