Starity

R n' B

62 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 29. 14:35 #1
- törölt felhasználó -    
Úgy láttam még nincs ilyen téma ami konkrétan ezzel a műfajjal foglalkozik.Nem tudom mekkora sikere lesz a topicnak,hát megpróbáljuk.Szóval jöhet ide minden:videók,dalszövegek,idézetek,előadók,öltözködés,képek,egyszóval bármi ami ezzel kapcsolatos.Ja és Justin Bieber nem R&B előadó. beer.gif

Na akkor kezdésnek újdonságok:















11 felhasználónak tetszik: yxcv90, riri17, janet7, thunderbird, Bogszics, Adri98, chrisBrown14, Wieber., Ronetta001, Beliyah, hellorl
2011. április 30. 18:39 #2
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Végre egy ilyen topik w00t.gif Köszi meghajolo.gif



3 felhasználónak tetszik: Aalyah, Bogszics, Adri98
2011. április 30. 18:49 #3
melasz12
melasz12
 
Státusz<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.30.
Hozzászólás: 2039
Csatolások: 333
Azonosító: 142106
Offline offline
Imádom az R&B-t! biggrin.gif
2011. május 04. 22:46 #4
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
De jó, örülök ennek a topiknak! smileeee.gif

A királynőim:









Úgy hiányzik Babygirl sad.gif Na meg az élőzene.
4 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah, Adri98, Beliyah
2011. május 04. 23:11 #5
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet
Úgy hiányzik Babygirl  sad.gif  Na meg az élőzene.


Nekem is sad.gif



3 felhasználónak tetszik: Bogszics, Egy RealTrill, Beliyah
2011. augusztus 12. 18:03 #6
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Na szerintem pörgessük fel fel ezt a topikot, mi úgyis ki szoktuk beszélni egymás között, de hátha más is meglátja, hogy mi is az igazi r'n'b wink.gif



Istenem úgy imádom ezt az unplugged-ot, Alicia egy istennő meghajolo.gif Ez a szám olyan jó hangulatot csinál rolleyes.gif Kell egy olyan "bass player" vagy mi:DD



Oké ez nem r'n'b, de Mary énekli, szóval remélem nem baj hogy betettem laugh.gif Alapból szeretem ezt a számot, de ebben a feldolgozásban is szép meghajolo.gif A dislike-okat meg nem értem. Ha pl Rihanna dolgozta volna fel akkor igen (az egyenesen szentségtörés lenne), de Marynek elhiszem, hogy megérintette ez a szám. Meg jó volt hallani egy feketét egy klasszikus rock számban smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah, Adri98, Egy RealTrill
2011. augusztus 12. 19:47 #7
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Én is pont valamelyik nap gondoltam rá, hogy kéne ide is írni már. beer.gif
Én is imádom az Unbreakable-t, az egyik kedvencem tőle. Meg az egész Unplugged úgy jó, ahogy van. wub.gif
Nem értem én sem a dislike-okat, mert tényleg szerintem tőle simán el lehet ezt viselni. Mary fantasztikus. Ha Rihanna, vagy valami hasonló lenne, akkor megérteném, de így...



Imádom őt, ő tényleg IGAZI fekete nő, nem egy ilyen önmagát meghazudtoló r.banc. Mert sajnos elég sok ma nagyon felkapott "fekete" énekesnő (szerintem tudjátok kikről beszélek laugh.gif) szinte fehérré válik és semmi "feketés" nem lesz bennük. Sem kinézetben, sem zenében, semmiben...Pedig szerintem büszkének kéne lenniük inkább. És ez a csaj pont ilyen, olyan mint egy királynő. wub.gif



Ehez meg csak egy szó: HARMÓNIA meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, Egy RealTrill
2011. augusztus 12. 20:05 #8
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Jól van akkor biggrin.gif beer.gif
Na igen. Főleg hogy a feketékhez csak nagyon kevés fehér énekesnő méltó. Nagyon jó ez a szám is meghajolo.gif India egy igazi díva, ahogy az En vogue is rolleyes.gif Abban a videóban meg főleg. Akkor még tudtak úgy szexik lenni, hogy közben nem k.rvultak el.-.-



Úristen gyönyörűűű meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif Tetszenek a legfelső kommentek hahaaa:DD



Jaj ez akkora _nevet.gif Ez a szám komolyan mondom, mindig felvidít _nevet.gif Olyan kis bolondok voltak akkor még, mondjuk utána is, de akkor főleg:DD
3 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah, Egy RealTrill
2011. augusztus 12. 20:26 #9
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Az biztos. meghajolo.gif Tényleg gyönyörű és egyetértek a két felső kommenttel. Jajj már többször láttam, hogy valaki írta, hogy az En Vogue klassz, meg minden és hogy olyan, mint 4 Beyonce. Hahhahha Beyonce SOHA nem érhet fel egyikőjükkel sem, úgyhogy kár hasonlítgatni. Ő sehol sincs hozzájuk képest, ahogy a Destiny's Child sem. Valaki írta, hogy az En Vogue hatalmas együttes és csak a Destiny's Child érhet fel hozzájuk. Hát pont nem. Ha valakik felérhetnek hozzájuk, akkor azok a legkevésbé lesznek a Destiny's Child. rohog.gif TLC, SWV, Xscape...na az ilyenek igen, de nem a DC. 110.gif

Óóó igen én is imádom ezt, meg az egész korszakot. Nekem erről az albumról ez a kedvenc:

És még a History wub.gif


És akkor A HANG wub.gif :



Coko egy istennő! meghajolo.gif És öö azok a körmök... _nevet.gif
Úgy haragszom, hogy leszedték azt a 93-mas I'm So Into You/Weak Live videót, mert az jó minőségű is volt, most meg már egyre kevesebb jó minőségű élő videó van tőlük. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, Egy RealTrill
2011. augusztus 12. 20:54 #10
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2011.08.12. 20:26)
Az biztos. meghajolo.gif Tényleg gyönyörű és egyetértek a két felső kommenttel. Jajj már többször láttam, hogy valaki írta, hogy az En Vogue klassz, meg minden és hogy olyan, mint 4 Beyonce. Hahhahha Beyonce SOHA nem érhet fel egyikőjükkel sem, úgyhogy kár hasonlítgatni. Ő sehol sincs hozzájuk képest, ahogy a Destiny's Child sem. Valaki írta, hogy az En Vogue hatalmas együttes és csak a Destiny's Child érhet fel hozzájuk. Hát pont nem. Ha valakik felérhetnek hozzájuk, akkor azok a legkevésbé lesznek a Destiny's Child. rohog.gif  TLC, SWV, Xscape...na az ilyenek igen, de nem a DC. 110.gif 
Óóó igen én is imádom ezt, meg az egész korszakot. Nekem erről az albumról ez a kedvenc:

És még a History wub.gif 
És akkor A HANG wub.gif :

Coko egy istennő! meghajolo.gif És öö azok a körmök... _nevet.gif 
Úgy haragszom, hogy leszedték azt a 93-mas I'm So Into You/Weak Live videót, mert az jó minőségű is volt, most meg már egyre kevesebb jó minőségű élő videó van tőlük. dry.gif

Pontosan meghajolo.gif Ők külön-külön is jobbak, mint egymaga Beyonce. Meg ugye most Beyonce befestette szőkére a haját. Hát ezt T-boz már ellőtte:DD Igen, azok is nagyon jó számok meghajolo.gif Én mindegyik korszzakukat imádom, de persze az első hármat főleg, mert akkor Lisa még élt cray.gif A Girl talknak olyan aranyos a vége: sad.gif heart.gif



A Crazy:



És milyen jól játszik zongorán:DD Olyan jó lenne, ha ezt a koncertet kiadnák DVD-n heart.gif

Tényleg az, olyan különleges hangszíne van meghajolo.gif Azokkal körmökkel ha egyet suhintana, simán lekaszálná a fejem rohog.gif Nem mondod komolyan, ugye nem azt a klubosat?? dry.gif Azt úgy imádtam, abban volt a legjobban benne a feeling. rolleyes.gif Kár hogy ma már nincsenek ilyenek.
4 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah, Adri98, Egy RealTrill
2011. augusztus 12. 21:16 #11
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Az biztos. Ja, csak az a különbség, hogy T-Boznak rohadt jól állt, Beyoncének meg szerintem egyáltalán nem. Meg T-Boz még szőke hajjal is fekete maradt, Beyonce meg lassan már olyan, mint egy fehér csaj. dry.gif
Én is, de tényleg az első három a legjobb. Lisával az igazi, ez egyértelmű. Nekem speciel a CrazySexyCool album a legjobb, de az összes többi is zseniális. Az a baj, hogy náluk már fölösleges lenne abban reménykedni, hogy újra összeállnak, mert Lisa nélkül már nem lenne az igazi. De ugye az SWV-nek elvileg lesz új albuma és váá úgy várom már. Valami idióta azt írta valahol, hogy szerinte nem kéne újra összeállniuk, mert szerinte már nem lennének rájuk vevők stb. Szerintem ez hülyeség, mert oké, hogy az ilyen Rihanna-Miley-Justin és hasonló imádókat nem érdekelné, de attól még sokan vannak külföldön, akik még mindig imádják az IGAZI RnB-t, mint amilyen az SWV is volt. És csomószor látom youtube-on, hogy nagyon sokan visszasírják azt az időszakot és jó látni, hogy vannak még ilyenek. Szóval szerintem igen is lesz rájuk kereslet, csomó helyen látom, hogy alig várják már, hogy visszatérjenek. Remélem tényleg így lesz! wub.gif

Igeen, meg az egész Girl Talk klip nagyon jó. Igaz, hogy nem szerepel benne Lisa, de valahogy mégis ott van és szerintem nagyon jól csinálták meg, hogy emléket állítottak neki ebben. A Left Eye-os ruhák, meg mikor mutatják az embereket csíkkal a szemük alatt...olyan megható. wub.gif

Áh ez mekkora rohog.gif Annyira édes volt, úgy hiányzik. cray.gif Igen, tényleg jó lenne w00t.gif

De, azt. dry.gif Igen, és hosszú is volt és rendesen hallani lehetett benne a hangot. Szóval mikor valahol szó volt arról, hogy ki énekel a legjobban, vagy ilyesmi, akkor mindig azt a videót mutattam. És most már nem tudom dry.gif Nem értem, miért szedték le. mad.gif
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, Egy RealTrill
2011. augusztus 12. 21:24 #12
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline


Na hogy ha valakire lehet azt mondani, hogy alábecsült, akkor az Amel. Annyira kár, hogy ilyen ismeretlen, pedig a zenéi egytől egyig egyediek és zseniálisak. A hangja meg szerintem a legjobb hangok között van. meghajolo.gif
És a Groove Theory-vel is fantasztikus volt. Igazi RnB slágerek. wub.gif



És úristen most láttam egy másik Amel számnál olyan kommenteket, hogy Miley miatt nézik a videót. Mondom úristen ohmy.gif Megnéztem, de nem találtam semmilyen Mileys videót, aminek köze lenne Amelhez. Lehet, hogy jobb is így. dry.gif És ez annyira szomorú, hogy ilyen kis senkik (már elnézést) miatt jönnek az emberek ilyen fantasztikus zenékhez és nem azért, mert tényleg jó. Kb. mint az Unprettynél. Szánalom. 110.gif Meg most láttam, hogy valami csaj énekelte egy ilyen ismeretlenebb tehetségkutatóban Amel egyik számát (az egyik legjobbat) és a címben benne volt, hogy "best version". Hááh... _nevet.gif Kezdjük ott, hogy csak Amelé lehet a legjobb verzió, és ez egy vicc. Másrészt pedig megnéztem és a csaj hangja és előadása SEMMI volt Amelhez képest. Idióták 110.gif
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, Egy RealTrill
2011. augusztus 12. 22:02 #13
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2011.08.12. 21:16)
Az biztos. Ja, csak az a különbség, hogy T-Boznak rohadt jól állt, Beyoncének meg szerintem egyáltalán nem. Meg T-Boz még szőke hajjal is fekete maradt, Beyonce meg lassan már olyan, mint egy fehér csaj. dry.gif 
Én is, de tényleg az első három a legjobb. Lisával az igazi, ez egyértelmű. Nekem speciel a CrazySexyCool album a legjobb, de az összes többi is zseniális. Az a baj, hogy náluk már fölösleges lenne abban reménykedni, hogy újra összeállnak, mert Lisa nélkül már nem lenne az igazi. De ugye az SWV-nek elvileg lesz új albuma és váá úgy várom már. Valami idióta azt írta valahol, hogy szerinte nem kéne újra összeállniuk, mert szerinte már nem lennének rájuk vevők stb. Szerintem ez hülyeség, mert oké, hogy az ilyen Rihanna-Miley-Justin és hasonló imádókat nem érdekelné, de attól még sokan vannak külföldön, akik még mindig imádják az IGAZI RnB-t, mint amilyen az SWV is volt. És csomószor látom youtube-on, hogy nagyon sokan visszasírják azt az időszakot és jó látni, hogy vannak még ilyenek. Szóval szerintem igen is lesz rájuk kereslet, csomó helyen látom, hogy alig várják már, hogy visszatérjenek. Remélem tényleg így lesz! wub.gif 
Igeen, meg az egész Girl Talk klip nagyon jó. Igaz, hogy nem szerepel benne Lisa, de valahogy mégis ott van és szerintem nagyon jól csinálták meg, hogy emléket állítottak neki ebben. A Left Eye-os ruhák, meg mikor mutatják az embereket csíkkal a szemük alatt...olyan megható. wub.gif 
Áh ez mekkora rohog.gif Annyira édes volt, úgy hiányzik. cray.gif Igen, tényleg jó lenne w00t.gif 
De, azt. dry.gif Igen, és hosszú is volt és rendesen hallani lehetett benne a hangot. Szóval mikor valahol szó volt arról, hogy ki énekel a legjobban, vagy ilyesmi, akkor mindig azt a videót mutattam. És most már nem tudom dry.gif Nem értem, miért szedték le. mad.gif

T-Boznak szerintem is sokkal jobban állt. Hát igen, a zenéjéről nem is beszélve-.-" Egyébként nekem is a CrazySexyCool a kedvencem, de mindegyikben van valami, amiért különleges. A Girl talk-ban tényleg szép emléket állítottak Lisának sad.gif Miss u darling heart.gif És drága Liyah-nkat is: cray.gif heart.gif



Na ÍGY kell élőben énekelni meg táncolni meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif

Igen és kár értük, még így is sokkal jobbak lennének mint a mai "r'n'b" paletta. Az SWV-ről én is hallottam, arra viszont nagyon kíváncsi vagyok, úgyszint Solangera wub.gif És persze Aliciát ki ne felejtsük heart.gif Úgy néz ki mégsem annyira elcseszett év ez a 2011. Még szép hogy lenne rá igény, dehát mindenki magából indul ki, most mit vártunk-.- Butuljon csak tovább a gagyi zenéjére, ha gondolja.

Francbaa dry.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah, Adri98, Ronetta001
2011. augusztus 12. 22:39 #14
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2011.08.12. 21:24)

Na hogy ha valakire lehet azt mondani, hogy alábecsült, akkor az Amel. Annyira kár, hogy ilyen ismeretlen, pedig a zenéi egytől egyig egyediek és zseniálisak. A hangja meg szerintem a legjobb hangok között van. meghajolo.gif 
És a Groove Theory-vel is fantasztikus volt. Igazi RnB slágerek. wub.gif 
És úristen most láttam egy másik Amel számnál olyan kommenteket, hogy Miley miatt nézik a videót. Mondom úristen ohmy.gif Megnéztem, de nem találtam semmilyen Mileys videót, aminek köze lenne Amelhez. Lehet, hogy jobb is így. dry.gif És ez annyira szomorú, hogy ilyen kis senkik (már elnézést) miatt jönnek az emberek ilyen fantasztikus zenékhez és nem azért, mert tényleg jó. Kb. mint az Unprettynél. Szánalom. 110.gif Meg most láttam, hogy valami csaj énekelte egy ilyen ismeretlenebb tehetségkutatóban Amel egyik számát (az egyik legjobbat) és a címben benne volt, hogy "best version". Hááh... _nevet.gif Kezdjük ott, hogy csak Amelé lehet a legjobb verzió, és ez egy vicc. Másrészt pedig megnéztem és a csaj hangja és előadása SEMMI volt Amelhez képest. Idióták 110.gif

Juj ezt a májlisat én is láttam 110.gif WTF??? ohmy.gif Remélem tényleg nem énekelte el, mert az tragédia lenne. Mondjuk akkora hangterjedelme nincs is rohog.gif Amel viszont zseniális meghajolo.gif meghajolo.gif meghajolo.gif Varázslatos (de tényleg) hangja van, és ha valaki, akkor ő az aki több hírnevet érdemelne rolleyes.gif



Olyan jó ez a verzió, olyan latinos wub.gif És jól áll Aliciának a piros száj:D
3 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah, Adri98
2011. augusztus 12. 22:47 #15
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Jajj Liyah de gyönyörű ebben a videóban. wub.gif Mondjuk mikor nem? laugh.gif És igen, így kell énekelni és táncolni, elképesztő meghajolo.gif És az interjúnál is annyira aranyos és kedves volt, nagyon ritka az ilyen. smileeee.gif

Igeen Solange is adjon ki mostmár sürgősen egy új lemezt biggrin.gif És Alicia is, egyértelmű. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah
2011. augusztus 12. 22:48 #16
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Hát az biztos. Meg egyáltalán miköze neki Amelhez? Ugyanmár...

Juuj ez de jó meghajolo.gif És tényleg nagyon jól áll neki.
2 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah
2011. augusztus 12. 22:56 #17
- törölt felhasználó -    
én most ismerkedem az IGAZI R&B zenével..
eddig azt hittem én is ,hogy Rihanna R&B énekesnő, pedig egy kalap ürülék tongue.gif
már az idejét sem tudom megmondani ,hogy mióta nem hallgattam őt, és már kezdek undorodni is tőle. Rájöttem az élő felvételekből ,hogy tehetségtelen tömegsztár, és undorító ahogyan teszi magát mostanában...

debezzeg Aaliyah, Left Eye... elképesztőek voltak. :'(
5 felhasználónak tetszik: Bogszics, janet7, Aalyah, Adri98, Black Hearth2
2011. augusztus 12. 23:01 #18
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (janet7 @ 2011.08.12. 22:47)
Jajj Liyah de gyönyörű ebben a videóban. wub.gif Mondjuk mikor nem? laugh.gif És igen, így kell énekelni és táncolni, elképesztő meghajolo.gif És az interjúnál is annyira aranyos és kedves volt, nagyon ritka az ilyen. smileeee.gif 
Igeen Solange is adjon ki mostmár sürgősen egy új lemezt biggrin.gif  És Alicia is, egyértelmű. wub.gif

Igen, ő egy angyal, minden szempontból heart.gif
Ja, már elvonási tüneteim vannak egy jó kis új lemez után:DD Jó nem, de már csömöröm van a fos zenétől-.-"

Ez szerintem már most klasszikus, legalábbis én totál úgy érzem. és bizonyítja, hogy most is lehetne több ilyet alkotni.



És milyen jó a videóklipje is rolleyes.gif Na EZ megérdemli a 100 milliós nézettséget. De a kommenteken mindig ámulok, mindig majdnem minden kommentet egy csomóan lájkolnak xD
3 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah, Adri98
2011. augusztus 12. 23:08 #19
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (hummingbirdheartbeat @ 2011.08.12. 22:56)
én most ismerkedem az IGAZI R&B zenével..
eddig azt hittem én is ,hogy Rihanna R&B énekesnő, pedig egy kalap ürülék tongue.gif
már az idejét sem tudom megmondani ,hogy mióta nem hallgattam őt, és már kezdek undorodni is tőle. Rájöttem az élő felvételekből ,hogy tehetségtelen tömegsztár, és undorító ahogyan teszi magát mostanában...
debezzeg Aaliyah, Left Eye... elképesztőek voltak. :'(

Na végre valaki w00t.gif Rihanna élőben tényleg nem tud énekelni, és csak az első kettő lemeze r'n'b, meg a GGGB egy kicsit. Bár a Rated R már pop, de az még tényleg jó volt. Most már csak teszi magát a kamera előtt-.-" Egyébként ha már itt tartunk, Beyonce-nak is csak az első két lemeze r'n'b, a többi pop. Attól persze szeretheted.
Igen, igen heart.gif
Ha szeretnél még több igazi r'n'b-st megismerni, akkor nézegesd a topikot, meg annak is örülünk, ha írsz wink.gif
3 felhasználónak tetszik: hummingbirdheartbeat, janet7, Aalyah
2011. augusztus 12. 23:16 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bogszics @ 2011.08.12. 23:08)
Na végre valaki w00t.gif Rihanna élőben tényleg nem tud énekelni, és csak az első kettő lemeze r'n'b, meg a GGGB egy kicsit. Bár a Rated R már pop, de az még tényleg jó volt. Most már csak teszi magát a kamera előtt-.-" Egyébként ha már itt tartunk, Beyonce-nak is csak az első két lemeze r'n'b, a többi pop. Attól persze szeretheted. 
Igen, igen heart.gif
Ha szeretnél még több igazi r'n'b-st megismerni, akkor nézegesd a topikot, meg írhatsz is persze wink.gif


igen, Rihannáról egy a véleményünk smileeee.gif Bár én szerettem a Loudot addig , ameddig azthittem ,hogy R&B biggrin.gif... amióta meghallgattam Aaliyahtól a Try Againt vagy éppen a We need a resolutiont, már közel sincs Rihannához... egyébként Liyah lemezeit, sorra töltögetem, és egyrejobban megszeretem őket smileeee.gif
Beyonce nekem a number1 smileeee.gif... tudom hogy kezd poposodni...de én a hangjától és táncától kivagyok :| ... és egyébként B-től is a B'day a kedvenc albumom. smileeee.gif a dalok között is a Get me Bodied smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: janet7, Bogszics, Aalyah
62 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!