Britney Spears újra a csúcson van. A pophercegnő a V magazin címlapján pózol, és állítása szerint jobb, mint valaha.
A teljes cikkhez kattints ide!
Britney Spears jobb, mint valaha
2011. március 06. 15:18
#2
|
|
MandyBraitvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.19. Hozzászólás: 467 Csatolások: 0 Azonosító: 145772 offline
|
gyönyörű <3 a legjobbakat neki .) már nagyon várom az albumot
'wohohoo-ohohooo'
2011. március 06. 15:20
#3
|
Mrs. Frankenstein |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 4440 Csatolások: 2054 Azonosító: 126723 offline
|
Örülnék neki, ha megint rendbe jönne
2011. március 06. 15:23
#5
|
|
BritneyViviARTPOP |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.11.24. Hozzászólás: 4187 Csatolások: 2102 Azonosító: 113062 offline
|
Gyönyörű Britney. 
Nagyon vároom máár az új albumoot.
Nagyon vároom máár az új albumoot.
2011. március 06. 15:26
#6
|
|
MissMusic110{ Be Positive } |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.22. Hozzászólás: 1228 Csatolások: 987 Azonosító: 127832 offline
|
nekünk is nagyon hiányoztál Britney!
biztos jó lesz az új albuma
és ezeken a képeken nagyon szép
biztos jó lesz az új albuma
2011. március 06. 15:26
#7
tényleg szép képek
kíváncsi vagyok az albumra. szurkolok neki (:
2011. március 06. 15:30
#8
Jók lettek a képek, és már várom az albumot!
Sok-sok sikert és minden jót Britneynek és családjának!
Remélem már nem lesz vele semmi baj
Sok-sok sikert és minden jót Britneynek és családjának!
2011. március 06. 15:32
#9
Idézet (BritneyVivi @ 2011.03.06. 15:23)
Gyönyörű Britney.
Nagyon vároom máár az új albumoot.

Nagyon vároom máár az új albumoot.
Együtt érzek!!!
2011. március 06. 16:06
#14
nagyon gyönyörű a képeken, és nagyon örülök neki hogy ő is úgy gondolja hogy még 10 év mulva is zenélni fog. britney FOREVER!!!
2011. március 06. 16:15
#16
Nagyon jók a képek *.*
Örülök,hogy visszatért és az album tuti siker lesz
Örülök,hogy visszatért és az album tuti siker lesz
2011. március 06. 16:21
#18
eszméletlenül csodálatos és gyönyörű
Nagyon várom az albumot már nem sok nap van hátra
És remélem hogy ezentúl csak jó dolgok fognak vele történni...Hajrá Britney Imádunk!
♥
2011. március 06. 16:25
#19
Tényleg szebb mint valaha, nekem a dalai is nagyon bejönnek főleg a Hold It Against Me. Hajrá Britney ♥
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


1 felhasználónak tetszik:
offline


