Idézet (Pocher @ 2011.11.14. 23:05)
alpjába véve semmi bajom Szaslay Csongor-al de itt tök jó
Háát kinek hogy!
|
|
Pochervisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.08. Hozzászólás: 251 Csatolások: 3 Azonosító: 48829 offline
|
|
|
melasz12♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.30. Hozzászólás: 2039 Csatolások: 333 Azonosító: 142106 offline
|
|
|
melasz12♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.30. Hozzászólás: 2039 Csatolások: 333 Azonosító: 142106 offline
|
|
|
Pochervisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.01.08. Hozzászólás: 251 Csatolások: 3 Azonosító: 48829 offline
|
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.