Dumcsi-topik VI.
2011. március 04. 20:09
#242
Köszönjük Cynthia!
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
2011. március 04. 20:10
#243
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
Idézet (SelenaDebbyMiley @ 2011.03.04. 20:09)
Köszönjük Chyntia!
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
Kincső!
1 felhasználónak tetszik:
SelenaDebbyMiley
2011. március 04. 20:10
#244
Idézet (SelenaDebbyMiley @ 2011.03.04. 20:09)
Köszönjük Chyntia!
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
Kincs
2011. március 04. 20:10
#245
Idézet (SelenaDebbyMiley @ 2011.03.04. 20:09)
Köszönjük Chyntia!
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
Szivem!
1 felhasználónak tetszik:
SelenaDebbyMiley
2011. március 04. 20:10
#246
|
|
Fanni00 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.03. Hozzászólás: 4116 Csatolások: 1483 Azonosító: 126355 offline
|
Idézet (Berni110 @ 2011.03.04. 20:09)
most már lehettek Lusti? 
Azthiszem ilyen törpös egyszer már volt.. Akkor mondtam,hogy én mindig is az a kis ennivaló Hami leszek.
2011. március 04. 20:11
#247
|
|
fanni1998the hunger games♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.10. Hozzászólás: 2135 Csatolások: 81 Azonosító: 124724 offline
|
Idézet (SelenaDebbyMiley @ 2011.03.04. 20:09)
Köszönjük Chyntia!
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
Kincső!
1 felhasználónak tetszik:
SelenaDebbyMiley
2011. március 04. 20:11
#248
Idézet (SelenaDebbyMiley @ 2011.03.04. 20:09)
Köszönjük Chyntia!
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
Kincső my beszt fren
1 felhasználónak tetszik:
SelenaDebbyMiley
2011. március 04. 20:12
#250
|
|
fanni1998the hunger games♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.10. Hozzászólás: 2135 Csatolások: 81 Azonosító: 124724 offline
|
Nekem mennem kell..
Anya 5 perc és itthon lesz
Sziasztok törpikéim
Anya 5 perc és itthon lesz
Sziasztok törpikéim
6 felhasználónak tetszik:
Fanni00,
Melcsi1997,
nagyzsani992,
Szösziii,
SelenaDebbyMiley,
Riri,Avrilfan
2011. március 04. 20:13
#251
Idézet (SelenaDebbyMiley @ 2011.03.04. 20:09)
Köszönjük Chyntia!
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
DMT 6!!
Életem Imádlak titeket!!!
És itten lenni.
Kincső
2011. március 04. 20:13
#252
Én meg leszek Tudor.Am nem tudom miről van szó
Melcsi&Berni&Szösziii&Petra&Fanni&Zsani
Noémi máj beszt frendz.
De ismered,hogy mennyire szeretem ezt a nyelvet.Imádollak.
Melcsi&Berni&Szösziii&Petra&Fanni&Zsani
Noémi máj beszt frendz.
2011. március 04. 20:17
#253
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
Törpök:
Tudor:Kincső
Vidor: Én (Melcsi)
Kuka: Zsani
Hapci: Petra
Szende:Riri
Szundi: Szöszi
Morgó:Fanni
Tudor:Kincső
Vidor: Én (Melcsi)
Kuka: Zsani
Hapci: Petra
Szende:Riri
Szundi: Szöszi
Morgó:Fanni
2011. március 04. 20:18
#254
újabb röhögő görcsöt akarok!
2011. március 04. 20:20
#255
Kiraktam a törpöket a profilomra,ha nem gond.
A DMT VV-t Vy98-nál lehet érdeklődni!
A DMT VV-t Vy98-nál lehet érdeklődni!
2011. március 04. 20:21
#256
Idézet (Berni110 @ 2011.03.04. 20:18)
újabb röhögő görcsöt akarok! 
Tessék.
Egyik reggel a Bumerángban (Sláger Rádió) SMS-eket olvastak a hallgatóktól: - "Üzenem a Kopasz Mercisnek aki az előbb beintett, hogy a mellette ülő szőke háromszor megvolt. A fehér Opeles." Tíz perc múlva a válasz: - "A Mercis vagyok, az Opelesnek üzenem, hogy a szőke akit hátulról látott, az öcsém."
Nem tudom mennyire lesz vicces,de nekem tetszett.
20 percig szakadtam rajta.
2011. március 04. 20:21
#257
Idézet (SelenaDebbyMiley @ 2011.03.04. 20:20)
Kiraktam a törpöket a profilomra,ha nem gond.
A DMT VV-t Vy98-nál lehet érdeklődni!
A DMT VV-t Vy98-nál lehet érdeklődni!
Én házaspáros vagyok...Hogy lehet ezt elfelejteni?
2011. március 04. 20:22
#258
Idézet (Szösziii @ 2011.03.04. 20:21)
Én házaspáros vagyok...Hogy lehet ezt elfelejteni? 
Azt nem is felejtettem el.
1 felhasználónak tetszik:
Riri,Avrilfan
2011. március 04. 20:22
#259
Idézet (Szösziii @ 2011.03.04. 20:21)
Tessék.
Egyik reggel a Bumerángban (Sláger Rádió) SMS-eket olvastak a hallgatóktól: - "Üzenem a Kopasz Mercisnek aki az előbb beintett, hogy a mellette ülő szőke háromszor megvolt. A fehér Opeles." Tíz perc múlva a válasz: - "A Mercis vagyok, az Opelesnek üzenem, hogy a szőke akit hátulról látott, az öcsém."
Nem tudom mennyire lesz vicces,de nekem tetszett.
20 percig szakadtam rajta.
Egyik reggel a Bumerángban (Sláger Rádió) SMS-eket olvastak a hallgatóktól: - "Üzenem a Kopasz Mercisnek aki az előbb beintett, hogy a mellette ülő szőke háromszor megvolt. A fehér Opeles." Tíz perc múlva a válasz: - "A Mercis vagyok, az Opelesnek üzenem, hogy a szőke akit hátulról látott, az öcsém."
Nem tudom mennyire lesz vicces,de nekem tetszett.
20 percig szakadtam rajta.
ez is nagy, de nagyobbat akarok, az előbb vörös volt a fejem is
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline