Starity

Hogy néz ki az álompasid?

22 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. november 18. 18:21 #361
- törölt felhasználó -    
Alapvetően imádom a zöld szemet és a kisfiús mosolyt. A srácnak mindenképpen magasabbnak kell lennie nálam, és sportolnia. A legjobb, ha valami olyan sportot űz, amitől kidolgozott és szálkás a teste. Szeretem, ha egy srác barnább nálam, mert kreol bőröm van és szeretem, ha kivételesen nem én vagyok a legbarnább. A hajszín igazából lényegtelen, de a barna jön be a legjobban. Nem szeretem, ha a srác ki van varrva, mert az jut róla eszembe, hogy én is akarok tetkót. A fülbevaló is bejön, és a srácnak mindenképpen legalább annyira márkásan és igényesen kell öltöznie, mint nekem (bocs, sznob vagyok). Egyébként a srác akivel most alakulgatnak a dolgok a suli egyik legjobb pasija (szavazás volt róla), közvetlenül utána pedig az exem van, tehát ha azt vesszük, jó ha a srác még nálam is nagyobb pályás. És feltétlenül jobban kell nálam bírni az alkoholt, ami nagy kihívás...
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2013. november 18. 18:35 #362
Sweet Bunny
Sweet Bunny
új tag
 
StátuszI loωe you!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.18.
Hozzászólás: 6
Csatolások: 0
Azonosító: 215472
Offline offline
Legyen magas és egy kicsit izmos akkor szép mosolya legyen.A szél ugye ne vigye el.Akkor imádom a kék szemet főleg ha szőke hajjal van párosítva.Legyen hihetetlenül aranyos,szívdöglesztő.Azt se bánnám ha jó humora lenne és ne az a unalmas otthon ülős kategóriába tartozzon.
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Nettigirl
2013. november 25. 18:54 #363
Récy98
Récy98
 
StátuszWake me up when September ends
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 2574
Csatolások: 99
Azonosító: 175977
Offline offline
Általában szőkés haj és kék szem...Ritkán fekete (ja és a bunk*ság, valahogy mindig sikerül kifognom...) dry.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2013. november 25. 19:01 #364
menthol
menthol
killer queen
 
StátuszDet är de som går vilse som hittar de nya vägarna
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.16.
Hozzászólás: 5095
Csatolások: 183
Azonosító: 206342
Offline offline
A hajszíne mindegy, de talán a szőke és a fekete hajat szeretem a legjobban. A hosszú hajú pasik nagyon bejönnek. Szemszín is mindegy, de imádom a nagy barna szemeket. *.* Legyen sportos, és egy kis izom sem árt. biggrin.gif Legyen kedves, megértő, lehessen vele jókat viccelődni. Ne igyon sokat, max. alkalomkor, ne cigizzen és ne drogozzon. Ne legyen beképzelt bunkó, különben is, én bírom, ha egy srác kicsit érzékenyebb. (De nem túlérzékeny) Köbö ennyi.
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, Szandi0820
2013. december 04. 19:00 #365
shary
shary
visszatérő vendég
 
StátuszTavaszi profil kész :))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.11.30.
Hozzászólás: 253
Csatolások: 0
Azonosító: 216083
Offline offline
hát haja barna legyen legyen egy kicsit izmos jóképű ne beképzelt és szeressen
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2013. december 04. 19:01 #366
- törölt felhasználó -    
Legyen olyan maci, de ne kövér, inkább izmos... wub.gif És legyen kedves, de ne nyálas, lehessen vele viccelődni biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2013. december 04. 19:03 #367
amanda2000
amanda2000
₩αяяıסя†
 
Státusz✘and when you're mad, you cease to exist✘
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.05.10.
Hozzászólás: 5952
Csatolások: 116
Azonosító: 201753
Offline offline
Sötétbarna haj, barna szem, ne legyen kövér de ne is csont sovány, kedves, figyelmes, ne csaljon meg, jó barát, nem kell ilyen zseni, de ne is legyen hülye, mindent meg lehet vele beszélni, vicces és hogy SZERESSEN csak engem!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Vagyis IAN SOMERHALDER!!! Mondjuk Ő azt sem tudja, hogy létezem...meg picikét idős, az apám lehetne... sad.gif sad.gif de én akkor is SZERETEEEM wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, WhollyGrobanite
2014. április 11. 14:01 #368
Dream-Amelia
Dream-Amelia
Muhahahaha
 
StátuszDream-Amelia még nem állította be a státuszát és nem is fogja
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.03.21.
Hozzászólás: 1088
Csatolások: 132
Azonosító: 222966
Offline offline
Nincsen álompasim. biggrin.gif Vagyis hát van (szőke, izmos, barna vagy kék szemű), de nem csak ezek tetszenek. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, WhollyGrobanite
2014. április 20. 12:51 #369
- törölt felhasználó -    
Kinézetre barna vagy fekete haj, esetleg még a sötétszőke is belefér. A szem igazából mindegy, a lényeg, hogy ne fekete legyen, mert azok állítólag őrültek laugh.gif A bőre legyen napbarnított, szóval nem is túl sötét, de nem is túl sápadt. Picit lehet izmos, de azért ne nagyon, nem akarok izomagy barátot. Ó, és mindenképp legyen magasabb nálam. Legyen velem kedves, megértő, és tartsa tiszteletben a véleményemet. Fontos, hogy intellektuálisan azonos, vagy hasonló szinten legyünk. És kicsit lehet rosszfiús, nem szeretem a túlságosan jófiúkat happy.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. április 20. 16:21 #370
- törölt felhasználó -    
180 cm körül. Annyira cuki ha a pasi vagy 1 fejjel magasabb mint a csaj *-* szőke haj + kék szem nálam a tökély, legyen sportos testalkat. Kedves, vicces, laza. A bőre legyen közepes... ne legyen csokibarna, de hófehér se. wink.gif Legyen jófej, ne legyen annyira ragaszkodó. Mindkettőnknek legyen magánélete. És a legfontosabbak: legyen inteligens, kultúrált, jó tanuló, azaz okos, tudjon a magyaron kívül még egy nyelven profin, illetve legyen állat- és környezetvédő, és jótékony *-* Viccelődjön, de ne vigye túlzásba. Segítőkész is legyen*-* Ha ennek a 7 feltételnek megfelel, nyert ügy. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. április 20. 16:28 #371
- törölt felhasználó -    
Szőke vagy barna haj. Barna vagy kék szem. Ne legyen túl izmos,de ne legyen egy csepp. Legyen humora. Azért, egy kicsit legyen féltékeny is,de ne legyen olyan ha beszélek az egyik fiúbarátommal már rögtön kiüti biggrin.gif. Legyen magasabb nálam. Ne legyen olyan "hú de laza". Úgy kb. ennyi. biggrin.gif blush.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. április 20. 16:30 #372
- törölt felhasználó -    
180 cm körül. Annyira cuki ha a pasi vagy 1 fejjel magasabb mint a csaj *-* szőke haj + kék szem nálam a tökély, legyen sportos testalkat, de ne izomagy. Kedves, vicces, laza. A bőre legyen közepes... ne legyen csokibarna, de hófehér se. wink.gif Legyen jófej, ne legyen annyira ragaszkodó. Mindkettőnknek legyen magánélete. És a legfontosabbak: legyen inteligens, kultúrált, jó tanuló, azaz okos, tudjon a magyaron kívül még egy nyelven profin, illetve legyen állat- és környezetvédő, és jótékony *-* Viccelődjön, de ne vigye túlzásba. Segítőkész is legyen*-* Na és legyen igényes, adjon a külsejére. Járjon ő is márkás ruhákba mint én. Ha ennek a 8 feltételnek megfelel, nyert ügy. wub.gif Ja, és legyen szép mosolya. Azokat imádom *-*
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. április 26. 16:47 #373
- törölt felhasználó -    
barna rövid haj vagy fekete, csak ne szőke biggrin.gif a szeme mindegy milyen színű, de a barna szeműeket imádom wub.gif legyen nálam magasabb vagy 10 cm-vel, ne legyen ropi testalkatú, de kövér se. ha izmos az sose baj biggrin.gif szeressen, hallgasson meg, engedje h barátkozzak másokkal is az ellenkező nemből, tiszteljen, és ha tud főzni az se baj xD biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. április 26. 20:11 #374
Crona99
Crona99
♥Secret Diamond♥
 
Státuszdifferent but isn't dangerous
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.07.04.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 444
Azonosító: 205192
Offline offline
Igazából nincs, csak szeressen. De, ha jobban belegondolok...Alacsonyka(később megnő), szőkésbarna haj, bazinagy barna szemek...Habár, mondjuk ilyen Ő is, tehát nem véletlen, nem ám..:')
2 felhasználónak tetszik: CumberAddicted, WhollyGrobanite
2014. június 05. 01:18 #375
WhollyGrobanite
WhollyGrobanite
visszatérő vendég
 
StátuszI'm nobody! Who are you? Are you nobody, too?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 13
Azonosító: 226935
Offline offline
Nos még sose találkoztam olyannal aki tetszett volna ... de azt hiszem ha valaki ilyesmi lenne a jövendõbelim az tetszene : haja sötét, barna és göndör fürtös, szeme szintén barna ( esetleg sötétkék) , bõre inkább világos,arcra nem kell hogy szoborszerûen szabályos legyen, ha a tekintete, mosolya kedves az számomra elég. Nem szeretem a túl szép, már-már lányos férfiarcokat, de ha kisfiúsan sármos az tetszik. biggrin.gif Alkatra , jó ha valamivel magasabb nálam, nem kigyúrt, de nem is eltunyult. A személyisége... szeretném ha érzékeny lenne és romantikus hajlamú, de fiusan.
Képet nem tudok, remélem sikerült elétek varázsolni biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. június 05. 01:24 #376
WhollyGrobanite
WhollyGrobanite
visszatérő vendég
 
StátuszI'm nobody! Who are you? Are you nobody, too?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.01.
Hozzászólás: 158
Csatolások: 13
Azonosító: 226935
Offline offline
ja és nem baj ha idõsebb ... de max 5 év lehet köztünk ... ha igy van viszont legyen tekintettel az én zsenge koromra biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. június 05. 16:42 #377
- törölt felhasználó -    
Eddigi szerelmeim alapján (konkrétan kettő darab) ezt tudtam levonni:
- Legyen viszonylag alacsony.
- Nem kell, hogy kigyúrt legyen.
- Ne legyen babapofija.
- Barna haj, de ha lehet, világosabb.
- Barna szem.
- Jó humorérzék.
- Néha legyen bunkó. Aztán bánja meg. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. június 05. 16:54 #378
- törölt felhasználó -    
Álompasi huu.. :DD
imádom a kék szemet és a fekete hajat, együtt :3 olyan édes. a zselézett haj nagyon aranyos, szeretem ha izmos, de ne legyen ilyen kigyúrt állat..xdd
szeretem ha magas :)) nálam legalább egy 10cm-el :D (elég pici vagyok..:S) és mivel csak arról van szó hogy hogy néz ki a többit nem részletezem :DD
1 felhasználónak tetszik: CumberAddicted
2014. június 06. 03:04 #379
CumberAddicted
CumberAddicted
visszatérő vendég
 
StátuszI'm not a sociopath, I'm just an introvert person. Do your research!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.02.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 0
Azonosító: 226953
Offline offline
Lássuk csak... Álompasim: Igaz,hogy elég nagy elvárás,de nagyon bejön a zöld szem. A világos szemekhez vonzódtm világéletemben, ezért a zöld vagy kék szemek rabulejtenek. Viszont a szõke haj nagyon nem. Vörös már inkább vagy a fekete, ami kiemeli a tekintetét.Göndör. Ne legyen babaképû,de nem baj ha lágyabbak a vonásai. Alkatara inkább vékonyabb,de nem sovány és sportos, ne kigyúrt. Személysége nem baj ha kicsit gyerekes,de olyan aki tisztában van a határokkal, tud komoly is lenni és aki szeret beszélgetni esetleg érdeklik a mûvészetek.
1 felhasználónak tetszik: WhollyGrobanite
2014. június 11. 18:31 #380
jade_thirlwall
jade_thirlwall
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 14.06.09.
Hozzászólás: 93
Csatolások: 0
Azonosító: 227349
Offline offline
Nincs ideálom, legyen helyes és kész. Bár kék szeműek előnyben. És legyen király haja.
22 oldal 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!