Duma-topik V.
2011. április 11. 19:58
#10621
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Melcsi mi lesz szerdán?
1 felhasználónak tetszik:
anna21
2011. április 11. 19:59
#10627
Idézet (ivonn a demi fan @ 2011.04.11. 19:58)
hogy lehet,hogy 4294967289 témát indítottál?
A staritz hibázott, a moderátotok topikján, minden nap bejelentenek ilyeket, olvvas csak utánna
2011. április 11. 19:59
#10628
Idézet (Mendi de lelly @ 2011.04.11. 19:57)
sZIA
Miért?
Miért?
Hi
Mert kétszínű,de átkozottul.Bécit bántotta,most meg Bécivel "puszi pajtások".S azért fogja bántani Ani Évát,mert Évi Bécire tette a jelet.Amikor ketten csajok megbezsélték,mert Jerzyre fogják!
2011. április 11. 20:00
#10629
Idézet (Mendi de lelly @ 2011.04.11. 19:59)
A staritz hibázott, a moderátotok topikján, minden nap bejelentenek ilyeket, olvvas csak utánna 
már megijedtem
2011. április 11. 20:00
#10630
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
Idézet (Nikaaa @ 2011.04.11. 19:58)
Félsz, hogy kitoloncollak, amikor leigázom a világot, mi?
(
)
Ó hát nem vagyok én olyan ijedős fajta
Cuki: Verseny eredmény akkor fog kiderülni.
1 felhasználónak tetszik:
cukorbogyo
2011. április 11. 20:01
#10632
Idézet (nagyzsani992 @ 2011.04.11. 20:00)
Anira nem lehet haragudni!! 
akkor haragudjunk söpöre és bíbörre!
2011. április 11. 20:01
#10634
|
|
Dodo88Call Me Maybe <3 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.03. Hozzászólás: 908 Csatolások: 0 Azonosító: 142514 offline
|
Most akkor kinek drukkoltok?
1 felhasználónak tetszik:
ivonn a demi fan
2011. április 11. 20:02
#10635
|
|
Melcsi1997Four™ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.05.27. Hozzászólás: 4042 Csatolások: 8013 Azonosító: 62084 offline
|
Idézet (ivonn a demi fan @ 2011.04.11. 20:01)
akkor haragudjunk söpöre és bíbörre!

Támogatom az ötletet. Én hányingert kapok mind a kettőtől.
2011. április 11. 20:02
#10636
Idézet (Dodo88 @ 2011.04.11. 20:01)
Most akkor kinek drukkoltok?
a láncfűrészesnek
2011. április 11. 20:02
#10637
|
|
cukorbogyovampire heart |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.21. Hozzászólás: 7692 Csatolások: 953 Azonosító: 143757 offline
|
Idézet (Melcsi1997 @ 2011.04.11. 20:00)
Ó hát nem vagyok én olyan ijedős fajta
Cuki: Verseny eredmény akkor fog kiderülni.
Cuki: Verseny eredmény akkor fog kiderülni.
Milyen verseny?
2011. április 11. 20:02
#10638
|
|
Pixie BuueThis is fucking Saška♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.01.13. Hozzászólás: 5271 Csatolások: 172 Azonosító: 117370 offline
|
Sziasztook
2011. április 11. 20:02
#10639
Idézet (Twilight6 @ 2011.04.11. 20:01)
dede. én utálom 
azt nem tudom hogy hogy csinálod
ivonn jól mondja
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Fenékfogdosás és nagy mosolyok: Ryan Reynolds és Blake Lively kamaszokként viselkedtek a randijukon
Dúl köztük a szerelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Zokogott a fia ballagásán: fotók a meghatódott Jennifer Lopezről
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.

offline


