Starity

ToTo adatlapos topikja

484 oldal 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 19. 22:41 #6141
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Szép estét! Sziasztok!
Szeretném, ha átcsatolnátok majdan Go Ara lapját SoShi Kameo-hoz.
3 felhasználónak tetszik: lA-dONNA, SoShi Kameo, Bessie
2012. augusztus 19. 23:04 #6142
lA-dONNA
lA-dONNA
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.05.
Hozzászólás: 2940
Csatolások: 110
Azonosító: 144776
Offline offline
Sziasztok, lenne egy adatlapos kérésem rolleyes.gif
Örülnék ha őt hozzám csatolnátok, nincs szerkesztőnek jelentkezek gomb. Van életrajza, úgyhogy szerintem megpályázhatom így is blush.gif Amúgy meg úgysem ez a szerkesztési stílusom (ez látszik a többi adatlapomnál is), úgyhogy természetesen utána átszerkeszteném az egészet, amúgy is régen enyém volt a lap, úgyhogy nem jelent gondot újra rendbe hoznom, csak sajnos egy csere folyamán olyan szerkesztőhöz került aki utána kézről-kézre adta és mint látszik már törölte is magát az adott ember dry.gif
Úgyhogy ezúton szeretném visszakérni ha nem nagy probléma, a megértést előre is köszönöm meghajolo.gif happy.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 20. 08:02 #6143
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Az e heti pályázható adatlapok: Stephen Full, Ellen Page és Briana Evigan lapjai.
4 felhasználónak tetszik: Luckie, Saranghae, Black Hearth2, SoShi Kameo
2012. augusztus 20. 08:28 #6144
SsciorLuv
SsciorLuv
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.17.
Hozzászólás: 1146
Csatolások: 585
Azonosító: 183769
Offline offline
Sziasztok:)

Most találtam meg hogy Kobe Bryant adatlapját
2010.06.06-odikán szerkesztették utóljára.
Nagyon nagyon szeretném szerkeszteni.Lehetséges? wub.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 20. 12:30 #6145
Saranghae
Saranghae
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.23.
Hozzászólás: 684
Csatolások: 1220
Azonosító: 176370
Offline offline
Idézet (Saranghae @ 2012.08.19. 22:41)
Szép estét! Sziasztok!
Szeretném, ha átcsatolnátok majdan Go Ara lapját SoShi Kameo-hoz.


Plusz ha lehetne akkor UEE lapját átcsatolnátok brigicyy-hez, hozzám pedig Son Ga In lapját. Köszönöm szépen, kellemes napot!
2 felhasználónak tetszik: brigicyy, Bessie
2012. augusztus 20. 12:45 #6146
nothingcanstopme
nothingcanstopme
Extinct ♥
 
StátuszIt's the time to know, it's the time to see, love is blasphemy ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.13.
Hozzászólás: 2351
Csatolások: 97
Azonosító: 133163
Offline offline
Nála lejárt a 6 hónap, én nem szeretném szerkeszteni, gondolom átrakhatjátok a staritys profilra, vagy valami, az életrajza megvan, csak épp igen rövid.
Ő már több, mint egy éve nem volt szerkesztve, viszont teljesen rendben van az egész lap, minden bele van írva, ti döntsétek el, hogy mit csináltok vele.
Nála az életrajz szerintem nagyon rossz, a diszkográfiából minimum egy lemez hiányzik és a határidő is rég lejárt, ez is kerülhetne már a staritys profilra.
Neki A határidő is rég lejárt, a filmográfia szerintem wikiről van CtrlC-zve és még nyelvtani hibákat is találtam az életrajzában.
Őt még én kértem el egyszer régen, aztán valami okból az összes lapomat elszórtam, egy kivétellel, ez is oda került, azóta nem lett szerkesztve, nuku életrajz.
Ennyi kirívó hibát találtam a kedvenceim között, én nem szeretném szerkeszteni őket, de szerintem ha átrakjátok a Staritys adatlapra, ott valaki csak megtalálja smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 20. 12:58 #6147
RAZ_
RAZ_
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 1
Azonosító: 183317
Offline offline
Hali!
Lemondanék pár adatlapról, ha gondoljátok csatolhatjátok a Starity profilotokhoz, vagy nem tudom. Aztán majd pályázhatnak rá. rolleyes.gif Köszi! Egyelőre ők lennének, aztán majd még meglátom.

David Kross
Will Champion
Jonny Buckland
Guy Berryman
Kormos Anett
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. augusztus 20. 14:06 #6148
Süty
Süty
ღMaybe,Onceღ™
 
Státusz"No Hay Nada Más De Lo Previsto"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.14.
Hozzászólás: 3297
Csatolások: 579
Azonosító: 133242
Offline offline
Szia ToTo..tudom hogy egy kicsit sok adatlapom van már ami kértem, cseréltem,de ez most fontos!!!
David Guetta adatlapjára tévedtem, és észrevettem hogy 2012.01.06-án lett utoljára szerkesztve 7 hónapja...ilyen kor mit csináljak? mert ezt is szívesen szerkeszteném,de az is igaz hogy a szerkesztőnek van egy pár adatlapja.. smileeee.gif szóval segítsen valaki.! smileeee.gif
2012. augusztus 20. 14:08 #6149
Pöttömke
Pöttömke
Miss Brightside
 
StátuszCause' I'm miss brightside...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.05.
Hozzászólás: 5011
Csatolások: 14884
Azonosító: 161655
Offline offline
Idézet (Süty @ 2012.08.20. 14:06)
Szia ToTo..tudom hogy egy kicsit sok adatlapom van már ami kértem, cseréltem,de ez most fontos!!!
David Guetta adatlapjára tévedtem, és észrevettem hogy 2012.01.06-án lett utoljára szerkesztve 7 hónapja...ilyen kor mit csináljak? mert ezt is szívesen szerkeszteném,de az is igaz hogy a szerkesztőnek van egy pár adatlapja.. smileeee.gif szóval segítsen valaki.! smileeee.gif


Lindsay019 még mindig kiemelt tag. Neki van 8-9 hónapja, hogy frissítse a lapjait. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Lizania, Luckie
2012. augusztus 20. 14:15 #6150
Kazuo
Kazuo
Mrs. Howell
 
Státusz#LoveWins ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.16.
Hozzászólás: 7085
Csatolások: 5676
Azonosító: 165377
Offline offline
Idézet (Süty @ 2012.08.20. 14:06)
Szia ToTo..tudom hogy egy kicsit sok adatlapom van már ami kértem, cseréltem,de ez most fontos!!!
David Guetta adatlapjára tévedtem, és észrevettem hogy 2012.01.06-án lett utoljára szerkesztve 7 hónapja...ilyen kor mit csináljak? mert ezt is szívesen szerkeszteném,de az is igaz hogy a szerkesztőnek van egy pár adatlapja.. smileeee.gif szóval segítsen valaki.! smileeee.gif

A szerkesztő Kiemelt Tag, így rá 8-9 hónapos szerkesztési határidő vonatkozik. Ha esetleg mégis elvennék tőle a lapot, akkor pályázat lesz rá kiírva. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Lizania, SoShi Kameo, Luckie
2012. augusztus 20. 14:55 #6151
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Szeretném ha a következő lapokat átraknátok hozzájuk:
itsLénaa-hoz Őt és Őt
Vegas-hoz Őt
SsciorLuv-hoz Őt és Őt
Twilight6-hoz pedig Őt

Előre is köszi.
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. augusztus 20. 18:12 #6152
Betti90
Betti90
~Simply Perfect~
 
Státusz"Az a fontos ki mit tud, nem az, hogy ki mit gondol."
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 5824
Csatolások: 42466
Azonosító: 176552
Offline offline
Szia ToTo és Bessie!

Láttam, hogy Malese Jow átkerült a Starity oldalra. El lehetne-e kérni???

Előre is köszönöm. smileeee.gif
2012. augusztus 20. 18:17 #6153
- törölt felhasználó -    
Idézet (Betti90 @ 2012.08.20. 18:12)
Szia ToTo és Bessie!
Láttam, hogy Malese Jow átkerült a Starity oldalra. El lehetne-e kérni???
Előre is köszönöm. smileeee.gif

1000 alatti lap,így,ha a szerkesztő nem javítja a hiányosságokat a határidőn belül,akkor pályázatra kerül.
5 felhasználónak tetszik: Lizania, Luckie, Vampiregirl1, SoShi Kameo, _ToTo_
2012. augusztus 20. 20:53 #6154
- törölt felhasználó -    
Kedves ToTo!
Mivel egész nehéz évem lesz, ezért nem tudok rendesen oda figyelni az adatlapjaimra, csak párat tudnék szerkeszteni. Szerencsére jelentkeztek az adatlapjaimra, ezért szeretném, ha csatolnád a következőket:
Kiaraa - B.o.B.
Pöttömke - Anthony Kiedis
xxstar - Phill Lewis
Glorita - Zoe Ventoura

Köszönöm. xx
3 felhasználónak tetszik: Pöttömke, Kiaraa, Bessie
2012. augusztus 20. 22:47 #6156
ylenia
ylenia
új tag
 
StátuszKöszönöm az érdeklődéseket, de olyan sztárok vannak nálam, akiket szeretek
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.22.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 2
Azonosító: 139307
Offline offline
Idézet (malna90 @ 2012.08.13. 11:38)
Kedves Moderátorok!
Szeretném elkérni Sean Murray lapját mert lejárt nála a hat hónap. Előre is megköszönöm ha megkapom, további szép napot! hi.gif


Mélységesen fel vagyok háborodva. Ezt a levelet nekem is címezhetted volna, ugyanis nálam is található egy "üzenetküldés" részleg, és nekem írsz. Tudom, hogy van ilyen lehetőség is, hogy a tudtom nélkül el lehet kérni, de van pár mondanivalóm:

1. Bárki nézze meg Sean munkásságát (en.wikipedia.org/wiki/Sean_Murray, www.imdb.com/name/nm0615266/) nem talál frissebb adatokat az általam beírtnál. Pedig még rajongói oldalaknál is próbálkoztam. Fogalmam sincs, hogy aki elkérte, az megnézte azelőtt a forrásokat, amiből kellene dolgozni? Ugyanazt a mindenségit írta volna le, amit én beírtam, csak máshogy fogalmazva. Bár eddig nem láttam változást nála. HA lett volna friss infó, amit nem lett volna benne az életrajzába, akkor az lett volna az első, hogy beírom, mert én is sokszor nézegettem, hogy nincs-e róla valami új.
2. Tudom, hogy nem vagyok valami nagy, és mindenhez hozzászóló tag az oldalon, de úgy gondolom annyi tisztelet kijárna nekem, hogy értesítenek erről, ha valami nincs rendben. Már csak azért is, mert nem egy adatlapot vezetek, és ez csupán egy hobbi, mert néha-néha feljövögetek, de nincs mindig erre időm. Ezt a témát átböngésztem ahogy tudtam mikor elkezdtem az adatlapszerkesztést, és ahogy tudom még ma is nézegetem nem-e változtak a szabályok. Valakit szoktak értesíteni, de akkor engem miért nem? Tudom hogy sok munkájuk lehet a kijelölteknek, de ha mást értesítenek engem nem értem miért nem. Mondjuk az elkérő is küldhetett volna egy üzenetet, és akkor nem lett volna több munkájuk az adatlaposoknak.
3. Nekem ő nem adatlapgyűjtésből volt, hanem kedvtelésből. A mostani szerkesztője azt a életrajzot hagyta meg, amit én írtam, talán csak a filmográfiát rendezte át. Nagy frissítés, erre én is képes lettem volna, csak egy levelet kellett volna küldeni, mert éppen azért nem frissítettem, mert NINCS MIT róla feltölteni.
4. Láttam, hogy letelt nála az idő, de gondoltam van az emberekben annyi kurázsi, hogy szólnak nekem az oldal felhasználói, hogy csináljak már valamit. Annyi levelet kaptam már, és megköszöntem hogy szóltak, aztán amint tudtam frissítettem. Minden levélre válaszolok. Erre mit kapok? Hátba szúrnak. Úgy elkérik a tudtom nélkül, hogy nincs is rajta mit frissíteni.


Még azt hozzátenném, hogy én is kértem el adatlapot Toto-tól, amik siralmas állapotban voltak. Dajka Margit, Szécsi Pál, Eperjes Károly, Regina King, Barna Zsombor. De aztán őket mind rendbe hoztam. Elég régóta nálam vannak, de ahogy emlékszem, a régi szerkesztőjük egy ideje nem lépett be az oldalra. Szóval lehetőségem sem lett volna elkérni, ha nem fordulok Toto-hoz aki készségesen segített nekem, hogy hozzájussak a kedvenceimhez. Ez a kérés jó dolog de megfordulhat negatív irányba is.

Szerintem én is több tiszteletet érdemlek, és itt nem éppen a végrehajtó felől várom, bár egy figyelmeztető levél valóban jólesett volna bárki írta volna. Főleg ha azt tekintjük, hogy egyáltalán nem is tud semmi újat írni az aki elkérte. És ha a közeljövőben is lenne valami probléma a lapjaimmal, akkor kéretik engem értesíteni, minthogy én ne tudjak róla. Mert úgy is kiderülnek a disznóságok. Mondjuk ha tényleg valamit kihagytam volna a lapjából, akkor kemény lelkiismeret-fordulásom lenne. És nem nevezném disznóságnak, hanem az én hibámnak, mert felvállaltam az adatlapokkal a szabályokat. Mindent bent volt róla. Üzenetet szívesen várok a kérőktől, csak hozzám jusson el. Mégcsak nem is azzal van a gondom, aki végrehajtotta ezt. Neki megadom a tiszteletet, mert itt elnézve sok dolguk lehet az adatlaposdival. De azthiszem dolgoztam annyit ezekkel, hogy leírhassam a problémámat és hogy kifejtsem a véleményemet, és hogy más szerkesztő is megtiszteljen a levéllel, aki kérni akar. Hogy ennyire lovagolok ezen a dolgon ezt azt jelenti, hogy bánt az egész, mintsem azt hogy életre folyó dolog lenne. Száz szónak is egy a vége. Szeretném őt visszakapni a mostani szerkesztőjétől.

+ Annyit hozzáteszek szerkesztvén, hogy írtam málna90-nek is is egy üzenetet, amit ő kézre kapott, és ugye én hiányoltam tőle. Csak gondoltam ide is leírom nálam mi a helyzet. Köszönettel: Ylenia.
2012. augusztus 20. 22:58 #6157
- törölt felhasználó -    
Sziasztok!!
Szeretném elkérni Axl Rose lapját: szerkesztője nincs és 1013-dik a listán, így nem lesz érte pályázat ha jól tudom. Előre is köszönöm!!! beer.gif
http://starity.hu/sztarok/axl-rose/
1 felhasználónak tetszik: _ToTo_
2012. augusztus 20. 23:48 #6158
- törölt felhasználó -    
Idézet (ylenia @ 2012.08.20. 22:47)
Mélységesen fel vagyok háborodva. Ezt a levelet nekem is címezhetted volna, ugyanis nálam is található egy "üzenetküldés" részleg, és nekem írsz. Tudom, hogy van ilyen lehetőség is, hogy a tudtom nélkül el lehet kérni, de van pár mondanivalóm:
1. Bárki nézze meg Sean munkásságát (en.wikipedia.org/wiki/Sean_Murray, www.imdb.com/name/nm0615266/) nem talál frissebb adatokat az általam beírtnál. Pedig még rajongói oldalaknál is próbálkoztam. Fogalmam sincs, hogy aki elkérte, az megnézte azelőtt a forrásokat, amiből kellene dolgozni? Ugyanazt a mindenségit írta volna le, amit én beírtam, csak máshogy fogalmazva. Bár eddig nem láttam változást nála. HA lett volna friss infó, amit nem lett volna benne az életrajzába, akkor az lett volna az első, hogy beírom, mert én is sokszor nézegettem, hogy nincs-e róla valami új.
2. Tudom, hogy nem vagyok valami nagy, és mindenhez hozzászóló tag az oldalon, de úgy gondolom annyi tisztelet kijárna nekem, hogy értesítenek erről, ha valami nincs rendben. Már csak azért is, mert nem egy adatlapot vezetek, és ez csupán egy hobbi, mert néha-néha feljövögetek, de nincs mindig erre időm. Ezt a témát átböngésztem ahogy tudtam mikor elkezdtem az adatlapszerkesztést, és ahogy tudom még ma is nézegetem nem-e változtak a szabályok. Valakit szoktak értesíteni, de akkor engem miért nem? Tudom hogy sok munkájuk lehet a kijelölteknek, de ha mást értesítenek engem nem értem miért nem. Mondjuk az elkérő is küldhetett volna egy üzenetet, és akkor nem lett volna több munkájuk az adatlaposoknak. 
3. Nekem ő nem adatlapgyűjtésből volt, hanem kedvtelésből. A mostani szerkesztője azt a életrajzot hagyta meg, amit én írtam, talán csak a filmográfiát rendezte át. Nagy frissítés, erre én is képes lettem volna, csak egy levelet kellett volna küldeni, mert éppen azért nem frissítettem, mert NINCS MIT róla feltölteni. 
4. Láttam, hogy letelt nála az idő, de gondoltam van az emberekben annyi kurázsi, hogy szólnak nekem az oldal felhasználói, hogy csináljak már valamit. Annyi levelet kaptam már, és megköszöntem hogy szóltak, aztán amint tudtam frissítettem. Minden levélre válaszolok. Erre mit kapok? Hátba szúrnak. Úgy elkérik a tudtom nélkül, hogy nincs is rajta mit frissíteni. 
Még azt hozzátenném, hogy én is kértem el adatlapot Toto-tól, amik siralmas állapotban voltak. Dajka Margit, Szécsi Pál, Eperjes Károly, Regina King, Barna Zsombor. De aztán őket mind rendbe hoztam. Elég régóta nálam vannak, de ahogy emlékszem, a régi szerkesztőjük egy ideje nem lépett be az oldalra. Szóval lehetőségem sem lett volna elkérni, ha nem fordulok Toto-hoz aki készségesen segített nekem, hogy hozzájussak a kedvenceimhez. Ez a kérés jó dolog de megfordulhat negatív irányba is.
Szerintem én is több tiszteletet érdemlek, és itt nem éppen a végrehajtó felől várom, bár egy figyelmeztető levél valóban jólesett volna bárki írta volna. Főleg ha azt tekintjük, hogy egyáltalán nem is tud semmi újat írni az aki elkérte. És ha a közeljövőben is lenne valami probléma a lapjaimmal, akkor kéretik engem értesíteni, minthogy én ne tudjak róla. Mert úgy is kiderülnek a disznóságok. Mondjuk ha tényleg valamit kihagytam volna a lapjából, akkor kemény lelkiismeret-fordulásom lenne. És nem nevezném disznóságnak, hanem az én hibámnak, mert felvállaltam az adatlapokkal a szabályokat. Mindent bent volt róla. Üzenetet szívesen várok a kérőktől, csak hozzám jusson el. Mégcsak nem is azzal van a gondom, aki végrehajtotta ezt. Neki megadom a tiszteletet, mert itt elnézve sok dolguk lehet az adatlaposdival. De azthiszem dolgoztam annyit ezekkel, hogy leírhassam a problémámat és hogy kifejtsem a véleményemet, és hogy más szerkesztő is megtiszteljen a levéllel, aki kérni akar. Hogy ennyire lovagolok ezen a dolgon ezt azt jelenti, hogy bánt az egész, mintsem azt hogy életre folyó dolog lenne. Száz szónak is egy a vége. Szeretném őt visszakapni a mostani szerkesztőjétől.
+ Annyit hozzáteszek szerkesztvén, hogy írtam málna90-nek is is egy üzenetet, amit ő kézre kapott, és ugye én hiányoltam tőle. Csak gondoltam ide is leírom nálam mi a helyzet. Köszönettel: Ylenia.

Ezáltal kérem visszacsatolni Sean lapját az eredeti szerkesztőnek, és mégegyszer elnézést. unsure.gif
2012. augusztus 21. 08:25 #6159
Barbus87
Barbus87
The Script addict™
 
Státusz"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today." - James Dean
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.19.
Hozzászólás: 2988
Csatolások: 468
Azonosító: 131550
Offline offline
ToTo/Bessie

Van egy lapom amit azért hoztam létre mert ez az énekenő együtt énekelt Don Omarral egy számot ami elég sikeres lett és azt hittem a dal után tök befut majd, de valamiért nem így lett, sem képeket sem más infót nem találok róla, szóval ha úgy gondoljátok, törölhetitek a lapját, mert rajongója sincsen, talán a hölgy még nem érett meg a hírnévre smileeee.gif Ha nem törlitek akkor légyszi starity profil mert semmi infót nem találok róla. Köszi
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. augusztus 21. 11:50 #6160
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Naomie Harris lapjának nincs szerkesztője,és szeretném elkérni. köszönöm smileeee.gif

http://starity.hu/sztarok/naomie-harris/
1 felhasználónak tetszik: Bessie
484 oldal 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!