Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. július 24. 18:07 #5741
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Mielőtt jelentkeztek egy lapért, miért nem tudjátok elolvasni ennek a topiknak az elejét? Ott minden le van írva, csak el kéne olvasni! Időt takarítotok meg magatoknak, ha megismeritek a szabályokat.
9 felhasználónak tetszik: Törpemókus, SoShi Kameo, Luckie, Vampiregirl1, Lindsay019, Lizania, duracell, Saranghae, pink_bunny
2012. július 24. 18:20 #5742
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.07.24. 18:07)
Mielőtt jelentkeztek egy lapért, miért nem tudjátok elolvasni ennek a topiknak az elejét? Ott minden le van írva, csak el kéne olvasni! Időt takarítotok meg magatoknak, ha megismeritek a szabályokat.

Elnézést, ha hülyeséget kérdezek, de a szabályok elolvasása után sem nagyon értem, mi a probléma az én kérelmemmel. unsure.gif
2012. július 24. 18:29 #5743
- törölt felhasználó -    
Idézet (Goddessa @ 2012.07.24. 18:20)
Elnézést, ha hülyeséget kérdezek, de a szabályok elolvasása után sem nagyon értem, mi a probléma az én kérelmemmel.  unsure.gif

A te kéréseddel semmi probléma, ez csak azoknak szólt, akik nem a szabályok szerint kértek. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Goddessa
2012. július 24. 18:33 #5744
selenagomez.forever
selenagomez.forever
visszatérő vendég
 
Státusz2014 :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.30.
Hozzászólás: 176
Csatolások: 90
Azonosító: 159734
Offline offline
Idézet (selenagomez.forever @ 2012.07.24. 16:14)
Szeretném elkérni a Starity-s profilról Ginta Lapina lapját, ha még senki nem jelentkezett rá.

Ginta Lapina 1989. június 30-án született Rigában, Lettországban. Ginta egy lett modell. 2005-ban fedezték fel Rigában, ezután pedig aláírta első szerződését a MC2 Model Management-el. 2008 tavaszán a New York-i Divathéten vonult végig először kifutón. Nem sokkal ezután aláírt egy újabb szerződést, ám most a Model Agency Women Management-el. Ezután kezdett csak beindulni a karrierje. Egy év alatt olyan neves divatcégeknek állt modellt, mint a Proenza Schouler, a Dolce& Gabbana, vagy a Vivienne Westwood. Ginta azóta már milánói, párizsi, londoni és New York-i divathéten is végigsétálhatott a kifutón és olyan magazinok címlapján szerepelt, mint a Vogue, a Harper's Bazaar és a Marie Clarie.

Így szeretném elkérni a Starity-s profilról Ginta Lapina lapját, ha még senki nem jelentkezett rá.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 24. 18:37 #5745
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Mivel JJ Feild előző szerkesztője törölte magát, bátorkodtam megírni az életrajzát, hátha megkapom a lapját. Köszi előre is. meghajolo.gif

Korai évek

John Joseph Feild (J.J. Feild) 1978. április 1-jén született Colorado-ban. Édesapja az angol író, Reshad Feild, édesanyja amerika és az egészségügyben dolgozik. Két idősebb fiútestvére és egy fiatalabb lánytestvére van. A család Londonba költözött amikor J.J. még kisbaba volt. A szülők viszonya megromlott, így hamarosan elváltak. Édesanyja hozzáment a BBC World News szerkesztőjéhez, Jon Williams-hez. Habár Londonban nőtt fel, gyakran utazott Los Angeles-be, hogy meglátogassa rokonait.

Tanulmányok

J.J. már iskolás korában is érdeklődött a színészet iránt. A főiskolai évek alatt barátaival gyakran adtak elő Shakespeare darabokat a helyi pub-ban. Először a Fine Arts College diákja volt, olyan híres színészek tanultak ott, mint Orlando Bloom vagy Helena Bonham Carter. Mikor 17 éves lett, egyik fiútestvérével körbehátizsákozták Tibetet. Visszatérése után a Webber Douglas Academy of Dramatic Art nevű intézménybe iratkozott, ahol 1999-ben diplomát szerzett.

Karrier

Miután megszerezte a diplomát, kisebb epizódszerepekhez jutott különböző sorozatokban. Több tv filmben is játszott, de első komolyabb szerepe az Atomcsapda című filmben volt, ahol is olyan színészek oldalán játszhatott mint Harrison Ford és Liam Neeson. Később is leginkább tv filmekben kapott lehetőséget, híresebb filmjei: A klastrom titka, Goal! III, Vér: Az utolsó vámpír, Utolsó utazás és A kilencedik légió. 2011-ben szerepet kapott az Amerika Kapitány: Az első bosszúálló című mozifilmben. Folyamatban lévő munkái az „Austenland” és a „Not Safe for Work” című filmek.
J.J. színházban is játszik, 2008-ban debütált a West End-en.

Magánélet

Korábban Kelly Reilly angol színésznővel járt. 2011 májusától Neve Campbell kanadai színésznő a kedvese. A pár 2012 márciusában jelentette be, hogy első gyermeküket várják.

Hobby

Szabadidejében szeret úszni, lovagolni és motorozni. Egyik kedvenc időtöltése a golfozás, 2007-ben részt vett egy neves golf bajnokságon. Gyakran megfordul a londoni Richmond Golf Club-ban barátaival, Ioan Gruffud-dal és Richard Coyle-lal.
2 felhasználónak tetszik: Kiaraa, Bessie
2012. július 24. 18:49 #5746
- törölt felhasználó -    
ToTo , ezzel a lappal mit lehetne kezdeni? : http://starity.hu/sztarok/stella-stevens/
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 24. 19:01 #5747
- törölt felhasználó -    
Idézet (Szincsuu @ 2012.07.24. 18:49)
ToTo , ezzel a lappal mit lehetne kezdeni? : http://starity.hu/sztarok/stella-stevens/

Őróla egész sok minden fent van Wikin.
2012. július 24. 19:22 #5748
biroanett
biroanett
visszatérő vendég
 
StátuszSziótok.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.09.02.
Hozzászólás: 129
Csatolások: 300
Azonosító: 159933
Offline offline
Szia Rada Klaudiát már régóta nem szerkesztették.Esetleg megkaphatnám?
2012. július 24. 19:28 #5749
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Szincsuu @ 2012.07.24. 18:49)
ToTo , ezzel a lappal mit lehetne kezdeni? : http://starity.hu/sztarok/stella-stevens/

A szerkesztője többi lapja is mehetne a Starity-re!
Köszönöm William átcsatolását! w00t.gif w00t.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. július 24. 19:30 #5750
- törölt felhasználó -    
Pyo Ji Hoon lapját szeretném elkérni a staritys profilról. Előre is köszönöm ha megkaphatom. meghajolo.gif

Életrajza
Pyo Ji Hoon 1993. február 2-án született Szöulban.
2011-ben a Block B hét tagú koreai fiú csapat tagjaként debütált. A csapatban, mint rapper van jelen. A 93’-as születésével ő a legfiatalabb a csapatban, így a megtiszteltető maknae (fiatal) címet ő viseli. Jelenleg a HanLim Entertainment High School-ba jár.

Érdekességek
- A mély hangja miatt sokszor hasonlítják T.O.P-hez /Big Bang/.
- Jól tudja utánozni Jok Won-t /2AM/
- Egy plüss hernyóval szokott aludni, aki a Totó nevet kapta.
- Mikor először jelentkezett Block B tagnak súlya miatt nem akarták felvennni, de Ji Hoon nem adta fel és egy sikeres diétázás után újra próbálta és végül sikerült neki.
2 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, _ToTo_
2012. július 24. 19:32 #5751
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Lauren Storm adatlapja egy jó ideje el van hanyagolva, emellett egyáltalán nem naprakész, mert mostanában új filmeket is forgat. A szerkesztőjének írtam volna, de már egy hónapja nem lépett be, és mivel letelt nála a 6 hónapos szerkesztési idő, akkor el szeretném kérni az adatlapját. Előre is köszönöm meghajolo.gif
2012. július 24. 20:20 #5752
Asaka_Sa
Asaka_Sa
visszatérő vendég
 
StátuszSmile, smile, smile! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.10.
Hozzászólás: 152
Csatolások: 819
Azonosító: 145163
Offline offline
Teru lapját szeretném elkérni, mert nincs szerkesztője. Írtam neki egy rövid életrajzot:
Teru egy japán visual kei zenész, a legismertebb szimfonikus metál banda, a Versailles gitárosa.
2002-ben csatlakozott a bandába, miután az előző bandája az Aikaryu sikere megcsappant. 2003 szeptemberébe kiadták az első kislemezüket. A következő három év alatt rengeteget turnéztak, és nagyos sok tagcsere volt. 2006 elején a tagok autóbalesetet szenvedtek, amiben Teru súlyos sérüléseket szerzett. Teru csatlakozott Hizaki szóló projektjéhez, a Hizaki Grace Project-hez. 2006 decemberében az Aikaryu megrendezte utolsó turnéjukat, és 2007 áprilisában végleg feloszlottak.
A Hizaki Grace Project kiadott három lemezt, de a nagy siker amire számítottak, elmaradt. 2007. december 24-én volt az utolsó koncertjük.
3 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Bessie, _ToTo_
2012. július 24. 20:37 #5753
- törölt felhasználó -    
Most néztem, hogy Antoinette Nikprelajnak nincs életrajza, úgyhogy írtam neki.

Magánélet

Antoinette Kalaj 1986. szeptember 20-án született New York-ban, Montenegróból bevándorolt szülők gyeremekeként. 10 éves korában családjával a Michigan állambeli Troy városba költözött, és a Troy-Athens High Schoolban érettségizett.
Antoinette 18 éves korában ment férjhez, 20 éves korában pedig kislánya született. Jelenleg Los Angeles-ben él.

Karrier

Antoinette 17 éves korában kezdett modellkedni, miután egy modellügynök leszólította az utcán. Érdekelte a színészet is, de sok lehetősége nem adódott addig, amíg 2008-ban a michigani városatyák bevezették a filmes ösztönzést. A növekvő érdeklődésnek hála a színésznőnek is több lehetősége adódott.
Első szerepét a Hung - Neki áll a zászló című sorozatban kapta, majd a Demoted és a Bérgyilkosék című filmekben szerepelt. 2011-ben sikeres éve volt, hiszen négy filmben is látható volt, az Exit 33, a Kellékfeleség, a Vasököl című filmekben, illetve az áttörést jelentő A Karib-tenger kalózai: Ismeretlen vizeken, melyben egy sellőt alakított. Ugyanebben az évben A pletykafészek című soroztban a tévéképernyőn is megjelent, mint Annemarie.
2012-ben a Scar 23 című sci-fi főszerepét játszotta, igaz, a filmben nem látható hús-vér valójában, hiszen a film teljes egészében komputergrafika. Már 2013-ra is van projektje, az Untitled Chronicles of Riddick Sequel című filmben kapott szerepet.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 24. 21:04 #5754
Emily O.
Emily O.
Osminator™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.20.
Hozzászólás: 2577
Csatolások: 676
Azonosító: 139156
Offline offline
Sziasztok!
Szeretném elkérni Mike Dirnt adatlapját. Tulajdonosa több,mint egy éve nem szerkesztette, pedig aktív, valamint a levelemre sem válaszolt. meghajolo.gif

(utólag is köszönöm ToTo válaszát!)
2 felhasználónak tetszik: Törpemókus, _ToTo_
2012. július 24. 23:57 #5755
Kiaraa
Kiaraa
game over™
 
Státusz"A bűneimet nem akarom jóvá tenni,inkább gyere kicsi velem rózsát szedni."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.11.
Hozzászólás: 1042
Csatolások: 2
Azonosító: 145209
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2012.07.23. 15:03)
Írj egy 5-10 soros életrajzot!


Thomas Mann

Magánélete:
Thomas Mann 1991.szeptember 27.-én született meg Portland-ben a mérleg jegyében.Ötéves korában elkezdett a sporttal foglalkozni azonban csak hobbi szinten.
Karrier:
Thomas Mannt legelőször 2009-ben az "ICarlyban" láthattuk szerepelni.Még ugyan ebben az évben szerepet kapott a "A semmi közepén" című sorozatban is,mint Brendan Nichols.2010-ben pedig a "Nyomás alatt" nevű filmben játszotta el Aaron szerepét.Bár talán eddigi legkomolyabb szerepe a 2012-es "Project x" filmben volt,mint Thomas.Most Fun Size és a Beautiful Creatures filmek utómunkálataiban segédkezik.Illetve két másik filmje a Boszorkányvadászok illetve a As Cool as I Am 2013-ban a mozivászonra kerül.Jelenleg viszont a King Dork című filmet forgatják.

(megjegyzés:Ezek még csak vázlatok még igyekszem majd több információt összeszedni róla,az adatokat az IMDb-n találtam)
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 25. 02:20 #5756
Kirilla
Kirilla
visszatérő vendég
 
StátuszJason..I just love you ♥
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.10.25.
Hozzászólás: 136
Csatolások: 19
Azonosító: 162659
Offline offline
Ha lehetne, én szeretném átvenni Lee Hong Ki adatlapját!smileeee.gif
Nagyon jól beszélek angolul és ha a hiányosságról van szó, ki tudom javítani Wikipédia alapján!smileeee.gif Ha pedig az elhanyagoltságról, én szorgosan frissíteni tudom az adatlapot! smileeee.gif
Ha kell, most magamtól is letudok írni pár mondatot, hisz nagy rajongója vagyok!smileeee.gif
Szeretnék választ kapni!smileeee.gif Nem baj, hogyha nem kapom meg, de azért egy próbát megér!smileeee.gif
2012. július 25. 07:23 #5757
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kirilla @ 2012.07.25. 02:20)
Ha lehetne, én szeretném átvenni Lee Hong Ki adatlapját!smileeee.gif
Nagyon jól beszélek angolul és ha a hiányosságról van szó, ki tudom javítani Wikipédia alapján!smileeee.gif Ha pedig az elhanyagoltságról, én szorgosan frissíteni tudom az adatlapot! smileeee.gif
Ha kell, most magamtól is letudok írni pár mondatot, hisz nagy rajongója vagyok!smileeee.gif
Szeretnék választ kapni!smileeee.gif Nem baj, hogyha nem kapom meg, de azért egy próbát megér!smileeee.gif

Pályázat lesz rá kiírva, úgyhogy írnod kell egy életrajzot, és majd beszúrni az erre megnyitott topikba wink.gif
7 felhasználónak tetszik: Luckie, Saranghae, Lizania, lA-dONNA, FruFruChan, Kirilla, _ToTo_
2012. július 25. 12:39 #5758
- törölt felhasználó -    
Idézet (Lizania @ 2012.07.24. 10:32)
Írd meg wink.gif


tessék, megírtam neki:
Amy Dumas
Amy Christine Dumas, ringnevén Lita, 1975. április 14-én született, Fort Lauderdale-ban, Florida államban. Korábbi high-flyer pankrátor volt a WWE/WWF-ben. Jelenleg a Luchagors nevű banda énekese. 1999-ben kezdett el pankrátorkodni, az Extreme Championship Wrestling-nél. Az ott töltött kevés idő után szerződést írt alá a WWF-el. Matt és Jeff Hardy oldalán tündökölt a Team Xtreme csapatban, itt ismerhette meg a nagyvilág. 7 évet töltött a cégben, ezalatt vitathatatlanul ő lett a legnépszerűbb díva, aki valaha bírkózott. Pályafutása alatt 4 Women's Championship-et nyert. Leghíresebb feudja Trish Stratussal volt. Lita és Trish a való életben a legjobb barátnők, mind a mai napig. 2012. 07. 23-án visszatért az Extreme Queen, vagyis Amy az 1000. Raw adásra, ahol egy férfit, Heath Slater-t győzött le, egy nagyon kicsi segítséggel, az A.P.A. Protectorral. A pletykák szerint újra full-time pankrátor lesz. Ezek azonban még nem igazolódtak be. Szintén 2012-ben elnyerte a Greatest Diva Of All Time címet.

(egyenlőre ennyi, még bővíteni fogom)
2 felhasználónak tetszik: Betti90, _ToTo_
2012. július 25. 16:19 #5759
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Kedves ToTo!

Szeretném elkérni
http://starity.hu/sztarok/uhm-tae-woong/ adatlapját bár ő a Starity-n van nem tudom el lehet-e és http://starity.hu/sztarok/lee-young-ae/
adatlapját mert ő 2011.08.29 volt utoljár aszerkesztve


Előre is köszönöm. smileeee.gif smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 25. 17:15 #5760
- törölt felhasználó -    
Gina Holden adatlapját szeretném elvállalni. Van életrajza, viszont a lap szerkesztője már majdnem 2 éve nem törődik a lappal, így lenne frissíteni való a biográfiában, szívesen megszerkeszteném. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
484 oldal 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!