Sweet Memories...
R n' B
2012. január 30. 15:44
#701
Sweet Memories...
2012. február 01. 20:40
#702
Tréjj Szoangz imadlak.
Ez hogy a franca nem volt meg eddig a topicba?
Disz iz vá' ám hát,disz iz vá' ám hát,disz iz vá'disz iz vá' disz iz vá' ám hát.Disz iz vá' ám hát,disz iz vá' ám hát,disz iz vá'disz iz vá'disz iz vá' ám hát.Ám hát köz ám fláááá
Official lyrics.Csak olvasd hangosan és ütemesen.
(vagy ez már volt?)
Disz iz vá' ám hát,disz iz vá' ám hát,disz iz vá'disz iz vá' disz iz vá' ám hát.Disz iz vá' ám hát,disz iz vá' ám hát,disz iz vá'disz iz vá'disz iz vá' ám hát.Ám hát köz ám fláááá
(vagy ez már volt?)
2012. február 02. 19:07
#703
úúú mennyire szerettem
2012. február 03. 14:14
#704
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2012. február 06. 21:43
#705
|
|
AryaXD |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.03.02. Hozzászólás: 709 Csatolások: 9 Azonosító: 146499 offline
|
JENA LEE az emoR'n'B koronázatlan királynője!! Kár, hogy kevesen ismerik, pedig szerintem igazán megindítóak és gyönyörűek a zenéi (a videót is érdemes nézni)
http://www.youtube.com/watch?v=m6Rc8idptUM
http://www.youtube.com/watch?v=m6Rc8idptUM
1 felhasználónak tetszik:
Adri98
2012. február 07. 21:26
#706
Idézet (AryaXD @ 2012.02.06. 21:43)
JENA LEE az emoR'n'B koronázatlan királynője!! Kár, hogy kevesen ismerik, pedig szerintem igazán megindítóak és gyönyörűek a zenéi (a videót is érdemes nézni)
http://www.youtube.com/watch?v=m6Rc8idptUM
http://www.youtube.com/watch?v=m6Rc8idptUM
Szerintem Jena Lee inkább kicsit poposabb, de köszi, hogy belinkelted a számot, nagyon jó *-* mivel én is nagyon szeretem Jena stílusát
2012. február 08. 18:21
#707
Typical 90's R&B
2012. február 09. 16:25
#708
Miért nem ismertem én ezt a férfit eddig?
Tudtam,hogy már akkor rá kellett volna keresni, mikor megláttam Liyah klipjében.
Nálam a hangja R.Kellyét is lesöpörte. Ő az új szerelmem. Imádom!
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2012. február 12. 10:03
#710
Egy élő legendával és valódi tehetséggel kevesebb.
Thank You Whitney, I hope you've found peace
2012. február 13. 20:38
#711
Idézet (klau1999 @ 2012.02.11. 21:13)
nah kell RnB zene??ako én nyomatok:.. ez akora nagy szám
Légyszíves ha nem tudjátok mi az az R'n'B, akkor ne írkájatok meg linkeljetek olyanokat, amiknek tényleg semmi közük ehhez a műfajhoz
2012. február 13. 21:12
#712
Idézet (klau1999 @ 2012.02.11. 21:13)
nah kell RnB zene??ako én nyomatok:.. ez akora nagy szám
Először:
*Na kell RnB zene? Akkor én hozok. Ez akkora nagy szám.
Attól,hogy a címében a Hip-Hop és az R&B szó van, attól még ez a "zene" csak szégyeníti így a műfajt. Ebből erednek a tévhitek.
2012. február 18. 20:34
#714
1 felhasználónak tetszik:
WhiteRosee
2012. február 20. 22:48
#715
2012. február 25. 12:34
#716
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.


offline
