Soványnak érzed magad?
2014. február 22. 13:59
#241
|
|
Lizanialied |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.11.07. Hozzászólás: 3169 Csatolások: 1228 Azonosító: 163471 offline
|
80 kilósan aligha érezhetem magam csöpp vékonynak
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2014. március 02. 10:18
#243
Nem vagyok sovány, de kövér sem. Nem akarok én csonti lenni.
2014. április 11. 13:30
#244
|
|
Dream-AmeliaMuhahahaha |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.03.21. Hozzászólás: 1088 Csatolások: 132 Azonosító: 222966 offline
|
Idézet (katyperry28 @ 2014.03.02. 10:18)
Nem vagyok sovány, de kövér sem. Nem akarok én csonti lenni.
Én is így vagyok. Átlagos.
2014. május 05. 05:22
#245
Én kicsit az vagyok, mert étkezési zavarom van, de azért annyira soványnak se mondhatom magam, mert például nagyon vastag combom van. Sajnos.
2014. május 08. 18:53
#246
Nemigazán mondanám magam soványnak, jó testalkatú vagyok.
2014. május 08. 18:58
#247
|
|
Muffin00DEADINSIDE |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.28. Hozzászólás: 1246 Csatolások: 5 Azonosító: 184856 offline
|
nem vagyok sovány, de kövér sem, én meg vagyok elégedve az alakommal és a súlyommal is:) nem akarok csont sovány lenni és nem is vagyok szerencsére, átlagos testalkatú vagyok.!
2014. május 09. 20:37
#250
Hát a derekam vékony, de amúgy olyan átlagos vagyok alkatilag.
2014. május 13. 18:52
#251
|
Beylacarter |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 12.09.22. Hozzászólás: 8612 Csatolások: 2491 Azonosító: 186418 offline
|
Sikerült híznom hét szép kilót, így 39 kilóból jelenleg 46 lett és úgy néz ki, hogy a súlyom stagnál. Lehetne mondjuk még egy tízessel több, mert még így is elég soványnak érzem magamat. De azt be kell valljam, hogy sokkal jobban festek azzal a hét plusszal, viszont még így is a BMI-indexem 18,9.
1 felhasználónak tetszik:
Bátor Ventillátor
2014. június 21. 18:57
#255
nem vagyok sovány és nem is érzem magam annak,vékony vagyok.
2014. június 23. 13:27
#256
|
|
Mildredúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.10.29. Hozzászólás: 75 Csatolások: 0 Azonosító: 188592 offline
|
Nem vagyok sovány, és örülök is neki:) Szerintem semmi szép nincs abban, ha egy lány elöl-hátul deszka... 6 év mindennapos sportolás után elégedett vagyok az alakommal, vékony vagyok és izmos:)
2014. szeptember 12. 19:47
#259
Én egyáltalán nem, pedig az elmúlt hónapokban irtó sokat fogytam és néhány nadrágom szinte lecsúszik rólam.xdd
2014. szeptember 12. 19:49
#260
|
|
ApusztákBoszorkánya♥Alexandra♥xD |
Csoport: Tag Csatlakozott: 14.06.22. Hozzászólás: 5000 Csatolások: 0 Azonosító: 228068 offline
|
Én aztán nem,csak kicsit vékony vagyok,de még pont jó.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.

offline


