Starity

R n' B

62 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 13. 21:00 #81
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Ezek az Utolsó belövés című filmben voltak, aki még nem látta, annak mindenképpen ajánlom, szerintem fantasztikus film. heart.gif



Ezt az utóbbit évekig kerestem és sehol nem találtam, de annyi eszem nem volt, hogy megnézzem a film végén a stáblistánál a zenéket. _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, hummingbirdheartbeat, Adri98
2011. augusztus 13. 21:15 #82
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Salt-N-Pepa még nem is volt:



Úgy bírom ezeket a ruhákat, olyan lazák:DD Akkor még nem dizájnoltak túl semmit. Jobb is volt...



És az En vogue-val:



Ezek is klasszikusok meghajolo.gif
5 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah, hummingbirdheartbeat, Adri98, Beliyah
2011. augusztus 13. 21:21 #83
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Huuh hát a Salt-N-Pepa és az En Vogue együtt hatalmasat üt. Mondjuk külön külön is. wub.gif





Jelenleg az En Vogue-tól ez a kedvencem. Na persze csak a Too Gone, Too Long és a Don't Let Go után. cool.gif
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, hummingbirdheartbeat, Adri98
2011. augusztus 14. 09:06 #84
- törölt felhasználó -    
tegnap mikor leléptem 41-hozzászólásnál tartottunk.. mostpedig.. blink.gif
"sokasodunk",ugye Aalyah? : D
visszakell olvasnom- és visszakell lájkolgatnom az összes kommentet, ja és az összes számot letöltögetni *-*
R.Kellyvel még mindig nem teltem be. hatalmaas thumbsup.gif wub.gif
5 felhasználónak tetszik: Aalyah, Bogszics, chrisBrown14, Adri98, janet7
2011. augusztus 14. 10:15 #85
- törölt felhasználó -    
A végén még népszerűbb lesz a topic,mint a "nagy OFFtopic". Tudom,megmondtad,hogy az R&B fogja uralni a starity-t.Úgylegyen laugh.gif
4 felhasználónak tetszik: hummingbirdheartbeat, Bogszics, Adri98, janet7
2011. augusztus 14. 10:31 #86
- törölt felhasználó -    
Ezeket biztos ismeritek a legtöbben,de azért a Goodies számok nem maradhattak ki a topicból. heart.gif









6 felhasználónak tetszik: hummingbirdheartbeat, Bogszics, chrisBrown14, Adri98, janet7, Ronetta001
2011. augusztus 14. 10:42 #87
- törölt felhasználó -    
ezeket még lesem töltöttem...csak akartam :|
ne tedd ezt velem Aalyah, az előbb már befagyaszottam a gépet, annyi számot töltöttem egyszerre blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Bogszics, Aalyah, Adri98, janet7
2011. augusztus 14. 11:38 #88
- törölt felhasználó -    
na mert Aalyah mondta rohog.gif
az én kedvencem, Cassie wub.gif egyik videóklippjét mutatom be wink.gif

Cassienek Janet és Aaliyah a kedvencei, meg mostmár tudom hogy valami TLC bandát is szeret
Cassie sokak szerint ebben a videóban tiszta Aaliyah.
viszont a tánc ebben az nagyon ütös, és ő csinálta, nem pedig valaki mint sok más előadonál rolleyes.gif
ja egyéb ismertetője : Step Up 2
első kislemeze 2006-ban sikeres lett világszerte :
6 felhasználónak tetszik: Bogszics, hummingbirdheartbeat, chrisBrown14, Aalyah, Adri98, janet7
2011. augusztus 14. 11:41 #89
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (Aalyah @ 2011.08.14. 10:31)
Ezeket biztos ismeritek a legtöbben,de azért a Goodies számok nem maradhattak ki a topicból. heart.gif

Én őszintén szólva még nem hallgattam meg blush.gif De most bepótoltam és nagyon jó meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: hummingbirdheartbeat, janet7, Aalyah
2011. augusztus 14. 12:14 #90
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Ledisit ismeritek? Én most találtam rá, és nagyon jó, megérdemelne nagyobb nézettséget (dehát ugye ő igazi r'n'b-t csinál) meghajolo.gif És neki is készül az új albuma thumbsup.gif





Örülök, hogy egyre több mai igazi r'n'b-st találok, és becsülöm őket, amiért megmaradtak az eredeti stílusuknál. Csak kár hogy nem ismerik el őket. -.-
4 felhasználónak tetszik: chrisBrown14, Adri98, janet7, Aalyah
2011. augusztus 14. 12:58 #91
chrisBrown14
chrisBrown14
OKC
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1451
Csatolások: 1870
Azonosító: 143010
Offline offline
Idézet (Bogszics @ 2011.08.14. 12:14)
Ledisit ismeritek? Én most találtam rá, és nagyon jó, megérdemelne nagyobb nézettséget (dehát ugye ő igazi r'n'b-t csinál) meghajolo.gif És neki is készül az új albuma thumbsup.gif 


Örülök, hogy egyre több mai igazi r'n'b-st találok, és becsülöm őket, amiért megmaradtak az eredeti stílusuknál. Csak kár hogy nem ismerik el őket. -.-

Hűűha ez a csajszi nagyon jó. Köszi a videókat Bogszics meghajolo.gif meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, janet7, Aalyah
2011. augusztus 14. 13:20 #92
- törölt felhasználó -    
Hát örülök,hogy Ciara így elnyerte mindenkinek a tetszését. rolleyes.gif
hummingbirdheartbeat: Hát most énis kábé így vagyok,csak nem Ciara-t töltök.Pedig a gép most lett újratelepítve,de úgylátom nem lesz valami hosszú életű. laugh.gif
Bogszics: A YouTube egyik nap ajánlott valami "Sweet Soul" számokat.Ledisi is közte volt,szerintem te is akkor találtad nem? laugh.gif Amúgy én ott láttam múltkor először,és tényleg nagyon jó ez a csaj.

Most az előbb megcsináltam Coko adatlapját az SWV-ből,ha minden jól megy és a modik engedélyezik akkor végre neki is lesz lapja. wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Adri98, Bogszics, janet7
2011. augusztus 14. 13:28 #93
- törölt felhasználó -    
Végre én is itt vagyok (nem hiszem hogy sokáig) laugh.gif
Ajaj, én is most töltögetek, nem tudom mennyi hely lesz a telón rohog.gif
Nekem mindig is Usher-el volt a bajom, mert sohasem tudtam eldönteni, hogy pop vagy rnb, igaz hogy mostanában popot csinál de régen meg nem annyira unsure.gif

3 felhasználónak tetszik: chrisBrown14, janet7, Aalyah
2011. augusztus 14. 13:34 #94
- törölt felhasználó -    
Cassie szerintem külsőre hasonlít Liyah-ra,meg az öltözködése is nagyon egyező.Viszont az éneklési stílusát,meg a hangszínét szerintem leginkább talán Ciara-éhoz tudnám hasonlítani.De viszont a tánca,a haja,az arca,a ruhája az tényleg nagyon Aaliyah-s.És persze ők ketten a legszebbek a világon. wub.gif
Egyébként én ezt szeretem nagyon Cassie-től. wub.gif

3 felhasználónak tetszik: Adri98, Bogszics, janet7
2011. augusztus 14. 13:39 #95
chrisBrown14
chrisBrown14
OKC
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.10.
Hozzászólás: 1451
Csatolások: 1870
Azonosító: 143010
Offline offline
Idézet (Adri98 @ 2011.08.14. 13:28)
Nekem mindig is Usher-el volt a bajom, mert sohasem tudtam eldönteni, hogy pop vagy rnb, igaz hogy mostanában popot csinál de régen meg nem annyira unsure.gif 

Jaja, régebben inkább csinált R&B-t, az valahogy jobb volt.biggrin.gif
Pl.
IMÁDOM.biggrin.gif Vagy a Mooving Mountains is rohadt jó.
4 felhasználónak tetszik: Adri98, Bogszics, janet7, Aalyah
2011. augusztus 14. 14:05 #96
- törölt felhasználó -    
Idézet (Aalyah @ 2011.08.14. 13:34)
Cassie szerintem külsőre hasonlít Liyah-ra,meg az öltözködése is nagyon egyező.Viszont az éneklési stílusát,meg a hangszínét szerintem leginkább talán Ciara-éhoz tudnám hasonlítani.De viszont a tánca,a haja,az arca,a ruhája az tényleg nagyon Aaliyah-s.És persze ők ketten a legszebbek a világon. wub.gif 
Egyébként én ezt szeretem nagyon Cassie-től. wub.gif 

az Is It You remixet énis szeretem smileeee.gif
amugy ittvan Cassie és Diddy 2009-es videóklippje smileeee.gif
Must Be Love
ha jól tudom Hiennek ez volt az egyik kedvenc száma 2009-ben, legalábbis egy Hien oldalon ezt találtam... talán emiatt is borotválta le ő is a haját rohog.gif
és igen, ez a csaj, vagyis Cassie szerepel Chris Brown Crawl klippjében wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Adri98, janet7, Aalyah
2011. augusztus 14. 14:07 #97
Bogszics
Bogszics
 
Státuszjobbára ártalmatlan
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.24.
Hozzászólás: 917
Csatolások: 439
Azonosító: 143956
Offline offline
Idézet (Aalyah @ 2011.08.14. 13:20)
Hát örülök,hogy Ciara így elnyerte mindenkinek a tetszését. rolleyes.gif 
hummingbirdheartbeat: Hát most énis kábé így vagyok,csak nem Ciara-t töltök.Pedig a gép most lett újratelepítve,de úgylátom nem lesz valami hosszú életű. laugh.gif 
Bogszics: A YouTube egyik nap ajánlott valami "Sweet Soul" számokat.Ledisi is közte volt,szerintem te is akkor találtad nem? laugh.gif Amúgy én ott láttam múltkor először,és tényleg nagyon jó ez a csaj. 
Most az előbb megcsináltam Coko adatlapját az SWV-ből,ha minden jól megy és a modik engedélyezik akkor végre neki is lesz lapja. wub.gif

Én most ahogy Ciarát hallgattam, ott oldalt ajánlotta. Na mondom megnézem, és milyen jól tettem:D
De jóóó w00t.gif Remélem is hogy engedélyezik, elsők között fogom bejelölni meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah
2011. augusztus 14. 14:14 #98
- törölt felhasználó -    
Idézet (Aalyah @ 2011.08.14. 13:34)
Cassie szerintem külsőre hasonlít Liyah-ra,meg az öltözködése is nagyon egyező.Viszont az éneklési stílusát,meg a hangszínét szerintem leginkább talán Ciara-éhoz tudnám hasonlítani.De viszont a tánca,a haja,az arca,a ruhája az tényleg nagyon Aaliyah-s.És persze ők ketten a legszebbek a világon. wub.gif 
Egyébként én ezt szeretem nagyon Cassie-től. wub.gif 

Hát igen, Cassie és Ciara is nagyon jó énekesnők meghajolo.gif
Cassie-től ezt imádom heart.gif
2 felhasználónak tetszik: janet7, Aalyah
2011. augusztus 14. 14:16 #99
- törölt felhasználó -    
Idézet (chrisBrown14 @ 2011.08.14. 13:39)
Jaja, régebben inkább csinált R&B-t, az valahogy jobb volt.biggrin.gif
Pl.
IMÁDOM.biggrin.gif Vagy a Mooving Mountains is rohadt jó.

Ezt a számot nagyon szeretem tőle, a Moving Mountains-ről ne is beszéljünk meghajolo.gif de ezt se hagyjuk ki meghajolo.gif

4 felhasználónak tetszik: Bogszics, chrisBrown14, janet7, Aalyah
2011. augusztus 14. 14:36 #100
- törölt felhasználó -    
Itt még egy előadót nem láttam, nem tudom mennyire ismeritek Brandy-t. Én a Right Here című számával ismertem meg és nagyon megtetszett, szerintem egy nagyon nagy tehetség.
itt a Right Here:



de ez is egy nagyon jó szám heart.gif



elképesztő hangja van meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, janet7, Aalyah
62 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!