Szeded a szemöldököd? Mióta?
2011. március 12. 20:41
#1
Én azt hiszem, hetedikben kezdtem el, és azóta is ugyanolyan az alakja. Így pont tökéletes.
2011. március 12. 22:08
#3
Azt hiszem, hatodik év elején gyantázta formára a kozmetikus először. Akkor még rövidebb volt, vékonyabb... Tetszett, de nem volt annyira jó. Most már viszont tökéletes lett az alatt a pár év alatt.
Amúgy ilyen szögletes formájú.
2011. március 12. 22:15
#4
|
|
Kelsey |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.06.28. Hozzászólás: 2806 Csatolások: 4078 Azonosító: 130190 offline
|
Nekem nincs is ilyenem, ti meg még ki is szeditek???
"Szeded a szemöldköd?"
Na jó. 6., 7. óta azt hiszem. Már nem emlékszem
Vagy még előbb, nem tudom. 2 nővérem van, plusz anyukám is ott volt, nem akartam kimaradni a jóból
"Szeded a szemöldköd?"
Na jó. 6., 7. óta azt hiszem. Már nem emlékszem
Vagy még előbb, nem tudom. 2 nővérem van, plusz anyukám is ott volt, nem akartam kimaradni a jóból
2011. március 13. 14:47
#6
|
|
TrindaBFMV |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.08. Hozzászólás: 2563 Csatolások: 122 Azonosító: 132827 offline
|
nemsokára nekem is ki kéne már szedni...még egész jó de már nem ártana egy kis szedés neki...egy picit én zselézem mert nagyon borzos szokott lenni :S és eléggé gázos...:S amúgy ötödikes korom óta(nyári Szünet 5. után
)mert nagyon csúnya volt mert ugye...borozs :S
2011. március 13. 19:01
#7
5.-es korom óta. Nem lenne vészes akkor sem, ha nem szedetném, de sokkal jobban érzem így magam.
2011. március 13. 19:11
#9
Nem, mert nem látom értelmét. Fájdalmas is. Szerintem mindenkinek a természetes szemöldöke a legszebb...
2011. március 13. 20:37
#10
Idézet (Sourire @ 2011.03.13. 19:11)
Nem, mert nem látom értelmét. Fájdalmas is. Szerintem mindenkinek a természetes szemöldöke a legszebb...
Már miért lenne fájdalmas?
Egyébként a természetes nem mindig szép... Nem egy példát tudok mondani a lány ismerőim közül, akik sokkal szebbek lettek, miután kigyantáztatták a szemöldöküket. De ez a 'természetes' így nem igaz... Attól, hogy formára van igazítva, a kiszedett szemöldök még egyáltalán nem lesz természetellenes.
2011. március 13. 20:39
#11
Szerdán megyek szemöldököt szedni. :$
Nagyon ritkán szoktam szedni.
Nagyon ritkán szoktam szedni.
2011. március 13. 20:40
#12
Idézet
Szeded a szemöldököd? Mióta?
Igen, és azt hiszem 9. óta. Szerencsére a természet nem egy Kiszel Tüncike-féle dzsumbujjal ajándékozott meg, szóval előtte nem láttam értelmét hozzányúlni.
2011. március 13. 21:34
#13
Idézet (Sourire @ 2011.03.13. 19:11)
Nem, mert nem látom értelmét. Fájdalmas is. Szerintem mindenkinek a természetes szemöldöke a legszebb...
Eleinte tényleg fájdalmas, aztán megszokja a bőr és az idegek is. A természetes, ha normális alakja van, és tényleg nem Tüncikés, akkor szép.
1 felhasználónak tetszik:
Em31
2011. március 13. 22:04
#14
Idézet (Sourire @ 2011.03.13. 19:11)
Nem, mert nem látom értelmét. Fájdalmas is. Szerintem mindenkinek a természetes szemöldöke a legszebb...
Akkor te még nem láttál olyan lányt, akinek a homlokán összeér a fekete, sűrű szálú szemöldök.
8 felhasználónak tetszik:
thunderbird,
tothbianka,
Kelsey,
Adrianna,
fanni1998,
Glamster,
hayleyshusband,
Someone 15
2011. március 13. 22:04
#15
Idézet (Em31 @ 2011.03.13. 22:04)
Akkor te még nem láttál olyan lányt, akinek a homlokán összeér a fekete, sűrű szálú szemöldök. 
Férfiaknál is elég előnytelen, legalábbis én úgy vélem.
8 felhasználónak tetszik:
thunderbird,
Em31,
tothbianka,
Adrianna,
fanni1998,
Jessy,
Glamster,
Someone 15
2011. március 13. 22:10
#16
|
|
orianthi25 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 1104 Csatolások: 37 Azonosító: 117371 offline
|
Még nem...Szerencsére nem hasonlít még a Kiszel Tünde szemöldökéhez
de azért már ráférne egy kis igazítás
de azért már ráférne egy kis igazítás
2011. március 13. 22:12
#17
Idézet (Courtneyy @ 2011.03.13. 22:04)
Férfiaknál is elég előnytelen, legalábbis én úgy vélem.
Szerintem is, de ez már tényleg ízlés kérdése, viszont szerintem egy összeérő szemöldökű lányt mindenki visszataszítónak tart.
2011. március 13. 22:15
#18
Idézet (Em31 @ 2011.03.13. 22:12)
Szerintem is, de ez már tényleg ízlés kérdése, viszont szerintem egy összeérő szemöldökű lányt mindenki visszataszítónak tart.
Az biztos. Visszatérve a pasikhoz: ha nem nagyon sötét és nem nagyon borzas, az még lehet vonzó is. Ismerve a fizikatanárom XD
Lányoknál pedig legalább az korrigálható.
1 felhasználónak tetszik:
Em31
2011. március 14. 23:44
#20
|
|
adriienn96serendipity™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.16. Hozzászólás: 3465 Csatolások: 15600 Azonosító: 145576 offline
|
asszem 7.óta szedem
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline
