Dumcsi-topik VII.
2011. április 21. 21:29
#9282
|
patrícia4 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.03. Hozzászólás: 7621 Csatolások: 1240 Azonosító: 126309 offline
|
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.04.21. 21:27)
Sam csak kinézetre jó,nem nagyon csipázom 
de kedves vagy
1 felhasználónak tetszik:
Miley-fan09
2011. április 21. 21:29
#9284
|
|
zsokuc0312 |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 11.01.31. Hozzászólás: 807 Csatolások: 0 Azonosító: 144476 offline
|
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.04.21. 21:25)
pasik közül nekem is Damon a kedvenc
olyan jó teste van
olyan jó teste van
hát igen!meg tök jó a humorja! nem?
1 felhasználónak tetszik:
Miley-fan09
2011. április 21. 21:30
#9286
Idézet (patrícia4 @ 2011.04.21. 21:29)
de kedves vagy 
tudom és szerény is vagyok
2011. április 21. 21:31
#9287
Idézet (zsokuc0312 @ 2011.04.21. 21:29)
hát igen!meg tök jó a humorja! nem?
volt már olyan,hogy sírtam miatta,annyira megnevettetett
1 felhasználónak tetszik:
zsokuc0312
2011. április 21. 21:31
#9289
|
|
Alexiss♥Dinnyéné♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.31. Hozzászólás: 1226 Csatolások: 137 Azonosító: 142159 offline
|
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.04.21. 21:30)
én is
eszem a zsemlét és a szalámit
azt hittem a csípős paprikás szalámi nem csíphet,most meg leég a szám
pedig a szalámik nem szoktak csípni 
eszem a zsemlét és a szalámit
azt hittem a csípős paprikás szalámi nem csíphet,most meg leég a szám
ezek szerint mégis tud csípni a szalámi
1 felhasználónak tetszik:
Miley-fan09
2011. április 21. 21:31
#9290
|
patrícia4 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.03. Hozzászólás: 7621 Csatolások: 1240 Azonosító: 126309 offline
|
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.04.21. 21:30)
tudom és szerény is vagyok 
miért nem csípet szegény Samet?
1 felhasználónak tetszik:
Miley-fan09
2011. április 21. 21:32
#9292
Idézet (Alexiss @ 2011.04.21. 21:31)
ezek szerint mégis tud csípni a szalámi 
sajnos igen,mindjárt megiszom egyhuzamra a 2 literes kólát
2011. április 21. 21:33
#9294
|
|
Alexiss♥Dinnyéné♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.31. Hozzászólás: 1226 Csatolások: 137 Azonosító: 142159 offline
|
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.04.21. 21:32)
sajnos igen,mindjárt megiszom egyhuzamra a 2 literes kólát 
attól bugyogni fog a szád ha cssípösre iszod
2011. április 21. 21:35
#9298
Lina itt vagy még vagy csak lájkolsz?
vagy elbújtál,hogy ne találjanak rád amiért megfulladok
vagy elbújtál,hogy ne találjanak rád amiért megfulladok
2011. április 21. 21:36
#9300
|
|
zsokuc0312 |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 11.01.31. Hozzászólás: 807 Csatolások: 0 Azonosító: 144476 offline
|
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.04.21. 21:31)
volt már olyan,hogy sírtam miatta,annyira megnevettetett 
nálam is és akkor anyám kérdezi mi olyan vicces!
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Hosszú idő után párként jelent meg a vörös szőnyegen Zendaya és Tom Holland
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!

offline


