Dumcsi-topik VI.
2011. március 15. 12:15
#6042
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Idézet (Emily O. @ 2011.03.15. 12:14)
xChenx
De ő nekem szimpatikus volt
2011. március 15. 12:15
#6043
Idézet (Emily O. @ 2011.03.15. 12:14)
xChenx
értem
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 15. 12:15
#6044
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Idézet (Emily O. @ 2011.03.15. 12:15)
Most van dél!
De még nincs ebéd!
Na és? A starity sokkal fontossabb
1 felhasználónak tetszik:
Emily O.
2011. március 15. 12:15
#6045
Idézet (Alizgirl98 @ 2011.03.15. 12:13)
Neem... Nagyon ciki? 
én sem tudtam
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 15. 12:16
#6046
Idézet (Alizgirl98 @ 2011.03.15. 12:15)
Na és? A starity sokkal fontossabb

mi lehet a staritynél fontossab
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 15. 12:16
#6048
Idézet (mileyandselena @ 2011.03.15. 12:16)
mi lehet a staritynél fontossab 
semmi
2011. március 15. 12:16
#6049
Idézet (AshleyMileyDebby @ 2011.03.15. 12:13)
Hát remélem ha jön akkor szimpatikus leszek neki!
nekem az vagy
2011. március 15. 12:17
#6050
Idézet (csenge23 @ 2011.03.15. 12:16)
én szeretem cuki srác 
mi még nem beszéltünk
vagy igen
2011. március 15. 12:17
#6051
Idézet (diuss02 @ 2011.03.15. 12:16)
nekem az vagy

nekem is ti!
2011. március 15. 12:17
#6052
Idézet (csenge23 @ 2011.03.15. 12:16)
én szeretem cuki srác 
már bocsi, de te ki vagy?
2011. március 15. 12:17
#6053
Idézet (mileyandselena @ 2011.03.15. 12:17)
mi még nem beszéltünk
vagy igen
vagy igen
megnéztem az üzeneteit még nem volt itt
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 15. 12:17
#6054
Idézet (AshleyMileyDebby @ 2011.03.15. 12:17)
nekem is ti! 
nekem is te
1 felhasználónak tetszik:
AshleyMileyDebby
2011. március 15. 12:18
#6055
Idézet (Berni110 @ 2011.03.15. 12:16)
semmi
csak ti 
én első nap nektek nem voltam szimpi az biztos
2. nap se
2011. március 15. 12:18
#6056
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Idézet (csenge23 @ 2011.03.15. 12:16)
én szeretem cuki srác 
Ki küldött téged?
1 felhasználónak tetszik:
AshleyMileyDebby
2011. március 15. 12:19
#6057
Idézet (AshleyMileyDebby @ 2011.03.15. 12:17)
megnéztem az üzeneteit még nem volt itt
kösszike az infót
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 15. 12:19
#6058
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Azért nem furcsa, hogy hirtelen ennyi új jött?
2011. március 15. 12:20
#6059
Idézet (Alizgirl98 @ 2011.03.15. 12:19)
Azért nem furcsa, hogy hirtelen ennyi új jött? 
sorry!
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 15. 12:20
#6060
Idézet (csenge23 @ 2011.03.15. 12:16)
én szeretem cuki srác 
Talán egy ilyet vártunk nem gondolod ?
Sziasztok. Csatlakozhatnék?
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!

offline

