R n' B
2011. augusztus 13. 16:19
#41
Úristen gyerekek mi van itt...R&B forradalom.
Nem győztem lájkolgatni,már mindjárt leesik az ujjam.
Csak így tovább.És ezennel üdvözlök mindenkit a topicban.
2011. augusztus 13. 16:23
#42
Szerintem Ashantit se felejtsük el, mert ő is nagyon jó volt, csak eltűnt
2011. augusztus 13. 16:30
#44
Idézet (Adri98 @ 2011.08.13. 16:23)
Szerintem Ashantit se felejtsük el, mert ő is nagyon jó volt, csak eltűnt
Egyetértek.Nekem a Foolish volt tőle a kedvencem.
2011. augusztus 13. 16:32
#45
Idézet (hummingbirdheartbeat @ 2011.08.13. 16:29)
Aalyah.. mondtam hogy uralni fogja az r&b starityt : DDD
Adri98: Ashanti se semmi *-*
Adri98: Ashanti se semmi *-*
Remélem igazad lesz.
2011. augusztus 13. 16:35
#46
|
|
chrisBrown14OKC |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.10. Hozzászólás: 1450 Csatolások: 1870 Azonosító: 143010 offline
|
Ahogy nézem az egyik legjobb R&B előadó, R.Kelly kimaradt.
Hihetetlen hangja van.
Én már olyat is hallottam, hogy őt nevezik az r'n'b királyának. Na, ezen nem vitatkoznék.
Hasonlítsátok össze a kettőt. Hihetetlen.
Hihetetlen hangja van.
Hasonlítsátok össze a kettőt. Hihetetlen.
2011. augusztus 13. 16:44
#47
Idézet (chrisBrown14 @ 2011.08.13. 16:35)
Ahogy nézem az egyik legjobb R&B előadó, R.Kelly kimaradt.
Hihetetlen hangja van.
Én már olyat is hallottam, hogy őt nevezik az r'n'b királyának. Na, ezen nem vitatkoznék.
Hasonlítsátok össze a kettőt. Hihetetlen.
Hihetetlen hangja van.
Hasonlítsátok össze a kettőt. Hihetetlen.
Na végre egy pasi is
Idézet
Egyetértek.Nekem a Foolish volt tőle a kedvencem. Sőt nemcsak tőle a kedvencem,hanem úgy a kedvenc számaim egyike.Ez most nemtom mennyire volt érthető.
Értjük.
2011. augusztus 13. 16:48
#48
chrisBrown14: Na már pont akartam szólni,hogy gyere.
R.Kelly-nek pont mostanában kezdtem utánanézni és tényleg elég tehetséges.De mivel ő volt Aaliyah producere lehetetlen hogy béna legyen.Már gondolkodtam azon hogy ki is lehetne az R&B királya,és úgylátom ő "indulhat a választásokon".
R.Kelly-nek pont mostanában kezdtem utánanézni és tényleg elég tehetséges.De mivel ő volt Aaliyah producere lehetetlen hogy béna legyen.Már gondolkodtam azon hogy ki is lehetne az R&B királya,és úgylátom ő "indulhat a választásokon".
2011. augusztus 13. 16:56
#50
Én a mostaniak közül (pasik közül) Trey Songz-ot is tisztelem
Ő is tud
R.Kelly-nek ezt a számát nagyon szeretem
R.Kelly-nek ezt a számát nagyon szeretem
2011. augusztus 13. 17:01
#51
Amúgy azt tudtátok,hogy Aaliyah-ról régebben azt terjesztették,hogy 15 évesen hozzáment R.Kelly-hez?
Ezt a wikipédián olvastam.
Aaliyah szerepelt a Nickelodeon több műsorában is. 1994-ben jelent meg első lemeze, az Age Ain’t Nothing but a Number, melynek producere és legtöbb dalának szerzője R. Kelly R&B-énekes volt. A lemezről a legnagyobb sikert a Back & Forth című dal aratta. Nem sokkal ezután pletykák kezdtek keringeni arról, hogy a tizenöt éves énekesnő – magát idősebbnek hazudva – feleségül ment a huszonhat éves producerhez. A VIBE magazin az állítólagos házassági anyakönyvi kivonatot is leközölte. Aaliyah és családja cáfolták a hírt.
2011. augusztus 13. 17:07
#52
Áááh Trey Songz.
Őt is nagyon szeretem.Tőle ami nagyon bejön az a Say Aah.Amikor megjelent állandóan csak ezt hallgattam.
És még Fabolous is jól nyomja benne.Felülmúlhatatlan,vagyis Chris egyszer majdnem felülmúlta.
2011. augusztus 13. 17:11
#53
Idézet (Aalyah @ 2011.08.13. 17:01)
Amúgy azt tudtátok,hogy Aaliyah-ról régebben azt terjesztették,hogy 15 évesen hozzáment R.Kelly-hez?
Ezt a wikipédián olvastam.
Aaliyah szerepelt a Nickelodeon több műsorában is. 1994-ben jelent meg első lemeze, az Age Ain’t Nothing but a Number, melynek producere és legtöbb dalának szerzője R. Kelly R&B-énekes volt. A lemezről a legnagyobb sikert a Back & Forth című dal aratta. Nem sokkal ezután pletykák kezdtek keringeni arról, hogy a tizenöt éves énekesnő – magát idősebbnek hazudva – feleségül ment a huszonhat éves producerhez. A VIBE magazin az állítólagos házassági anyakönyvi kivonatot is leközölte. Aaliyah és családja cáfolták a hírt.
Ez komoly?
2011. augusztus 13. 17:15
#54
Idézet (Aalyah @ 2011.08.13. 17:07)
Áááh Trey Songz.
Őt is nagyon szeretem.Tőle ami nagyon bejön az a Say Aah.Amikor megjelent állandóan csak ezt hallgattam.
És még Fabolous is jól nyomja benne.Felülmúlhatatlan,vagyis Chris egyszer majdnem felülmúlta.
2011. augusztus 13. 17:22
#55
Idézet (Adri98 @ 2011.08.13. 17:11)
Ez komoly?
Anyám, miket ki nem találnak, Aaliyah-ból nem nézném ki. Mondjuk a Wikipediára minden baromságot beírhatnak, mert ott is "tagok" írják az életrajzokat.
Hát ezaz.Bow Wow életrajzában pl. annyi volt a helyesírási hiba,hogy alig bírtam felfogni mit akar.
Húú ez pont az egyik kedvenc Aaliyah számom.
Bogszics mondta még,hogy a hangja olyan mint egy angyalnak.
2011. augusztus 13. 17:28
#56
|
|
Bogszics |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.24. Hozzászólás: 915 Csatolások: 439 Azonosító: 143956 offline
|
Idézet (hummingbirdheartbeat @ 2011.08.13. 15:49)
huuh. én a rockot sosem szerettem túlzottan. mindigis a lájtosabb zenéket szerettem...
és én apumtól sem ismerném, mert ő inkább régi-disco zenét hallgat : DDD
és én apumtól sem ismerném, mert ő inkább régi-disco zenét hallgat : DDD
Én ilyen fura vagyok, mert az r'n'b-t meg a rockot is imádom. De az ilyen "üvöltős", kemény metált már én sem:D
Fú gyerekek nem győzök lájkolgatni, nagyon jókat raktok be, és jó látni, hogy egyre többen vagyunk
Ashantitól én ezt szeretem nagyon:
Őrületes benne Ashanti hangja, és a gitár
2011. augusztus 13. 17:28
#57
Pharell-t se hagyjuk ki, mert ő is egy nagy tehetség
2011. augusztus 13. 17:30
#58
|
|
Bogszics |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.24. Hozzászólás: 915 Csatolások: 439 Azonosító: 143956 offline
|
Idézet (Aalyah @ 2011.08.13. 17:22)
Hát ezaz.Bow Wow életrajzában pl. annyi volt a helyesírási hiba,hogy alig bírtam felfogni mit akar.
Hát Liyah-t én sem úgy ismerem.Különben is más volt a barátja.Igaz az később volt,de akkor meg el vált R.Kelly-től vagy mi?
Húú ez pont az egyik kedvenc Aaliyah számom.
Ez meg a másik.Annyira szép,hogy az nem igaz.
Bogszics mondta még,hogy a hangja olyan mint egy angyalnak.
Húú ez pont az egyik kedvenc Aaliyah számom.
Bogszics mondta még,hogy a hangja olyan mint egy angyalnak.
Jaj az At your best
2011. augusztus 13. 17:32
#59
Idézet (Bogszics @ 2011.08.13. 17:28)
Én ilyen fura vagyok, mert az r'n'b-t meg a rockot is imádom. De az ilyen "üvöltős", kemény metált már én sem:D
Fú gyerekek nem győzök lájkolgatni, nagyon jókat raktok be, és jó látni, hogy egyre többen vagyunk
Az Aaliyah-os pletykát én is láttam, de szerintem sem igaz, főleg hogy Liyahról van szó.
Ashantitól én ezt szeretem nagyon:
Őrületes benne Ashanti hangja, és a gitár
Fú gyerekek nem győzök lájkolgatni, nagyon jókat raktok be, és jó látni, hogy egyre többen vagyunk
Ashantitól én ezt szeretem nagyon:
Őrületes benne Ashanti hangja, és a gitár
Na, a másik kedvenc dalom Ashanti-tól.
Azt hiszem ezt még talán a viván is adták...
Na meg ez:
2011. augusztus 13. 17:38
#60
|
|
chrisBrown14OKC |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.10. Hozzászólás: 1450 Csatolások: 1870 Azonosító: 143010 offline
|
Idézet (Aalyah @ 2011.08.13. 17:07)
Áááh Trey Songz.
Őt is nagyon szeretem.Tőle ami nagyon bejön az a Say Aah.Amikor megjelent állandóan csak ezt hallgattam.
És még Fabolous is jól nyomja benne.Felülmúlhatatlan,vagyis Chris egyszer majdnem felülmúlta.
Ha már Trey, akkor ez se maradjon ki.
Biztos ismeritek, de azért belinkelem.
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.


4 felhasználónak tetszik:
offline

