Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. július 29. 19:56 #5821
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2012.07.29. 15:37)

Az akkor volt frissítve, mikor ToTo jóváhagyta. 110.gif Na de a lényeg: írj egy minimális 5-10 soros életrajzot.

Megírtam az életrajzot! Remélem jól sikerült. smileeee.gif

Tom Daley műugró karrierje 7 éves korában kezdődödtt amikor kiderült, hogy a hihetetlen tehetsége van a sporthoz és az erős küzdő szellemével még sokra viheti.
2004 júniusában Tom benevezett élete első nagy versenyére és az addigi legfiatalabb 18 év alatti bajnok lett az Állami versenyen.
2007-ben az Ausztrál Ifjúsági Olimpia örömmel fogadta Tom-ot az Egyesült Királyság fiatal sportolók csapatjába. 13 évesen, még mindig 2 évvel a minimum kor követelmény alatt, lehetőségett kapott, hogy versenyezzen. A versenyből egy ezüst éremmel tért haza.
Tom a 2008-as évet a Világ Kupa műugró versenyszáma 7. helyének megszerzésével kezdte, ami egyet jelentett azzal, hogy indulhatott a Pekingi Olimpián. Egy hónappal később még mindig 13 évesen, Tom lett Nagy-Britannia legfiatalabb műúgró aranyérmese.
2009-ben a legfiatalabb brit Világbajnok lett. Szintén ebben az évben 562.80-as pontszámával nem csak egyéni csúcsot döntött, hanem brit rekordot is!
A 2012-es londoni Olimpián Nagy-Britannia csapatának tagja. A britek legnagyobb reménysége lehet.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 29. 21:23 #5822
Johinna
Johinna
sólarljós
 
Státuszrakkaus on sokea, minä en / jeg håber du er ensom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 2190
Csatolások: 489
Azonosító: 137715
Offline offline
Sziasztok! Oscar Pistorius adatlapja már több, mint egy hete a Starity profilon van, és bátorkodnék elkérni. Megírtam egy kisebb életrajzot, ami remélem egyenlőre elég, de később természetesen lenni mivel bővítsem.

Amit tudni kell róla: Oscar Pistorius, dél-afrikai művégtagokkal versenyző sprintfutó. Négyszeres paralimpiai bajnok kétszer 200 méteren, egyszer pedig 100 és 400 méteren. 2011-ben vett először részt az épek világbajnokságán, ahol a dél-afrikai 4x400-as váltóval ezüstérmet szerzett.

Életrajz: 11 hónapos korában születési rendellenességek miatt mindkét lábszárát amputálták, esélyt adva arra, hogy ne kényszerüljön egész életében tolószékbe. Az iskola alatt többféle sportot is kipróbált, rögbizett, vízilabdázott és teniszezett is, ám 17 évesen már atlétikai versenyen indult. Az athéni paralimpiai játékokon 200 méteren, miután a rajtnál lefagyott, később az egész mezőnyt megelőzve aranyérmet nyert. 2006-ban a paralimpiai atlétikai világbajnokságon 100, 200 és 400 méteren is nyerni tudott, 200 méteren pedig a világrekordot is megdöntötte. 2008-ban megpróbált kvótát szerezni a pekingi olimpiára, ám több vizsgálat után a dél-afrikai olimpiai bizottság úgy ítélkezett karbonszálas protézisei előnyt jelentenek számára. Az olimpiára így nem kvalifikálhatta magát, de a küzdelmet, - hogy bebizonyítsa lábai nem jelentenek számára előnyt és résztvehessen az épek olimpiáján - folytatta. A 2008-as paralimpián 100, 200 és 400 méteren is elindult és mindhárom számban győzedelmeskedett. 2011 nyarán 45.02-es idővel kvalifikálta magát az épek világbajnokságára, ahol a 4x400 méteres dél-afrikai váltóval ezüstérmet szerzett. 2012 júniusában még arról szóltak a hírek, hogy sem 400 méteren, sem 4x400-as váltóban nem indulhat majd az olimpián, ám a dél-afrikai szövetség július elején megváltoztatta döntését és végül a dél-afrikai futó mindkét számban indulhat majd Londonban.
2 felhasználónak tetszik: Törpemókus, _ToTo_
2012. július 29. 22:10 #5823
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
Idézet (hellorl @ 2012.07.28. 22:43)
Kedves Moderátorok!
Úgy láttam, Nas oldalának nincsen szerkesztője. Én szívesen elvállalnám blush.gif 
Előre is köszönöm smileeee.gif



Köszönöm szépen meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 29. 23:15 #5824
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
Sziasztok!
Az ő lapját el lehet kérni? A 6 hónap lejárt és a szerkesztője nem is valami aktív meg nem is ő szerkesztette utoljára a lapot. Én szívesen szerkeszteném, Djokovic a kedvenc teniszezőm smileeee.gif
Amúgy 2 éves az utolsó infó róla...
2012. július 30. 07:28 #5825
- törölt felhasználó -    
Son Dam Bi-t kérlek csatoljátok át Asaka_Sa-hoz. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Asaka_Sa, Bessie
2012. július 30. 08:28 #5826
vikimumus
vikimumus
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.24.
Hozzászólás: 992
Csatolások: 68
Azonosító: 125739
Offline offline
Szeretném átadni ezt az adatlapot: http://starity.hu/sztarok/simone-battle/
neki: http://starity.hu/profil/176254-keysii/
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 30. 10:50 #5827
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Köszönöm az adatlapot.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 30. 12:19 #5828
- törölt felhasználó -    
Idézet (SoShi Kameo @ 2012.07.30. 07:28)
Son Dam Bi-t kérlek csatoljátok át Asaka_Sa-hoz. meghajolo.gif

Továbbá ha lesz időtök Sun Ye-t is rakjátok át Asaka_Sa-hoz. meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Asaka_Sa, Bessie
2012. július 30. 13:57 #5829
- törölt felhasználó -    
El szeretném kérni Paul Landers, Oliver Riedel és Christian Lorenz adatlapját, mert nincs szerkesztőjük. Mindhárom adatlapnál van életrajz, így azt most nem írtam, de ha kell, akkor szóljatok és írok. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 30. 16:24 #5830
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!
Szeretném elkérni Pink és Mihalik Enikő adatlapját. Pinknél van életrajz, Enikőnél pedig feltöltés alatt van, így ezt most nem írtam, de ha mégis kéne, szóljatok és írok. smileeee.gif
2012. július 30. 16:28 #5831
- törölt felhasználó -    
Idézet (Tejszínhab @ 2012.07.30. 16:24)
Sziasztok!
Szeretném elkérni Pink és Mihalik Enikő adatlapját. Pinknél van életrajz, Enikőnél pedig feltöltés alatt van, így ezt most nem írtam, de ha mégis kéne, szóljatok és írok. smileeee.gif


Mindketten 1000. alatt vannak, így rájuk pályázat lesz kiírva.
8 felhasználónak tetszik: Luckie, SoShi Kameo, Grace Benning, Lizania, FruFruChan, Pöttömke, Törpemókus, _ToTo_
2012. július 30. 17:20 #5832
- törölt felhasználó -    
Csatoljátok át Blake Michael adatlapját Alishon.-hoz, Debra Messing adatlapját pedig hozzám! Előre is köszönöm! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Alishon., Bessie
2012. július 30. 19:19 #5833
Gold_Star
Gold_Star
×_×
 
StátuszMinden okkal történik. ;d
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1405
Csatolások: 93
Azonosító: 129697
Offline offline
Bessie írta ha átírom Frédéric Diefenthal életrajzát akkor visszakaphatom.Az életrajzaim formája ellenére tudod hogy folyamatosan figyelek az adatlapjaimra.
Nagyon szeretném visszakapni. meghajolo.gif A többit nagyon hamar de folyamatosan átírom csak ne vegyétek el.
Sajnos nem sok info van róla az utóbbi években pedig már francia oldalakat is meglátogattam.

Fréderic Diefenthal (francia színész,producer)
1968. július 26-án született Frédéric Pierre Diefenthal-Girau-Guyard néven a franciaországi Saint-Mandé-ban Párizs külvárosában.Fréderic Diefenthal gyermekkorát Gers-ben töltötte. Van egy bátyja aki könyvtáros.Édesanyjuk egyedül nevelte őket.Fontosnak tartotta ,hogy fiai tanuljanak. 1983-ban iskolái elvégzése után gyakornok lett egy párizsi szállodában , de dolgozott fodrászatban is mielőtt a színészettel kezdett foglalkozni.1985-ben 17 évesen egy barátjával drámatagozatos islolába íratkozott be.
1990-től több reklámfilmben,kisfilmben szerepelt. Megemlítendő Benoit Dayne rövidfilmje, a Voyage d'un jour illetve François Feldman, C'est toi qui m'as című klippje .
1991-ben Claude Zidi Titkolt titkos ügynök című vígjátékában aratta első nagy sikerét. Több filmes és színpadi szereppel a háta mögött 1998-ban Gérard Pirés rendező őt szemelte ki Taxi című filmjének egyik főszerepére. Émilien neve összefort vele és a film hatalmas siker lett. Fantasztikus párost alkottak Samy Nacerivel ,ezért egyértelmű volt ,hogy a folytatások is sikert arattak.
Közben más rendezők is felfigyeltek Frédéric Diefenthalra, így játszhatta el Alain Berberian rendező Hatodik (2000) című thrillerjének egyik főszerepét, majd Sophie Marceau partnereként a Belphégor – A Louvre fantomja (2001) férfi főszerepét.
Rövid ideig komolyan udvarolt Claire Keim színésznőnek.
A filmes felkérések egyre csökkentek a számára,ezért a színház és a televízió felé fordult.
2006-ban megkapta Oscar Wilde művének a L'Importance d'être constant-nak az egyik szerepét amit 2008-ig játszott az Antoine színházban. A 2007-ben leforgatott Taxi 4 sikere ellenére nem hozta meg az új filmes szerepeket,de televíziós szerepeket folyamatosan kapja.
1996-ban megismerkedett Gwendoline Hamon színésznővel.2004 május 29.-én feleségül vette . A házaspárnak van egy kisfia, Gabriel aki 2004 szeptemberében született.
2010-ben a Bouffes-Parisiens színházban a Kramer kontra Kramer főszerepét kapta meg feleségével amit azóta is nagy sikerrel játszanak.
A filmográfiát nem írtam le mert szerintem az elég részletes.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. július 30. 21:23 #5834
- törölt felhasználó -    
Találtam 2 lapot, ahol letelt a határidő:
Keke Palmer
Sky Blu (LMFAO)
Mehetnek a Starity- profilra, tartanék rájuk igényt, de mindkettő ezer alatt van tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 30. 22:24 #5835
mse90
mse90
@bnormal cortexikid
 
Státuszaz emberiségért zokog
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 1878
Csatolások: 1438
Azonosító: 178057
Offline offline
Joss Whedon adatlapja legutóbb 2010.12.28.-kor frissült, és én így szívesen átvenném. Életrajz van, csak frissíteni kéne.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 31. 00:17 #5836
Kiaraa
Kiaraa
game over™
 
Státusz"A bűneimet nem akarom jóvá tenni,inkább gyere kicsi velem rózsát szedni."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.11.
Hozzászólás: 1042
Csatolások: 2
Azonosító: 145209
Offline offline
Sziasztok!
Azért írok,mert Promisedland bizonyos lapjai már nagyon rég nem voltak frissítve illetve egyes lapoknál hiányos is az információ.Én nem szeretnék neki szólni,mert úgy gondolom nem sok jogom van mások munkáját bírálni azonban ti ha lesz időtök légyszíves tegyétek meg,mert rossz csak úgy kallódni látni azt a rengeteg lapot.További szép estét! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. július 31. 00:22 #5837
Vegas
Vegas
zseni
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.21.
Hozzászólás: 2553
Csatolások: 7161
Azonosító: 158908
Offline offline
Idézet (Kiaraa @ 2012.07.31. 00:17)
Sziasztok!
Azért írok,mert Promisedland bizonyos lapjai már nagyon rég nem voltak frissítve illetve egyes lapoknál hiányos is az információ.Én nem szeretnék neki szólni,mert úgy gondolom nem sok jogom van mások munkáját bírálni azonban ti ha lesz időtök légyszíves tegyétek meg,mert rossz csak úgy kallódni látni azt a rengeteg lapot.További szép estét! smileeee.gif


Ő csak felveszi az éppen hogy elkallódott lapokat, és nála csak "megőrzésre van". Ha valakinek kell tőle valamelyik lap, írjon neki, és szerintem biztosan készségesen átadja - legalábbis nekem régebben nagyon kedves, igennel válaszolt a levelemre. Szerintem bátran írhattok neki, át fogja adni beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Kiaraa, Luckie, _ToTo_
2012. július 31. 08:50 #5838
- törölt felhasználó -    
Jóreggelt! Sziasztok!
Két kéréssel érkezem ismét, az egyik az lenne, hogy Kim Bohyung lapját rakjátok át a starity-s profilra, mert nem tartanék rá igényt már. No, a másik pedgi az lenne, hogy UEE, Han Seung-yeon és Ailee lapját csatoljátok át ehhez a felhasználóhoz!
2 felhasználónak tetszik: Saranghae, Bessie
2012. július 31. 10:31 #5839
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Kate Alexa-nál lejárt a 6 hónap szerkesztási idő és én szivesen elvállalnám. Mivel van életrajza ezért nem irtam, de ha kell akkor szivesen irok. Megköszönöm ha megkapom a lapot, szép napot malna90
2012. július 31. 11:18 #5840
corny4
corny4
DramaQueen™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.25.
Hozzászólás: 1929
Csatolások: 1127
Azonosító: 156487
Offline offline
Hello!
Ha lehetséges lenne, elkérhetném J.R.R.Tolkien adatlapját? mivel ahogy ma elnézegettem fél éve nem volt már szerkesztve, plusz életrajz se volt neki nagyon írva unsure.gif

Én írtam neki cool.gif :


John Ronald Reuel Tolkien néven született 1892. január 3.-án Bloemfonteinben, Dél-Afrikában. Gyerekkora nagy részét Angliában töltötte Birminghamben. Apja, Arthur Tolkien banktisztviselő volt, akit korán elvesztett, mivel az meghalt agyvérzésben. Anyja, anglikán családja tiltakozása ellenére, áttért a római katolikus hitre. 1904-ben derült ki, hogy cukorbeteg, de ettől függetlenül tovább nevelte gyermekeit, de végül ő is meghalt miután kómába esett. Tolkien nagyon szerette az édesanyját, ezért is döntött úgy, hogy a katolikus hitet gyakorolja. Írásaiban is megjelenik a keresztény értékrend, és szimbolizálta is ezt a vallást.
Tolkien és öccse, Hilary gyámja Francis Xavier Morgan atya lett. Egy panzióban éltek, ahol rátalált John-ra a szerelem, Edith Mary Bratt személyében. A gyám atyja viszont eltiltotta őket egymástól mivel, azt látta, hogy a lány túlzottan eltereli Tolkient a tanulásról, viszont csak addig míg Tolkien el nem éri a nagykorúságot, azaz a huszonegy éves kort. John gyámjának az se tetszett, hogy Edith Bratt protestáns vallású. A tilalom lejártával aztán Tolkien feleségül vette Edithet 1916. március 22.-án. Férje hatására ő is áttért a katolikus hitre.
Már fiatalon rajongott különféle nyelvekért. Az olyan antik vagy ősi eredetű nyelvek, mint a latin, az ógörög, a welsh (walesi), a gót, az óskandináv nyelvek, az óangol különféle változatai, és a finn, különösen elbűvölték. Az oxfordi egyetemi évei alatt, megkezdte mesterséges nyelveinek kidolgozását. 1915-re már igen előrehaladt a tündenyelvek kidolgozásában. Ő és barátai megalapították a T.C.B.S.-kört, ahol először ott olvasta fel első verseit, melyekben már megjelennek a tündék, orkok és hasonló mitológiai alakok.
Tolkien az első világháború idején, még egyetemistaként, csatlakozott a brit hadsereghez, ahol a legtöbbször kitüntetett egységében szolgált. Ott szemtanújává vált sok barátja halálának. A világháború után, 1918 novemberétől Tolkien részt vett az oxfordi Új Angol Szótár készítésében. Ekkor családjával Oxfordba költözött. 1921-től kezdve a család Leedsben is lakott, mivel leedsi egyetemen vállalt munkát; 1925-ben azonban visszatért Oxfordba az angolszász nyelv professzoraként.
1917-ben született első fia, John; 1920-ban második fia, Michael; 1924-ben pedig harmadik gyermeke, Christopher Reuel Tolkien.
197 szeptember 2-án halt meg, gyomorfekély fertőzésben

Persze ez még csak a sablonos életrajza. Még kiakarom bővíteni.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
484 oldal 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!