Nem nem álmodsz. Itt vagyok Vikk.
Na szóval akkor Melittának hívnajk. Nyugodtan szólíthattok MElcsinek, Melinek, de amúgy rengeteg becenevem van szóval választhattok másikat is. 8-as vagyok. Hatalmas Vampire Diaries és Pretty Little Liars rajongó vagyok.
Duma-topik V.
2011. április 10. 20:37
#9221
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
8 felhasználónak tetszik:
DiscoDiva,
Pixie Buue,
Twilight6,
Alexis_0504,
VastagTamásfan,
cukorbogyo,
fanni1998,
anna21
2011. április 10. 20:37
#9222
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
Idézet (tinkerbell798 @ 2011.04.10. 20:36)
Jóisten a Dumcsi és a Duma hivatalosan is egyesült...
Ezt sosem hittem volna.. de most az úgy nevezett "dumcsisok" remélem nem nyomulnak be ide
Ezt sosem hittem volna.. de most az úgy nevezett "dumcsisok" remélem nem nyomulnak be ide
öö..akkor most Dumások vagy dumcsisok vagytok?
2011. április 10. 20:37
#9224
Idézet (tinkerbell798 @ 2011.04.10. 20:36)
Jóisten a Dumcsi és a Duma hivatalosan is egyesült...
Ezt sosem hittem volna.. de most az úgy nevezett "dumcsisok" remélem nem nyomulnak be ide
Ezt sosem hittem volna.. de most az úgy nevezett "dumcsisok" remélem nem nyomulnak be ide
Egyetértek
2011. április 10. 20:38
#9225
Idézet (Emily O. @ 2011.04.10. 20:37)
Na akkor maradok! De akkor Melcsi is jöhessen ám!
Na akkor Emily O. vagyok,de csak Emnek hívnak! Hát mit írjak még? Van pár dolog a profilomon!
Na akkor Emily O. vagyok,de csak Emnek hívnak! Hát mit írjak még? Van pár dolog a profilomon!
Velem tudnál barátkozni?
2011. április 10. 20:38
#9226
Idézet (Melcsi1997 @ 2011.04.10. 20:37)
Nem nem álmodsz. Itt vagyok Vikk.
Na szóval akkor Melittának hívnajk. Nyugodtan szólíthattok MElcsinek, Melinek, de amúgy rengeteg becenevem van szóval választhattok másikat is. 8-as vagyok. Hatalmas Vampire Diaries és Pretty Little Liars rajongó vagyok.
Na szóval akkor Melittának hívnajk. Nyugodtan szólíthattok MElcsinek, Melinek, de amúgy rengeteg becenevem van szóval választhattok másikat is. 8-as vagyok. Hatalmas Vampire Diaries és Pretty Little Liars rajongó vagyok.
Oh köszönöm
2011. április 10. 20:38
#9227
Idézet (Twilight6 @ 2011.04.10. 20:37)
öö..akkor most Dumások vagy dumcsisok vagytok? 
Dumadumcsis?
2011. április 10. 20:38
#9228
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
Idézet (Emily O. @ 2011.04.10. 20:37)
Na akkor maradok! De akkor Melcsi is jöhessen ám!
Na akkor Emily O. vagyok,de csak Emnek hívnak! Hát mit írjak még? Van pár dolog a profilomon!
Na akkor Emily O. vagyok,de csak Emnek hívnak! Hát mit írjak még? Van pár dolog a profilomon!
Én is jövök.
Alexis igen imádom a PLL-t
Hannah1207 persze hogy megismerlek.
2011. április 10. 20:38
#9229
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Melcsi1997 @ 2011.04.10. 20:37)
Nem nem álmodsz. Itt vagyok Vikk.
Na szóval akkor Melittának hívnajk. Nyugodtan szólíthattok MElcsinek, Melinek, de amúgy rengeteg becenevem van szóval választhattok másikat is. 8-as vagyok. Hatalmas Vampire Diaries és Pretty Little Liars rajongó vagyok.
Na szóval akkor Melittának hívnajk. Nyugodtan szólíthattok MElcsinek, Melinek, de amúgy rengeteg becenevem van szóval választhattok másikat is. 8-as vagyok. Hatalmas Vampire Diaries és Pretty Little Liars rajongó vagyok.
Maradsz?
2011. április 10. 20:38
#9230
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Alex tudod amit beszéltünk?
2011. április 10. 20:38
#9231
Idézet (Emily O. @ 2011.04.10. 20:37)
Na akkor maradok! De akkor Melcsi is jöhessen ám!
Na akkor Emily O. vagyok,de csak Emnek hívnak! Hát mit írjak még? Van pár dolog a profilomon!
Na akkor Emily O. vagyok,de csak Emnek hívnak! Hát mit írjak még? Van pár dolog a profilomon!
Oké ő is jöhet
Akkor szia Em
2011. április 10. 20:39
#9232
|
|
Hannah1207csaksimánLejla :) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.15. Hozzászólás: 916 Csatolások: 18 Azonosító: 147348 offline
|
Idézet (Twilight6 @ 2011.04.10. 20:37)
öö..akkor most Dumások vagy dumcsisok vagytok? 
én tuttommal dumás vagyok rem más szerint is
2011. április 10. 20:39
#9233
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
Idézet (Melcsi1997 @ 2011.04.10. 20:37)
Nem nem álmodsz. Itt vagyok Vikk.
Na szóval akkor Melittának hívnajk. Nyugodtan szólíthattok MElcsinek, Melinek, de amúgy rengeteg becenevem van szóval választhattok másikat is. 8-as vagyok. Hatalmas Vampire Diaries és Pretty Little Liars rajongó vagyok.
Na szóval akkor Melittának hívnajk. Nyugodtan szólíthattok MElcsinek, Melinek, de amúgy rengeteg becenevem van szóval választhattok másikat is. 8-as vagyok. Hatalmas Vampire Diaries és Pretty Little Liars rajongó vagyok.
Oké. Em neked is oké. Melcsi te olyan jó avatarokat csinálsz
2011. április 10. 20:39
#9234
Idézet (Melcsi1997 @ 2011.04.10. 20:37)
Nem nem álmodsz. Itt vagyok Vikk.
Na szóval akkor Melittának hívnajk. Nyugodtan szólíthattok MElcsinek, Melinek, de amúgy rengeteg becenevem van szóval választhattok másikat is. 8-as vagyok. Hatalmas Vampire Diaries és Pretty Little Liars rajongó vagyok.
Na szóval akkor Melittának hívnajk. Nyugodtan szólíthattok MElcsinek, Melinek, de amúgy rengeteg becenevem van szóval választhattok másikat is. 8-as vagyok. Hatalmas Vampire Diaries és Pretty Little Liars rajongó vagyok.
Te Somather
2011. április 10. 20:39
#9235
|
|
Emily O.Osminator™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.11.20. Hozzászólás: 2577 Csatolások: 676 Azonosító: 139156 offline
|
Idézet (VastagTamásfan @ 2011.04.10. 20:38)
Velem tudnál barátkozni? 
Persze!Mindenkivel!Barátkozó tipús vagyok,csak sokan csak úgy bejelölnek és okot se adnak!
7 felhasználónak tetszik:
DiscoDiva,
Pixie Buue,
cukorbogyo,
Twilight6,
Erika120,
Alexis_0504,
VastagTamásfan
2011. április 10. 20:39
#9237
|
|
Hannah1207csaksimánLejla :) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.15. Hozzászólás: 916 Csatolások: 18 Azonosító: 147348 offline
|
Idézet (Melcsi1997 @ 2011.04.10. 20:38)
Én is jövök.
Alexis igen imádom a PLL-t
Hannah1207 persze hogy megismerlek.
Alexis igen imádom a PLL-t
Hannah1207 persze hogy megismerlek.
én is jó lesz újra egy topicba lenni
2011. április 10. 20:39
#9238
Idézet (tinkerbell798 @ 2011.04.10. 20:38)
Dumadumcsis? 
Már mások a Dumcsisok.
Új dumcsisok vannak.
2011. április 10. 20:40
#9240
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Idézet (Twilight6 @ 2011.04.10. 20:39)
Oké. Em neked is oké. Melcsi te olyan jó avatarokat csinálsz 
Ő csinálta az avikat a szerelmemről
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!

offline


