Melyik a jobb?
2012. augusztus 04. 23:29
#161
|
|
Blarymajdnem |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.28. Hozzászólás: 1107 Csatolások: 11 Azonosító: 141855 offline
|
Ez abszolút arctípustól függ..kinek mi áll jól. Nekem a hosszú haj, de én nem szeretem mert sok baj van vele és nyáron sem elég praktikus. A rövid haj sokkal kényelmesebb. (:
2012. augusztus 17. 11:36
#164
Én a hosszú hajat jobban szeretem, meg sokkal jobban is áll mint a rövid.
2012. augusztus 19. 12:13
#165
|
|
Amber Angel |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.15. Hozzászólás: 739 Csatolások: 58 Azonosító: 143336 offline
|
Szerintem minden a lány arcformájától függ. Mindenesetre én a hosszú hajat részesítem jobban előnyben.
2012. augusztus 21. 21:36
#167
|
Zendaya Bella BFFvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.07.08. Hozzászólás: 102 Csatolások: 3 Azonosító: 179764 offline
|
hosszú
2012. augusztus 23. 12:25
#168
|
katherine132I L♥ove You Stefan forever ♥♥♥♥♥♥♥ |
Csoport: Kitiltott Csatlakozott: 12.06.29. Hozzászólás: 1787 Csatolások: 25 Azonosító: 178955 offline
|
hosszú hajam van szóval a hosszú
2012. augusztus 25. 10:51
#169
|
|
Vampire Ladykiss me or kill me. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.07.21. Hozzászólás: 2397 Csatolások: 151 Azonosító: 156029 offline
|
A rövid hajat sokkal könnyebb kezelni,mint a hosszút.Mégis úgy érzem,hogy a rövid nem elég nőies.(persze ez arcformától függ.)A hosszú hajat sokkal többféleképpen meg lehet csinálni.
2012. augusztus 26. 15:31
#171
|
|
vikike0614 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.11. Hozzászólás: 950 Csatolások: 88 Azonosító: 138487 offline
|
hosszú..
2012. augusztus 27. 18:57
#173
Nekem úgy a közepes a kedvencem de inkább akkor hosszú.
2012. augusztus 28. 09:57
#177
Nekem mindkettő tetszik, ha hosszú akkor legyen dús és enyhén hullámos..
.. ha pedig rövid akkor legyen stílusos és extrém!
Persze állítólag a férfiak a hosszú, dús hajat szeretik, de basszus ne a pasik miatt akarjunk jól kinézni, hanem magunk miatt! Szerintem szexi tud lenni egy rövid frizura is!
Amúgy én most a köztes állapotba vagyok.. 1-2 centivel váll alá ér, utálom -.- Ha nem szárítom és csavarózom be minden nap akkor sehogy se áll és rálapul a fejemre.. Gyűlölöm, máglyára vele..
.. ha pedig rövid akkor legyen stílusos és extrém!
Persze állítólag a férfiak a hosszú, dús hajat szeretik, de basszus ne a pasik miatt akarjunk jól kinézni, hanem magunk miatt! Szerintem szexi tud lenni egy rövid frizura is!
Amúgy én most a köztes állapotba vagyok.. 1-2 centivel váll alá ér, utálom -.- Ha nem szárítom és csavarózom be minden nap akkor sehogy se áll és rálapul a fejemre.. Gyűlölöm, máglyára vele..
2012. szeptember 09. 13:34
#179
Melyik a jobb Mileynak?
Szerintem a hosszúval szebb!
Szerintem a hosszúval szebb!
2012. szeptember 16. 20:01
#180
|
|
starity girl2000chill |
Csoport: Tag Csatlakozott: 12.09.07. Hozzászólás: 5150 Csatolások: 172 Azonosító: 185641 offline
|
hosszú hajam van de néha hosszú néha rövid tetszik!
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!

offline
0 felhasználónak tetszik:



