Soványnak érzed magad?
2013. október 30. 17:52
#221
|
|
ilus1996~Hope~ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.28. Hozzászólás: 3131 Csatolások: 116 Azonosító: 134089 offline
|
Egyáltalán nem. Szerencsére sose foglalkoztam ezzel túlságosan az életben, hisz mindig szerettem a testembe lenni. Bár kisebb koromba 12 éves korom előtt sokan mondták milyen sovány vagyok, de akkor túlságosan is gyorsan fejlődtem és akkor általában vékonyabb szokott lenni az ember. Most éppen normál testalakom van és jó is ez így nekem.
2013. október 30. 19:21
#222
Idézet (Cynthia @ 2011.03.13. 20:57)
Az érzés az egy dolog, a tények meg a realitás. Én nem szeretném magam soványnak érezni, inkább szeretnék az lenni 
teljesen egyetértek
2013. október 30. 22:31
#223
|
|
cuppycake99új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.02.18. Hozzászólás: 78 Csatolások: 1 Azonosító: 169498 offline
|
én inkább kövérnek érzem magam minthogy soványnak, az M-es méretemmel:DD...
2013. november 03. 13:04
#224
Nagyon nem! De sajnos sosem leszek vékony, mert így születtem
2013. november 03. 19:30
#225
Én nem vagyok se vékony, se kövér. A 2 között ragadtam. De szerintem, ha egy korabeli lány kövérnek érzi magát és fogyózni szeretne az beteges...
2013. november 04. 19:24
#226
|
|
starity girl2000chill |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.07. Hozzászólás: 5150 Csatolások: 172 Azonosító: 185641 offline
|
egyáltalán nem
2013. november 04. 19:27
#227
|
|
Encii99új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.04. Hozzászólás: 59 Csatolások: 1 Azonosító: 199486 offline
|
Azt mondják hogy az vagyok...de én nem érzem magam annak..tökéletesen jól érzem magama a bőrömben ^^ és vissza néztem egy-két évvel ezelötti képeimet..és azokon sokkal de sokkal soványabb voltam...ahhoz képest sokkal jobb vagyok most
2014. január 12. 15:34
#235
Teljesen átlagos testalkatom van.Nem vagyok nádszál vékony ,de ducibb sem.Elégedett vagyok az alakommal és nem is változtatnék rajta.Egy kicsivel magasabb szívesen lennék.Azt elnézve ,hogy a lányok az iskolánkban éheztetik magukat...köszönöm ,nem
2014. február 18. 17:03
#236
|
|
Whiteberryvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.20. Hozzászólás: 178 Csatolások: 84 Azonosító: 202268 offline
|
Valamikor soványnak érzem magamat, de van olyan amikor inkább kövérebbnek.2-3 héttel ezelőtt mondták páran, hogy milyen sovány vagyok, de amióta vittem haza termelő mézet, azóta visszahíztam 3 kg-ot.De még mindig átlagos testalkatom van. Na ennyit arról, hogy én dietetikus szeretnék lenni.
2014. február 18. 21:34
#237
|
|
BlackRose69|100% CUTE| |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.02.21. Hozzászólás: 1123 Csatolások: 145 Azonosító: 196491 offline
|
Nem.Én pont így vagyok jó, mondjuk igaz néha járok edzeni, de azt is csak azért mert jó is meg hogy jó sexös kockás hasam legyen
2014. február 21. 11:45
#238
|
|
amanda2000₩αяяıסя† |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.05.10. Hozzászólás: 5952 Csatolások: 116 Azonosító: 201753 offline
|
Nem. Pedig nagyon nagyon sokat eszek.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:


