itt vagyok
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
Duma-topik V.
2011. április 11. 17:21
#10102
Idézet (Melcsi1997 @ 2011.04.11. 17:20)
Cierdurus hogy szólíthatlak?
Viki, Cíí... vagy Bari
2011. április 11. 17:21
#10105
Idézet (Norbika98 @ 2011.04.11. 17:20)
Mit küldesz?
Kincső is és Em is?

Kincső is és Em is?
Bezony.Kincsőnek mondtam ha van kedve jöjjön meg Emnek is szóltam hogy csak nyugodtan
2011. április 11. 17:21
#10106
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (ivonn a demi fan @ 2011.04.11. 17:21)
itt vagyok
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
szia
ki törlte?
2011. április 11. 17:22
#10107
Idézet (ivonn a demi fan @ 2011.04.11. 17:21)
itt vagyok
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
szia.
2011. április 11. 17:22
#10109
Idézet (ivonn a demi fan @ 2011.04.11. 17:21)
itt vagyok
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
Én nem töröltem,szija Ivonn
2011. április 11. 17:23
#10111
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Melcsi1997 @ 2011.04.11. 17:20)
Cierdurus hogy szólíthatlak?
Cíí
2011. április 11. 17:23
#10112
Idézet (reguss @ 2011.04.11. 17:21)
Felhívom anyát. 
Még ott van ez a mocsok?
2011. április 11. 17:23
#10113
|
|
Hannah1207csaksimánLejla :) |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.15. Hozzászólás: 916 Csatolások: 18 Azonosító: 147348 offline
|
Idézet (DiscoDiva @ 2011.04.11. 17:20)
Mit teszel? 
sztem elküldi azt az embert
2011. április 11. 17:23
#10114
Idézet (reguss @ 2011.04.11. 17:21)
Felhívom anyát. 
nekem is volt ilyen, hogy egyedül voltam itthon és egy csövi ott álldogált az ajtó előtt. én kimentem és odébb dobtam a cuccait. elment nem izélt. de többet olyanhoz nem akarok hozzá nyúlni...
2011. április 11. 17:23
#10115
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Idézet (ivonn a demi fan @ 2011.04.11. 17:21)
itt vagyok
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
nemis
2011. április 11. 17:24
#10117
Idézet (ivonn a demi fan @ 2011.04.11. 17:21)
itt vagyok
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
szia
1 felhasználónak tetszik:
Pixie Buue
2011. április 11. 17:24
#10118
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
Idézet (ivonn a demi fan @ 2011.04.11. 17:21)
itt vagyok
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
bár akik törölték a kapcsolatot,azokat nem érdeklik
Én csak most jelöltelek be.
Rendben CÍÍ.
2011. április 11. 17:24
#10120
amúgy ez a csaj ( akit küldtetek üzibe) mi rosszat csinált?
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!


offline
