Idézet (VastagTamásfan @ 2011.04.10. 21:31)
Mondjuk Alek menne vissza , de nem baj , Béci a képernyőn marad!
szerintem meg baj.
1 felhasználónak tetszik:
SelenaDebbyMiley
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
|
|
taymomseniamTaylorMomsen. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.24. Hozzászólás: 466 Csatolások: 1385 Azonosító: 141557 offline
|
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
6 felhasználónak tetszik:
DiscoDiva,
SelenaDebbyMiley,
Trinda,
Riri,Avrilfan,
VastagTamásfan,
Szösziii
1 felhasználónak tetszik:
SelenaDebbyMiley
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!