Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. június 30. 15:57 #5341
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.06.30. 13:30)
Írj nekik egy rövid kis életrajzot, és máris megkapod a lapokat!
Én is kéregetni jöttem  blush.gif 
Bailee Madison lapja érdekelne, írtam is neki egy rövid kis életrajzot, amit ki fogok majd egészíteni!

Nekik van életrajzuk és csak azoknál a lapoknál kell életrajzot írni ahol nincsen eleve. Így Bailee-nél sem kell(ett volna). pardon.gif
2012. június 30. 16:17 #5342
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2012.06.30. 15:57)
Nekik van életrajzuk és csak azoknál a lapoknál kell életrajzot írni ahol nincsen eleve. Így Bailee-nél sem kell(ett volna). pardon.gif

Szerintem két sor nem nevezhető életrajznak think.gif
1 felhasználónak tetszik: SelenaGirl
2012. június 30. 16:30 #5343
Muffin977
Muffin977
visszatérő vendég
 
Státuszthis world is mad...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.01.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 426
Azonosító: 152100
Offline offline
Idézet (Chelsy @ 2012.06.30. 13:30)
Írj nekik egy rövid kis életrajzot, és máris megkapod a lapokat!
Én is kéregetni jöttem  blush.gif 
Bailee Madison lapja érdekelne, írtam is neki egy rövid kis életrajzot, amit ki fogok majd egészíteni!
Életrajz:
1999. október 15-én született Fort Lauder Daleben, Kalifornia államban.
Van egy idősebb nővre, akit Kaitlynnek hívnak, és szintén a színészszakmában dolgozik
Karrierje:
Első szerepét 2006-ban, mindössze 6 évesen kapta meg.
Szerepelt a rendkívül sikeres sorozatban, a Doktor Houseban is, ahol egy beteg kislányt alakított.
A legtöbben a Varázslók a waverly Helyből című sorozatból ismerhetik, ahol Maxine Russo szerepét osztották rá.
A fiatal tehetség jelenleg öt filmet is forgat, amik idén, illetve a jövő évben kerülnek a mozikba.

Van életrajzuk és nincs is ott a 'Szerkesztem' ikon, azért írtam ide smileeee.gif
2012. június 30. 17:43 #5344
- törölt felhasználó -    
Hello!
Én is irtam egy életrajzot Dallon Weekes-hez mert szeretném szerkeszteni! blush.gif Előre is megköszönném ha megkapom!

Kezdetek
Dallon James Weekes az Egyesült Államok-beli Missouri-ban született 1981. Május 4-én.

Karrier
Karrierjét 2002-ben kezdte az alternativ/punk The Brobecks nevű bandában. A banda először hobbinak indult hogy a fiúk néha összeülnek és zenélnek. Pár évvel később felvettek pár demót és turnéra indultak. A bandát leszerződtették a Drive Thru lemezkiadónál, nemsokkal ezután Dallonnak a Sony és az Interscope kiadó felajánlott egy szóló lehetőséget ha kilép a bandából, de Dallon hű volt tárasihoz és nem hagyta őket cserben.
2008-ban sok dalukat leadta a rádió, szinte napi dolog volt őket hallani.
2009. májusában kiadták „Violent Tihngs” cimű albumukat az iTunes-on. Az albumot Casey Crescenzo procuderálta a „The Dear Hunter” cimű bandából.
2009. végén miután Ryan Ross és Jon Walker távozott a Panic! At The Disco-ból ő állt be turnézni Jon Walker basszer poziciójába.
2010-ben egy kisebb videoösszeállitásban is szerepelt a Panic!-al a kinai turnéjukon.
2011. januárjában a népszerű Alternative Press Magazinban egy cikkben benne volt hogy esélyes a végleges a basszer pozicióra az alternativ bandában.

Magánélet
2006-ban házasodott meg feleságével Breezy Weekesel. Azóta két gyermenek is életet adott felesége, Amelie-nek és Knox-nak.

Diszkográfia
The Brobecks
Understanding The Brobecks (2003)
Happiest Nuclear Winter (2005)
Goodnight and Have a Pleasant Tomorrow (2006)
Small Cuts EP (2007)
I Will, Tonight EP (2008)
Violent Things (2009)
Your Mother Should Know EP #1 (2010)

Panic! At The Disco
Vices & Virtues (2011)
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 30. 17:44 #5345
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.06.30. 16:17)
Szerintem két sor nem nevezhető életrajznak think.gif

Lehet, de van életrajza. Ez a lényeg.
2 felhasználónak tetszik: Muffin977, SelenaGirl
2012. június 30. 23:08 #5346
- törölt felhasználó -    
Szeretném elkérni Kim Jeong Hoon adatlapját elkérni. Előre is köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. június 30. 23:58 #5347
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Joan Jett adatlapját átcsatolnátok hozzám? Megbeszéltem Amy_Lee-vel, szóval tud róla. Előre is köszönöm meghajolo.gif
2012. július 01. 09:30 #5348
- törölt felhasználó -    
Idézet (G-Dragon08 @ 2012.06.30. 23:08)
Szeretném elkérni Kim Jeong Hoon adatlapját elkérni. Előre is köszönöm! meghajolo.gif


Nincsen neki életrajza, írj róla min. 5-10 sort és akkor szerintem megkapod! smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: zsofici99, Enaa, _ToTo_
2012. július 01. 12:01 #5349
- törölt felhasználó -    
Idézet (Black Hearth2 @ 2012.07.01. 09:30)
Nincsen neki életrajza, írj róla min. 5-10 sort és akkor szerintem megkapod! smileeee.gif


Oké. Köszi! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Black Hearth2
2012. július 01. 14:31 #5350
- törölt felhasználó -    
Üdv ToTo, moderátorok!
Christa Theret lapjánál lejárt a szerkesztési idő, így én szívesen szerkeszteném. Mivel nincsen életraja, írtam neki egy minimálisat, hogy megkaphassam. Amit előre is megköszönök! meghajolo.gif

ÉLETE
Christa Theret 1991. június 25-én született Párizsban, francia színésznő. Jelenleg 21 éves, hajadon.

KARRIER
Karrierje 2005-ben kezdődött, amikor szerepet kapott a Le couperet című filmben, melyben Betty Davert, José Garcia lányát formálhatta meg. 2007-ben újra a képernyőkön láthattuk, amikor Et toi t'es sur qui? című francia filmben kapott egy kisebb szerepet. 2008-ban, talán a legismertebb szerepét formálhatta meg a LOL - Zűrös kamaszok című filmben, melyben Lola karakterét alakította, Adam Sevani, Jérémy Kapone és Sophie Marceau mellett. Egy évvel később, 2009-ben a Hopital-ban jelentkezett Vanessa szerepére, amit meg is kapott. 2010-ben 3 filmben is szerepet kapott, a Le village des ombres, Le bruit des glaçons, Au siècle de Maupassant: Contes et nouvelles du XIXème siècle című filmekben. 2011-ben ugyancsak a 3 filmben alakíthatott, méghozzá a Voie rapide, La brindille és a Mike című filmekben. Idén, 2012-ben szerepelhetett a Renoir című filmben, melyben Andrée Heuschling szerepét keltette életre.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 01. 15:15 #5351
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2011.05.03. 23:04)
A topik kényszerűségből jött létre - talán ideiglenesen, talán végleg - majd kialakul. Ezentúl itt tudtok a lapokkal kapcsolatban írni nekem. Nyugodtam írthat mindenki vagy kérdezhet, úgy mint eddig - csak ezentúl itt. Próbálok minden nap majd reagálni vagy válaszolni, de legkésöbb másnap.
Aki adatlapot szeretne és a lap átadható vagy felvehető, annak át fogom tenni a lapot, mint eddig. Amelyik lap nem adható át még valamilyen okból annak fogok írni, hogy mi a helyzet.
Lehetőleg arra használjuk a topikot amiért létrehoztam, a felesleges nem ideillő hozzászólásokat törölni fogom az átláthatóság miatt.
Egy kis kiegészítés az egyszerűség kedvéért: Ahogy látom a többiek is besegítenek a lapok rendezésébe - amelyik üzenetnél Cynthia, joe_r, Candee Sweet vagy én nyomunk majd egy tetszik gombot - az azt jelenti, hogy el van intézve az a kérés. smileeee.gif
A Brittany által megfogalmazott szabályokat is idemásolom ami az adatlapokra vonatkozik - ezeket is vegyétek figyelembe.
1. Az adatlaphoz tartozó kép mindig Fotósorozatos ARCkép / Portré legyen, és ne egészalakos, félalakos illetve félarcról készült képek. Amennyiben még aktív az illető akkor mindenképpen színes fotó kerüljön a lapjára. 
2. Az adatlapon az Életrajz ne 3-4 mondatból álljon, illetve ne az adott sztár kedvenceinek a felsorolásából. Összefoglaló, egész mondatos életrajzok kellenek. 
3. A webfordítók jó alapsegítséget nyújthatnak, de nem bemásolni kell a kiadott eredményt, hanem nyelvtanilag helyes mondatokban megfogalmazni az életrajzot. 
4. A filmográfia és a diszkográfia rész értelemszerűen az adott sztár kiadott lemezeit illetve filmszerepeit tartalmazza. 
5. Az adatlapok mindig legyenek aktuálisak. Azért ne tarts meg egy adatlapot, hogy más ne kaphassa meg, ha úgysem szerkeszted! 
6. Egy felhasználó maximálisan 60 adatlapot birtokolhat. 
7. Amennyiben egy moderátor belenyúl az adatlapodba és megváltoztat valamit, azt okkal teszi. Ne állítsd vissza! 
8. Amennyiben átveszel valakitől egy adatlapot, akkor szerkeszd! Amennyiben egy hónapig nem nyúltál hozzá az átvett adatlaphoz, akkor a szerkesztési jog átruházható. 
9. Az adatlapokat legalább 6 havonta frissíteni kell. Amennyiben nem teszitek, akkor a szerkesztési jog átkerül máshoz. 
10. Az inaktív szerkesztő, akkor számít inaktívnak, ha legalább 3 hónapja nem látogatta meg a fórumot. Ilyenkor lehet egy moderátornak jelezni, hogy igényt tartanál valamelyik lapjára. 
11. KIEMELT TAGOK - ugyanúgy vonatkozik rájuk a szerkesztési kötelezettség. A kiemelt tagoknál több a türelmi idő - 8-9 hónap - de az adatlapjaikat szerkesztetlenség miatt szintén átkerülhetnek máshoz. (A KIEMELT TAGOK NEM A MODERÁTOROK)
És még pár fontos dolog: 
1. A már nem élő hírességek lapjainál kicsit türelmesebbek leszünk/vagyunk, hiszen róluk nem igen van/lesz mit frissíteni - így előfordulhat, hogy a 6 hónapja nem szerkesztett lap sem kerül átadásra, ha szépen ki van töltve és a szerkesztője is aktív.
2. Mielött bárki lapot kér, elöbb a saját meglévő lapjait szedje rendbe, mert szúrópróbaszerűen fogjuk ellenőrizni kéréskor - ha sok a hiányosság akkor az új kért lap nem lesz átadva és így akár le is maradhatsz róla és más kapja meg.
3. Ha egy lap, még nem adható át, mert pl nem telt le a 6 hónap, akkor kérd újra amikor lejár, mert nekünk képtelenség ennyi lapot fejben tartani már, hogy melyiket ki mikor kérte. Erre Ti figyeljetek a jövőben, mert 1-2 lapot mindenki fejben tud tartani ha szeretné megkapni.
4. Azok a lapok amik nincsenek rendesen frissítve, csak a kép cserélődik, de pl az életrajzban az utolsó információk 2005 vagy 2007-ből valók - szintén átadásra kerülhetnek akkor is, ha nincs meg a 6 hónap szerkesztetlenség. (Természetesen a végleg visszavonult vagy már nem élő személyekre ez nem vonatkozik)
Ha valaki ilyen lapot kér, a szerkesztő kap egy üzenetet, hogy frissítse, ha 2-3 napon belül nincs változás, elveszti a lapot.
5. A Moderátorok lapjai egyelőre nem kerülnek átadásra, de hamarosan erre is hozunk egy szabályt - addig türelem.
6. Hetente mindenki 3 lapot kérhet/vehet fel. Előre lefoglalni lapot nem lehet, akkor írjatok, ha már lejárt a szerkesztési határideje vagy ha a szerkesztője nem lépett be 3 hónapja.
UPDATE 2011 December 3:
A JELENLEG BENTMARADT ÖSSZEESKÜVŐS SZEREPLŐKNEK LEHET LAPOKAT CSINÁLNI - AKIK KIESTEK, AZOKNAK MÁR NEM 
MOSTANTÓL LEHET KÉSZÍTENI ÍRÓKNAK IS LAPOKAT, DE MÓDJÁVAL, NEM ESZETLENÜL MINDENKIRŐL. VALÓBAN KOMOLYABB, ELISMERT ÍRÓK LEGYENEK ÉS AKI ILYET KÉSZÍT LEHETŐSÉG SZERINT PRÓBÁLJON MAJD VALAMILYEN FORRÁST MEGADNI AHOL AZ ÍRÓRÓL MAGYARUL VAGY ANGOLUL MEGTALÁLHATÓAK A FONTOSABB INFORMÁCIÓK, TUDNIVALÓK. EZÁLTAL KÖNNYEBBEN TUDOM ELLENŐRIZNI MAJD. NEM FOG MINDEN LAP BEKERÜLNI, CSAK HA TÉNYLEG NEVES, ISMERT ÉS HA VAN ÉRTELME, HOGY LEGYEN ADATLAPJA. AZ ELBÍRÁLÁS SZUBJEKTÍV LESZ, EHEZ JÓL JÖHETNEK A KÉRT LINKEK, DE SENKI NE SÉRTŐDJÖN MEG, HA A LAP ESETLEG TÖRLÉSRE KERÜL. 
Mindenféle külföldi X-factoros vagy egyéb tehetség kutatóban szereplőknek az első háromnak lehet majd lapja, illetve a többieknek akkor ha a verseny után saját dalt vagy klipet vagy lemezt készít. 
Továbbá pedig, aki 'selejtes' adatlapot talál jelezze itt a topikban nekem. 'Selejtes' lap alatt a webfordítós, óvis szintű fogalmazás, sok helyesírási hiba értendő. Apróbb kisebb hibákat is lehet jelezni, de a főbb szempont a felsorolt 3 pont - illetve a hiányzó életrajzok legyenek. Lehet jelezni olyan lapokat is, amik 'látszólag' szerkesztve vannak, de az életrajz vagy a filmográfia pl véget ér 2008 vagy 2009-es információkkal - az ilyenek az álszerkesztőknél vannak, akik csak a gombot nyomják meg vagy képet cserélnek, de valójában nem frissítenek. 
Jöhetnek a dupla-tripla lapok is ide és a 'felesleges' lapok is: Szerkesztetlen és/vagy szerkesztő nélküli olyan lapok akik nem igazán hírességek, névtelen playboy, ckm és hasonló modellek vagy fehérnemű modellek - ha van szerkesztője aki aktív és szerkeszti is, azt egyelőre hagyjuk, de a többit törölni fogom és megpróbáljuk kigyomlálni a sok 'szemetet' 
A rossz profilképeket is lehet jelezni, de akinek van kedve és szerkeszt a rossz helyett jó profilképet és felteszi tárhelyere majd belinkeli, akkor azt berakom a lapra. Amelyik lapon kicserélem a képet, azt nem véletlenül teszem, ne rakjátok vissza a régit, mert valamiért biztosan nem felelt meg és nem unalmamban cserélgetem. 
Aki figyelmeztetést kap valaminek a pótlására/javítására az 1 hetet fog kapni rá - alkudozni hajlandó leszek, de csak ésszel  aki csak kibúvót keres vagy nem csinálja meg attól el fog kerülni a lap, ha két hete szerkeszti akkor is, ha két éve szerkeszti akkor is. 
A hibás, selejtes életrajzokat és filmográfiákat is lehet pótolni ha van kedvetek - akár úgy is, hogy nem akarjátok feltétlenül a lapot is hozzá, Ha elkülditek és jobb, normálisabb a jelenleginél akkor be rakom a lapra és természetesen odaírjuk azt is, hogy ki készítette. 
Avval is sokat tudtok segíteni amikor jeleztek valamit, hogy belinkelitek a kérdéses lapot és nem csak beírjátok, mert gyorsabb rákattintani, mint keresgélni. Nem fontos/kell 10 percenként belinkelni hogy ezt is találtam meg azt is találtam, össze is lehet gyűjteni és egyben jelezni több mindent, hogy ne szabaduljon el a topik és különben sem hajt a tatár.
UPDATE 2012. MÁJUS
A lap átadások részben módosulnak:
Ha lejár a lap, ha inaktív a szerkesztője vagy gazdátlanná válik, mert törli magát a korábbi szerkesztő, akkor:
- 1000. sorszám alatt lehet rá pályázni, az erre nyitott topikban egy életrajzal. Erről majd itt a topikban, illetve a profilomban lesz majd kiírás.
- 1000. sorszám felett ugyanúgy lehet kérni lejárt vagy gazdátlan lapot, mint eddig. Kivéve, ha nincs a lapon életrajz - erről lentebb bővebben is írok.
Létrehoztam egy Starity nevű profilt, az ide került lapokat majd el lehet kérni. Ide kerülnek a gazdátlan lapok, inaktív szerkesztőktől a lapok vagy egyéb okból felszabaduló lapok. Ha valaki talál olyan lapot aminél nincs szerkesztőnek jelentkezel gomb (és mondjuk nem kell neki), az jelezheti a topikban és majd ide kerül az is. 
Mivel még mindig igen sok az olyan lap ahol nincs egy minimális 5-6 soros kis életrajz sem, ezek a lapok is ide fognak kerülni ha ilyet találunk vagy miközben ellenőrizzük a lapjaitokat, ahol nincs semmi életrajz vagy webfordítós, értelmetlen vagy összefüggéstelen - szó nélkül el lesz véve a szerkesztőtől és a Staritys profilra rakjuk azokat is. Kap a szerkesztő egy figyelmeztetést, hogy ezt és ezt a lapját elvettük, 7 napja lesz írnia egy minimális 5-6 soros életrajzot és visszakapja, ha nem teszi, ugyanevvel a feltétellel bárki elkérheti. Ilyen esetben vagy ha Ti magatok találtok másnál ilyen lapot és szeretnétek elkérni - beírjátok az adatlapos topikba azt a kis minimális életrajzot és úgy kéritek el, mi ezt beteszünk a lapra és csak utána adjuk át.
Ha a szerkesztő lemond róla és ott a szerkesztőnek jelentkezel gomb, akkor fel lehet venni. 
A LAPSZERKESZTÉSI HATÁRIDŐK ÍGY MÓDOSULNAK:
TAGOK: 6 HÓNAP
KIEMELTEK: 9 HÓNAP
MODERÁTOROK: 12 HÓNAP
AZ ELHUNYT HÍRESSÉGEK LAPJAINÁL NINCS HATÁRIDŐ, HA MEGFELELŐEN KI VAN TÖLTVE ÉS A SZERKESZTŐ IS AKTÍV, AKKOR NEM ADJUK ÁT.
TOVÁBBÁ EGYRE TÖBB FENNAKADÁST ÉS PROBLÉMÁT OKOZNAK EGYES LAPOK, ILLETVE TAGOK IS, AMIK ÉS AKIK MIATT BERAGADNAK LAPOK OLYANOKNÁL AKIK AZÓTA MÁR NEM TARTANAK RÁ IGÉNYT.
TEHÁT A JÖVŐBEN NEM LESZ OLYAN, HOGY ELCSERÉLED A LAPOT VALAKIVEL, DE MEGKÖTÖD A KEZÉT, HOGY NEM CSERÉLHETI TOVÁBB, KÜLÖNBEN VISSZAKÉRED. SENKINEK NEM FOGJUK ILYEN ESETBEN VISSZAADNI A LAPOT A JÖVŐBEN, HA ELCSERÉLTED, ELCSERÉLTED ÉS LEMONDTÁL RÓLA. KIVÉTELT KÉPEZ AZ OLYAN ESET AMIKOR NEM CSERÉLED, HANEM SZÍVESSÉGBŐL, BARÁTSÁGBÓL STB, ÁTADOTT (NEM CSERÉLED, HANEM ÁTADOD, ODAADOD) VALAKINEK A LAPOT, HOGY SZERKESSZE.
AZ ÚJONNAN BEKÜLDÖTT LAPOKNÁL PEDIG EZENTÚL TÖBB MINDENRE KELL FIGYELNETEK:
A KÜLÖNBÖZŐ KOREAI, JAPÁN STB HÍRESSÉGEK LAPJAINÁL SOK A KAVARODÁS, SOK A DUPLA, TRIPLA LAP, MERT A NEVÜKET 6 FÉLE KÉPPEN LE LEHET ÍRNI HELYESEN. AKI ILYEN LAPOT KÜLD BE AZ AZ ADATLAPON A SZTÁR VAGY EGYÜTESE, CSAPATA HONLAPJÁHOZ VAGY AZ 'AMIT TUDNI KELL RÓLA' RÉSZBE MÁSOLJON BE EGY LINKET, AHOL ELLENŐRIZNI TUDJUK, HOGY KI Ő, MILYEN CSAPATBAN VAN, HOGY ÍRJÁK PONTOSAN A NEVÉT STB. AKI ENÉLKÜL KÜLD BE LAPOT AUTOMATIKUSAN TÖRLÉSRE FOG KERÜLNI, ILLETVE AKKOR IS HA A MEGADOTT LINKEN NEM TALÁLHATÓAK MEG A SZÜKSÉGES INFORMÁCIÓK.
TÖRLÉSRE KERÜLNEK AZOK A BEKÜLDÖTT LAPOK IS AHOL MÁR AZ 'AMIT TUDNI KELL RÓLA' RÉSZ IS ÉRTELMETLEN VAGY WEBFORDÍTÓS, ILLETVE SZÚRÓPRÓBASZERŰEN A LAPOKAT BEKÜLDŐK MÁR MEGLÉVŐ LAPJAIT IS ELLENŐRIZZÜK, AHOL HIÁNYOZNAK AZ ÉLETRAJZOK, FILM ÉS/VAGY DISZKOGRÁFIÁK A LAPOKON - OTT AZ ÚJONNAN BEKÜLDÖTT LAPOT NEM FOGJUK ELFOGADNI ÉS TÖRLÉSRE KERÜLNEK, AKKOR IS HA NINCS VELE BAJ. 
A friss tudnivalókat is itt keressétek majd a topik elején, ide írom a frissítéseket majd.

Gondolom nagyon elfoglalt vagy ezért bocs is, hogy írok! Azt szeretném megkérdezni, hogy bárki bocsáthat ki szavazást sztáradatlappal kapcsolatban? Előre is köszi és 1xbocs, h zavarlak biggrin.gif
2012. július 01. 15:25 #5352
- törölt felhasználó -    
Idézet (Drakula Girl @ 2012.07.01. 15:15)
Gondolom nagyon elfoglalt vagy ezért bocs is, hogy írok! Azt szeretném megkérdezni, hogy bárki bocsáthat ki szavazást sztáradatlappal kapcsolatban? Előre is köszi és 1xbocs, h zavarlak biggrin.gif



Csak az arra kijelölt személyek és az adatlap pályázatán résztvevő személyek szavazhatnak, még ha szavazol is úgy, hogy nem veszel részt a pályázaton, tehát nem írtál életrajzot, amit oda beküldtél, azt nem fogják figyelembe venni, márha az adatlap pályázatos topikra gondolsz. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. július 01. 15:28 #5353
XxCrazyn3ssxX
XxCrazyn3ssxX
warrior
 
Státuszx_O
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1834
Csatolások: 19
Azonosító: 176832
Offline offline
Sziasztok:)
Nagyon köszi Neymar adatlapját meghajolo.gif
Most azért is írok, mert Lil mama adatlapjának sincs szerkesztője. Ha lehet megkaphatom azt is? blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 01. 15:34 #5354
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Idézet (Drakula Girl @ 2012.07.01. 15:15)
Gondolom nagyon elfoglalt vagy ezért bocs is, hogy írok! Azt szeretném megkérdezni, hogy bárki bocsáthat ki szavazást sztáradatlappal kapcsolatban? Előre is köszi és 1xbocs, h zavarlak biggrin.gif


Nem. wink.gif Csak is moderátorok. Közölük is _ToTo_ és Bessie foglalkozik adatlapokkal. A pályázós topikokat általában az előbbi, azaz _ToTo_ nyitja meg. Ha szeretnél indulni egy sztárért akkor a megfelelő helyen megteheted. Minden pénteken nyílnak új pályázatra kész topikok, ahová szombat estig tudsz életrajzot beküldeni és a kijelölt tagok szavazatai alapján dől el, hogy ki kap meg egy adott lapot. Remélem segíthettem. beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, zsofici99, _ToTo_
2012. július 01. 21:50 #5355
tengericsillag
tengericsillag
Comme ci, comme ça
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.19.
Hozzászólás: 1188
Csatolások: 4572
Azonosító: 139069
Offline offline
Kedves _ToTo_!
Ma láttam, hogy a Quimby zenekar tagjainak lapjai (Kiss Tibor kivételével) majdnem másfél éve nem voltak szerkesztve, többségüknek az életrajza sincs megcsinálva. Nem lehetne őket hozzám áttenni? Szívesen rendbe raknám a őket. smileeee.gif

Szilárd
Varga Livius
Gerdesits Ferenc (az ő lapját nem lehet csatolni, mert káromkodásnak minősülne a rendszer szerint)
Fefe
Kárpáti József

Köszönet előre is!
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 02. 08:15 #5356
- törölt felhasználó -    
Olivia Holt lapjánál a profilkép nem megfelelő. Készítettem neki egy új kép. Remélem megfelelő.

Idézet (tengericsillag @ 2012.07.01. 21:50)
Kedves _ToTo_!
Ma láttam, hogy a Quimby zenekar tagjainak lapjai (Kiss Tibor kivételével) majdnem másfél éve nem voltak szerkesztve, többségüknek az életrajza sincs megcsinálva. Nem lehetne őket hozzám áttenni? Szívesen rendbe raknám a őket.  smileeee.gif 
Szilárd
Varga Livius
Gerdesits Ferenc (az ő lapját nem lehet csatolni, mert káromkodásnak minősülne a rendszer szerint)
Fefe
Kárpáti József
Köszönet előre is!


Egy héten maximum 3 lapot kérhetsz! wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Enaa, _ToTo_
2012. július 02. 09:02 #5357
- törölt felhasználó -    
Helló!!
Megint lenne egy kérésem: Karen Elson még 2011 szeptemberében volt utoljára szerkesztve, a szerkesztője pedig januárban járt utoljára az oldalon. Tegye át nekem valaki a lapot, rendbe szeretném hozni. Előre is köszönöm!! beer.gif
http://starity.hu/sztarok/karen-elson/
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 02. 12:19 #5358
- törölt felhasználó -    
Jung Eun Ji lapját légyszíves rakjátok át SoShi Kameo-hoz, mivel nekiadtam a lapot!
2 felhasználónak tetszik: SoShi Kameo, Bessie
2012. július 02. 12:28 #5359
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Steve Valentine-ra nem tartok igényt, kérlek helyezzétek át a Starity-s profilra!
Köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 02. 14:00 #5360
Kagome
Kagome
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.30.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 179067
Offline offline
Sziasztok
Ha lehetne akkor szeretném elkérni ezt a 2 lapot smileeee.gif
http://starity.hu/sztarok/jang-dong-woo/
http://starity.hu/sztarok/lee-sung-yeol/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
484 oldal 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!