Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 03. 17:36 #5881
vikike0614
vikike0614
 
StátuszWeak people revenge. Strong people forgive. Intelligent people ignore.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 950
Csatolások: 88
Azonosító: 138487
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2012.08.01. 22:55)
Már miért is kaphatnád meg? Teljesen rendben van a lap wtf.gif

nem tudod miről van szó,úgyhogy légyszíves ne szólj bele..és nem kifejezetten megkapni akartam.. omg.gif
2012. augusztus 03. 18:55 #5882
- törölt felhasználó -    
Idézet (vikike0614 @ 2012.08.03. 17:36)
nem tudod miről van szó,úgyhogy légyszíves ne szólj bele..és nem kifejezetten megkapni akartam..  omg.gif

De hát pontosan azt írtad, hogy idézem, 'akit nagyon szeretnék megkapni'. pardon.gif
11 felhasználónak tetszik: Luckie, Lizania, Vampiregirl1, CocoBerry, idone, SoShi Kameo, FruFruChan, An_d_a, DiscoDiva, Málnahab, pink_bunny
2012. augusztus 03. 19:11 #5883
- törölt felhasználó -    
Idézet (vikike0614 @ 2012.08.03. 17:36)
nem tudod miről van szó,úgyhogy légyszíves ne szólj bele..és nem kifejezetten megkapni akartam..  omg.gif

Nehogy már olyan hülyének nézz, hogy nem tudom miről van szó omg.gif Azt is gyorsan felfogom, ha az ősrobbanásról beszélnek, nemhogy ezt... És amit ItsLénaa is megemlített, írtad, hogy nagyon megszeretnéd kapni. Ez nem úgy megy, hogy "megakarom kapni xy lapját, add nekem". Ha rendesen ki van töltve, akkor nem lehet csak úgy elkérni. Szerinted én nem szeretném pl. Britney Spears lapját? Dehogynem! Mégsem jövök ide kéregetni, mert tudom, hogy jó kezekben van. És képzeld, a sima tagok is offolhatnak, akár 1 napja vannak a fórumon, akár 1 éve. pardon.gif
8 felhasználónak tetszik: CocoBerry, Lizania, ItsLénaa, SoShi Kameo, FruFruChan, An_d_a, Málnahab, pink_bunny
2012. augusztus 03. 19:14 #5884
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (vikike0614 @ 2012.08.03. 17:36)
nem tudod miről van szó,úgyhogy légyszíves ne szólj bele..és nem kifejezetten megkapni akartam..  omg.gif

Szerintem meg, inkább te ne mondj ilyen butaságokat, mert:
1. Leírtad, hogy meg szeretnéd kapni, tehát meg akarod kapni, ez egyértelmű.
2. Az első oldalon le vannak írva a szabályok, amiket ajánlatos figyelmesen elolvasni és szépen agyba vésni.
3. Ha valaki tájékoztat arról, hogy butaságot kértél, nem kell rögtön lehordani a fejét, csak, mert neki van igaza.
4. Szépen leírtad mit akarsz, tehát aki vette a fáradságot és elolvasta amit írtál, tudja miről van szó.
És most nem kell nekem is nekiesni, csak szépen leírtam tömören, miről is van szó. Elnézést kérek, ha sértőnek érezted.
7 felhasználónak tetszik: Luckie, ItsLénaa, CocoBerry, SoShi Kameo, FruFruChan, Málnahab, pink_bunny
2012. augusztus 03. 21:19 #5885
SupaLuv
SupaLuv
új tag
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.24.
Hozzászólás: 67
Csatolások: 0
Azonosító: 151696
Offline offline
Sziasztok!
Szeretném ha Jong Up adatlapját átadraknátok lA-dONNA-hoz. Előre is köszönöm meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, _ToTo_
2012. augusztus 03. 22:57 #5886
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (rnr83 @ 2012.08.03. 13:59)
Nem akartam neked rosszat. És nem akartam tőled elvenni. Sajnálom, hogy így fogod fel. Nem tehetek róla, hogy 6 hónapja nem nyúltál hozzá az adatlapjához.
Egyébként nem hiszem, hogy az jobban esett volna ha állandóan "kéregetek". Tényleg nem akartalak bántani. De hátha te így fogod fel! mellow.gif

inkább kéregess, mint sunyi módon a hátam mögött intézkedj unsure.gif Szerintem ez nem szép unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: Vegas, DiscoDiva, Luckie, idone, Pöttömke, Lizania, ItsLénaa, pink_bunny
2012. augusztus 04. 13:10 #5887
- törölt felhasználó -    
Idézet (Glamster @ 2012.08.03. 22:57)
inkább kéregess, mint sunyi módon a hátam mögött intézkedj  unsure.gif Szerintem ez nem szép  unsure.gif



Nézd. Axl-t sem én kértem hanem te ajánlottad fel. Amit meg is köszöntem és igyekszem rendszeresen szerkeszteni. Viszont Slash adatlapja 20-án lejárt volna és ha nem találod meg a kommentemet eszedbe sem jutott volna szerkeszteni ami nálad annyiból állt, hogy lecserélted a profil képet. De sebaj. Nem fogok a kardomba dőlni. Ez egy szabadidős tevékenység és nem az életem múlik rajta. Azzal, hogy szerkesztek egy adatlapot azzal én az ő sikeréhez nem teszek hozzá. Azzal segítek neki ha hallgatom a zenéjét és elmegyek a koncertjeire. Ez az oldal nem a sztárok népszerűsítését szolgálja hanem a mi szórakoztatásunkat szolgálja. Ennyi. Remélem valami vérbeli Guns rajongóhoz kerül majd Slash profilja és majd lelkesen szerkesztgeti. És remélem nem egy olyan ember tarjta majd a markában aki valójában nem is szereti. Mert ha szeretné nem várna 6 hónapot arra, hogy egyáltalán lecserélje a profil képét.

Játszod itt az irgalmas szamaritánust. Olyan jó, hogy első adandó alkalommal oda dörgölöd, hogy nekem adtad Axl Rose adatlapját. Ha így állsz hozzá inkább tartottad volna meg de így nekem ne tegyél szívességet. mad.gif

Mindig mézes-mázos vagy. Csöpögsz a jóindulattól majd nagyon hamar leveted az álarcodat és megmutatkozik az igazi éned.
De valószínű erre hamarosan többen is ráfognak jönni. Tartsd meg Slash-t magadnak csak akkor csináld!! És ne várj vele félévet! De ha nem szereted a zenéjét igazán akkor keress egy Guns rajongót. Akad itt bőven ahogy láttam a kommenteket az oldalán.
2012. augusztus 04. 13:57 #5888
vikike0614
vikike0614
 
StátuszWeak people revenge. Strong people forgive. Intelligent people ignore.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.11.
Hozzászólás: 950
Csatolások: 88
Azonosító: 138487
Offline offline
Idézet (Luckie @ 2012.08.03. 19:11)
Nehogy már olyan hülyének nézz, hogy nem tudom miről  van szó omg.gif Azt is gyorsan felfogom, ha az ősrobbanásról beszélnek, nemhogy ezt... És amit ItsLénaa is megemlített, írtad, hogy nagyon megszeretnéd kapni. Ez nem úgy megy, hogy "megakarom kapni xy lapját, add nekem". Ha rendesen ki van töltve, akkor nem lehet csak úgy elkérni. Szerinted én nem szeretném pl. Britney Spears lapját? Dehogynem! Mégsem jövök ide kéregetni, mert tudom, hogy jó kezekben van. És képzeld, a sima tagok is offolhatnak, akár 1 napja vannak a fórumon, akár 1 éve. pardon.gif

igen szertettem volna megkapni ne azt hidd ,hogy csak "rámászok" valakire és ott kéregetem tőle amígy oda nem adja,nem. én nem ezt akartam tudom ,hogy nem így megy. én csak a lap szerkeztőjével akartam beszélni ,hogy cseréli-e vagy ilyesmi és ha nem akkor nem érdekel tovább. úgyhogy ennyit erről, de te ezt most úgy hoztad le nekem minta kunyizni akartam volna ami nem igaz.! pardon.gif
2012. augusztus 04. 14:37 #5889
- törölt felhasználó -    
Szeretném elkérni a Starity-s profilról őt és őt, ha lehetséges.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 04. 14:39 #5890
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (CocoBerry @ 2012.08.04. 14:37)
Szeretném elkérni a Starity-s profilról őt és őt, ha lehetséges.

5-6 soros életrajz. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Málnahab
2012. augusztus 04. 15:00 #5891
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Idézet (Évike12 @ 2012.08.04. 14:39)
5-6 soros életrajz. beer.gif

Van életrajzuk, nem kell írnia. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: ItsLénaa, Corby, Luckie
2012. augusztus 04. 17:39 #5892
- törölt felhasználó -    
Kedves moderátorok!
Szeretnélek megkérni titeket hogy Jordan Hinson-t csatoljátok át Bellsiam-hoz, hozzám pedig Cody Linley-t mert elcseréltük a lapokat. Nagyon szépen megköszöjük a csatolásokat! üdv. malna90
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 04. 18:53 #5893
TbRéku
TbRéku
új tag
 
StátuszTell the devil I said "Hey" when you get back to where you're from
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.05.
Hozzászólás: 2107
Csatolások: 62
Azonosító: 157537
Offline offline
Sziasztok!
Szeretném elkérni a staritys profilról, Michael Phelps adatlapját, úgy látom van rendes életrajza!smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 04. 20:52 #5894
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Elszeretném kérni Matthew Settle lapját mert ugyan nem telt le a 6 hónapos szerkesztási idő, de nincs életrajza ezért irtam neki egy rövidet is hogy megkaphassam. Nagyon megköszönöm ha megkapom, szép estét malna90. blush.gif

Jeffrey Matthew Settle 1969. szeptember 17-én született Hickoryban, Észak-Karolinában, az Amerikai Egyesült Államokban. Első filmszerepét 1996-ban kapta meg Tommy Shaughnessy szerepében a "Shauhnessy" cimű filmben. Ezután sorra jöttek számára a filmes ajánlatok. Legnagyobb szerepe a Broadway által támogatott Chicago: The Musical, amit 2010 április 19-től június 13-ig adtak. Ezen kivül 2007 óta folyamatos szereplője a CW televizión futó Gossip Girl-nek (Pletykafészek) mint Rufus Humphrey. Nemrég elvált Naama Nativtól , akitől van egy lánya Aven Angelica aki 2009-ben született meg. Jelenleg kolleganőjével, Kelly Rutherford-al van kapcsolatban.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 04. 21:12 #5895
- törölt felhasználó -    
Idézet (vikike0614 @ 2012.08.04. 13:57)
igen szertettem volna megkapni ne azt hidd ,hogy csak "rámászok" valakire és ott kéregetem tőle amígy oda nem adja,nem. én nem ezt akartam tudom ,hogy nem így megy. én csak a lap szerkeztőjével akartam beszélni ,hogy cseréli-e vagy ilyesmi és ha nem akkor nem érdekel tovább. úgyhogy ennyit erről, de te ezt most úgy hoztad le nekem minta kunyizni akartam volna ami nem igaz.!  pardon.gif

Alapesetben azt mondanám, hogy írj a szerkesztőnek, de írtad, hogy nem tudsz neki. Akkor ez van, nem szerkesztheti mindenki a kedvencét. És csa kúgy megjegyezném, hogy a jelenlegi szerkesztőjénél is csak alig 1 hónapja van a lap, szóval nem hinném, hogy csak úgy odaadná. pardon.gif

Egyébként, már régen nem csináltam ilyesmit, de most jöttem kunyerálni blush.gif Kristin Herrera már másfél éve nem volt szerkesztve, esetleg megkaphatnám? biggrin.gif (A lapjaim közül egyedül Paul Butcher-nek nincs biója, őt majd a napokban rendbe szedem!) Előre is köszönöm! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: vikike0614, _ToTo_
2012. augusztus 04. 23:50 #5896
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
Sziasztok!
Xenia Deli adatlapját úgy 3 hete hoztam létre ,de még mindig nem található fent. Várjak türelemmel vagy valami hiba lehet az oka?
Köszi,
L.
2012. augusztus 05. 00:10 #5897
Glamster
Glamster
 
Státusz☆rt should comfort the disturbed and disturb the comfortable ☾
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 11.03.16.
Hozzászólás: 3280
Csatolások: 10727
Azonosító: 147418
Offline offline
Idézet (rnr83 @ 2012.08.04. 13:10)
Nézd. Axl-t sem én kértem hanem te ajánlottad fel. Amit meg is köszöntem és igyekszem rendszeresen szerkeszteni. Viszont Slash adatlapja 20-án lejárt volna és ha nem találod meg a kommentemet eszedbe sem jutott volna szerkeszteni ami nálad annyiból állt, hogy lecserélted a profil képet. De sebaj. Nem fogok a kardomba dőlni. Ez egy szabadidős tevékenység és nem az életem múlik rajta. Azzal, hogy szerkesztek egy adatlapot azzal én az ő sikeréhez nem teszek hozzá. Azzal segítek neki ha hallgatom a zenéjét és elmegyek a koncertjeire. Ez az oldal nem a sztárok népszerűsítését szolgálja hanem a mi szórakoztatásunkat szolgálja. Ennyi. Remélem valami vérbeli Guns rajongóhoz kerül majd Slash profilja és majd lelkesen szerkesztgeti. És  remélem nem egy olyan ember tarjta majd a markában aki valójában nem is szereti. Mert ha szeretné nem várna 6 hónapot arra, hogy egyáltalán lecserélje a profil képét.
Játszod itt az irgalmas szamaritánust. Olyan jó, hogy első adandó alkalommal oda dörgölöd, hogy nekem adtad Axl Rose adatlapját. Ha így állsz hozzá inkább tartottad volna meg de így nekem ne tegyél szívességet. mad.gif 
Mindig mézes-mázos vagy. Csöpögsz a jóindulattól majd nagyon hamar leveted az álarcodat és megmutatkozik az igazi éned.
De valószínű erre hamarosan többen is ráfognak jönni. Tartsd meg Slash-t magadnak csak akkor csináld!! És ne várj vele félévet! De ha nem szereted a zenéjét igazán akkor keress egy Guns rajongót. Akad itt bőven ahogy láttam a kommenteket az oldalán.

Ezt ugye most nem gondolod komolyan? Amúgy már eszemben volt, csak az életem nem abból áll, hogy lapokat szerkesszek, de 20-a előtt biztos megcsináltam volna - az életrajza is kb. rendben volt, de ne aggódj, nem csak lecseréltem a profilképet, hanem kiegészítettem azt a +3 információt is. És már bánom, hogy átadtam neked Axl-t, mert csak jót akartam. És igen, többnyire kedves és segítőkész vagyok, de azt k.rvára nem díjazom, ha a hátam mögött szervezkednek. Pl miért nem írtál levelet? Tudod mit? nem is érdekel smileeee.gif Szimplán cseszd meg smileeee.gif
12 felhasználónak tetszik: DiscoDiva, Évike12, Luckie, ItsLénaa, Lizania, pink_bunny, Karina197, Lindsay019, KathPierce., Vegas, SoShi Kameo, Törpemókus
2012. augusztus 05. 11:18 #5898
kia08
kia08
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.03.
Hozzászólás: 1897
Csatolások: 50334
Azonosító: 179313
Offline offline
Tara Lynne Barr adatlapját szeretném. a szerkesztője 2011 októbere óta nem aktív, az adatlap lassan egy éve nem volt szerkesztve, és akkor sem általa.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 05. 12:46 #5899
- törölt felhasználó -    
Üdv! Azzal a kéréssel fordulok az illetékesek felé, hogy szeretném megkapni szerkesztésre Danica Patrick autóversenyzőnő adatlapját. Az utolsó frissítés 2011 augusztusának végén volt, azóta pedig történt vele egy s más.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 05. 13:57 #5900
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Tabitha Morella lapjáról le szeretnék mondani. Viheti, aki csak akarja! smileeee.gif
484 oldal 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!