Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 15. 13:44 #6061
- törölt felhasználó -    
Amanda Michalka gazdátlanná vált, mehet a Starity profilra, mivel bőven 1000 alatt van. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Törpemókus, DettyBetta97, Lizania
2012. augusztus 15. 14:02 #6062
- törölt felhasználó -    
Szia Toto! Isaac Slade adatlapját több mint egy éve nem szerkeszteték!
Írtam hozzá életrajzot:

Gyermek kor:
Slade Denverben (Colorado álamban) nevelkedett családjával, misszionárius szüleivel és két öcsével, Calebbel és Micah-al. Szülei munkájából adódóan rövid ideig Guatemalai-ban élt. Slade családja Szlovák származású. Arvada-ban járt a Keresztény hit Akadémiára majd később a Denverben a Colorado egyetemen szerezte meg zenei diplomáját. két éves korában kezdett énekelni és 11 évesen zongorázni, miután átmenetileg elvesztette a hangját. Első dalát 16 évesen írta és gimnáziumi évei alatt tanult meg gitározni

Zene karrier kezdette:
Slade csatlakozott az Ember nevű bandához. A csapat Slade-ból, a jövőbeli The Fray bandatag Dave Welsh-ból és Ben Wysocki-ból állt. A zenekar hamarosan feloszlott, majd 2002 tavaszán Slade egy zene boltba belebotlott Joe King-be. A két fiúelkezdett összejárni és zenéket írni. A zenekarhoz Slade öccse, Caleb is csatlakozott basszusgitáros ként és Zach Johnson dobosként. Johnson New York-ba költözött így otthagyta a csapatott. Caleb-et pedig kirúgták a csapatból. Ezután Slade viszonya megromlott az öcsével.
Slave Dave Welsh-el és Ben Wysocki-val összeállva megalapították a The Fray bandát. Ugyanebben az évben az új csapat kiadta a Movement EP és 2003-ban a Reason EP számát. A dalokat sok kritika érte, különösképpen a denveri Westword alternatív hetilapban. A támadók ellenére a The Fray újabb és újabb dalokon dolgozott. A sikert meghozó „Cable Car” című dal elött nyolc számukat utasította vissza a helyi rádió. „Cable Car” váltak ismerté, a dal 2005 végére az év legtöbbet játszott dala lett. Új címet kapott: Over My Head.

Zenei Sikerek:
A zenekar debütáló albuma 2005 szeptemberében jelet meg How to Save a Life címmel. Az album meghozta a várva várt sikert, Dupla platina lemez lett. Nem csak az USA-ban, Ausztráliában, Coloradóban , Új-Zélandon de Angliában is nagy sikert ért el. Amellet Slade zongorázott és vokálozott a bandában, a saját élet tapasztalataiból vett ihletekből ő írta a banda nagysikerű számait is. Az Over My Head dalát öcsével, Calebbel tőrténő viszálya ihlette.
A how to SAve a Life album második slágerét Slade szintén a saját élményei alapján írta: mentorként dolgozott egy Denveri tinédzsereket összehozó táborban.
Második lemezük 2009-ben jelent meg a The a Fray címmel.
Slade éneket az 1985 jótékonysági dal, „We Are the World” felújításában, amit 74 másik művésszel együtt a 2010-es Haiti földrengés áldozatainak megsegítésesre énekeltek.

Nagyon szívesen elválalnám a lapot!
Előre is köszönöm! Funny Moments smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 15. 14:47 #6063
pinkgirl
pinkgirl
◕◡◕
 
StátuszÁlmomban az enyém vagy. Életemben az álmom vagy. *-*♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.29.
Hozzászólás: 1865
Csatolások: 54
Azonosító: 154198
Offline offline
Sziasztok én Mocsai Tamás Adatlapját szeretném megkapni laugh.gif
Ha lehet... unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 15. 14:52 #6064
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Idézet (pinkgirl @ 2012.08.15. 14:47)
Sziasztok én Mocsai Tamás Adatlapját szeretném megkapni  laugh.gif 
Ha lehet... unsure.gif

Írj neki egy rövid életrajzot. Láttam, hogy nincs nála életrajz, ha írsz neki egyet, valószínű, hogy a tiéd. Ennyi lenne a dolgod. beer.gif (Ja, és ide a topikba írd meg, egyszer én is máshova akartam írni véletlen biggrin.gif)
2 felhasználónak tetszik: Luckie, _ToTo_
2012. augusztus 15. 15:30 #6065
DettyBetta97
DettyBetta97
 
StátuszDon't stop the party<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.02.
Hozzászólás: 1023
Csatolások: 0
Azonosító: 164675
Offline offline
szeretnem szerkeszteni http://starity.hu/sztarok/ludwika-paleta/ adatlapjat
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 15. 16:08 #6066
Tündiii
Tündiii
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1995
Csatolások: 228
Azonosító: 149865
Offline offline
Helló. smileeee.gif Cameron Lynn adatlapját szeretném szerkeszteni.

Ariane Nicole Andrew 1987 november 3-án született. Amerikai professzionális birkózó és menedzser. Jelenleg a WWE-nél dolgozik, mint Diva.

Karrier
2011-ben versenyzett a Tough Enough-on. Közvetlenül azután, hogy megszűnt a megújulás időszaka, a Tough Enough, Ariana megerősítette, hogy a WWE már aláírta a szerződést. 2011. július 7-én debütált. A neve a cégben Cameron Lynn lett.

Magánélet
Andrew közgazdásznak tanult. North Hollywoodba, Californiába költözött, ahol viselkedési terapeutaként dolgozott, autista gyermekek számára.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 15. 16:32 #6067
- törölt felhasználó -    
Ez a lap egy kissé gázos.. Még az "Amit Tudni Kell Róla" rész is üres. blink.gif Szerintem mehet starity-ra hátha valaki szivesen szerkesztené.. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Törpemókus, Luckie, DettyBetta97, _ToTo_
2012. augusztus 15. 16:52 #6068
- törölt felhasználó -    
Idézet (malna90 @ 2012.08.15. 16:32)
Ez a lap egy kissé gázos.. Még az "Amit Tudni Kell Róla" rész is üres.  blink.gif  Szerintem mehet starity-ra hátha valaki szivesen szerkesztené.. smileeee.gif


A szerkesztő többi lapja sincsen éppenséggel rendben. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2012. augusztus 15. 17:44 #6069
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5984
Csatolások: 136592
Azonosító: 67913
Offline offline
Ryan Lochte-nak és Rebecca Soni-nak készítettem egy-egy profilképet, mert mindkettejüknél már régi van kint, Soni esetében a mostani még Pekingben készült, és megjelent egy-két jó fotósorozat hozzájuk. Ha szerintetek is megfelelő lecserélitek? smileeee.gif
Nagyon szépen köszi. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 15. 18:05 #6070
FinlandForever
FinlandForever
visszatérő vendég
 
StátuszJoyeux anniversaire, Romain Grosjean!!!! ♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.08.
Hozzászólás: 170
Csatolások: 128
Azonosító: 179792
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2012.08.15. 11:44)
A heti pályázható lapok Szabó Erika, Südi Iringó és Gyulai Viktória lapjai, péntek reggel nyitom a topikokat a pályázatoknak.
Ma délután vagy este átfutom a kéréseket/kérdéseket amivel elmaradtam.


Uhh... De jó _ToTo_, mert már én régóta várok két lapra, már életrajzot is írtam hozzá, de semmi nem történt sad.gif Aki előttem ill. utánam volt ők ellettek rendezve, de én még nem... sad.gif Köszönöm, hogy időt szakítasz rá! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Luckie
2012. augusztus 15. 19:15 #6071
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (DettyBetta97 @ 2012.08.15. 15:30)
szeretnem szerkeszteni http://starity.hu/sztarok/ludwika-paleta/ adatlapjat

Bocsi, hogy már elkértem előtted... blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Törpemókus
2012. augusztus 15. 19:19 #6072
Törpemókus
Törpemókus
Tʜᴇ Bᴀʟᴛɪᴄᴘᴜғғ Bᴏʏs
 
Státusz"Strong people don't put others down - they lift them up."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.07.04.
Hozzászólás: 3398
Csatolások: 158
Azonosító: 179420
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2012.08.15. 19:15)
Bocsi, hogy már elkértem előtted... blush.gif

Tudtam én hogy valaki előtte elkérte! w00t.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2012. augusztus 15. 19:56 #6073
DettyBetta97
DettyBetta97
 
StátuszDon't stop the party<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.02.
Hozzászólás: 1023
Csatolások: 0
Azonosító: 164675
Offline offline
Idézet (Lizania @ 2012.08.15. 19:15)
Bocsi, hogy már elkértem előtted... blush.gif

nem baj biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2012. augusztus 15. 22:34 #6074
LaTasha
LaTasha
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.14.
Hozzászólás: 17816
Csatolások: 223650
Azonosító: 46320
Offline offline
Sziasztok!
http://starity.hu/sztarok/baptiste-giabiconi/ A lapnak nincs szerkesztője... ez hogy lehet? Én már nagyon régóta szeretném helyrepofozni Baptiste adatlapját,ha van rá mód,örömmel szerkeszteném!

üdv,L
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 15. 23:21 #6075
TommyScans
TommyScans
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.29.
Hozzászólás: 830
Csatolások: 10295
Azonosító: 28189
Offline offline
Rendbe tenném Ryan Lochte ( http://starity.hu/sztarok/ryan-lochte/ ) adatlapját , mert már elég régen volt frissítve (2011.05.17). A szerkesztője sem volt aktív mostanában(2012.04.25).
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 15. 23:22 #6076
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Törpemókus @ 2012.08.13. 15:02)
Sziasztok!  smileeee.gif 
Joe Cocker adatlapjánál nincsen életrajz, ezért írtam neki egyet:
 
(Ha lehetséges, szívesen szerkeszteném a lapját  smileeee.gif , de tudom, hogy nem járt le még a hat hónap, de már így is elég gyatra a lap. )
Előre is köszönöm.  beer.gif

Nem járt le a 6 hónap, de életrajzot se irt, pedig volt ideje rá. smileeee.gif
Lapot átraktam a Starityre és 7 napja van életrajzot csinálni. Ha nem válaszolna, akkor másold be még egyszer a bióját, jó? wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Luckie, Törpemókus
2012. augusztus 15. 23:43 #6077
TommyScans
TommyScans
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.29.
Hozzászólás: 830
Csatolások: 10295
Azonosító: 28189
Offline offline
[quote=Lizania,2012.08.13. 11:44~3338145]naponta vagy 50 lapot küldtök be. De volt olyan, hogy 70-en felül is volt. rohog.gif [/quote]
Csak azt tudnám kikről és, miért... A legelső profilom idején még 11.000 (!) lap volt bent most meg már 14.000-nél járunk. Megkérdezem én, milyen nagy sztárokról tudnak létrehozni még 3000 lapot??? Az ilyenek nem is sztárok, csupán szerepeltek egy filmben amiről senki se hallott és ennyi. Teljesen felesleges minden kis jött-mentek létrehozni a lapját, amikor csak kallódnak utána évekig. Én a felét se engedném létrehozni, ha meg úgy igazán a fontos sztárok lennének csak fönt maradna úgy 4000-3000 lap, még nagyot mondással is.[/quote]

Na , de ki dönti el , hogy ki a jött-ment sztárocska? Mert it pl egy valósághős vagy egy Disney sorozatban szereplő cukiság nagyobb sztár , mint Meryl Streep. Nem is olyan rég ment itt a "harc" valami 1-2 éves Disney bébi adatlapjáért , akinek kb. 2 mondatban el lehetett intézni az adatlapját biggrin.gif
Szerintem nem a lapok mennyiségével van gond , hanem a szerkesztőkkel. Sokan létrehozzák az adatlapokat és jó esetben kitöltik az Amit tudni kell róla részt. (Bár oda is beírják a szül. évet , holott a lap létrehozásánál direkt ki van írva , hogy oda azt nem kell beírni.) Aztán tovább nem is foglalkoznak vele. Pedig elég sok olyan pl. színész is van , aki nem kezdő és lehetne írni róluk , de mégsem teszik. Pedig ott a google , az imdb stb. Vagy ha elindul valamelyik valóságshow vagy zenei tehetségkutató , mindenki elsőnek akarja létrehozni az adott emberke adatlapját. Aztán ha kiesik a versenyző és utána nem hallani róla , akkor az adatlapot is passzolják. Már előre sajnálom ToToékat , mert indul az X faktor 3. és a The Voice is. Megint mennyi munka lesz! biggrin.gif
Inkább a tagokat kellene ellenőrizni. Ki az , aki sokat hoz létre és sokat passzol le. És az ilyen embereknek nem szabadna engedélyezni az új adatlapok létrehozását. Én eddig egy adatlapomat cseréltem le. Az is gazdátlan volt. Felvettem , rendbehoztam. Egy rajongója elkérte. Én meg cserébe kértem egy másik lapot tőle , ami szintén nem volt kitöltve. Azt is megcsináltam. Szóval jól járt velem a Starity! rolleyes.gif biggrin.gif
11 felhasználónak tetszik: LaTasha, Lizania, Pöttömke, Luckie, Vegas, silenc, Black Hearth2, An_d_a, Funny Moments, Glamster, _ToTo_
2012. augusztus 15. 23:59 #6078
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
[quote=TommyScans,2012.08.15. 23:43~3349029][/quote]Na , de ki dönti el , hogy ki a jött-ment sztárocska? Mert it pl egy valósághős vagy egy Disney sorozatban szereplő cukiság nagyobb sztár , mint Meryl Streep. Nem is olyan rég ment itt a "harc" valami 1-2 éves Disney bébi adatlapjáért , akinek kb. 2 mondatban el lehetett intézni az adatlapját biggrin.gif
Szerintem nem a lapok mennyiségével van gond , hanem a szerkesztőkkel. Sokan létrehozzák az adatlapokat és jó esetben kitöltik az Amit tudni kell róla részt. (Bár oda is beírják a szül. évet , holott a lap létrehozásánál direkt ki van írva , hogy oda azt nem kell beírni.) Aztán tovább nem is foglalkoznak vele. Pedig elég sok olyan pl. színész is van , aki nem kezdő és lehetne írni róluk , de mégsem teszik. Pedig ott a google , az imdb stb. Vagy ha elindul valamelyik valóságshow vagy zenei tehetségkutató , mindenki elsőnek akarja létrehozni az adott emberke adatlapját. Aztán ha kiesik a versenyző és utána nem hallani róla , akkor az adatlapot is passzolják. Már előre sajnálom ToToékat , mert indul az X faktor 3. és a The Voice is. Megint mennyi munka lesz! biggrin.gif
Inkább a tagokat kellene ellenőrizni. Ki az , aki sokat hoz létre és sokat passzol le. És az ilyen embereknek nem szabadna engedélyezni az új adatlapok létrehozását. Én eddig egy adatlapomat cseréltem le. Az is gazdátlan volt. Felvettem , rendbehoztam. Egy rajongója elkérte. Én meg cserébe kértem egy másik lapot tőle , ami szintén nem volt kitöltve. Azt is megcsináltam. Szóval jól járt velem a Starity! rolleyes.gif biggrin.gif[/quote]
Azért nem olyan nehéz kiszűrni a felesleges lapokat dry.gif Én speciel nem is engedném az ilyen tehetségkutatós lapokat sem, csak aki a legjobb 6-ba bejutott pl. Itt kószálnak azok akik nem mentek semmire és semmi nincs róluk. Vagy volt az a társkeresőshow Másával és a többiekkel. Azoknak a lapjával mi van? Semmi, kallódnak. Akkor egy korhatárt se ártana bevezetni, mondjuk 6-8 éven aluliakat nem lehet létrehozni. Az említett lap Mia Talerico volt, aki ma maximum 3-4 éves lehet.
Én úgy vagyok a lapkitöltéssel, hogy a szabályokat igyekszem betartani és a korlátokat nem át hágni, egy szabályt azonban nem tudok és nem is akarok betartani, ami azért nem a tragikus szabályok közé tartozik. Az általad említett Amit tudni kell rólába születési idő és hely leírása. Szerintem azok az adatok ugyanúgy oda valók, így én mindig beírom, kövezzenek meg érte, nem változok! Esetleg ha egy moderátori figyelmeztetést kapok, de nem hinném, hogy majd ilyen kis problémákon leülnének agyalni, ha normálisan ki van töltve a lap, szerintem mindegy mindenkinek.
Na befogom, mert nem akarok offolni omg.gif
2 felhasználónak tetszik: Törpemókus, rnr83
2012. augusztus 16. 00:55 #6079
TommyScans
TommyScans
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.29.
Hozzászólás: 830
Csatolások: 10295
Azonosító: 28189
Offline offline
DUPLA:

Hideg Judit Ramóna "Rami" http://starity.hu/sztarok/hideg-judit-ramona/
Rami http://starity.hu/sztarok/rami/
(Véleményem szerint az elsőnél teljesen felesleges macskakörömben odaírni a nevet. A második - újabb - lapnál szerepel helyesen a név. Mert ugye az adatlapkészítésnél az első kitöltendő mező: az a név , ahogy most ismerjük a sztárt. Tehát a születési nevet elég feltüntetni a megfelelő mezőben + az életrajzban. A második lap törlendő , az elsőnél viszont át kellene írni csak szimplán Ramira. (Mondjuk én SP és Barbee adatlapját is átnevezném. Ha már Lola , Madonna , Lady Gaga - helyesen - a művésznevén szerepel)

Szabó Kimmel Tamás http://starity.hu/sztarok/szabo-kimmel-tamas/
Szabó-Kimmel Tamás http://starity.hu/sztarok/szabo-kimmel-tamas-/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 16. 01:11 #6080
hellorl
hellorl
alksldjskd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1577
Csatolások: 82
Azonosító: 129677
Offline offline
Helló!

The Notorious B.I.G-nak nincsen szerkesztője. Én szívesen vállalnám biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
484 oldal 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!