Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. július 11. 18:56 #5541
- törölt felhasználó -    
Kedves Moderátorok!
Szeretném Katy B lapját kérni, már lejárt a 6 hónap, itt az életrajz is meghajolo.gif
Katy B, eredeti nevén Kathleen Brien 1989. november 30-án született Peckhamben, Dél-Londonban. R&B-, Dubstep-, funky-, house- és UK Garage-énekesnő és dalszerző. A BRIT School művészeti iskolában tanult, majd a híres londoni Goldsmith College könnyűzenei szakán is lediplomázott 2010-ben. Dolgozott már Magnetic Mannel, Ms. Dynamite-tal. A Perfect Stranger nevű kislemez megjelent Magnetic Man lemezén, és Katy B első albumán, az On A Missionon. Első hivatalos kislemeze "Katy On a Mission” címmel jelent meg, a dal producere Benga volt, de Katy is szerepet vállalt az elkészítésénél. (Hivatalosan megjelent: 2010. augusztus 22-én.) A kislemez 5. lett az UK Singles Charton, és 1. lett az UK Indie Charton. A második kislemeze a "Lights On" lett, ebben a számban Ms. Dynamite is közreműködött. Ez a kislemez 2010. december 19-én jelent meg, debütálásakor 4. lett az UK Singles Charton. A harmadik kislemeze "Broken Record" nevű száma lett, ami 2011 márciusában jelent meg, és elérte a 8. helyezést az Egyesült Királyságban. 4. kislemeze az "Easy Please Me" lett, és 2011. június 3-án jelent meg a dal, de a videoklip már májusban megjelent Katy hivatalos Vevo-csatornáján. Az 5. kislemeze még nem jelent meg, szeptemberben tervezik kiadni a "Witches Brew" című kislemezt, amihez valószínűleg, mint a többi kislemezéhez, videoklip is készül.
Első albuma, On A Mission címmel jelent meg 2011. április 4-én. Az album 2. helyezést ért el az UK Albums Charton.
Katy B részt vett 2011 tavaszán Tinie Tempah turnéján. Katy 2011. április 30-án kezdte el saját turnéját Európában , és szeptemberben fogja befejezni, októberben pedig az Egyesült Királyságban fog turnézni.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 11. 19:10 #5542
- törölt felhasználó -    
Hello!
Észrevettem hogy Ellen Page-nél lejárt a hat hónap. Mivel 1000. alatt van gondoltam szólok hogy csatoljátok Starity-hoz. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 11. 20:07 #5543
- törölt felhasználó -    
Vickie Guerrero életrajza
Vickie Guerrero 1968. április 16.-án látta meg a napvilágot El paso- ban, Texas-ban. Vickie teljes neve Victoria Lynn Lara, ám átvette férje, Eddie Guerrero nevét. Férje pankrátor volt, halála után került Vickie a WWE-hez, ahol most is dolgozik. Eddie-től van 3 gyermeke. A WWE-ben töltött évek alatt GM megadatott neki a lehetőség, hogy General Manager legyen. Bár viszonylag jól végezte a munkáját, GM-sége alatt például kirúgta Kelly Kelly-t mert akkor éppen gondja volt vele. (Kelly vissza lett véve)
A WWE-ben töltött idők alatt Vickie összejött egy ottani pankrátorral, az Rated R Superstar-ral, vagyis Edge-el. A kapcsolatuk látszólag jól működött, hisz össze is házasodtak, de Edge félrelépett. Mikor ez kitudódott, ahogy várták, szét is mentek. Vickie most két mostani pankrátor karrerjét egyengeti, név szerint Jack Swagger-ét, és Dolph Ziggler-ét. Az utóbbival Vickie most együtt is van.
Mikor Laurinaitist kirúgták, Vickie jó eséllyel indult a GM címért, án ezt nem nyerte meg.
Dolph Ziggler-el jelenleg is együtt van.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 11. 20:22 #5544
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Kedves ToTo, Cynthia és Bessie!

Ha valamelyikőtök ráér, akkor kérlek csatoljátok Allison Munn lapját Riley13-hoz, mert neki adtam. smileeee.gif

Előre is köszönöm szépen! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Riley13
2012. július 11. 20:26 #5545
indiancsaj
indiancsaj
visszatérő vendég
 
Státusz"A világ tökéletlen, de csak egy van belőle."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 1
Azonosító: 124444
Offline offline
Sziasztok!
Nagyon szeretném Tahmoh Penikett adatlapját. Fontos lenne nekem a Battlestar Galactica miatt, és láttam hogy nincs szerkesztője. Előre is köszönöm meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 11. 21:28 #5546
- törölt felhasználó -    
Idézet (indiancsaj @ 2012.07.11. 20:26)
Sziasztok!
Nagyon szeretném Tahmoh Penikett adatlapját. Fontos lenne nekem a Battlestar Galactica miatt, és láttam hogy nincs szerkesztője. Előre is köszönöm  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Még mindig érvényben van az a szabály, hogy ÍRJ EGY 5-10 SOROS ÉLETRAJZOT!!! Pont tegnap írtam le, hogy nem ártana elolvasni az első hozzászólásban az 'Update 2012 május' részt omg.gif Ráadásul a lapjaid között találtam vagy 5-öt, ahol több, mint 1 hónapja nincs életrajz. Előbb azokat tedd rendbe, mielőtt újat kérsz!
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2012. július 11. 21:42 #5547
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Idézet (Enaa @ 2012.07.11. 21:28)
Még mindig érvényben van az a szabály, hogy ÍRJ EGY 5-10 SOROS ÉLETRAJZOT!!! Pont tegnap írtam le, hogy nem ártana elolvasni az első hozzászólásban az 'Update 2012 május' részt omg.gif Ráadásul a lapjaid között találtam vagy 5-öt, ahol több, mint 1 hónapja nincs életrajz. Előbb azokat tedd rendbe, mielőtt újat kérsz!


Oké, tegyük fel, hogy nem olvasta el. De ettől még nem kéne mindenkinek leharapni a fejét. Fogjuk rá, hogy viszonylag új szabály. Sokan még a régebbieket is alig értik meg. Mi lenne, ha legközelebb inkább írnál egy kedves privát üzenetet az illetőnek, és nem itt botránkoznál...? unsure.gif
22 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Pöttömke, Vegas, Vampiregirl1, tengericsillag, Barbus87, G-Dragon08, DiscoDiva, pink_bunny, duracell, SoShi Kameo, Twilight6, KathPierce., ItsLénaa, Black Hearth2, kismano2, dave095, Lady Suzy, Maci HEEL, lA-dONNA, janet7, LadyAlexa
2012. július 11. 21:51 #5548
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lindsay019 @ 2012.07.11. 21:42)
Oké, tegyük fel, hogy nem olvasta el. De ettől még nem kéne mindenkinek leharapni a fejét. Fogjuk rá, hogy viszonylag új szabály. Sokan még a régebbieket is alig értik meg. Mi lenne, ha legközelebb inkább írnál egy kedves privát üzenetet az illetőnek, és nem itt botránkoznál...?  unsure.gif

Jól van, elnézést, csak a nagy meleg, ami most van, már kikészít, és mostanába valahogy könnyebben kapom fel a vizet... unsure.gif
2012. július 11. 22:20 #5549
Enny96
Enny96
member
 
StátuszEnny96 még nem állította be a státuszát....de talán egyszer majd befogja...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.08.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 3
Azonosító: 130891
Offline offline
Siva Kaneswaran lapját elvettétek tőlem mert nem volt megírva az életrajza, azt mondtátok van 7 napom, hogy megírjam és, hogy ide írjam le.
Siva Kaneswaran 1988. november 16-án született (23 éves) a dublini Blanchardstownban nőtt fel. Apja sri lankai, anyja ír származású. Kaneswaran 16 évesen kezdte a modellkedést, feltűnt több reklámban majd végül a Storn Model Managementtel kötött szerződést. Kaneswaran öccsével részt vett a Rock Rivalson is (8 epizódban). Szerepe Carson Coombs volt, testvére pedig Caleb Coombsot játszotta.
Modellkarrierjén keresztül fedezték fel, majd került bele a The Wanted nevű bandába. A Popstars: The Rivals-ban részt vett Hazel Kaneswaran öccse.
Csak ennyit találtam róla, ez is angol szöveg volt és semmi több:/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 11. 23:31 #5550
Enny96
Enny96
member
 
StátuszEnny96 még nem állította be a státuszát....de talán egyszer majd befogja...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.08.
Hozzászólás: 1253
Csatolások: 3
Azonosító: 130891
Offline offline
Idézet (Enny96 @ 2012.07.11. 22:20)
Siva Kaneswaran lapját elvettétek tőlem mert nem volt megírva az életrajza, azt mondtátok van 7 napom, hogy megírjam és, hogy ide írjam le.
Siva Kaneswaran 1988. november 16-án született (23 éves) a dublini Blanchardstownban nőtt fel. Apja sri lankai, anyja ír származású. Kaneswaran 16 évesen kezdte a modellkedést, feltűnt több reklámban majd végül a Storn Model Managementtel kötött szerződést. Kaneswaran öccsével részt vett a Rock Rivalson is (8 epizódban). Szerepe Carson Coombs volt, testvére pedig Caleb Coombsot játszotta. 
Modellkarrierjén keresztül fedezték fel, majd került bele a The Wanted nevű bandába. A Popstars: The Rivals-ban részt vett Hazel Kaneswaran öccse. 
Csak ennyit találtam róla, ez is angol szöveg volt és semmi több:/


De persze majd még fogok hozzá írni smileeee.gif Csak most ez sikeredett.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 11. 23:46 #5551
cucika
cucika
▪α bαηɗα gɩтáяσsα▪ ™
 
StátuszMeine Ehre heißt Treue! Ein Volk, ein Reich, ein Führer! Ungarn erwache!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.25.
Hozzászólás: 1108
Csatolások: 55
Azonosító: 151711
Offline offline
Helló Toto! smileeee.gif
Hoztam az egyik életrajzot, az egyik laphoz, amit kértem. Itt van, amit fel lehetne tenni Richie Sambora-hoz. Előre is bocsánat, tudom, hogy nem az a 4-5 sor ami ideiglenesen szükséges, de maximalista vagyok. blush.gif A másikról meg még nem tudok hozni. De majd megpróbálok!

Szülei: Adam és Joan Sambora. Apja lengyel volt, anyja pedig olasz. Nincsenek testvérei. Richie állítólag 4 évesen döntötte el, hogy zenész lesz. Kiharcolta a szüleitől, hogy megnézhesse éjjel a Beatlest a The Ed Sullivan Show-ban. Richie a Woodbridge High Schoolban tanult, ami Woodbridge Township városban van, New Jersey államban. Jimi Hendrix halálának hatására kezdett el 12 évesen gitározni. Ebben a korai időszakában hatott rá a blues és a '60-as évekbeli rock'n'roll. Akkoriban a kedvenc gitárosai Eric Clapton, Jimi Hendrix, Jeff Beck, Tim Varley, Jimmy Page és Joe Kmiecik voltak. Ezen kívül hatott még rá a spanyol komolyzene is, és azóta szereti a spanyol gitárt. Pszichológiából érettségizett, tud játszani dobon, zongorán, szaxofonon és harmonikán. Élete során kétszer is letartóztatták: először 17 évesen, mikor erősen ittas állapotban durván viselkedett, másodszor 19 évesen kábítószer miatt. Mielőtt csatlakozott volna a Bon Jovihoz, már 30 vagy 40 zenekarban volt. Richie odasétált a fiatal Jon Bon Jovihoz egy klubban, és kijelentette, hogy ő lesz Jon bandájának új gitárosa - és ekkor született meg a Bon Jovi.
Felesége Heather Deen Locklear színésznő, 1994. december 17-én Párizsban házasodtak össze, 2007 áprilisában váltak el. 1997. október 4-én született gyermekük, Ava Elisabeth.


Előre is köszönöm! hi.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 12. 07:00 #5552
WWE Dorka
WWE Dorka
Fallen Angel
 
Státuszechte liebe
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.09.
Hozzászólás: 1144
Csatolások: 99
Azonosító: 177495
Offline offline
Kedves Toto!
Miért nem kaptam meg R-Truth adatlapját? blush.gif blush.gif blush.gif
Már megírtam neki az életrajzot! smileeee.gif smileeee.gif smileeee.gif
2012. július 12. 09:42 #5553
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (WWE Dorka @ 2012.07.12. 07:00)
Kedves Toto!
Miért nem kaptam meg R-Truth adatlapját?  blush.gif  blush.gif  blush.gif 
Már megírtam neki az életrajzot! smileeee.gif  smileeee.gif  smileeee.gif

Talán, mert nem 2 perc teljesíteni a kéréseket... blush.gif
3 felhasználónak tetszik: Enaa, Pöttömke, LadyAlexa
2012. július 12. 10:12 #5554
- törölt felhasználó -    
Találtam egy adatlapot, amit 9 hónapja nem szerkesztettek. Egyik kedvenc színésznőm, szívesen szerkeszteném. Köszönöm előre is!

http://starity.hu/sztarok/josie-loren/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 12. 11:35 #5555
Zsu14
Zsu14
 
StátuszCod sziv,Cod lelek,Cod rajongo leszek mig elek <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 1095
Csatolások: 1370
Azonosító: 151326
Offline offline
Goldhand eletrajza:

Amit tudni kell rola:Goldhand Magyarorszag egyik kivalo lemezlovasa,valamint kivalo producer es zeneszerzo is egyben.

Magánélet:Goldhand Budapesten latta meg a napvilagot 1979-ben.Teljes neve Klujber Imre.

Kezdetek:A kis Imret mar 10 eves kora ota erdekeltek a kulonfelek klubbos zenek,es ezeknek a mixelese.Akkoriban nagy figyelemmel kovette az akkori hires dj-k,munkassagat.Igy o is elkezdet autodidakta modon megtanulni zeneket mixelni.
1995-ben kapta elso felkereset a dömsödi Joker Club alltal.Itt annyira megkedveltek ot,hogy egy kis ido utan o lett a club hazigazdaja.
1999-ben Zánkára is elhivtak ahol tobb honapon keresztul szorakoztatta a kozonseget ejszakankent,pontosabban a program szerint este 7 oratol-reggel 6 oraig.
Ennek a nyarnak a vegen megvasarolta az aranyozott Technics lemezjatszojatt,amivel azota hatalmas sikereket aratott.

Karrier:
Ismertsege minnel messzebb elterjedt,igy az orszag szamtalan nagynevu varosainak a klubbjaiban szorakoztathatta a kozonseget mixeivel.Megemlithetjuk a:Kepi Blanc,az Ásvány Disco,Paradiso szorakozo helyek neveit.A Happy Day clubban pedig a hazigazda szerepet is betoltotte.
Magyarorszag elso kereskedelmi csatornaja alltal sugarazott valosag showjanak a Barnak a hivatalos dj-je lett.
A tovabbiakban Budapest egyik legismertebb klubbjaban a P3-ban rezideskent tevekenykedett.
2003-ban rendszeresen mixelte a zeneket a fovarosi Kameleon klubban.
2005-ben hivatalos tour dj-nek valasztotta a Bomba klub,ennek koszonhetoen az osszes elismert videki klubban megfordult.
2006 nyaran a Siofoki Flort klubban mixelte zeneit,tobb neves dj-vel eggyutt,mint peldaul:ATB,Starsplash,vagy Tomcraft.
2007 oszen visszatert a Budapesti B7 kubba,aminek a hazigazdaja lett.Az akkor divatba jott 90-es evek dance-floor zeneinek mixelesevel nagyon nagy sikert aratott,mondhatni abban az idoben elte fenykorat.
2009-ben eltavozott a szamara sok sikert hozo klubbtol,es a Slager Teraszon szorakoztatta kozonseget.
2010-ben mar elismert zenelovas volt,es rendszeres felkereseket kapott.Karrierje ebben az idoben kezdett felfele ivelni.Tiesto es Kane-Rain down on me slageret is feldolgozta,amihez 2011-ben videoklippet is keszitettek.
Szamos zenecsatornak musorvezetojekent is feltunt mar.
Az ev vegere mar olyan neves dj-kel mixelte zeneit mint:Chris Lake, Mark Knight és Dj Antoine.Valamint az orszag legkeresetebb zenelovasai koze soroltak.

Napjainkban:
Jelenleg sajat musora van a a Music Channel televizioban,valamint a fovaros klubbjainak legjobb lemezlovasa.
2012-ben jelent meg a legujjabb zeneje a Stay cimmel,ehez videoklip is keszult,amely mar tobb kritikus tetszesett is elnyerte.

Muvesznev:
A Goldhand muvesznevet 1999-ben vette fel amikor megvasarolta az aranyozott Technics lemezjatszoit.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 12. 17:37 #5556
édrienn
édrienn
мιѕѕ ƒαѕнισηιѕтα ♥
 
StátuszMalaysia, Las Vegas to play LA, if you pay my way Fashionista, how do you look♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 1249
Csatolások: 2089
Azonosító: 126693
Offline offline
Nathalie Edenburg adatlapjára mikor lehet pályázni, vagy esetlegesen(mivel 1000. felett van) hogyan kaphatnám meg?:-)
2012. július 12. 17:41 #5557
- törölt felhasználó -    
Mivel bőven ezer felett van, nem kell pályázni rá, de az életrajzát elnézve szerintem nem ártana, ha írnál egy 5-6 sort, ha szeretnéd a lapot.

Idézet (édrienn @ 2012.07.12. 17:37)
Nathalie Edenburg adatlapjára mikor lehet pályázni, vagy esetlegesen(mivel 1000. felett van) hogyan kaphatnám meg?:-)
2 felhasználónak tetszik: Enaa, édrienn
2012. július 12. 21:52 #5558
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Ráuntam a jelenlegi profilomra, ezért csináltam újat Luckie néven, a mostanit majd meg szeretném szüntetni. Kérhetném a Luckie-s profilra átcsatolni a lapjaimat? blush.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 12. 21:59 #5559
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Hello! smileeee.gif

Azt szeretném megkérdezni hogy nem-e kérhetném el Alex Riley adatlapját mivel már lassan egy éve nem volt frissítve. smileeee.gif Az életrajzot megírom és majd elküldöm neked ToTo privátban smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 12. 22:45 #5560
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Kazuo @ 2012.07.12. 21:59)
Hello! smileeee.gif
Azt szeretném megkérdezni hogy nem-e kérhetném el Alex Riley adatlapját mivel már lassan egy éve nem volt frissítve.  smileeee.gif Az életrajzot megírom és majd elküldöm neked ToTo privátban smileeee.gif


Ide tedd majd az életrajzot, azért van ez a topik, ToTo-nak is könnyebb így smileeee.gif
484 oldal 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!