Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. május 23. 16:23 #4661
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.05.23. 16:17)
Vagy amikor Spongyabob lapját akarta valaki megcsinálni. rohog.gif 
Bocsi az offért, de ezt muszáj volt felhozni. rohog.gif 
Ami nem OFF Topik: Rossz profilkép
Baekho - kép

Mi van? Ez komoly? rohog.gif _nevet.gif Spongyabobnak? xD OMFG xD
2012. május 23. 16:29 #4662
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Enaa @ 2012.05.23. 16:23)
Mi van? Ez komoly? rohog.gif _nevet.gif Spongyabobnak? xD OMFG xD

Igen olyan is volt, de nem is egyszer... sleep.gif
4 felhasználónak tetszik: Enaa, SoShi Kameo, G-Dragon08, Saranghae
2012. május 23. 17:00 #4663
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2012.05.23. 16:29)
Igen olyan is volt, de nem is egyszer... sleep.gif

Na ja, megcsináltak vagy 5-6-szor, és ez csak az, amit ToTo megmutatott a kedves fórumozóknak. rohog.gif
Rossz profilkép:
Sayumi Michishige - kép
3 felhasználónak tetszik: Enaa, G-Dragon08, _ToTo_
2012. május 23. 18:24 #4664
Shenayla
Shenayla
Sheyka
 
Státusz365 Nap...365 új esély
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.08.18.
Hozzászólás: 3667
Csatolások: 40063
Azonosító: 158683
Offline offline
Sziasztok, szeretném elkérni Gyurta Dani adatlapját, 2010 óta nem szerkesztették, köszii
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. május 24. 00:00 #4665
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Üdv _ToTo_!
Megint ilyen késői kéréssel fordulok hozzád, de még mindig utálom az ilyet. Ezúttal azonban még Gaby (Espino)-nál is nagyobb kedvencemről van szó. Drága Lucero-m szerkesztője inaktív. A lapon jóformán alig van valami friss információ, a biográfia félig a Wikipédiáról van másolva, a diszkográfia teljes egészében, a filmográfia rész pedig ki sincsen töltve, ellenben rengeteg szereplése volt már. Nekem nagyon nagy kedvencem és szívesen elvállalnám a lapját, hogy minden fontos információ meglegyen a lapján. Előre is köszönöm:
Lizania
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. május 24. 12:59 #4666
- törölt felhasználó -    
Amet-nek rossz a profilképe, mert Park Ji Yeon van rajta és félalakos, írtam a szerkesztőnek, de nem javítja át. closedeyes.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. május 24. 14:58 #4667
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Nem tudom Ez az ember mit keres a sztárlexikonban. Szerintem semmi helye. Még a szerkesztő sem tudott róla normális életrajzot írni. Vagy inkább nem próbálta meg.
4 felhasználónak tetszik: SoShi Kameo, G-Dragon08, Enaa, Asaka_Sa
2012. május 24. 15:04 #4668
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2012.05.24. 14:58)
Nem tudom Ez az ember mit keres a sztárlexikonban. Szerintem semmi helye. Még a szerkesztő sem tudott róla normális életrajzot írni. Vagy inkább nem próbálta meg.

Foglalkozása: Tanuló rohog.gif
Ezt a lapot is csak viccnek szánták. rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Lizania, Enaa, tya04, Vampiregirl1, G-Dragon08
2012. május 24. 15:28 #4669
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2012.05.24. 14:58)
Nem tudom Ez az ember mit keres a sztárlexikonban. Szerintem semmi helye. Még a szerkesztő sem tudott róla normális életrajzot írni. Vagy inkább nem próbálta meg.

Ha jól tudom ő egy scene (vagy mi a nyavalya) modell, tehát okkal van benne a sztárlexikonban. Az már más kérdés, hogy így van kitöltve az adatlapja. Lazán lehetne likvidálni a Noah Cyrus, Tish Cyrus stb. celebek adatlapjait, mert azok sem idevalóak.
2012. május 24. 15:34 #4670
- törölt felhasználó -    
Szeretném őt szerkeszteni. Nincs szerkesztője, de nincs hozzá szerkesztő gomb sem. sad.gif
2012. május 24. 18:12 #4671
- törölt felhasználó -    
Elég érdekes életrajzokat találtam. Az emberről van egy-két mondat, ami nem is biográfiába illik, és az adott személy életének leírása helyett odaírja a csapata történetét, és ha esetleg más csoporttagot is szerkeszt, akkor a szerkesztő a biográfiát kimásolja és beilleszti a másik tag "életrajzába". dry.gif
Példák (a többi lap is ilyen):
Son Na Eun
Park Cho Rong
3 felhasználónak tetszik: G-Dragon08, Enaa, Saranghae
2012. május 24. 19:46 #4672
- törölt felhasználó -    
Szia ToTo!
Jérôme Boateng adatlapja 1,5 éve nem volt szerkesztve.Az életrajza sincs kitöltve.Toni Kroos adatlapjának pedig nincs gazdája.Ha lehetne róla szó, én szívesen elvállalnám ezen lapok szerkesztését.
Előre is köszi! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. május 24. 20:17 #4673
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.05.24. 18:12)
Elég érdekes életrajzokat találtam. Az emberről van egy-két mondat, ami nem is biográfiába illik, és az adott személy életének leírása helyett odaírja a csapata történetét, és ha esetleg más csoporttagot is szerkeszt, akkor a szerkesztő a biográfiát kimásolja és beilleszti a másik tag "életrajzába". dry.gif 
Példák (a többi lap is ilyen):
Son Na Eun
Park Cho Rong


Nos, ha a lapjaimmal bármi "problémád" van nekem is írhatsz. dry.gif
Nem minden előadó olyan híres, hogy komplett kortörténetet lehet róluk írni és a kérdéses sztárok nincsenek is olyan régóta a köztudatban. Folyamatosan keresem az infókat, de olyanokat, hogy mi a kedvenc színe, vagy étele nem fogom bele írni a biográfiába mert szerintem az közel sem való életrajzba. pardon.gif
Másrészről ha esetleg neked van róluk valami tényleges információd szívesen fogadom. wink.gif (gondolom, hogy te már csak többet tudhatsz róluk ha már így megjegyezted:
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.05.24. 18:12)
Az emberről van egy-két mondat, ami nem is biográfiába illik,
4 felhasználónak tetszik: Baylee, Saranghae, Enaa, SoShi Kameo
2012. május 24. 20:46 #4674
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Sziasztok!

Nem akarok kötekedni se semmi jelen pillanatban. Úgy érzem vagyis ahogyan néztem az oldalt és a sztárokat azon járt az agyam, hogy egyes fórumozóknak, minek szerkeszteni lapot. Valamelyiknek egyáltalán nincsen életrajza, nem megfelelő a képe és hiányos is. Hiában vagyok még az oldalon friss tag akkor is úgy gondolom ha már valakinél lap van akkor szerkessze és frissítse normálisan. Ahogyan néztem jó néhány lapot találtam úgy, hogy "úristen" volt az én elő benyomásom. Ráadásul olyanokról van hiányosság akiről van wikipédia, különböző fészbok oldalak ahonnan az infót le lehetne szedni. Nála jelen pillanatban ramaty helyzet. Nem megfelelő a kép, és mindenesetre nem két-három napja lett létrehozva a lap így lehetett volna annyi esze az embernek, hogy szerkeszti. Mindemellett eléggé sok információ van róla különböző oldalakon. Ráadásul a "vezető" ez mit jelent busz, vagy autót vezet? blink.gif Kész röhej. Szívesen szerkeszteném a lapját, mivel azért lenne rajta mit javítani, és már szerintem létrehozása óta nincsen életrajza, és csak állandóan képet vált neki mikor ő úgy gondolja, és az sem jó. Szóval ha nem probléma akkor majdan átcsatolnátok hozzám.

A következő lapoknál is van észrevételem. Nála eléggé rövid az életrajza, és a képe sem megfelelő. Viszont ezt már olvastam, hogy említették is előttem. Jesszusom, az ő életrajza kész röhej, mellesleg hiányos is. blink.gif

Idézet (Saranghae17 @ 2012.05.24. 20:17)
Nos, ha a lapjaimmal bármi "problémád" van nekem is írhatsz.  dry.gif 
Nem minden előadó olyan híres, hogy komplett kortörténetet lehet róluk írni és a kérdéses sztárok nincsenek is olyan régóta a köztudatban. Folyamatosan keresem az infókat, de olyanokat, hogy mi a kedvenc színe, vagy étele nem fogom bele írni a biográfiába mert szerintem az közel sem való életrajzba. pardon.gif
Másrészről ha esetleg neked van róluk valami tényleges információd szívesen fogadom.  wink.gif  (gondolom, hogy te már csak többet tudhatsz róluk ha már így megjegyezted:


Igazság szerint pillanatnyilag tényleg nincsen sok információ róluk. Én is csak ilyen meglepő dolgokat találtam róla. Véleményem szerint akár hogy is ha nincsen annyira sok információt egyes nálad lévő lapnál, említsd meg az életrajzában a kezdeteit. Én úgy értem írd le ha csak 2-3 sor is a születési idejét nevét, akár a művésznevét ha van, és ha szerepelt klipben, mert NaEun szerepelt néhány Beast klipben is. wink.gif
3 felhasználónak tetszik: Enaa, _ToTo_, G-Dragon08
2012. május 24. 20:53 #4675
- törölt felhasználó -    
Idézet (Saranghae17 @ 2012.05.24. 20:17)
Nos, ha a lapjaimmal bármi "problémád" van nekem is írhatsz.  dry.gif 
Nem minden előadó olyan híres, hogy komplett kortörténetet lehet róluk írni és a kérdéses sztárok nincsenek is olyan régóta a köztudatban. Folyamatosan keresem az infókat, de olyanokat, hogy mi a kedvenc színe, vagy étele nem fogom bele írni a biográfiába mert szerintem az közel sem való életrajzba. pardon.gif
Másrészről ha esetleg neked van róluk valami tényleges információd szívesen fogadom.  wink.gif  (gondolom, hogy te már csak többet tudhatsz róluk ha már így megjegyezted:

Remélem elolvasod az üzenetet amit írtam, mert nemcsak hülyeségből írtam, raktam bele Cho Rong-ról infókat, ha Na Eun-ról is szeretnél valamit, akkor állok szolgálatodra. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Saranghae
2012. május 24. 21:00 #4676
tya04
tya04
Schrödinger macskája
 
Státuszzöldfülűspagettiszörny
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.05.
Hozzászólás: 6658
Csatolások: 1286
Azonosító: 68245
Offline offline
Szia,
Tori Amos adatlapjához lassan két éve nem nyúltak, szerkesztője pedig szintén elég régóta inaktív. Szívesen elvállalnám.
Előre is köszönöm. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: joe_r
2012. május 25. 16:15 #4677
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Sziasztok!

Tegnap este beszéltem Jung Nicole szerkesztőjével, és arra döntésre jutott, hogy nekem adja a lapot.
2012. május 25. 18:57 #4678
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Mivel bizonyos dolgokat, szabályokat még megbeszélés után sem tudunk egyformán alkalmazni és betartani/betartatni (már sokadszor), ezért bizonytalan ideig (vagy végleg) nem fogok az adatlapokkal foglalkozni. Minden levéllel, üzenettel, kéréssel, cserével, hibajelzéssel, javítanivalóval, problémával Cynthiához lehet fordulni mostantól. A buburkás játékkal kapcsolatban is neki írjatok.

Én próbáltam mindent megbeszélni, összehangolni a lapokkal kapcsolatban korábban is, mert sok volt a kavarodás bizonyos helyzetekben és esetekben, főleg amikor egy lapot többen kértek, más-más moderátoroknál, más-más időben. Van aki megértette, hogy probléma lehet ilyen helyzetekből van aki meg nem.

Aki helyre tudná tenni a dolgokat még csak nem is válaszol, a másik fél csak hümmög (már sokadszor) aztán kezdődik minden majd előröl. Ebben nem veszek részt amig nem sikerül rendezni a sorokat, hogy mindenki egyformán álljon a lapokhoz és a tagokhoz is, egyenlő esélyt adva mindenkinek, hogy megszerezze kedvence lapját. Ha nem megy, akkor nem megy.

Csak azt sajnálom néha, hogy ilyenkor úgy érzem, mennyi másra is fordíthattam volna azt az időt amit lapok ellenőrzésével vagy javításával töltöttem. Majd most foglalkozok végre kicsit a saját lapjaimmal.

Most várom, hogy kitalálnak valamit, hogy hogyan tovább vagy nem ... Van más elég moderálni való az oldalon, majd ott tevékenykedek addig amíg nem lesz változás vagy változtatás.

Hiába találtam ki ezt a pályáztatós dolgot is, hogy mindenki egyenlő eséllyel induljon a lapokért, ha más moderátor meg nem tartja be és nem e szerint ad át lapokat - hanem úgy, hogy átrakosgatja olyanokhoz akik nem is kérték, nem is akarják meg tartani és azt sem tudják, hogy kerültek hozzájuk a lapok - ez nem fair senkivel sem szemben.

Hiába, ez az ország is ilyen volt mindig is, mindenhol megy a mutyizás - már beszivárgott ide is.

Én elmondtam akinek kellett, hogy ez így szerintem nem jól van, most leírtam nektek is. Akit érdekelt elolvasta, aki érti az érti, aki nem az nem. A döntés nem rajtam áll.

ToTo
28 felhasználónak tetszik: Saranghae, Thora_90, Enaa, KathPierce., SoShi Kameo, hana001, DiscoDiva, Vegas, ChanelGirl, pink_bunny, Pöttömke, duracell, Grace Benning, Lizania, Bessie, Corby, Rap4ever8, Vampiregirl1, ItsLénaa, Baylee, Alishon., AmyVie, mikeyla, G-Dragon08, andiii, Adel007, like me, Luckie
2012. május 25. 21:59 #4679
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Nem akarok hülyének látszani, mert értem én ezt, csak annyi lenne szerény kis kérdésem, hogy akkor most Cynthia fogja a jelenlegi még el nem végzett kéréseket is elrendezni? Vagy aki eddig kért valamit és még nincs megcsinálva az írjon neki egy privátot? Este van már lehet ezért nem fogom fel rendesen...
2012. május 25. 22:00 #4680
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2012.05.25. 21:59)
Nem akarok hülyének látszani, mert értem én ezt, csak annyi lenne szerény kis kérdésem, hogy akkor most Cynthia fogja a jelenlegi még el nem végzett kéréseket is elrendezni? Vagy aki eddig kért valamit és még nincs megcsinálva az írjon neki egy privátot? Este van már lehet ezért nem fogom fel rendesen...

Igen.
1 felhasználónak tetszik: Lizania
484 oldal 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!