Melyik a jobb?
2013. május 11. 12:09
#201
|
|
zizzencs24visszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.06.04. Hozzászólás: 312 Csatolások: 0 Azonosító: 177161 offline
|
attól függ,hogy milyen stílusú.mindkettőből vannak jók,és rosszak is!
2013. május 15. 18:00
#203
Én a hosszú hajat sokkal jobban preferálom, mivel abból amúgy is sok mindent lehet kihozni, meg egyébként is, számomra a hajam amolyan pajzsként szolgál, le nem vágatnám semmiért.
2013. május 24. 19:14
#204
Én a hosszú hajat szeretem inkább, de persze a rövid hajakból is vannak szép fazonok. ^^
2013. május 26. 13:47
#205
Hát én se nem a túl hosszút, mert azt nem lehet olyan könnyen kezelni - se nem a túl rövidet, mert az szerintem meg nem nőies. Inkább a közepesen hisszút.
2013. június 11. 20:15
#208
|
|
nettyminajCry Baby. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.19. Hozzászólás: 1148 Csatolások: 78 Azonosító: 180819 offline
|
Hosszú forever!
2013. július 23. 19:08
#214
|
|
MycySmiley♥Dean Winchester♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.04.26. Hozzászólás: 2387 Csatolások: 7014 Azonosító: 150055 offline
|
Attól függ kinek hogyan áll,és hogyan viseli,de átlagosan véve jobban szeretem a rövid hajat.
1 felhasználónak tetszik:
Hustler
2013. július 23. 21:46
#215
|
eleanorjcaldervisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.06.23. Hozzászólás: 133 Csatolások: 0 Azonosító: 204298 offline
|
Én egy ideig a rövidre voltam rákattanva.De két okból rossz.
1.Alig lehet összefogni,göndöríteni,fonni...stb 2. Nem ál jól nekem
Most ilyen félhosszú. De most kb olyan hosszúra növesztem mint...Eleanor Calderé
1.Alig lehet összefogni,göndöríteni,fonni...stb 2. Nem ál jól nekem
Most ilyen félhosszú. De most kb olyan hosszúra növesztem mint...Eleanor Calderé
1 felhasználónak tetszik:
Elody
2013. július 26. 12:02
#217
|
|
SweetDancer |
Csoport: Tag Csatlakozott: 13.04.25. Hozzászólás: 703 Csatolások: 8 Azonosító: 200804 offline
|
Hosszú.Levágattam rövidre, de nagyon megbántam.Selnek pedig mindkettő jó,de lilunak rövid!
2013. augusztus 07. 23:29
#220
|
|
WaKavisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.08.29. Hozzászólás: 147 Csatolások: 0 Azonosító: 184939 offline
|
Magamon nézve és általánosságban a hosszút választanám.
Sokszor volt vállig érő hajam, tetszett az is, de hosszúval sokkal nőiesebbnek érzem magam.
És rengeteg dolgot tudok vele csinálni.
Lehet mindenféle hullámos, göndör, egyenes. Kontyok, lófarkak, egyéb frizurák...
Sőt, simán fel tudom úgy kötni, hogy olyan legyen, mintha csak a vállamig érne.
Szóval hosszú.
Sokszor volt vállig érő hajam, tetszett az is, de hosszúval sokkal nőiesebbnek érzem magam.
És rengeteg dolgot tudok vele csinálni.
Lehet mindenféle hullámos, göndör, egyenes. Kontyok, lófarkak, egyéb frizurák...
Sőt, simán fel tudom úgy kötni, hogy olyan legyen, mintha csak a vállamig érne.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.

offline



