Ezentúl Katy Perry is a Rebecca Black-rajongók táborába tartozik. Mi sem bizonyítja ezt jobban legutóbbi fellépése, ahol elénekelte a diáklány dalát.
A teljes cikkhez kattints ide!
Katy Perry elénekelte a Fridayt
2011. május 02. 21:18
#1
2011. május 02. 21:23
#6
|
|
MandyBraitvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.02.19. Hozzászólás: 467 Csatolások: 0 Azonosító: 145772 offline
|
Katy miért énekli mindig más számait?? :S
amúgy jobb lett mint Rebeccáé XDD
amúgy jobb lett mint Rebeccáé XDD
2011. május 02. 21:28
#8
Nem gondoltam volna hogy Katy szereti Rebecca-t.Viszont az biztos hogy így 100x jobb mint az eredeti.El sem tudom képzelni milyen rossz lehet Rebecca élőbe.Aranyos volt Katytől ez a kis feldolgozás .
2011. május 02. 21:29
#10
|
|
pink_bunnynever be good enough |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.01. Hozzászólás: 4332 Csatolások: 11814 Azonosító: 142298 offline
|
Katy jobban énekli mint miss frájdéj, az biztos... de azért mi a francnak kell ennyire dicsőíteni ezt a hülye libát? már bocsánat. amúgy nem joe jonas, hanem nick jonas énekelte a dalát, nem?
2011. május 02. 21:30
#11
|
|
Cassie3leebit♡ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.04.13. Hozzászólás: 1867 Csatolások: 1452 Azonosító: 124987 offline
|
Mennyivel jobban hangzik már? SOKKAL! Hát ezért nem mindegy, hogy egy számot ki énekel.. Lehet, hogy jó a dal, de ha valaki nem tudja előadni, vagy elénekelni, akkor sz*rt sem ér..
2011. május 02. 21:33
#13
Valahogy Katy verziója élvezhetőbb, elviselhetőbb, tőle még ez a gagyi dal is kap annyi értelmet, hogy ne kaparjam a falat...
2011. május 02. 21:37
#16
|
|
Lilly GaGaGagaMania.♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.04. Hozzászólás: 1242 Csatolások: 114 Azonosító: 132581 offline
|
Na a Katy verzsönje sokkal jobb
2011. május 02. 21:40
#17
|
|
TrindaBFMV |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.08. Hozzászólás: 2563 Csatolások: 122 Azonosító: 132827 offline
|
ááá egymilliárdszor jobb mint az a nyávogás!!! de katyt nem nagyon csípem de mégis megnyugodtam amikor énekelt....amúgy Rebinél ezerszer jobban énekelek még én is....xD
2011. május 02. 21:44
#19
milyen joe jonas? XD az Nick Jonas 
amúgy ez már gázos
amúgy ez már gázos
2011. május 02. 21:44
#20
|
|
yourshawty |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.10.10. Hozzászólás: 1199 Csatolások: 50 Azonosító: 135998 offline
|
ő is tehetségileg és értelmileg egy szintem van rebeccával -.- xDDD
1 felhasználónak tetszik:
Miley-fan09
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.


offline

