Dumcsi-topik VI.
2011. március 17. 18:06
#8622
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.03.17. 18:05)
Na pápá gyerekek én végleg megyek,ez van.Nem akarok ide egész Duma-topikot! 
Na látjátok ez az amit én nem akartam. Légy szíves maradj itt. Eddig minden rendben volt.
1 felhasználónak tetszik:
Riri,Avrilfan
2011. március 17. 18:07
#8623
|
|
Hannah1207csaksimánLejla :) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.15. Hozzászólás: 916 Csatolások: 18 Azonosító: 147348 offline
|
Idézet (Milli-Dodo-Mimi @ 2011.03.17. 18:06)
akk jöhetek??
hát sztem nem mert nem csipik a dumásokat
2011. március 17. 18:07
#8624
most az egész duma-topik át vándorol ide vagy most mi van nem értem
2011. március 17. 18:07
#8625
|
|
Hannah1207csaksimánLejla :) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.15. Hozzászólás: 916 Csatolások: 18 Azonosító: 147348 offline
|
Idézet (Selly_Milz @ 2011.03.17. 18:06)
na jó,megyek 
mármint a topicból vagy csak a géptől,?
2011. március 17. 18:07
#8627
Idézet (Hannah1207 @ 2011.03.17. 18:06)
Na nehogy elmenyetek max.2ember fogadunk be az anett vok meg selly_milzi és kész nekem ez a vélemyényem
Nehogy már te dönts aki néhány napja jár ide
Ne haragudj!
2011. március 17. 18:08
#8628
|
|
Hannah1207csaksimánLejla :) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.15. Hozzászólás: 916 Csatolások: 18 Azonosító: 147348 offline
|
Idézet (mileyandselena @ 2011.03.17. 18:07)
most az egész duma-topik át vándorol ide vagy most mi van nem értem 
én se MAX EMBER ÉS SEMMI TÖBB VAGY MÉG ANNYI SE
2011. március 17. 18:08
#8629
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.03.17. 18:07)
Nehogy már te dönts aki néhány napja jár ide
Ne haragudj!
Ne haragudj!
Igen ez már bennem is megfordult bocsi.
1 felhasználónak tetszik:
Riri,Avrilfan
2011. március 17. 18:08
#8630
Idézet (Melcsi1997 @ 2011.03.17. 18:06)
Na látjátok ez az amit én nem akartam. Légy szíves maradj itt. Eddig minden rendben volt.
addig amig nem veszekedtek igen
2011. március 17. 18:09
#8632
|
|
Hannah1207csaksimánLejla :) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.15. Hozzászólás: 916 Csatolások: 18 Azonosító: 147348 offline
|
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.03.17. 18:07)
Nehogy már te dönts aki néhány napja jár ide
Ne haragudj!
Ne haragudj!
de az jobb ha az egyész duma topic átvándorol sztem max. vagy 2-3 emebr jöjjön csak ez az én személyes véleményem nem azt mondom h most pont őket csak egy tipp
2011. március 17. 18:09
#8633
Idézet (Melcsi1997 @ 2011.03.17. 18:08)
Igen ez már bennem is megfordult bocsi.
bennem is
2011. március 17. 18:10
#8634
Idézet (Hannah1207 @ 2011.03.17. 18:09)
de az jobb ha az egyész duma topic átvándorol sztem max. vagy 2-3 emebr jöjjön csak ez az én személyes véleményem nem azt mondom h most pont őket csak egy tipp
Szerintem meg csak Anett vok.
Mert őt ismerem és sokat nőtt a szemembe.Sőt az egész Dumcsi ismeri
2011. március 17. 18:10
#8635
Aki azt akarja, hogy Anett vok jöjjön át egyedül, az lájk!
7 felhasználónak tetszik:
Riri,Avrilfan,
Anett vok,
Hannah1207,
Melcsi1997,
mileyandselena,
fanni1998,
SelenaDebbyMiley
2011. március 17. 18:10
#8636
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
Idézet (Hannah1207 @ 2011.03.17. 18:09)
de az jobb ha az egyész duma topic átvándorol sztem max. vagy 2-3 emebr jöjjön csak ez az én személyes véleményem nem azt mondom h most pont őket csak egy tipp
De szerintem most ebbe olyanok szóljanak benne, akik már régebb óta itt vannak. MErt az úgy nem lesz jó, ha minden Dumcsis elmegy ezmiatt. Már bocsánat. Nem azt mondom, hogy ne mond el a véleményedet, de most nem nagyon van beleszólásod.
2011. március 17. 18:10
#8637
|
|
Hannah1207csaksimánLejla :) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.15. Hozzászólás: 916 Csatolások: 18 Azonosító: 147348 offline
|
Idézet (Anett vok @ 2011.03.17. 18:09)
bennem is
most akkor elmenyek vagy mi ez csak egy vélemény nem éndöntök hanem ti mert ti régebiek vagytok
1 felhasználónak tetszik:
Melcsi1997
2011. március 17. 18:11
#8638
|
|
Hannah1207csaksimánLejla :) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.15. Hozzászólás: 916 Csatolások: 18 Azonosító: 147348 offline
|
Idézet (Melcsi1997 @ 2011.03.17. 18:10)
De szerintem most ebbe olyanok szóljanak benne, akik már régebb óta itt vannak. MErt az úgy nem lesz jó, ha minden Dumcsis elmegy ezmiatt. Már bocsánat. Nem azt mondom, hogy ne mond el a véleményedet, de most nem nagyon van beleszólásod.
tom én mostantól csak nézek úgy jó??
1 felhasználónak tetszik:
Melcsi1997
2011. március 17. 18:12
#8640
|
|
Hannah1207csaksimánLejla :) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.15. Hozzászólás: 916 Csatolások: 18 Azonosító: 147348 offline
|
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.03.17. 18:10)
Szerintem meg csak Anett vok.
Mert őt ismerem és sokat nőtt a szemembe.Sőt az egész Dumcsi ismeri
Mert őt ismerem és sokat nőtt a szemembe.Sőt az egész Dumcsi ismeri
pl. őt én nem ismerem mert csak 3napja vok itt de nekm mindegy ki van itt
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Millie Bobby Brown férje alig segít a színésznőnek a gyermeknevelésben?
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Benny Blanco olyan helyen csókolta meg Selena Gomezt, hogy elpirulunk a kép láttán
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Az Off Campus sztárja elárulta, hogy valódi volt-e az öltözős jelenet
Az Off Campus sztárja elárulta, hogy valódi volt-e az öltözős jelenet
Valódi volt a sok férfi nemi szerv.
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Most már tényleg nagyon aggódnak a fanok Ariana Grandéért
Mindenki szorít neki.
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Már forgatják az Off Campus második évadát - lesifotók érkeztek
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Perrie Edwards szerint Zayn Malik megcsalta őt Gigi Hadiddal
Perrie Edwards szerint Zayn Malik megcsalta őt Gigi Hadiddal
Meglepő dolgot árult el.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.


offline