Starity

Milyen filmet láttál legutóbb? II.

710 oldal 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2016. február 24. 11:10 #13521
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
A Szerelem Hullámhosszán * Sleepless in Seattle (1993)
Aranyos kis film volt, jókat mosolyogtam rajta, meg néha bevallom el is pityeredtem, főleg a végén.
8*10

Hátrálás * Regression (2015)
Az alapsztori nem volt rossz, a végén a fordulat pedig külön üdítő volt, de nekem egy kicsit lassú volt a film, plusz már az elején tudtam, hogy ki is a hunyó a dologban.
Ethan Hawke remekelt, mint mindig. Emma Watson játéka is tetszett. Aaron Ashmore-nak pedig külön örültem.

6*10

Backtrack (2015)
Nem volt rossz film, habár nekem túl vontatott volt. Viszont ebben is a végén volt egy csavar ami feldobta kicsit.
6*10

Aljas Nyolcas * The Hateful Eight (2015)
Hát, ez most nagyon nem jött át. Pedig szeretem Tarantino filmjeit, bár az is igaz, hogy kell hozzájuk egy alap hangulat, de én mindig is szerettem a filmjeit. Viszont ez, ebben a filmben összesen kb. 45 perc volt ami számomra értékelhető. A többi egy elnyújtott borzalom volt. Összeszedték a világ legirritálóbb karaktereit.
Egyedül két karakter volt akiket kedveltem, habár sajnos ők nem sokat szerepeltek, az egyik Channing Tatum karaktere volt a másik pedig Kate Hudson karaktere. Rajtuk kívül viszont mindenki szörnyen irritáló volt, pedig Samuel L. Jackson-t szeretem, Kurt Russell-t szeretem, Tim Roth-ot kedvelem. Színészi teljesítményt nézve nem panaszkodom mert mindenki kitett magáért.
Ez a film nekem sajnos nagy szenvedés volt, azt hittem sose lesz vége.

2*10
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. február 26. 21:37 #13522
- törölt felhasználó -    
Ben-Hur
9/10
Iszonyat sokszor láttam ezt a filmet olyan 10-szer már szinte biztos. Szerintem kisgyerekként láttam vagy 4-szer felnőttként pedig 5-ször 6-szor. Engem ez a film mai napig képes berántani. Ez főleg a főszereplő miatt lehet Charlton Heston-t egyszerűen imádom ahogy öregszem egyre jobban tudatosul bennem hogy Heston az egyik kedvenc színészem. A majmok bolygója az El Cid az Agónia és Extázis amiben Michelangelo-t alakítja a Kincses Sziget és a Ben Hur mind olyan filmek amiket szeretek és Heston mindegyikben nagyon jóóó! Most hogy magán emberként imádta a fegyvereket meg él harcosa volt az USA-ban a korlátlan fegyverviselésnek ezt én lexarom szerintem egy piszok jó színész volt az öreg. De mindenképpen a Ben-Hur a legemlékezetesebb alakítása és szerintem miatta is jó a film Heston nélkül csak egy átlagos "Bibliai"film lenne. Olyan kiállása van ennek a fickónak egy iszonyat badass figura. Maga a film pedig a Ben-Hur Judea hercegének története a herceg akiből rabszolga lesz, a rabszolga akiből ünnepelt Római fogathajtó válik,a fogathajtóból bosszúálló lázadó,a lázadóból pedig egy zavarodott elkeseredett gyűlölködő ember aki maga is a megváltást keresi a szentföldön. A története nem túl eredeti igazi tucat zsáner meg az a tipikus giccses epikus látványú történelmi film ami ekkoriban az 50-es években Hollywood-ot jellemezte. Ontotta magából Hollywood ez idő tájt az ilyen filmeket rengeteg Bibliai adaptáció és Ókori témájú film készült ebben az időben ezeket nevezték "szandálos"filmeknek. Az aranykora volt Hollywoodnak ez az időszak és a Ben Hur a legjobb példája annak hogy itt még a mozi tényleg a moziról szólt. A Ben-Hur mai szemmel nézve egy iszonyat túljátszott és nyálas és szájbarágós és baxottúl túl színesített mese film és ez valóban így van. DE a Ben-Hur még ma is éppen ettől működik mert azt teszi ami a dolga mesél mesél mesél és mesél és miközben nézi az ember érzi hogy ez az amiért szereti a filmeket ez az amiért a mozi képes elvarázsolni több órára és ezért szeretik sokan a filmeket. A Ben-Hur ezért mestermű a mai napig. És régebben olvastam hogy a Ben-Hur-t a nagybetűs moziként emlegetik és ez tényleg így van. Nekem egy ütött kopott eredeti műsoros videokazettán van meg és ahogy néztem semmit sem veszít az értékéből még úgy sem hogy a kazit már igen csak megviselte az idő. Charlton Heston és Stephen Boyd nagyon jó, a magyar szinkron nagyszerű, Miklós Rózsa epikus dallamai pedig ma is nagyszerű aláfestés adnak ennek a közel 4 órás grandiózus filmnek. A film zenéje egyébként nekem még nagylemezen is meg van! biggrin.gif A film végén lévő közel 20 perces fogathajtó verseny még mai szemmel is kibaxott jó el nem tudom képzelni ez micsoda meló lehetett leforgatni akkoriban. A gálya rabságban szenvedő Ben-Hur pillanatai pedig a film legjobb részei amikor ott ütemre eveznek arra a brutál zenére az ma is nagyon felkavaró a többiről nem is beszélve ahogy leláncolják az evezősöket a vízi csata előtt hogy esélyük se legyen a csata közben el hagyni a gályát. Szóval vannak a filmben értékes pillanatok is dögivel nem csak a giccs áradat. Én bevallom a film végét nem szeretem már gyerekként sem szerettem ez megtörtént a "csoda" szerintem nem is illik igazán a filmbe és vége pedig már nagyon szájbarágós és giccses....Jézus jelenléte végig kíséri a filmet de mindig csak akkor bukkan fel amikor Ben-Hurral keresztezi az útjuk egymást ezt a részét viszont mindig szerettem a filmnek. De én a hibái ellenére mindig nyugodt szívvel veszem elő ezt a filmet régebben mindig karácsonyhoz időzítettem a megnézését ezt mára már nem követem. A minden idők legjobb filmjének se lehetne nevezni a rengeteg oscar díja ellenére sem de valamit tud ez a film ami mára már kezd kikopni a mozikból......
Elvileg idén vagy jövőre jön a mozikba a Ben-Hur újrafeldolgozása ami elsősorban a könyvnek lesz az adaptációja és nem ennek a filmnek a rebootja! Én bevallom sokat nem várok az új filmtől mint mondtam ez a film nem a története miatt lett klasszikus hanem mert remek színészek remek zene és szív volt mögötte.
https://www.awesomestories.com/images/user/d810d7eb09.jpg
2 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, Bessie
2016. február 27. 19:07 #13523
silenc
silenc
#ALLFOR916
 
StátuszJust Saiyan.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.11.
Hozzászólás: 3549
Csatolások: 7784
Azonosító: 143058
Offline offline
Chihiro Szellemországban/Spirited Away (2001)

Mestermű. Hayao Miyazaki. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD, Jolie_77, Rocket
2016. február 28. 21:03 #13524
- törölt felhasználó -    
Gods of Egypt / Egyiptom istenei (2016)

http://www.kephost.com/images/2016/02/28/godsofegypt.jpg

Mára már a film címét beütve a keresőbe csak olyan cikkeket láttam, hogy ez a film lett az év bukása. Nos merész ezt így februárban kijelenteni, másrészről pedig én azt mondom, hogy minden hibájával együtt soha rosszabb film ne készüljön az USAban.
Számomra ez az év egyik legjobban várt alkotása. Azóta készülök rá beülni moziba, mióta 2014-ben napvilágra került, hogy elkezdték forgatni. Ehhez nagyrészben hozzájárult Gerard Butler, Nikolaj Coster-Waldau és Geoffrey Rush személye és egyáltalán nem mellesleg mindegy, hogy római, görög vagy egyiptomi istenekről legyen szó, számomra kötelező alkotás laugh.gif
A film egyébként valóban több sebből is vérzik. Aki a profi CGI miatt szeretné megnézni, az csalódni fog. Nem értek különösebben ezekhez a számítógéppel machinált effektekhez, mert számomra nem ez a lényeg, de tény, hogy voltak annyira gagyi megoldások e téren ebben a filmben, hogy még engem is zavart annyira kirívó volt. Annyira, hogy el kellett gondolkozzak, hogy milyen évet is írunk. Elvégre nem éppen kezdeti stádiumban van ez a CGI technológia...Jó párszor rikít a képi világról, hogy nem valódi, pedig ez határozottan zavarja a nézőt, aki próbálja beleélni magát a sztoriba.
A sztori nem mutat újat, hisz megszámolni sem tudom, hogy hányan hányféleképpen dolgozták fel az istenes mitológiát, viszont nem untatott, végig fenntartotta a figyelmem. Viszont mindenkit óva intenék a szinkronos verziótól, mert katasztrofális. Mikor meghallottam Gerard hangját egy kisebb fajta sokk ért.
A színészekre panasz nem lehet, bár Gerardot látni a főgonosz szerepben kissé szokatlan volt számomra. A legszimpatikusabb karakterek Hathor és Ra voltak valamint Anubis és Nephthys (a szépséges szárnyaival) is bent volt nálam a top 5-ben cool.gif Külön öröm volt számomra, hogy a szerelmi szálak nem vettek el a történetből a nyálas ömlengésekkel vagy egyebekkel, mert teljesen befogadhatóan oldották meg a romantikus vonalat. A poénokat nem éreztem erőltetettnek, sőt nem egyszer egységesen kezdett el nevetni a nézőtér és az általában jót jelent biggrin.gif A vége viszont folytatásért kiált, legalábbis elég lezáratlanul maradtak bizonyos szálak.
Összeségében nem éreztem kidobott pénznek a mozijegy árát. Sőt, ha megjelenik újra meg fogom nézni, de kizárólag eredeti nyelven. 10/7,5
4 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, Christo, Bessie
2016. február 29. 15:01 #13525
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Otthon, édes pokol (Home Sweet Hell - 2015)

Talán már van egy hete is, hogy ezt a filmet megnéztem, de még mindig nem tudom, hogy hányadán is állok vele. Trailer alapján sokkal inkább egy vígjátékra számít az ember, de ahogy halad előre a cselekmény és a történések sorozata, rádöbbensz, hogy ez valami teljesen más. A koncepció nem volt rossz, de a megvalósítás már annál inkább. Nos, egy film vagy legyen vígjáték vagy pszicho thriller, de a kettő együtt szerintem nem fér meg egymás mellett. Képtelen voltam élvezni a poénokat a történet súlyosságát tekintve, hiszen egy darabolásos előre eltervezett gyilkosságot nem lehet poénkodással oldani... és ez nem is sikerült. Vajon miért? Annyira igyekeztek Mona karakterét lazának és viccesnek megírni, hogy közben egy hidegvérű gyilkost csináltak belőle. A film tele volt kisarkított, sablonos, abszolúte kidolgozatlan karakterekkel - pl. Don az extra papucs, Dusty a hatalmas r*banc és Murphy a drogos agyon tetovált nők*rogató badass. Adtak egy-egy tulajdonságot a karaktereknek és a másfél-két órát ezekre alapozták. Kevés... marha kevés. Azt se vágtam, hogy mi a rákért kellett ennyire túlmagyarázni azt, hogy Don miért lépett félre házas létére. Annyira szájbarágós volt az első fél óra, hogy úgy éreztem magamat, mintha általános iskola első osztályában ülnék és olvasni tanítanak. Az első 30-40 percet leszámítva élvezhető volt, de annyira nem vágtam magamat hanyatt tőle. Megpróbálták a Holtodiglant - megint - meglovagolni kicsit poénosabb verzióba, de ez az egész visszafele sült el. Monában még egyébként volt kiaknázatlan lehetőség, hiszen ő alapvetően is egy beteg elme, de mintha az írók nem is akartak volna vele foglalkozni, pedig egyébiránt ő maga volt a film főattrakciója, maga a lényeg. Katherine Heigl hihetetlenül jól hozta a groteszk háziasszony-hidegvérű gyilkos szerepét, szinte hátán vitte az egész filmet. Rajta kívül azonban AJ Buckley nyújtott értékelhető alakítást, de a többi kábé sz*rt se ért. Jordana Brewsternek szerintem semmi keresnivalója a filmvásznon, az egyik legsz*rabb színésznő, akit valaha hátán hordott a Föld. unsure.gif

10/4 - Nem lett volna rossz, de ez sajnos nem jött össze. Katherine fantasztikus színésznő, de egymaga kevés volt ahhoz, hogy a színvonal egy kicsit feljebb kússzon.

Percy Jackson és az olimposziak - Villámtolvaj (Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief - 2010)

Mindig is hadilábon álltam a görög mitológiával, sőt mondhatni gyűlöltem és utáltam, amikor irodalom órán ezekkel a sz*rságokkal tömték a fejünket. Viszont meg kell mondjam, hogy ebben a koncepcióban igen is befogadta a gyomrom. Tény, nem igazán vagyok tisztában azzal, hogy ki kivel kavart, ki kitől született vagy éppen kinek ki a gyereke/apja/anyja, de érthető volt. Ez egy ifjúsági regény adaptációja, és meg is látszik. A történet főszereplői megint 15-16 évesek (milyen meglepő!), akiknek meg kell menteniük a világot. Adott egy kamasz fiú, aki egy hatalmas lúzer, és kiderül, hogy ő a Poszeidon fia, aki egyébiránt a világ megmentője. Lúzer gyerekből egy acélkemény akcióhős lesz. A színészi játék sajnos nulla, talán Logan tett hozzá valamicskét, de amúgy értékelhetetlen. Annabeth egy idegesítő p*csa, talán Grover az, akire azt tudnám mondani, hogy kellemes karakter könnyed humorral és olykori komolysággal megfűszerezve. A történet egyébként nagyon tetszett, a CGI is gyönyörű, sőt néhol egyenesen letaglózó. A legjobban egyébként Uma Thurman tetszett Medusaként, kár, hogy olyan hamar ki is nyírták.

10/5 - Tetszett, de ez egyszerű mese görög mitológiával megfűszerezve. Különösebb bajom nincs vele, de kiemelkedő színészi játékot egyik színésztől sem láthattunk.

Percy Jackson: Szörnyek tengere (Percy Jackson: Sea of Monsters - 2013)

Nos, ez a felvonás nekem sokkal jobban tetszett, mint a sablonos klisékkel teli első rész. Egyrészről a történet is sokkal gazdagabb, izgalmasabb, eseménydúsabb és kiszámíthatatlanabb volt, valamint a szereplők is kezdtek megkomolyodni. Percy most már nem csak egy mindenkit megmentő szuperhős, hanem egy olyan félisten, akinek emberi tulajdonságai megmaradtak és még mindig az önmagában való kételkedés a lételeme. Jó, talán kissé sablonos ez is, de végre a karakter elgondolkodott azon, hogy miért vagyok egyáltalán hős, jól csinálom azt amit csinálok. Pozitívként tudom betudni a főszereplő jellemfejlődését, hiszen már közel sem azt a nyafi kisfiút láthattuk, aki az első részben virnyogott amikor a fúria megtámadta. A történet fordulatokkal teli, izgalmasnak mondható. Tyson karaktere alapvetően pozitív, viszont a film végére oly annyira szerethetővé növi ki magát, hogy te magad is akaratlanul, de megszereted. Annabeth nem volt jobban idegesítő, mint az előzőben, de a szerepe még annál is semmitmondóbb, sőt csak úgy volt és kész. Benyögött egy-két mondatot, feldobott egy-két ötletet, de ezen kívül semmi. Örültem, hogy nem rá reflektált a sztori, de egy picike karakter fejlődést tőle is vártam volna. Ja, és a taxis nénik voltak benne a legjobbak. rohog.gif Némi Harry Potter utóhatást viszont éreztem rajta, ha már a taxinál tartunk. Nekem végig olyan érzetem volt, amikor a taxiban utaztak, mintha belecsöppentem volna a Harry Potterbeli Kóbor grimbuszba. Az effektek, a látvány, de még a hangeffektek is teljesen olyanok voltak.

10/7 - A sztori kifogástalan, imádtam, de a színészi játék megint egy jó nagy nulla... sajnos. Logan azért itt már többet nyújtott, de még ez sem az igazi. Tetszett, felkeltette az érdeklődésemet a történet, valószínűleg a harmadikat is meg fogom nézni, de még mindig az a véleményem, hogy ez egy kikapcsolódós otthoni mozira tökéletes csak. Nincs benne semmi extra, amivel kiemelkedne a fantasy kategóriából.
2016. február 29. 16:12 #13526
exoverdose
exoverdose
leech
 
StátuszSzerelemvirágot hajt a szív
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.05.28.
Hozzászólás: 2354
Csatolások: 1181
Azonosító: 226704
Offline offline
Mr. Nobody (2013)
https://40.media.tumblr.com/ae9073ec5d2d19370070fb8881bfbcac/tumblr_n9hw7lmtNr1tpst2ro1_540.png

Picit meglep, hogy egy ilyen remek filmet nem szinkronizáltak le magyarra. Amelyik filmben Jared Leto játszik, eleve rossz film nem lehet. biggrin.gif Nagyon szeretem a színészi játékát, és azt is tudom, hogy nem vállal el akármilyen szerepet. A Mr. Nobodyban sem csalódtam, eszméletlen film. Akinek nem tetszik: vagy nem érti, vagy utálja Letot. laugh.gif Nagy hatással volt rám ez a remekmű, biztosan megfogom még nézni. Valamint az is tetszett, hogy a nem épp könnyen emészthető témájának ellenére remekül csempészte bele a romantikát, amely abszolút nem hajlott át giccsbe. Eleve szeretem a mély nyomot hagyó, elgondolkodtató filmeket, de ez az alkotás az egyik kedvencemmé vált, úgy érzem. Jared Leto pedig, mint tudjuk, csodálatos színész.

10/10
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bessie
2016. február 29. 19:26 #13527
- törölt felhasználó -    
The Wolf Man / Farkasember (2010)

http://www.kephost.com/images/2016/02/29/wolfman_poster.jpg

Számomra kellemes csalódás volt a film. A történet és maga a vérfarkasos fantasy világ már nem újkeletű, sőt számos filmben dolgozták már fel ezt a mondakört. Viszont engem abban a pillanatban, hogy Lawrence hazatért Blackmoorba (szóval kb. a film első 10 percében) beszippantott az elképesztő látványvilág. Aprólékosan kidolgozott még az utolsó repedés az ódon, sötét utcaköveken is, a kastélyról már nem is beszélve, ami abszolút hitelesen mutatja, hogy a feleség halálával mondhatni megállt az idő. Valóban elhitették velem, hogy a 19. századi Angliában járunk. Nekem a vérfarkas maszk is tetszett. Láttam már korábban egészen amatőr próbálkozásokat is, de nekem bejött, hogy az emberi vonásait megtartva alkották meg a farkas "arcát".
Kellően véres és ütős volt, de ugyanakkor egy percig nem fogott el undor. Sőt kimondottan tetszett, hogy a durvább cincálós részeket nem próbálták meg a sötétségben elrejteni és ezzel nem bíztak mindent a néző fantáziájára, hanem jól kidolgozottan elénk tárták. Del Toro elmegyógyintézetbeli átváltozásának kivitelezéséért szintén minden elismerésem a látványért felelős stábnak, mert elképesztően hitelesre sikeredett. Szóval a látvány az 5* smileeee.gif
A színészek játéka is rendben volt. Benicio Del Torot korábban még nem láttam hasonló szerepben, mindenesetre átéléssel játszott, ahogy Emily Blunt karaktere is szerethető volt. Anthony Hopkinst meg már nem tudom hova magasztalni...ez az ember egy zseni a színészszakmában és minden szerepet maximális odaadással és hitelesen formál meg. Érdekes volt látni, hogy egy öregemberből hogy jön elő az állati ösztön és erő telihold idején.
Összeségében maradt bennem egy kicsi hiányérzet, talán a film vége miatt, de amúgy egyáltalán nem sorolnám a "gagyi vérfarkasos" filmek közé, sokkal inkább az izgalmas, zseniális látványvilágú alkotások közé. 10/8
1 felhasználónak tetszik: Jolie_77
2016. március 01. 20:58 #13528
- törölt felhasználó -    
Spring Breakers / Csajok szabadon (2013)
Régen láttam az előzetesét, így tudtam, hogy mire kell számítanom, miről szól a film, és tervbe volt véve már nagyon rég, hogy megnézem. De nem tetszett. Lehet nem voltam tegnap este olyan hangulatban, hogy jobban értékeljem a filmet, de azt vettem észre, hogy a második felétől azt néztem, mennyi van még hátra... Nem kötött le a film. Pedig érdekelt a sztori. Hát nem tudom, lehet hogy jobban tetszett volna, ha máskor nézem meg, ha nem vagyok ennyire fáradt. Vagy passz. Most nem érzem úgy, hogy adok majd neki egy második esélyt, aztán ki tudja.
10/4
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2016. március 02. 15:27 #13529
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
A fekete ötven árnyalata (The Fifty Shades of Black,2016)

Hát..jobb filmre számítottam,de voltak benne poénok amik tetszettek és amiken jókat nevettem. blush.gif

10/7

Deadpool (2016)

Ezzel csak annyi bajom van,hogy nagyon rossz minőségben láttam.Más nincs. rohog.gif Oké,voltak jelenetek amik nem jöttek be,amiket vagy hülyeségnek tartottam (vége fele azok a rajzolt figurák),vagy ami nekem kissé durva volt (nem is az,hogy durva volt,de amikor ilyen lett a külseje,azok a jelenetek nem lettek éppen a kedvenceim),de tele volt poénnal,már az első 10 percben szarrá röhögtem magam,én végig jót nevettem a filmen és várom,hogy kijöjjön jó minőségben is majd. laugh.gif A jelmez is elég klassz volt mellesleg és hát Ryan Reynolds nagyon ügyesen játszott. laugh.gif Remekül állt neki ez a karakter meghajolo.gif

10/9

Ico,a bátor lovacska (Ico, el caballito valiente,1982)

Egyik nagy gyerekkori kedvenc mesém. laugh.gif heart.gif Régóta le akartam már tölteni,de valahogy mindig elfelejtettem. blush.gif De egy hónapja végül csak leszedtem és megnéztem.A sok össze-vissza esésen nagyon jókat nevettem.Ico és Langaléta a kedvenceim,tetszenek a benne szereplő énekek is,a történet is,néha kissé durva,mármint ha az ember gyerek szemmel nézi,de nagyon jó volt újra látni. laugh.gif

10/10

The Starving Games (2013)

Cody Christian ( heart.gif ) miatt néztem meg,plusz kedvelem Maiara Walsh-t és Brant Daugherty-t is,de ez a film egy katasztrófa.Brutálisan rossz,már 3 perc után sz@rrá minősítettem.40 percet néztem meg,a többit átpörgettem,poén három ha volt benne és ennyi.Viszont a vége fele amikor a Feláldozhatókat utánozták az egész hiteles volt. blush.gif Ha Cody nem lett volna benne,ennyit sem néztem volna belőle.Senkinek nem ajánlom.

10/2 - Három szereplőnek.Osszák el. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2016. március 04. 22:08 #13530
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
A rajtaütés (The raid - Redemption - 2011)

Wow - csak ennyi jutott eszembe, amikor is az utolsó képkockák is leperegtek szemeim előtt. Ez egy fantasztikus akciófilm, ehhez kétség sem fér, és abszolút kiemelkedik műfajából. Ugyanaz a kategória, mégis érezni lehetett, hogy nem csak hollywoodi embörkék dolgoztak rajta, olyan szinten érezni lehetett a stílusbeli különbségeket. Nagyon sok helyen olvastam erről, és a kritikusok is pozitív véleménnyel voltak róla, ám egy percig sem gondoltam azt, hogy ennyire lebilincselő lesz ez a bizonyos másfél óra. Kifejezetten tetszett benne az, hogy nem akart több lenni, mint ami - egy sima akciófilm és kész. Természetesen vittek bele valamennyi drámát is (gondolok itt a főszereplő bátyjára), de nem mentek át csöpögős maszlagba, és sikerült megtartani azt, aminek is alapvetően indult. Persze tisztában vagyok azzal, hogy a vér nem igazi vér volt, de annyira élethűen mutatták benne a gyilkolászást, illetve a vérengzést (de beteg vagyok, hogy ilyenekre figyelek blink.gif ), hogy már kezdett nyomasztó lenni, annyira de annyira reális lett. Hihetetlenül örültem annak, hogy az első 40 perc után kifogytunk a lőszerekből és nem az M4-es automata gépkarabéllyal tolták egész végig. Kaptunk egy csipetnyi harcművészetet, ami mellé belecsempészték a kick-boksz elemeket is, és az egész olyan übermegaf*sza lett, hogy én csak annyira tudtam gondolni, ez aztán nem semmi! Mert bizony a verekedős koreográfiák nem voltak semmik. Az akciófilmek/akció sorozatok többségében (kivéve talán az Aliasban) általában sötétben/félhomályban püfölik egymást, vagy úgy kapkodják a kamerát, hogy semmit sem tudsz belőle kivenni. Itt viszont ilyenről nincs szó. Erős lámpafénynél kamera kapkodás nélkül úgy osztogatják a pofonokat és a rúgásokat egymásnak, mint a cukrot. Borzasztóan látványos ebből a szempontból nézve. A színészeket nem ismertem, hiszen ezúttal indonéz színészeket válogattak be. Kiemelkedő alakítása szerintem senkinek sem volt, bár ez egy akciófilm és hozták azt a szintet, amit amúgy is elvárna az ember. Nem volt pofázás, csak pofon és ólom osztogatás, és ez nagyon is helyén van egy ilyen műfajú alkotásban.

10/10 - Engem teljesen megnyert, és nálam ezerszer nézős. Hollywoodnak több ilyen filmre lenne szüksége, és nem a Blackhat-féle gagyiságokra, meg az ezredik Bourne-ra.
1 felhasználónak tetszik: sMokEe.cLouD
2016. március 04. 23:15 #13531
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.03.04. 22:08)
A rajtaütés (The raid - Redemption - 2011)


10/10 - Engem teljesen megnyert, és nálam ezerszer nézős. Hollywoodnak több ilyen filmre lenne szüksége, és nem a Blackhat-féle gagyiságokra, meg az ezredik Bourne-ra.


Ha tetszett ez a film akkor nézd meg a IP Man-t!Ez egy Kínai film Bruce Lee mesteréről akiből gyakorlatilag egy kung-fu hőst csináltak. biggrin.gif Elképesztő verekedések vannak ebben a filmben is én amikor először láttam hasonló reakciót váltott ki belőlem mint sokakból a Raid! biggrin.gif 3 része van de az első film a legjobb de mindegyikben iszonyat jó bunyók vannak. smileeee.gif

1 felhasználónak tetszik: Beyla
2016. március 04. 23:16 #13532
- törölt felhasználó -    
Indiana Jones: Az elveszett frigyláda fosztogatói
8/10
Steven Spielberg+John Williams+Harrison Ford+és Egy kalap meg egy ostor=Klasszikus kalandfilm! meghajolo.gif Egyébként ez a műfaj hogy "kalandfilm" létezik még? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Christo
2016. március 06. 13:58 #13533
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Victor Frankenstein (2015)
Nagyon régóta várom ezt a filmet, de nem kellett csalódjak, imádtam!
James McAvoy és Daniel Radcliffe nemcsak remekül játszottak, de nagyszerű páros is voltak együtt, annyira jól összedolgoztak, nagyon remélem, hogy lesz még alkalom együtt látni őket egy filmben.
Nem is ragozom, nagyszerű film lett, még mindig a hatása alatt állok, pedig 2 napja láttam.

10*10

Spotlight - Egy Nyomozás Részletei * Spotlight (2015)
Nagyon jó film lett, nem egy pörgős film, de mégis, engem minden perc lekötött, nagyon érdekesnek találtam az alapsztorit, szóval mindenképpen meg kellett, hogy nézzem ezt a filmet, és azt kell mondjam, hogy fantasztikus lett. Nem lett se sok, se kevés, nagyon jól összehozták.
Viszont nekem egy valami nagyon böki a csőröm, és az az, hogy ezért a filmért Rachel McAdams-et Oscar díjra jelölték. Aki látta a filmet annak nem kell elmagyarázzam, hogy miért háborodtam fel ezen. Rachel teljes mértékben egy átlagos alakítást hozott, és abból se a jobbik fajtát, az egész helyzetet abszurdnak vélem. Az, hogy Mark Ruffalo-t jelölték, az teljesen jogos mert színészileg őt tudom csak megemlíteni a filmből aki 110%-ig odatette magát, még ha ebben a filmben annyira nem is a színészi tehetségen volt a hangsúly. Na, mindegy, ez nem rontja a filmet, csak akkor is nevetségesnek tartottam a dolgot.

10*10

Krampusz * Krampus (2015)
Ahhoz képest, hogy Horror-Vígjáték, egyik kategóriába se sorolnám különösebben, de engem megvettek, még ha az előzetes alapján úgy is gondoltam, hogy mekkora ökörség lesz, engem teljesen lekötött.
8*10

Nevetséges Hatos * The Ridiculous 6 (2015)
Sokszor volt túlzó és undorító, és nem is lesz a kedvenc Adam Sandler filmem, de néhol nagyon jókat nevettem rajta, szóval ezért mindenképpen megérte. Nem nagyon fogom megnézni többet szerintem, de egynek mulatságos volt, még a gusztustalan jelenetekkel is.
Viszont Taylor Lautner-t meg kell említsem, ő volt a legjobb az egész filmben, rajta nevettem a legjobbakat.

6*10

A Tengernél * By The Sea (2015)
Hát, erre nem igazán tudok mit mondani, nekem ez nagyon nem jött át. Ha nem Angelina Jolie és Brad Pitt vannak benne, akkor szerintem még ennyire se értékeltem volna.
3*10

Diablo (2015)
Igazából nagyon régóta vártam ezt a filmet, de hatalmas csalódás volt. Egyedül az a fordulat dobta fel ami a film közepe tájékán jött, mert egyébként még rosszabb lett volna.
1*10

A Tinilány Naplója * The Diary of a Teenage Girl (2015)
Hát ez valami borzalmas volt, alig bírtam végig szenvedni. Nem tudom, hogy az író milyen tapasztalat vagy elképzelés szerint hozta ezt össze, de ha azt gondolja, hogy ilyenek a tinilányok, akkor nagyon rossz úton jár. Ha pedig vannak olyan tinilányok, mint Minnie, akkor azoknak súlyos orvosi segítség kell.
Igazából Alexander Skarsgård miatt néztem meg, de az ő karaktere ugyan olyan rémes volt, mint a film maga.

0*10

The Forest (2016)
Nagyon rossz film, senkinek nem ajánlom, ez minden csak nem Horror, tömény unalom, rémes színészi játékkal.
0*10
3 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Lady Suzy, Bessie
2016. március 06. 19:47 #13534
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Gods of Egypt / Egyiptom istenei

Imádom az egyiptomi kultúrát és annak ellenére, hogy elég hálivúdi volt a történet, tetszett a végeredmény. Nyilván semmi olyat nem fog mutatni, amit ne láttunk volna már a Titánok harcában vagy a Thorban, de teljesen nézhető mozi. Az istenek ábrázolása állat, Hórusz átalakulása golden, szó szerint. Azok a szárnyak...
10/8

As Above So Below

Found footage filmet nem szívesen nézek. De ez végig lekötött, a helyszín nagyon ütős, a sztori pedig eredeti. Sajna a kincsvadászos kalandfilmeket valamiért hanyagolják a filmvilágban, pedig felfrissíthetnék a kínálatot, mely eléggé leülepedett a young adult förmedvényekkel.
10/8

Grave Encounters

Pfú, ez nehezen indult be, félig már aludtam mikor megjelent az első szellem, hogy a frászt hozza rám. A vége viszont egész jó lett.
10/6
2 felhasználónak tetszik: duracell, Beyla
2016. március 08. 23:06 #13535
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Géppisztolyos prédikátor (Machine Gun Preacher - 2011)

Még mindig a film hatása alatt vagyok, és csak úgy kavarognak bennem a gondolatok, de azért megpróbálom összeszedetten leírni a véleményemet. Rengeteg érzelmet hozott a felszínre ez a film pusztán csak annyival, hogy néztem. Egy biztos - nincs az a pénz, amiért bármelyik segélyszervezettel Afrikába tartsak. Hihetetlenül szép dolognak tartom, ha valaki ott segít, ahol tényleg még a legkisebb segítség is elkel, de nem csak azzal kell számolnod, hogy haldoklókat, szétszakadt embereket/gyerekeket látsz, hanem azzal is, hogy bármikor meghalhatsz. Elég csak egy taposó akna, egy eltévedt golyó vagy akár egy rakéta. Iszonyú lehet ilyen mérvű szegénységben élni, ami mellett úgy élik az életüket, hogy lehet éppen az lesz az utolsó nap. Sam ebbe rokkant bele a végén, amit nem csodálok, hiszen ennyi terhet egy ember nem cipelhet a vállán. Eszméletlen volt végignézni azt, ahogyan a főszereplő milyen változásokon és lelki kríziseken megy keresztül a két óra játékidő alatt. A végén még el is érzékenyültem, pláne, hogy valós tényekkel fejezték be a filmet. Eszméletlen, hogy az ember milyen undorító tud lenni saját fajtársával. Szudánban még a mai napig is gyerekeket adnak el, kínoznak meg, erőszakolnak és gyilkolnak meg, mert néhány ficsúrnak ehhez szottyan kedve. Az ilyen még csak nem is ember, legalábbis az én szememben. Sam pedig képtelen volt feldolgozni azt, hogy nem menthet meg minden gyermeket. (pl. amikor éjszaka ott hagyták a gyerekeket, a lázadók megölték és végül elégették őket.) Mindezzel lelkileg megküzdeni és elfogadni azt, hogy nem a te hibád... ehhez gyomor kell. Mivel önéletrajzi film, egyértelmű, hogy reálisnak kellett lennie, de maga a történet nagyon megérintett. Mi azért nyavalygunk, mert ájfon, okostelcsi, laptop meg ilyenek kellenek nekünk, de nem telik rá, holott Afrikában még egy szelet száraz kenyérnek is jobban örülnek. Gerard Butler iszonyú jó pasi wub.gif , és mindemellett baróra hiteles volt a játéka. Volt egy jelenet a legvégén, amikor Sam majdnem nekiment a lányának, na akkor én is rendesen megijedtem. Az egyik legjobb alakítása ebben a filmben volt, nem is vitás.

10/10
- Nehezen emészthető dráma. Szeretem az ilyen típusú alkotásokat, hiszen mindig emlékeztet arra, hogy a világ nem olyan szép és jó, mint ahogyan mi azt látjuk. Az ilyen filmek segítenek abban, hogy egy picikét is, de belecsöppenjünk a háborúba. Szerintem egyszer mindenképp érdemes megnézni mindenkinek. Maximális pontot érdemel.
2 felhasználónak tetszik: Szandi0820, sMokEe.cLouD
2016. március 11. 17:24 #13536
- törölt felhasználó -    
Elfújta a szél
8/10
Nem vagyok oda a romantikus filmekért nagyon nem! biggrin.gif Szerencsére ez a film elsősorban dráma és másodsorban romantikus film! biggrin.gif A napokban vásároltam egy oscardíjas filmek díszdobozos kiadás csomagot amiben az egyik film az Elfújta a szél volt. Gyerekként láttam már a filmet és nem sok maradt meg a filmből egy két jelenet rémlett belőle és az is megmaradt hogy fura módon kisgyerekként is már értettem a filmet mivel elképesztő vizualitással bír ez a film szóval ha nem lenne hangja a filmnek akkor is érthető lenne hogy miről szól mert a filmnek remek képi világa van. Iszonyat szép nők vannak benne nagyon jók a díszletek és a kosztümök azok a nagy csadoros vagy milyen szoknyás ruhák azok bexarások ma is! biggrin.gif Jahh és arra is emlékeztem hogy kibebaxott hosszú film főleg a film második fele......azta k*rva nagyon hosszú! biggrin.gif De én egyszerűen nem tudom elhinni hogy ez a film 1939-ben készült egyszerűen hihetetlen és ez nem csak annak köszönhető hogy színes a film valamint hogy olyan látvánnyal van megcsinálva ami még ma is meg állja a helyét. Hanem annak hogy Vivien Leigh, Clark Gable, és Olivia De Havilland egyszerűen szerintem a korukat meghaladó érett alakítást nyújtanak amit én még ennyire régi filmnél nem láttam és egyszerűen ledöbbentett az hogy elképzeltem Vivien Leigh-et vagy Clark Gable-t egy mai filmben és az itt nyújtott alakításuk alapján eltudtam helyezni ma is őket....nem igazán tudom elmagyarázni! biggrin.gif A korukat megelőzték ahogy itt játszanak valami ilyesmi. Még Charlton Hestonon, Bronsonon, vagy Richard Burtonon igaz nem minden esetben de éreztem egy ilyen merevséget vagy ilyesmit a filmjeikben addig itt az Elfújta a szélben ezt nem. És ráadásul akiket felsoroltam mind jóval Vivien Leigh után kezdték a karrierjüket egyiküknek sem volt 30-as években filmje. Az Elfújta a szél egy háá kimondom egy elég gonosz vagy ha nem is gonosz de mindenképp önző arisztokrata nő története aki részese lesz az Amerikai Észak-Dél elleni polgárháborúnak és mindezt a saját szemszögéből követi a film. Szóval nincsenek nagy grandiózus csaták meg ilyenek hanem az elkényeztetett önző kisasszony sorsát kíséri végig a film. A lány éppen a Déli oldalon vagyis a vesztes oldalon veszi ki a részét akaratán kívül a háborúból illetve végig sóvárog egy be nem teljesült szerelem után ami közben elfogyaszt 2 férjet is valamint végül összehozza őt a sors egy szerencsevadásszal akihez feleségül is megy és aki méltó társa és ellenfele lesz a nőnek. Öhm ami fura volt a filmben hogy nem igazán volt előtérbe helyezve a rabszolga kérdés. A film ezt teljesen úgy kezelte mintha ez ott Délen teljesen megszokott és hétköznapi dolog lett volna ami valószinüleg így is volt. Azért egy két ostor csapást vagy ilyesmit elbírt volna a film jó persze szolgaként bántak a feketékkel szó se róla de nekem egy kicsit túl lágyszívűnek tünt ebben a tekintetben a film. Ráadásul Scarlett O'Hara karakterében meg is volt az a lehetőség hogy szívassa a feketéket vagy ilyesmi tudom hülyén hangzik de én ezt egy kicsit hiányoltam a filmből. Oké Scarlett egyszer pofán vág egy fekete szolgálólányt de szóval értitek! biggrin.gifMég jobban lehetett volna árnyalni Scarlett személyét. Mert szerintem ebben mindenki egyetért hogy Scarlett O'Hara nem egy szerethető és szimpatikus karakter. biggrin.gif Viszont mindenképp egy piszok erős nő aki olyan akár egy T-rex mindent fel fal és elpusztít ha az érdeke úgy kívánja valamint ha a vagyona és az örökölt földje veszélybe kerül azért mindent képes megmozgatni Meg ami fura volt hogy az Északiakkal nem igazán foglalkozott a film persze ez egy Déli szemszögből készült film de fura volt hogy az Északiak elég negatívan voltak beállítva pedig elvileg ők a jó fiúk vagy talán még sem?????? biggrin.gif De mondom ami engem megfogott a filmben az nem a története hanem az a két főszereplő Vivien Leigh és Clark Gable fantasztikusak egyszerűen olyan kémia van köztük amit nem gyakran látni ma sem pláne ilyen régi filmben. Volt egy nagy olaj festmény a filmben Scarlettről ami iszonyat jól nézett ki és annyira kifejező volt erről a nőről zseniális volt nahhh! biggrin.gif Jaaa ami viszont idegesített az Ashley Wilks karaktere volt ezt a csávót kár hogy nem hányták kardélre a Yankee-k ő érte sóvárgott végig Scarlett O'hara de hogy miért baxxxmeg azt én nem tudhatom a nőket nem lehet megérteni! biggrin.gif Szóval nem bántam meg hogy a csomag része az Elfújta a szél tényleg egy igazi film klasszikus két remek színésszel illetve a hárommal a Melanie-t alakító színésznő is remek volt!
https://ebookclassics.files.wordpress.com/2015/09/gone.jpg
5 felhasználónak tetszik: Wyrd, LeerdammerGirl, Szandi0820, Bessie, sMokEe.cLouD
2016. március 17. 09:41 #13537
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Támadás a Fehér Ház ellen 2. - London Ostroma * London Has Fallen (2016)
Szerencsére összejött moziban aminek nagyon örültem, remek film lett, talán picivel jobban is tetszett, mint az első rész, pedig azért is oda meg vissza vagyok. Igazából nem kell világmegváltó filmre számítani, pont azt adja amire szüksége van az embernek néha napján, pörgős, izgalmas, humoros, nagyon tetszett, bőven megérte a jegyárat.
10*10

Libabőr * Goosebumps (2015)
Moziban 3-4 alkalommal láttam az előzetest és azóta nagyon kíváncsi vagyok erre a filmre. Igazából tetszett, kikapcsolódásnak tökéletes volt, néhol jókat nevettem neki, a színészekkel sem volt semmi gond, egy percig nem unatkoztam, jó pofa film volt.
9*10

6 Years (2015)
Úgy rákészültem, hogy látok egy szép, romantikus filmet, de ez nagyon nem az volt. A két főszereplő össze-vissza szenvedett, ráadásul úgy csináltak, mintha az a 6 év amit együtt töltöttek legalább 40 év lenne. Oké, a 6 év valóban nagyon hosszú idő, főleg ilyen fiatalon, de azért nem is egy örökkévalóság, arról nem is beszélve, hogy én mindent éreztem a két főszereplő között csak szerelmet nem.
2*10
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Beyla
2016. március 17. 14:00 #13538
- törölt felhasználó -    
Hanna Montana
1
2016. március 20. 01:08 #13539
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
A faun labirintusa (El laberinto del fauno - 2006)

Vigyázat, spoiler veszély!


Őszinte leszek hozzátok - gyerekfilmet vártam, de teljesen mást kaptam. Sötét és nyomasztó hangulata volt, amelynek okán kábé fél órán belül képes voltam depresszív hangulatba esni és egy hullámhosszon lenni magával a történettel. Ez abszolút nem egy gyerekeknek való fantasy film, hanem... nem is igazán tudnám meghatározni, hogy mégis micsoda. Egy részről háborús film, más részről pedig fantasy. Vannak benne kifejezetten szép CGI jelenetek, ami mellett a történet nem laposodott el. Nagy szó. A faun olyan félelmetesre volt megcsinálva, hogy én megijedtem tőle... talán nem a Narniabeli Tumnuszra kellett volna asszociálnom ezt illetően. Ofelia elszántsága és hinni akarása valószínűleg olyan dolgokat láttatott vele, amelyek soha nem is léteztek, és erre a legkézenfekvőbb megoldás az, ha azt mondjuk, a kislány képzelte/hallucinálta az egészet. Nem volt mesebeli ország, nem volt ő sem hercegnő, ahogyan a faun és a tündérek sem léteztek. Vagyis legalábbis ez is egy végkifejlete a történetnek, amit a végén nem tudunk meg. No, de ott van a másik - Ofelia halálával tényleg visszakerült a mesebeli országba és a mesebeli ország hercegnője lett megint? Ez a film iszonyúan bizarr és nyomasztó. Keveri a meseelemeket a thrillerrel és ez olyan hatásos lett, hogy igen is nyomot hagyott bennem. Abszolúte Tim Burton munkásságára emlékeztet, pedig köze sincs hozzá. Ja, és az még nekem is fájt, amikor Mercedes Joker arcot faragott a Kapitánynak. Fájdalmas volt nézni, ahogyan a f*szi magának összevarrta, pedig bírom az ilyen dolgokat. Brrr. blink.gif

10/10 - A maga műfajában ez egy kiváló film, és igen is azt mondom, hogy tetszett. Kicsit mást vártam, de amit kaptam, az nagyon tetszett. Viszont nem ez lenne az első, amit a gyerekemmel megnézetnék. Van egyfajta tartalmi mondanivalója, ami sokkal inkább felnőtteknek, mintsem gyermekeknek szól.

A leleményes Hugo (Hugo - 2011)

Eredetileg azért esett erre a választásom, mert amikor lázas vagyok, általában be szoktam aludni, és nem akartam egy mély gondolatokat tartalmazó filmről lemaradni. Nos, nem aludtam el, annyira, de annyira magával ragadott. Szerintem ez egy hihetetlenül kedves film, amiben legfőképp a szereteten van a hangsúly. Asa és Chloe között olyan szinten jól működött a kémia, hogy képesek voltak egy mozdulattal vagy akár egyetlen egy szóval kifejezni mély érzéseiket egymás iránt. Talán a gyerek szerelmet szerették volna a néző felé sugározni? Ha igen, baromira átjött. A filmnek van egyfajta stílusa és hangulata, már csak, ha a látványra és a zenére összpontosítunk. Kedvelem a steampunk stílust (bár csak nemrég ismerkedtem meg ezzel a fogalommal), és nagyon f*szán használták is fel a filmben. Nem volt sok, nem volt kevés, csupán csak annyi, amennyin a néző eltátja a száját, s azon gondolatok kavarognak a fejében, hogy ez egyszerűen csodálatos. A karakterek egyszerűek, de mégis szerethetőek, és még a legantipatikusabb személyt is képes leszel a végén megszeretni. Mivel nem érdekelt soha sem a média és a filmezés, így a film történelmét elnézve, nekem baromi érdekes volt. Nem is tudtam pl., hogy anno először a legelső színes filmeket képkockáról képkockára ecsettel és festékkel színezték ki. Hihetetlen, hogy akkoriban mennyi munka volt egy alkotásban, amibe a készítők szívüket-lelküket beleadták. Manapság sokszor ez nem is érezhető a filmek többségén. Hugóban azonban én képtelen voltam egy gyereket látni, hiszen a viselkedése és eltökélt karizmatikája sokkal jobban egy felnőttét tükrözte vissza, ami korrekt, hisz apja halála után kénytelen volt felnőni és önmagát ellátni, ha nem akar meghalni vagy árvaházba kerülni. Isabelle ezzel ellentétben egyszerűbb, de mégis káprázatos személyiség. Szinte egész végig ő volt a kedvencem. Asát eddig csak a Merlin című sorozatban láttam, viszont hatalmas tehetség. Sacha Baron Cohen pedig önmagához hűen szórakoztató volt, bár ízlésesen.

10/10 - Mesefilm, de mégsem mesefilm. A szeretet üzenetét hordozza, amivel sikerült megvenniük. Kicsi kis lelkemet megszorongatta és, ha megvan hozzá a hangulatod, érdemes megnézni. Nekem nagyon tetszett.
4 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Wyrd, Bessie, Rocket
2016. március 22. 15:01 #13540
- törölt felhasználó -    
Allegiant 2016

Nem is tudom, hogy mit mondjak erről a filmről. Az első két részért odáig voltam, ez viszont nem ragadott magával. A látvány szép és jó volt, de szerintem felesleges kétfelé venni. Jó volt, de jobbra számítottam, voltak benne jó részek, de valahogy nem volt annyira izgalmas. A következő résznek azért fogok adni egy esélyt, már csak az első két rész miatt. Na meg Theo James, ha másért nem is, érte megérte wub.gif

10/7
1 felhasználónak tetszik: missdaisy
710 oldal 672 673 674 675 676 677 678 679 680 681 682
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!