Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. július 21. 16:45 #5681
XxCrazyn3ssxX
XxCrazyn3ssxX
warrior
 
Státuszx_O
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.30.
Hozzászólás: 1834
Csatolások: 19
Azonosító: 176832
Offline offline
Sziasztok. Ronan Parke adatlapján a 6 hónap lejárt. A szerkesztőnek felesleges lenne írni, mert tavaly novemberben volt fent utoljára. Ha lehet megkaphatnám? meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 21. 20:26 #5682
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1929
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Heló laugh.gif
Ahogy számoltam lejárt Billy Boyd adatlapjánál a hat hónap unsure.gif De egyébként is mindegy, mert jó rég nincs információ feltöltve az életrajzára mellow.gif Szóval megkaphatom az adatlapját? Írtam hozzá életrajzot.


Billy Boyd
William Boyd néven látta meg a napvilágot Glasgowban, 1968. augusztus 28-án. Már fiatal korában tudta, hogy színész szeretne lenni, a döntést a Star Wars hatására hozta meg. Szüleit tizenéves korában elvesztette. Először az apját, aki tüdőrákban halt meg, majd utána édesanyját, Mary-t, aki pedig egy váratlan szívinfarktusban. Őt, és nővérét, Margaretet a nagyszüleik nevelték fel. Egy iskolai előadásban Twist Olivért is eljátszotta. Tizenhét éves korában otthagyta az iskolát. Ezután egy könyvkötő műhelybe ment dolgozni, és 4 éven keresztül mint gyakornok, utána 2 évig rendes dolgozó volt ott. Később Amerikába akart költözni, de végül felvették Royal Scottish Academy of Music and Drama iskolába, ahol végre elérhette a célját, hogy színész lehessen. Eközben kapott néhány jelentéktelen filmszerepet. Abban az időben figyelt fel rá Peter Jackson, aki A gyűrűk ura szereplőit válogatta. Végül is ő játszhatta el Tuk Peregrin szerepét A Gyűrűk Ura trilógiában, így a három filmmel (A gyűrű szövetsége, A két torony, A király visszatér) ismerté vált.
Ezek után kapott Russell Crowe oldalán játszhatott a Kapitány és katonában, majd 2006-ban a The Fly Scotsman-ben.

Magánélete: 2005 környékén ismerkedett meg a balett-táncos színésznővel Ali McKinnon-nal. 2006. április 26-án megszületett közös kis fiúk: Jack William Boyd.

Érdekesség:
    Amikor könyvkötőként dolgozott, akkor Gyűrűk ura könyvet is kötött.
    Zenész is: énekel, játszik gitáron, basszus gitáron és dobon.
    Énekes és dalszerző egy zenekarban, aminek a neve Beecake.
    A Gyűrűk ura: A király visszatér c. filmben ő írta és énekelte a The Edge of Night c. dalt.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 21. 23:06 #5683
Corby
Corby
-
 
Státuszi love him a lot.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.12.
Hozzászólás: 7040
Csatolások: 1424
Azonosító: 147096
Offline offline
Kedves _ToTo_/Bessie/Moderátorok!

Légyszíves Ilean Almaguer adatlapját csatoljátok Lizaniához, és hozzám pedig Cindy Crawfordot, a cserét megbeszéltük.

Köszönjük szépen!
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Bessie
2012. július 22. 11:37 #5684
Kelly
Kelly
musical&series™
 
Státusz"Ha hiszünk valamiben, bármi lehetséges."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.30.
Hozzászólás: 2095
Csatolások: 151
Azonosító: 130294
Offline offline
Chantal Baudaux lapját több mint 1 éve nem frissítették. Én szívesen szerkeszteném wub.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 22. 14:47 #5685
IronFairy
IronFairy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.11.
Hozzászólás: 2
Csatolások: 0
Azonosító: 180034
Offline offline
Steve Carell adatlapjánál nincs szerkesztőnek jelentkezem gomb!
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 22. 15:06 #5686
DettyBetta97
DettyBetta97
 
StátuszDon't stop the party<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.02.
Hozzászólás: 1023
Csatolások: 0
Azonosító: 164675
Offline offline
Connect-R
Élete:
Stefan Mihalche azaz a művésznevén Connect-R 1982.június 9.-kén született Bukarestben.Romániában hires énekes,rapper és hip-hop boy táncos.
Karrier:
A karrierjét már 8 évesen kezdte el,15 évesen nagy szenvedélye lett a hip-hop tánc.
2009-ben megjelent a saját dalai a Burning Love és a Murderer.
2010-ben képviselte Romániát az Euróviziós dalfesztiválon ahol Anda Adam volt a partnere és a Surrender dalt atták elő,később egy Rappin'On produkciónál csapatot talált Chris Mayer-el és Nick Kamareraval

Kicsit átfogalmaztam mert amit neked küldtem egy kicsit értelmetlen volt biggrin.gif

By:DettyBetta97
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 22. 18:15 #5687
- törölt felhasználó -    
Halihó!
Auburn adatlapja már több, mint egy éve nem volt szerkesztve és bőven az 1000-es sorszám felett van. Ha lehet megkaphatom? blush.gif
Előre is köszönöm,
Sophie
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 22. 20:30 #5688
- törölt felhasználó -    
Gergely Róbert lapja elég régen volt szerkesztve, és a szerkesztője is 2010-ben volt utoljára fent az oldalon. Mivel nagyon szeretem Robi számait, így szívesen szerkeszteném én.

Amit tudni kell róla:

Gergely Róbert, aki Vajek Róbert néven született, magyar színész, énekes valamint szinkronszínész. 1981-ben kezdődött karrierje egy szinkronszereppel, a Vízipók-csodapók című rajzfilmsorozatban. Első albuma 1991-ben jelent meg Gergely Róbert címen. 2009-ben pedig kiadta első duett lemezét Farkasinszky Edittel. A 2012-es Mona Marie mosolya zenés vígjátéknak ő a rendezője és a díszlettervezője.

Életrajz:

Gergely Róbert 1958. január 21-én született Budapesten. 1976 és 1980 között végezte el főiskolai tanulmányait a Színház-és Filmművészeti Főiskolán. Itt az operett-musical osztály állandó vendége volt, valamint folyamatos gitár- és énekoktatáson vett részt. Ezt követően rögtön leszerződött a Pécsi Nemzeti Színházhoz, melynek egészen 1987-ig tagja volt és olyan musicalekben lépett fel, mint a Chicago, a Vértestvérek és A kaktusz virága. 1981-ben megkapta első szinkronszerepét a Vízipók-csodapók című televíziós rajzfilm-sorozat 'A sáska nem szöcske' című epizódjában. 1984-ben Leonardot alakította a Yerma című drámában.
1987-ben szabadúszó volt, majd '88-tól 1990-ig a Vidám Színpad tagja lett. 1988-ban Csongrádi Csongort alakította az Öcsi, a sztár című magyar tévéfilmben. 1989-ben megkapta az eMeRTon díjat. A '80-as évek végén Zoltán Erikával énekelt duettet, mégpedig a 'Féltelek' című számot. Éppen ezért Erika bíztatására kezdett el foglalkozni a popzenével. Első sikerét az 'Emmanuelle' című dal magyar feldolgozásával aratta. Ezzel a dallal egy csapásra ismert és sikeres lett. Elkészült első albuma, mely a Gergely Róbert címet kapta. Az albumra felkerült az 'Emmanuelle' című dal is.
1992-ben jelentette meg a Magneoton a Filmslágerek magyarul I.-II. című albumát (a felvételeken az akkori divatos filmek még divatosabb és örökzöldnek mondható filmzenéit magyar előadók magyar nyelven énekelték el), melyen Gergely Robi 'Emanuelle' című dala is hallható volt, ő énekelte el az albumon található 'Ifjúság(Young Ones)' című dalt is, valamint Zámbó Jimmy-vel, Kikivel és Jakab Györggyel közösen énekelték fel a Coctail című film betétdalát, a 'Kokomo' című dalt.
1992-ben a Magneoton kiadta Robi második, Szerelmek című albumát. Megnyerte az év musicalszínésze címet.
1990 és 1991 között a Budapesti Operettszínház tagja volt. 1993-ban megjelent a Filmslágerek magyarul III., melyre a 'Lágyan ölelj' (Love Me Tender) című dalt énekelte fel Robi, valamint ekkor jelent meg harmadik albuma is Halk szívdobbanás címmel. Még ez évben a legjobb férfi előadó, valamint a legtöbb eladott hanghordozóért járó Arany Zsiráf díjat, illetve eMeRTon-díjat kapott. 1994-ben megjelent negyedik albuma Arckép címmel, két évvel később pedig ötödik albuma, az Új szerelem.
1997-ben visszatért a színházhoz. Fellépett a Szex a lelke mindennek című darabban a Vidám színpadon, szerepelt a Tiroli színház Piaf-jában, valamint országos turnén vett részt a Csipkerózsika című mesemusicallel.
1998-ban Lucient alakította a TV a város szélén sorozatban, majd egy évvel később a 7-es csatorna sorozatban játszott. 2000-ben kisebb szerepet vállalt a Meseautó című magyar filmben. 'Ő' címmel készítette el legújabb albumát, amelyen világsláger-feldolgozásokat ad elő olyan előadóktól, mint Stevie Wonder, Cliff Richard, Aznavore, Belafonte, The Platters, Elvis Presley, José Feliciano vagy a nagy sikerű Házibuli című film betétdala. Az album zenei producere Végvári Ádám volt.
2002-ben a Linda című sorozatban is vendégszerepelt, 2003-ban pedig a Némó nyomában című rajzfilmben Hypo hangját kölcsönzi, valamint 2003 és 2010 között összesen 7 évadon keresztül Darryl Morrisnak kölcsönözte a hangját a nagysikerű Charmed (Bűbájos boszorkák) című természetfeletti sorozatban. 2009-ben egy duett album jelent meg Robitól, melyen Farkasinszky Edittel énekel közösen.
2011. március 2-án került bemutatásra a Budapest Bábszínházban a Bőröndmese című zenés mesejáték, melynek Robi volt az írója és a rendezője is egyben. 2011. október 14-én a Central Színházban mutatták be először az Egy nyári éj mosolya című musicalt, melyben Gergely Robi alakítja Fredriket.
2012. július 24-én a Gergely Theáterben mutatták be a Mona Marie mosolya zenés vígjátékot, melynek rendezője és díszlettervezője Gergely Róbert volt.

Tudom, elég lett volna egyelőre 5-6 soros életrajz is blush.gif

Valamint nem tudom megoldható lenne e az, hogy Gombaszögi Ella és Ráday Imre lapjait visszakapjam blush.gif
Előre is köszönöm, ha megkapom a lapokat!
2 felhasználónak tetszik: Törpemókus, Bessie
2012. július 22. 21:42 #5689
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Kedves ToTo!!


http://starity.hu/sztarok/lee-so-yeon/

Lee So Yeon

adatlapját szeretném elkérni, mert utoljára 2011-ben volt szerkesztve. Én nagyon szívesen átvenném.
Itt a pár soros életrajz(mert nincs neki.)

1982. április 16-án született Dél-Koreában. Az első sorozat amiben szerepelt 2005-ban volt a Springs Days, de nem akkor kezdte a filmszakmát hanem 2002-ban már szerepelt a Unborn But Forgotten című filmben amikor még 21 éves volt. A legsikeresebb szerepe Jang Hee Bin szerepe volt amit a Dong-Yi című nagysikerű sorozatban játszott. Bár karaktere teljesen eltér személyiségétől mégis remekül alakította a főgonoszt a sorozatban. Remek teljesítményért sok díjat kapott. A legújabb filmja 2012-ben a Dr. Jin. A 2011-ben készült filmjével a My Love By My Side is nagy sikert aratott. 2007-ben szerepelt egy videóklippben is.




Előre is nagyon köszönöm!! blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 22. 23:05 #5690
- törölt felhasználó -    
Fura egy lap blink.gif
2 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, _ToTo_
2012. július 23. 00:38 #5691
FinlandForever
FinlandForever
visszatérő vendég
 
StátuszJoyeux anniversaire, Romain Grosjean!!!! ♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.08.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 128
Azonosító: 179792
Offline offline
Sok mindennel az ő
http://starity.hu/sztarok/pauli-rantasalmi adatlapját nem tudom bővíteni, mivel alig írnak valamit :/ de hoztam pár sort, és akkor az érdekességekkel kiegészíteném, és úgy elvinném, ha lehetne.. rolleyes.gif

Pauli Rantasalmi 1979 május 1-én született Finnországban, Helsinkiben. A The Rasmus nevű együttes gitárosa 1994 óta. Emellett dalszerző és elismert producer hazájában. Lauri Ylönen-nel alapították meg az úgynevezett "Dynasty-Recordings" stúdiót ahol a feltörekvő Finn együtteseknek, énekeseknek, énekesnőknek egyengetik útjaikat. Segédkezett továbbá a "Dynasty" tetoválás megtervezésében is, amit a Dynasty-tagok a karjukra tetováltattak. Pauli készített videoklippet és írt dalokat számos Finn együttesnek, előadónak. Köztük a: The Rasmus, Kwan, Killer együttesek számára, és Pikku G és Anna Eriksson részére is. Pauli jelenleg Szingapúrban él feleségével, és egy gyermekükkel.

Érdekességek:

Magasság: 170 cm

Öltözködés: maga szerzi be a laza, kényelmes és menő darabokat

Kedvenc állat: kutya és macska

Amire vágyik: egy saját stúdió

Kedvenc étel: hal minden formában elkészítve

Kedvenc zenekar: Cypress Hill

Kedvenc város: Milánó

A legrosszabb vicc, amit zenésztársaival tett: a színpadra tett ásványvizüket vodkára cserélte.

Így szeretném elvinni Pauli Rantasalmi-t, meg még készül egy életrajt Eero Heinonen számára is, őt is elszeretném vinni.

Meg természetesen a képet is cserélem, mert régi... smileeee.gif
Előre is köszönöm meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 23. 07:43 #5692
- törölt felhasználó -    
Ha lehetséges Taewoon lapját szívesen elvállalnám. smileeee.gif
Előre is köszönöm. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Bessie
2012. július 23. 07:52 #5693
- törölt felhasználó -    
John Joseph Feild 1978. április 1-jén született (Boulder) Colorado-ban, de még baba korában angliába költöztek.
Két idősebb fiútestvére és egy fiatalabb lánytestvére van.
Édesapja, az angol író Reshad Feild, édesanyja amerikai.
Később a szülők elváltak és újraházasodtak másokkal. JJ mostohaapja a BBC World News szerkesztője, Jon Williams.
17 éves korában egyik fiútestvérével körbeutazta Tibetet.
A Fine Arts College és Webber Douglas Academy of Dramatic Art iskolákban tanult. 1999-ben szerzett diplomát.
A főiskolai évek alatt barátaival gyakran adtak elő Shakespeare darabokat a helyi pub-ban.
2011 májusától Neve Campbell a párja, első gyermeküket várják.

Remélem ez elfogadhatóbb a korábbinál wink.gif Köszi hogy szóltál !
2012. július 23. 10:48 #5694
- törölt felhasználó -    
Jessica Lucas adatlapja több, mint 7 hónapja nem volt frissítve. Szívesen elvállalnám. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 23. 12:38 #5695
- törölt felhasználó -    
Béatrice Martin adatlapját szeretném elkérni, már több mint 7 hónapja nem volt szerkesztve és életrajza sincs.

Életrajz:
Coeur de Pirate énekes és dalszerző 1989. szeptember 22-én született Qubecben, Kanadában Béatrice Martin néven. Már 3 évesen zongorázni tanult Montrealban anyukájának kezdeményezésére, aki profi zongorista. 15 éves korától két zenekarban is billentyűsként működött közre, majd 2007 márciusában elkezdett saját dalokat komponálni. Egy évig a Hello Brumaire énekesnője és zongoristája volt. Miután kilépett az együttesből megjelent debütáló albuma Coeur de Pirate néven. A lemez hatalmas sikert aratott Észak-Amerikában és Európában, világszerte 600 000 példányban kelt el és Franciaországban platinalemez lett.

Előre is nagyon köszönöm! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Törpemókus, Bessie
2012. július 23. 13:29 #5696
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Bianka 1993 @ 2012.07.23. 07:52)
John Joseph Feild 1978. április 1-jén született (Boulder) Colorado-ban, de még baba korában angliába költöztek.
Két idősebb fiútestvére és egy fiatalabb lánytestvére van.
Édesapja, az angol író Reshad Feild, édesanyja amerikai.
Később a szülők elváltak és újraházasodtak másokkal. JJ mostohaapja a BBC World News szerkesztője, Jon Williams.
17 éves korában egyik fiútestvérével körbeutazta Tibetet.
A Fine Arts College és Webber Douglas Academy of Dramatic Art iskolákban tanult. 1999-ben szerzett diplomát.
A főiskolai évek alatt barátaival gyakran adtak elő Shakespeare darabokat a helyi pub-ban.
2011 májusától Neve Campbell a párja, első gyermeküket várják.
Remélem ez elfogadhatóbb a korábbinál  wink.gif  Köszi hogy szóltál !




Bocsi, hogy beleszólok, de ez ugyanaz amit én küldtem még mindig... Nem kötekedni akarok, de még a gépelési hiba is benne van ohmy.gif Van benne olyan információ aminek esetleg utána is néztél?
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2012. július 23. 13:44 #5697
- törölt felhasználó -    
A következő lapjaimat szeretném átcsatoltatni a staritys profilra. blush.gif
Younha, G.E.M és Lee Seung Hyun
Előre is nagyon szépen köszönöm! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 23. 13:57 #5698
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Idézet (Barbus87 @ 2012.07.23. 13:29)
Bocsi, hogy beleszólok, de ez ugyanaz amit én küldtem még mindig... Nem kötekedni akarok, de még a gépelési hiba is benne van ohmy.gif Van benne olyan információ aminek esetleg utána is néztél? De most komolyan, ha valaki megnézi a két életrajzot, nagyon kell koncentrálnia ahhoz, hogy megtalálja a különbséget. Nem nagyon szokott érdekelni ki hogy írja meg az életrajzot, de ha már segíteni akartam nem így kéne viszonozni szerintem.


Na, ezt valahogy rosszul linkeltem, szerkeszteni akartam az előzőt, de figyelmetlen voltam, bocsi smileeee.gif
Csak kicsit felhúztam magam, hogy az életrajz kb semmiben sem változott meg, ez még mindig az én "kreálmányom" amit NEM életrajznak szántam!!
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2012. július 23. 14:46 #5699
FruFruChan
FruFruChan
All My Life/By My Life™
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.09.05.
Hozzászólás: 1653
Csatolások: 4550
Azonosító: 160107
Offline offline
Szia!
Szeretnék jelentkezni Yoon Bomi adatlapjára,ha még nem kérte senki.
Rövid életrajz:(Amit még bővítek majd.)
Yoon Bomi 1993. augusztus 13-án látta meg a napvilágot Suwon-ban, Dél-Koreában.Szerepelt a Beast "Beautiful" című klipjében.
2011. április 21-én debütált az A Pink nevű hét taggal rendelkező lánybandában a Cube Entertainment alatt,mint főénekes és táncos.A nevükben az "A" a tökéletes teljesítményre utal.A csapat 2011-ben két középlemezt jelentetett meg, április 19-én a "Seven Springs of A Pink"-et, november 22-én a Snow Pinket.2012 május 9-én került a boltok polcaira első albumuk az Une Année.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 23. 14:58 #5700
Kiaraa
Kiaraa
game over™
 
Státusz"A bűneimet nem akarom jóvá tenni,inkább gyere kicsi velem rózsát szedni."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.11.
Hozzászólás: 1042
Csatolások: 2
Azonosító: 145209
Offline offline
Sziasztok!
Thomas Mann lapja 2011.07.19.-én volt utoljára szerkesztve azaz több,mint egy éve.Ha lehetséges akkor megkaphatnám?Előre is köszönöm meghajolo.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
484 oldal 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!