Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 18. 18:27 #6121
- törölt felhasználó -    
Tanaka Reina életrajza a 2. bekezdéstől kezdve a Wikipédiából lett másolva, valamint nincs filmográfiája és a diszkográfiája 2005-nél befejeződik, ezért jelentkeznék a lapjára.
KEZDETEK
Tanaka Reina 1989. november 11-én született Japánban Fukuoka városában. 2001-ben jelentkezett a Morning Musume ötödik generációjában. Be is válogatták, valamint egy tréningen is részt vett, de amikor kiderült, hogy túl fiatal elbocsátották. 2002-ben újra próbálkozott, ekkorra már beválogatták a csoportba.
KARRIER
2003-ban pedig a Morning Musume hatodik generációval (Eri Kamei és Sayumi Michige) debütált. Ugyanebben az évben pedig Reinát beválogatták az Aa! nevű formációba, ahol ő lett a vezető. 2008. március 28-án pedig bejelentették, hogy Reina a híres "Onegai My Melody Kirara" animében kölcsönzi Kirara hangját. Emellett a High-King csoport vezetője lett. 2009 végén pedig bejelentették, hogy Reina lesz a címszereplője Kaito Reinya ("Phantom Thief Reinya") anime sorozatban, amiben az ő mintájára készítették a főhősnőt. A sorozat 2010 január 8-án debütált. Reina jelenleg a Morning Musume promotálásával foglalkozik, melynek fényében 2012. január 25-én megjelent a csoport "13 Colorful Character" című albuma.
2 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, Bessie
2012. augusztus 18. 19:27 #6122
- törölt felhasználó -    
Az összes lapja mehet a starity profilra, mivel az illető már március eleje óta nem jött az oldalra.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. augusztus 19. 08:26 #6123
Third
Third
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 786
Azonosító: 135968
Offline offline
Szia!
Neki nincs se szerkesztője, se szerkesztőnek jelentkezem gombja. Szeretnék érte jelentkezni. Köszönöm.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. augusztus 19. 08:45 #6124
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Köszönöm Tess lapját meghajolo.gif meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 19. 08:53 #6125
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! El szertném kérni Twiggy lapját starity profiljáról! smileeee.gif Előre is köszönöm!
Van neki életrajza de azért én írtam egy újat:

1960-as években megszületett angyalarcú Lesley Hornby hirtelen a világ legsikeresebb modellje lett, nemsokára Twiggy néven vált ismerté. Megjelenésével egy egész divat irányzatot teremtett. Sovány testalkata, fiús haja és feltűnően nagy szempillája mutatta meg azt a nőt, akit hatvanas években a tinédzserek példaképünknek tekintenek.

Modell karrier kezdette:
Twiggy 1949. szeptember 19-én született Londonba.1966-ban Nigel Davies fedezte fel és rögtön szerződést ajánlott neki. Ő javasolta neki hogy ne valódi nevét használja hanem inkább gyerekkori becenevét,a Twiggy-t. Karrierje akkor vette kezdetét, amikor The Daily Express neki adta a „66-os év arca”- díjat. Ekkor volt 16 éves. Első fotó sorozatával kapta ezt a címét és ezzel megalapozta a további pályafutását. Ezek után Barry Lategant készítette el róla a következő fotókat, aki azt mondta, hogy Twiggy kivételesen szép és rendkívül fotogén de ezt még hét óra hajvágás és sminkelés előzte meg, a Leonard szalonban. Arcának arányai teljesen tökéletesek és egyébként is nagy szempilláit, alul is kifestette, ami az ő idejében még nem volt szokás. The Daily Express-től látta a képeket egy újságíró, aki úgy emlegette Twiggy-t, mint a 66-os év új arca. Ezután a tengeren túlra költözött.

Sikerek
Még csak 17 éves volt, amikor már az egész világ ismerte a nevét. Olyan cégeknek dolgozott, mint például a Vogue, a Tatler és saját amerikai kiadványának az elején is, amely a Her Mod, Mod Teen World nevet viseli. Barry Lategan, Melvin Sokolsky, Richard Avendon és Bert Stern, mind nagyszabású fotósok, akiknek volt szerencséje, hogy lefotózhassa Twiggy-t. Bert Stern filmet is akart készíteni az angyal arcú modellel az 967-es kivételes sikeréről. Egyik leismertebb képét fellőtték egy időkapszulába, az űrbe. Amikkor Twiggy sikere még fénykorát élte, hivatalosan is visszavonult és színészi karrierbe kezdett. Bevallogatták a The Boy Friend című filmbe, ekkoriban már 20 éves volt. Erre az alakítására Golden Globe-t is kapott. Énekesnőként is feltűnt, több szóló albuma jelent meg. 1988-ban feleségül vette, Leigh Lawson, akivel együtt játszott a Madame Sousatzka című filmben. A ’90-es években, televíziós világban tevékenykedik, számos műsor futott a neve alatt, mint például a Take Time With Twiggy. Önéletrajzi könyve is megjelent és Amerikában rögtön bestseller lett. Sok kifutón is végigment és a színészkedésen kívül a modell szakmát is folytatta. Leghíresebb fotója David Bowie-val készült, ami Bowie Pin Ups című albumának borítója lett.

Napjainkban
Twiggy megalkotta saját kollekcióját is és 2005 óta részt, vesz a Marks&Spencer sikeres reklámkampányában is. Twiggy a vékonyság példaképe erősen küzd a mai évek női ideáljának megfelelési kényszer ellen. Elmondása szerint ő alkatilag volt karcsúfajta és soha nem fogyókúrázott. A még 63 évesen is csúcsformában lévő modell nem éheztette volna magát azért, hogy divatikonná válhasson.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. augusztus 19. 09:17 #6126
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif
Ted Dibiase Jr-nak még nem járt le a 6 hónapos határidő, viszont nincs életrajza, de írtam neki. Így elkérhetném? unsure.gif Természetesen ezt még majd ki fogom bővíteni. smileeee.gif


Theodore Marvin "Ted" DiBiase, Jr. (született 1982. november 8.) egy amerikai pankrátor és színész akit legfőképpen a WWE-ből ismerhetünk. Kétszeres Tag Team Bajnok. A Legacy-nak volt a tagja Randy Orton és Cody Rhodes oldalán, viszont később csak Cody Rhodes és ő alkották a csapatot.
A kezdetekben Chris Youngblood edzette, azonban később "Harley Race's Wrestling Academy"-n folytatta a "tréninget". 2006. július 8-án debütált. 2007 februárjában testvérével Mike Dibiase-val megnyert egy Tag Team meccset. 2007 júliusában a WWE-nél aláírt egy szerződést és 2008. május 26-án debütált is a cégnél. Az első meccsén megnyerte a Tag Team bajnoki címet Cody Rhodes-al. Augusztusban azonban elvesztették a címet. Dibiase még ebben az évben szerepet kapott a The Marine 2 című filmben. Miután leforgatta a filmet visszatért és megalkotta Cody Rhodes-al és Randy Orton-nal a Legacy nevű csapatot. Ted Dibiase 2011 áprilisától a Smackdown csapatát erősítette.
2009. december 29-én megjelent a The Marine 2 című filmje.

Magánélete:

Ted Dibiase 2008. október 30-án elvette feleségül a gimnáziumi szerelmét Kristen Tynes-t. 2012. május 15-én megszületett a kisfiuk Tate McKinley.
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 19. 10:15 #6127
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Köszönöm Tristan Wilds lapját! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 19. 10:34 #6128
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Szeretném elkérni Alex Gaskarth lapját Starity profiljáról, irtam is neki egy hosszabb életrajzot. Megköszönöm ha megkapom. blush.gif Üdv. malna90

Kezdetek
Alexander William Gaskarth 1987. december 14-én született Harlow-ban Essex megyében az Egyesült Királyságban. Édesanyja Isobel Gaskarth, édesapja Peter Gaskarth. Volt egy testvére Tom Gaskarth aki túladagolásban meghalt. Fiatal korában magániskolában tanult. 12 éves korában Baltimore-ba az USA-ba költöztek. A gimnáziumi tanulmányait a Dulaney Gimnáziumban végezte 2006-ban.

Karrier

Alex Gaskarth és Jack Barakat (a két legjobb barát) együtt alapitották meg az All Time Low nevű amerikai pop/punk bandát 2003-ban. Először Rian Dawson csatlakozott a dobosi posztra majd később Zack Merrick a basszer helyre.

2004-2005
Kezdetben Blink 182 dalokat dolgoztak fel. Később leszerződtek első lemezkiadójukhoz az Emerdal Records-hoz, majd 2004-ben kiaták első kilemezüket ami a „The Three Words To Remember In Dealing With The End cimet kapta. 2005. Júliusában a banda kiadta első debütáló lemezüket a The Party Scene-t.

2006

Mielőtt leérettségiztek 2006-ban, leszerződtek egy másik lemezkiadóval a Hopeless Records-al. A banda azt nyilatkozta egy interjúban hogy még a gimnázium 2. évfolyamán kezték el komolyan venni a zenét. 2006. Júliusában kiadták második kislemezüket a Put Up Or Shut Up-ot. A lemez jó helyeket ért el az Independent Albums és a Top Heatseekers zenei listákon. 2006-ban egy sűrű turné vette kezdetét ami a lemezt promotálta. A turné után a banda elkezdett új dalokat irni második albumukhoz.

2007-2008
2007.nyarán felléptek a népszerű Vans Warped Turnén. Ebben az évben turnéztak először az Egyesült Királyságban. 2007. szeptemberében kiaták második stúdióalbumukat ami a So Wrong It’s Right cimet kapta. Miután kiadták a So Wrong It’s Rightot a népszerűség felütött náluk.
Márciustól májusig felléptek az Alternativ Press Magazin Turnéján a The Rocket Summer-el és a Forever the Sickest Kids-el. Májusban mág felléptek a Give It A Name Fesztiválon. Szintén májusba az Egyesült Királyságban turnéztak a Cobra Starship-el. Decemberben megnyerték a 2008-as „Év Bandája” dijak a Grammy Dijak magazintól aminek 2009.januárjában a boritóján is szerepeltek.

2009
2009. elején kijeletették a Rock Sound magazinnak hogy harmadik stúdióalbumukhoz elkezdtek dalokat irni. Januárban már el is kezdték felvenni a dalokat a lemezre és a dalok egy hónappal később már kész is voltak. Az album első „single”-je a Weightless márciusban már ki is jött és rögtön első lett a UK Toplistán.
A „Nothing Personal” Július 7-én jött ki. De a dalokat már egy héttel előbb le lehetett tölteni az internetről. Az albumból 60-75 ezer darab kelt el világszerte és #4 helyet ért el a Billboard 200-on. Tavasszal a Fall Out Boy Believer Never Die Part Deux Turnéján játszottak együtt olyan bandákkal mint a Metro Station, a Hey Monday, a Cobra Starship és természetesen a Fall Out Boy-al is. Júniusban egy Ausztráliai és egy Japán turnén vettek részt.Évközben megjelent egy új single szám a Toxic Valentine amit az Ördög Bújt Beléd c. filmhez készült. 2009 bejelentették első Glamour Kills Turnéjukat. Év végén pedig átszerződtek az Interscope Records lemezkiadóhoz.

2010-2011

Februárban a banda egy újabb Nagy-Britanniai turnén vett részt. Ezalatt elkezdték forgatni saját lemezüket. Májusban és júniusban részt vettek a Bamboozle-ön. Március 15-én kiadták ezévi Single számukat a Painting Flowers-t ami az Alice Csodaországban cimű filmhez készült. Május 25-én kiaták a dvd-t ami a Straight To DVD cimet kapta, ez bemutatta a fiuk életét a zeneiparban és a barátságukat.
Legújabb negyedik stúdió albumuk a Dirty Work 2011 júniusban jelent meg. Az album mielőtt hivatalosan megjelent volt egy tavaszi Dirty Work turné. 2011. nyarán részt vettek egy nyári turnén. Az őszt a Rise And Fall Of My Pants turnéval zárták. Év végén újra stúdióba vonultak legújabb albumukhoz.

2012-2013
Az év elején ujabb Egyesült Királysági turnén vettek részt. Márciusban Alex szerepelt a We Are The In Crowd – Kiss Me Again c. videoklipjében. A banda májusban Braziliában turnézott. Június elsején kiadták legújabb single számukat a The Reckless And The Brave-t amit a saját oldalukon le lehet tölteni ingyen mivel ekkor nemvolt lemezszerződésük. Június 15-én belekeztek a Vans Warped Turnéba ami agusztusig tartott. Július 3-án visszaszerződtek a Hopeless Records lemezkiadóhoz.
Agusztusban egy európai turnén vesznek részt, ahol Ausztriát és Csehországot is érintik. Legújabb albumuk október 9-én fog megjelenni Don’t Panic cimmel, amit a Fall Out Boy volt vokalistája Patrick Stump is producerált és amiben Cassadee Pope is közreműködött. Ősszel egy újabb turnén fognak részt venni az Egyesült Államokban. 2013-ban a Soundwawe elnevezésű turnén fognak részt venni a Blink 182-vel Ausztráliában.

Magánélet
A gimnáziumban kezdett el kapcsolatban lenni Lisa Noel Ruocco-val. Még 2009-ben egy ígéret gyűrűt vettek egymásnak, mondván hogy örökké együtt lesznek. 2011 nyár elején, amikor a Bamboozle Chicagó-i zenefesztivál volt Lisa megcsalta Alex-et, ezáltak szakitottak, sőt még a twitteren és törölték kapcsolatukat hogy ismerősök.
2011 nyár vége fele Alex randizott egy lánnyal, Janelle Hansennel, róla irta a That Girl cimű dalt a Dirty Work lemezükön, ám ez csak egy nyári kaland volt.
2012-ben több pletykaoldal is azt hangoztatta Taylor Jardine, a We Are The In Crowd énekesnője együtt van Alex-el ám ez nem volt igaz. Nyáron a Vans Warped Turnén azonban kéz a kézben mentek a sztárok, ám a kapcsolatuk sosem lett megerősitve egyik féltől sem.

Érdekességek
-Alexnek három tetoválása van, egy csontváz a bal karján, egy rózsa és egy T.E.G. felirat bal kézfején és egy halálfej a nyakán
-Kedvenc dala a Journey nevű bandától a Don’t Stop Believing
-Van két kutyája Sebastian és Peyton
-Egy saját ruharészlege van a Glamour Kills ruhacégnél aminek a neve A.W.G. a nevéből röviditve
-Alex gyakran váltogatja hajszinét, legutóbb a VW Turnén rózsaszin csikok voltak benne

Diszkográfia

All Time Low
2004 - The Three Words to Remember in Dealing with the End (EP)
2005 - The Party Scene
2006 - Put up or Shut up (EP)
2007 - So Wrong, It's Right
2009 - Nothing Personal
2010 - MTV Unplugged (CD/DVD)
2010 - Straight To DVD
2011 - Dirty Work
2012 – Don’t Panic (Október 9.)

Singles
Circles (2005)
The Girl’s A Staright Up-Husler (2006)
Coffeeshop Soundtrack (2006)
Six Feet Under The Stars (2007)
Dear Maria Count Me In (2008)
Poppin Champagne (2008)
Weightless (2009)
Damned If I Do Ya, Damned If I Don’t (2009)
Toxic Valetine (2009)
Lost In Stereo (2010)
Painting Flowers (2010)
I Feel Like Dancing (2011)
Forget About It (2011)
Time-Bomb (2011)
Merry Christmas, Kiss My Ass (2011)
The Reckless And The Brave (2012. október)
Közreműködések
We Are The In Crowd – Kiss Me Again (2012)
Yellowcard – Telescope (2012)
Simple Plan - Freaking Me Out (2011)

Filmográfia
2009 – Celebrating New Year’s Eve With MTV
2010 – MTV Unplugged
2010 – Straight To DVD
2010 – Silent Library

Videoklip
All Time Low
Circles (2005)
The Girl’s A Staright Up-Husler (2006)
Coffeeshop Soundtrack (2006)
Six Feet Under The Stars (2007)
Dear Maria Count Me In (2008)
Poppin Champagne (2008)
Weighltess (2009)
Damned If I Do Ya, Damned If I Don’t (2009)
Lost In Stereo (2010)
I Feel Like Dancing (2011)
Forget About It (2011)
Time-Bomb (2011)
Merry Christmas, Kiss My Ass (2011)
The Reckless And The Brave (2012. október)


We Are The In Crowd
Kiss Me Again (2012)
2012. augusztus 19. 10:37 #6129
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Ez a lap szerintem mehet a Starity profilra, mert 2009-ben szerkesztették utoljára. cool.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. augusztus 19. 14:40 #6130
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Sziasztok:)

Ennél a lapnál is lejárt a 6 hónap és a szerkesztő sem éppen aktív.Én átvenném szivesen wink.gif

Christinna Grimmie
2012. augusztus 19. 14:42 #6131
- törölt felhasználó -    
Idézet (SsciorLuv @ 2012.08.19. 14:40)
Sziasztok:)
Ennél a lapnál is lejárt a 6 hónap és a szerkesztő sem éppen aktív.Én átvenném szivesen wink.gif 
Christinna Grimmie

1000. alatt van, így pályázat lesz rá. És 6 napja volt a fórumon, az még viszonylag aktívnak számít.
1 felhasználónak tetszik: SoShi Kameo
2012. augusztus 19. 15:01 #6132
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Sziasztok! smileeee.gif
Ha lehetséges szeretném elkérni Dustin Milligan lapját.Utoljára 2011.12.21.-én volt szerkesztve ráadásul nem is a jelenlegi szerkesztője által blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. augusztus 19. 18:24 #6133
Empress
Empress
assassins™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.08.
Hozzászólás: 3520
Csatolások: 8556
Azonosító: 146868
Offline offline
Köszönöm a lapot !
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 19. 18:54 #6134
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Hi!
Láttam, hogy Shawn Crahan átkerült a starity-s profilra, el lehet kérni, vagy pályázat lesz belőle, esetleg valaki már elkérte?
Mivel ha szabad, akkor szívesen szerkeszteném.
Üdv.:Darkness
2012. augusztus 19. 19:11 #6135
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2012.08.19. 18:54)
Hi!
Láttam, hogy Shawn Crahan átkerült a starity-s profilra, el lehet kérni, vagy pályázat lesz belőle, esetleg valaki már elkérte?
Mivel ha szabad, akkor szívesen szerkeszteném.
Üdv.:Darkness

Ha írsz egy 5-10 soros életrajzot, a tiéd wink.gif
4 felhasználónak tetszik: SoShi Kameo, Luckie, Darkness, _ToTo_
2012. augusztus 19. 19:18 #6136
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Üdv!
Szeretném átadni SsciorLuv-nak Erin Karpluk és Almudena Fernández lapját. Kérem átcsatolná egy moderátor hozzá? Előre is köszönöm:
Lizania
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. augusztus 19. 19:35 #6137
Darkness
Darkness
Misanthrope Vegan
 
StátuszHamarosan frissittem a sztáradatlapokat
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.18.
Hozzászólás: 8003
Csatolások: 8879
Azonosító: 175987
Offline offline
Idézet (Darkness @ 2012.08.19. 18:54)
Hi!
Láttam, hogy Shawn Crahan átkerült a starity-s profilra, el lehet kérni, vagy pályázat lesz belőle, esetleg valaki már elkérte?
Mivel ha szabad, akkor szívesen szerkeszteném.
Üdv.:Darkness



Slipknot háttérénekese, s perkása, továbbá a To My Surprise és a Dirty Little Rabbits együttesek dobosa, zenei producere.

Mint a Slipknot minden tagja külsőre ő is ijesztő, de a maszk egy hatalmas szívet takar, négy gyermek büszke apja(Alexandria, Gage, Gabrielle, és Simon), a sors hatalmas tehetséggel áldotta meg, zenész, dalszerző, producer, rendező, fotóművész-ként is megállja helyét.

A Slipknot egyik mókamestere, s oszlopos tagja, a maszkok viselése is az ő ötlete volt, amikor is az egyik próbára maszkban lépett be, s nem sokkal ezután társai is követték példáját, ahogy ő mondja, azért húztak maszkokat, hogy az emberek a zenéjükre figyeljenek, s ne arra, hogyan néznek ki. igen beszédes ember, sok interjúban látni őt. Barátai "az őrület magjának" is szokták becézni "őrültségei" miatt.

A koncerteken rengeteg őrültéket követett már el, többször is eltörte csontjait, s persze a tűztől se rettent meg, több alkalommal is megégette magát mutatványai közben.

Egy kevésbé ismertebb filmet ő rendezett, The Devil's Carnival-t.

Egyenlőre csak ennyi, de ha megkapnám, akkor kibővíteném blush.gif
üdv.:Darkness
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. augusztus 19. 19:54 #6138
DettyBetta97
DettyBetta97
 
StátuszDon't stop the party<3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.02.
Hozzászólás: 1023
Csatolások: 0
Azonosító: 164675
Offline offline
szivesen szerkeszteném Gabriela Spanic lapját utoljára 2012.02.24-én szerkesztette bestiák
2012. augusztus 19. 19:59 #6139
- törölt felhasználó -    
Szia!
Egyrészt a lap 1000 alatt van, így csak pályázat útján lehetne megszerezni, viszont bestiak kiemelt tag, rájuk 8 hónapos szerkesztési határidő vonatkozik! smileeee.gif Amúgy még a hat hónap sem telt le...

Idézet (DettyBetta97 @ 2012.08.19. 19:54)
szivesen szerkeszteném Gabriela Spanic lapját utoljára 2012.02.24-én szerkesztette bestiák
3 felhasználónak tetszik: Luckie, Lizania, Évike12
2012. augusztus 19. 22:00 #6140
- törölt felhasználó -    
El szeretném kérni starity profiljáról Daisy Lowe adatlapját! Előre is köszönöm!
Funny Moments smileeee.gif smileeee.gif
484 oldal 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!