Dumcsi-topik VI.
2011. március 17. 19:24
#8821
mindenki.
2011. március 17. 19:24
#8822
Idézet (Alizgirl98 @ 2011.03.17. 19:22)
Sziasztok!
Nellike mondta, (ő a tesóm), hogy veszekedés volt, és egy moderátor is szólt már. Tényleg?
Ugye nem tiltottak ki senkit?
Nellike mondta, (ő a tesóm), hogy veszekedés volt, és egy moderátor is szólt már. Tényleg?
Ugye nem tiltottak ki senkit?
Nem!És nem köztünk volt szerencsére a veszekedés
Ali
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 17. 19:24
#8823
|
|
Emily O.Osminator™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.20. Hozzászólás: 2577 Csatolások: 676 Azonosító: 139156 offline
|
Idézet (Berni110 @ 2011.03.17. 19:23)
Aliz
igen az volt, de szerencsére nem tiltottak ki senkit(remélem)
igen az volt, de szerencsére nem tiltottak ki senkit(remélem)
miről maradtam le?
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 17. 19:25
#8824
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Idézet (xChenx @ 2011.03.17. 19:24)
mindenki. 
Te is itt vagy?
Mindenki
1 felhasználónak tetszik:
Emily O.
2011. március 17. 19:25
#8825
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
És most akkor kik jöttek át hozzánk a dumából?
Mert ezt már én sem tudom követni.
Mert ezt már én sem tudom követni.
1 felhasználónak tetszik:
Riri,Avrilfan
2011. március 17. 19:25
#8826
Idézet (Alizgirl98 @ 2011.03.17. 19:22)
Sziasztok!
Nellike mondta, (ő a tesóm), hogy veszekedés volt, és egy moderátor is szólt már. Tényleg?
Ugye nem tiltottak ki senkit?
Nellike mondta, (ő a tesóm), hogy veszekedés volt, és egy moderátor is szólt már. Tényleg?
Ugye nem tiltottak ki senkit?
Aliz
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 17. 19:26
#8827
Idézet (xChenx @ 2011.03.17. 19:24)
mindenki. 
Xéni
Em: abból, amiből nem kért senki. a vitából
2011. március 17. 19:26
#8828
Idézet (Alizgirl98 @ 2011.03.17. 19:25)
És most akkor kik jöttek át hozzánk a dumából?
Mert ezt már én sem tudom követni.
Mert ezt már én sem tudom követni.
Á ezt hagyjuk
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 17. 19:26
#8829
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Idézet (Emily O. @ 2011.03.17. 19:24)
miről maradtam le? 
Amiről én
Úgy nagyjából tudom: A Dumások veszekednek, és pár ember átjött ide hozzánk. Asszem.
2011. március 17. 19:26
#8830
|
|
Emily O.Osminator™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.20. Hozzászólás: 2577 Csatolások: 676 Azonosító: 139156 offline
|
Idézet (Berni110 @ 2011.03.17. 19:26)
Xéni
Em: abból, amiből nem kért senki. a vitából
Em: abból, amiből nem kért senki. a vitából
Huh akkor jobb,hogy nem voltam itt!
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 17. 19:26
#8831
Sziasztok!
/nem rövid
/
/nem rövid
7 felhasználónak tetszik:
Emily O.,
Alizgirl98,
SelenaDebbyMiley,
mileyandselena,
xChenx,
Riri,Avrilfan,
Fanni00
2011. március 17. 19:27
#8832
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.03.17. 19:26)
Á ezt hagyjuk 
Ja, oké
2011. március 17. 19:27
#8833
|
|
Fanni00 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.03. Hozzászólás: 4116 Csatolások: 1483 Azonosító: 126355 offline
|
Idézet (Alizgirl98 @ 2011.03.17. 19:26)
Amiről én
Úgy nagyjából tudom: A Dumások veszekednek, és pár ember átjött ide hozzánk. Asszem.
Úgy nagyjából tudom: A Dumások veszekednek, és pár ember átjött ide hozzánk. Asszem.
Tényleg? Erről én sem tudtam..
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 17. 19:27
#8834
Idézet (Emily O. @ 2011.03.17. 19:26)
Huh akkor jobb,hogy nem voltam itt!
én is nagyrészt csak lájkoltam mindent
2011. március 17. 19:27
#8835
Idézet (xChenx @ 2011.03.17. 19:24)
mindenki. 
Xéni
2011. március 17. 19:27
#8836
|
|
Emily O.Osminator™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.20. Hozzászólás: 2577 Csatolások: 676 Azonosító: 139156 offline
|
Idézet (Norbika98 @ 2011.03.17. 19:26)
Sziasztok!
/nem rövid
/
/nem rövid
Norbi!
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
2011. március 17. 19:28
#8837
|
|
Alizgirl98lydia. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.18. Hozzászólás: 5214 Csatolások: 4353 Azonosító: 133490 offline
|
Idézet (Norbika98 @ 2011.03.17. 19:26)
Sziasztok!
/nem rövid
/
/nem rövid
Norbi
Nagyon jó az avatarod
2011. március 17. 19:28
#8838
Idézet (Norbika98 @ 2011.03.17. 19:26)
Sziasztok!
/nem rövid
/
/nem rövid
Norbi
2011. március 17. 19:28
#8839
nem sokáig leszek itt sajnos.
2011. március 17. 19:28
#8840
|
|
Emily O.Osminator™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.20. Hozzászólás: 2577 Csatolások: 676 Azonosító: 139156 offline
|
Idézet (Berni110 @ 2011.03.17. 19:27)
én is nagyrészt csak lájkoltam mindent 
ez nem igaz,mert a sajátod nem tudod!
1 felhasználónak tetszik:
Alizgirl98
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.


offline
